dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> TO CO CIESZY
Nie jesteś zalogowany!       

Mamusiu i TatusiuHits: 997
mama Elizy  
04-04-2007 21:13
[     ]
     
Nasza Matylda właśnie rozpoczeła 22 miesiąc swojego ziemskiego życia. Nie ma dnia którego bym sie panicznie nie bała że coś się złego stanie. Ale miałam nie samucić od kilku dni mała zaczeła odmieniać słowa i gdy dziś biegała za nami po domu i wołała mamausiu tatusiu mamus i tatus to łzy mi staneły w oczach i pomyślałam że dałabym sie poćwiarotowaś ,posypać solą i nie wiem co jeszcze żeby mogły tak we dwie siostrzyczki biegac i wołać. Choć Eliza pewnie by już trajkotała jak najęta przecież była by juz prawie dorosła mając 3 latka i 5 miesięcy. I pewnie by było bardzo wesoło i beztrosko tak w czwóreczkę w naszym domu. I tak uważam się za szczęściarę że jest z nami Matylda, tylko serce boli że ma siostrzyczkę aniołka. Dopiero jak urodziła się Mati dotarła do mnie śwaiadomośc i ogrom straty z odejściem Elizy. Kocham je obie nad życie i mam nadzieję że dziewczynki będą jeszcze miały rodzenstwo tylko tu na ziemi. Acha Mati jest tak rozpieszczona że mówi na siebie NIUniuś innego imienia czy nazwy nie przyjmuje do wiadomości. Pozdrawiam gorąco i życzę odgłosów wrzasków i śmiechu dzieciaczków nam wszystkim. Sylwia. 
mama Elizy

  Temat Autor Data
*  Mamusiu i Tatusiu mama Elizy 04-04-2007 21:13
  Re: Mamusiu i Tatusiu edi7 05-06-2007 18:40
  Re: Mamusiu i Tatusiu martuś85 05-06-2007 19:07
  Re: Mamusiu i Tatusiu mama Elizy 06-06-2007 13:23
::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora