dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> CIĄŻA PO STRACIE
Nie jesteś zalogowany!       

iskierka nadzieji...Hits: 332
mamantos  
14-09-2007 11:33
[     ]
     
czesc...Sluchaj w moim przypadku, nasz kochany Antoś był naszym pierwszym dzieckiem, diagnoze jaka nam postawili w 20 tygodniu ciazy brzmiala: wada sera tga +vsd... Wierzyliśmy ze sie uda, ale obumarł nasz najwiekszy skarb w brzusio w 36 tygodniu ciazy... Na poczatku nie chciałam słyszeć o dzieciach, za duzo nas ta strata kosztowala.....Dostalismy tylko ze szpitala ogólna sekcje zwłok i badanie łożyska..... Rozmawialismy z kilkoma lekarzami i wszyscy nam mówili to był przypadek, akurat na Państwa trafiła ta tragedia.... Nie robiliśmy żadnych badań genetycznych, tak naprawdę nie wiem dlaczego, pewnie sie balismy najgorszego, ale po przeprowadzeniu ogólnego wywiadu, lekarze utwierdzili nas ze powinnismy dac sobie spokój z takiego typu badaniami... i dalismy sobie spokój...o kolejna dzidzie staralismy sie od wrzesnia, 3 miesiace po porodzie Antosia.... i nie wychodzilo nam do marca... Teraz jestem w 26 tygodniu, bałam sie tych badań połówkowych jak ognia... Jednak od 3 tygodni jesteśmy spokojniejsi, badania wyszly tak jak chcielismy, wszystko zdrowiutkie, grubas rozwija sie jak nalezy:)) w czasie mojego pobytu w szpitalu w zeszłym roku, poznałam kolezanke Lile, ona miala inny przypadek, bo urodzila swoją Jagodke, która nie miała nerek.. zyla niestety 2 godziny.. jednak sie nie poddali, byli u genetyka i sie okazalo e to przypadek.. Lila szybko zaszła w ciaże bo w grudniu i niedawno urodzila sliczną córunie, zdrowa jak ryba:)))wiec wierze ze bedziecie sie cieszyc zdrowymi bobasami:)
Pozdrawiam i przesyłam duzooooooo nadziejiiiiii.....
Madzienka
mama małego pysiaka pod sercem
i kochanego aniołka Antośka +19.06.06http://www.republikadzieci.org/problemyiniepokoje/strata/pamiec395.htm 


  Temat Autor Data
  CZY MOJA ZUZIA BĘDZIE MIAŁA JESZCZE KIEDYŚ RODZEŃSTWO aniazuza 13-09-2007 14:04
  Re: CZY MOJA ZUZIA BĘDZIE MIAŁA JESZCZE KIEDYŚ RODZEŃSTWO martuś85 13-09-2007 14:32
  Re: CZY MOJA ZUZIA BĘDZIE MIAŁA JESZCZE KIEDYŚ RODZEŃSTWO laura123 14-09-2007 09:07
  Re: CZY MOJA ZUZIA BĘDZIE MIAŁA JESZCZE KIEDYŚ RODZEŃSTWO do Dorotki aniazuza 14-09-2007 10:53
*  iskierka nadzieji... mamantos 14-09-2007 11:33
  Re: iskierka nadzieji... aniazuza 14-09-2007 13:39
  Re: iskierka nadzieji... Kamilla 14-09-2007 16:22
  Re: iskierka nadzieji... lilianna 01-11-2007 11:09
  Re: CZY MOJA ZUZIA BĘDZIE MIAŁA JESZCZE KIEDYŚ RODZEŃSTWO kurczak 04-11-2007 00:44
  Re: CZY MOJA ZUZIA BĘDZIE MIAŁA JESZCZE KIEDYŚ RODZEŃSTWO kkinga 04-11-2007 11:38
::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora