dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> CIĄŻA PO STRACIE
Nie jesteś zalogowany!       

Re: Chyba nie dam rady! Mam jeszcze większego doła!Hits: 170
smutasek  
11-05-2008 12:59
[     ]
     
A to dzięki lekarzom, którzy spaprali sprawę i zwalają winę

teraz na nas. Mąż złożył doniesienie o domniemaniu przestępstwa, kilka dni temu dostaliśmy

info o umorzeniu śledztwa. I nie to jest najgorsze! Przeczytaliśmy zeznania tych wszystkich

lekarzy. Boże, tyle kłamstw! Tak manipulują tym wszystkim. Dbałam w całej ciąży o siebie,

nie piłam, nie paliłam, chodziłam na regularne wizyty, ale co innego jest oczywiście w

zeznaniach. Mój lekarz prowadzący za każdym razem mówił, że mam się stawić na wizytę za 3, 4

tygodnie. Na policji zeznał, że miałam się stawiać co 3 tygodnie, a ja chodziłam jak

chciałam, najczęściej między 3 a 4 tygodniem przerwy. Jak dłużej mnie nie było u niego (miał

urlop), potem my pojechaliśmy na trzy dni do Pragi, to się okazało (dopiero w prokuraturze

się dowiedzieliśmy z tych zeznań), że miałam mieć zrobione usg przesiewowe, żeby wykluczyć

ewentualne wady dzidziusia. Kur... mać, może powinien mi powiedzieć to w trakcie ciąży!

Teraz niby to my jesteśmy winni. Na dodatek co nas dobiło, to zeznania pani neonatolog.

Stwierdziła, że gdy reanimowała Zuzię, to zauważyła kilka cech, które mogły by świadczyć o

zespole Downa. Nie wiem na jakiej podstawie ona to stwierdziła, my widzieliśmy naszą

kruszynkę po tym jak już odeszła i wyglądała całkiem normalnie.
Dziewczyny, jestem

kompletnie załamana! Już czułam się lepiej, już prawie pogodziłam się ze stratą naszego

"Boberka" a dzisiaj jest kompletna załamka. Znowu nie mogę spać, nie mogę jeść,

non stop boli mnie serducho - pewnie z nerwów. W domu to jestem tak niemiła, że sama dziwię

się mężowi, że jeszcze ze mną wytrzymuję. No i kurczę, pomimo tego, że bardzo byśmy chcieli

mieć dzidziusia tu na ziemi, po tym wszystkim chyba sie nigdy nie odważymy. Już mieliśmy

działać, a teraz... Ja chyba nie chcę! Mąż też się zastanawia. To jest jakiś wielki koszmar.

Niedość, że straciliśmy naszą kochaną niunię, to jeszcze musimy to wszystko przechodzić!

Czasem i ja chciałabym odejść z tego świata. 
Ola Mama Zuzi Aniołka

  Temat Autor Data
  Chyba nie dam rady! Mam jeszcze większego doła! smutasek 06-05-2008 00:19
  Re: Chyba nie dam rady! lela24 06-05-2008 09:27
  Re: Chyba nie dam rady! Janoula 09-05-2008 02:44
  Re: Chyba nie dam rady! Ewa41 09-05-2008 08:10
  Re: Chyba nie dam rady! Agnieszka 09-05-2008 13:42
*  Re: Chyba nie dam rady! Mam jeszcze większego doła! smutasek 11-05-2008 12:59
  Re: Chyba nie dam rady! Mam jeszcze większego doła! mama Filipka 11-05-2008 17:28
  Re: Chyba nie dam rady! Mam jeszcze większego doła! Agnieszka 12-05-2008 22:13
  Re: Chyba nie dam rady! Mam jeszcze większego doła! kasia-m 12-05-2008 22:25
::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora