dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> CIĄŻA PO STRACIE
Nie jesteś zalogowany!       

Re: Proszę o Wasze opinie - czy ryzykować?do sofijaHits: 236
murziczek  
20-07-2007 14:46
[     ]
     
Hm,nie chciałam nikogo urazic i zupełnie nie Ciebie miałam na mysli,przepraszam jezeli tak to odebrałas.Kazdy ma prawo do swojej opinii.Ja słyszałam przed zajsciem w ostatnią ciązę rady własnie p.t. "po co probujesz",znowu poroniłam i takie słowa jeszcze bardziej mnie pogrązały,gdy je sobie przypominałam.Odbierałam to jako " a nie mowilem ..".Duzo bardziej pomogłyby mi słowa wsparcia,nie przesadny optymizm bo tego nie znoszę,ale chęc zrozumienia ze moja ochota posiadania dziecka jest większa niz obawy,oczywiste jest ze ja jak i kazda z nas zdaje sobie sprawę z zagrozen i o tym nie ma potrzeby nawet dyskutowac.I kazda z nas zachodząc w ciązę bardzo się boi,do ostatniego dnia ciązy a i potem jestesmy bardziej swiadome ryzyka,bardziej się boimy o swoje dzieci.Miałam na mysli to zeby nie kierowac się opiniami innych ludzi,tylko starac się o dziecko,gdy jest się na to gotowym.Na pewno nie chcialam podwazac Twoich slow,chcialam tylko podeprzec melę w Jej marzeniach,zachodzenie w ciązę w mojej sytuacji jest wariactwem a jednak mam zamiar to zrobic,mimo wszystko.Chcialam zeby nie poczula się dziwnie,decydując się kiedys na dziecko,mimo swiadomosci ryzyka.Oczywiscie nie jestem wyjątkiem i są dziewczyny,ktore zdecydowały się na kolejną ciąze mimo potwierdzonego ryzyka ,jednym się udało,innym nie.Mialam na mysli to ze statystyka i ryzyko to tylko i az liczby ,a dla dziewczyny,ktora chce bardzo miec dziecko,nawet 10%, choc to bardzo mało,to 10% nadziei,ktorej się trzyma kurczowo.A pisząc o zyczliwych radach,naprawdę nie mialam Ciebie na mysli,nawet o tym nie pomyslalam.Pisałam o swojej sytuacji,a w jednym wpisie mela wspomniala o takich radach w rodzinie,u mnie tez takie były.Ja doskonale rozumiem co mialas na mysli,mowiąc o unikaniu ryzyka,ze niepotrzebnie naraza się dziecko na cierpienie.Sama to przezyłam,musialam wybierac między pozwoleniem dziecku odejsc w spokoju a pozwoleniem na smierc w męczarniach.Ale to inny temat,nie na teraz.Rozpisałam się a gorąco jest i nic mądrego nie przychodzi mi do głowy...Naprawdę,uwierz,nie chcialam Ciebie urazic,rzadko tu ostatnio zaglądam ale nigdy nikogo nie oceniam,nie kwestionuję niczyjej opinii,jezeli się z nią nie zgadzam,nic nie piszę,nie wdaję się w dyskusje.To forum powinno byc bezpieczne,nikt nie powinien bac się o to ze zostanie zaatakowany za swoje słowa.Jezeli tak odbierasz moj post,bardzo ale to bardzo Cię przepraszam.Naprawdę nie chcialam,jezeli tak się stało to z mojej bezmyslnosci,powinnam moze od razu zaznaczyc ze nie chodzi mi o Ciebie.uff,strasznie mi przykro ze mogłas poczuc się zle przeze mnie,jezeli pocieszy to Ciebie to ja czuję się w tej chwili parszywie i mam łzy w oczach,nie mogę darowac sobie swojej głupoty.Usprawiedliwia mnie moze upał,ale to słabe usprawiedliwienie.Straszliwie,ogromnie Cię przepraszam,jezeli jestes z Warszawy to zapraszam na pyszną kawę,czekoladę,obiad,co lubisz .Dziewczyny przepraszam za moje długie wypociny,chcialam jakos wyjasnic ale pewnie tak sobie mi poszło.Ech,nie dosc ze i tak mamy za sobą niedobre przejscia,to jeszcze sobie "dowalamy".W tym przypadku ja "dowaliłam".Przepraszam.Nie chcialam,dziewczyny na forum kiedys uratowały mi zycie,chcialam tez pomoc.Wyszło jak wyszło,przepraszam,strasznie mi przykro. 
Iwona

  Temat Autor Data
  Proszę o Wasze opinie - czy ryzykować? mela79 30-06-2007 10:34
  Re: Proszę o Wasze opinie - czy ryzykować? martuś85 30-06-2007 11:40
  Re: Proszę o Wasze opinie - czy ryzykować? AgnieszkaU 30-06-2007 11:44
  Re: Proszę o Wasze opinie - czy ryzykować? edzia26 30-06-2007 12:03
  Re: Proszę o Wasze opinie - czy ryzykować? Angel 30-06-2007 14:30
  Re: Proszę o Wasze opinie - czy ryzykować? Kozica 30-06-2007 20:01
  Re: Proszę o Wasze opinie - czy ryzykować? MamaAdusia 01-07-2007 10:51
  Re: Proszę o Wasze opinie - czy ryzykować? Agnieszka Ptak 01-07-2007 16:40
  Re: Proszę o Wasze opinie - czy ryzykować? mela79 01-07-2007 17:01
  Re: Proszę o Wasze opinie - czy ryzykować? kurczak 01-07-2007 23:59
  Re: Proszę o Wasze opinie - czy ryzykować? edi7 02-07-2007 10:27
  Re: Proszę o Wasze opinie - czy ryzykować? Wioletta 18-07-2007 18:36
  Re: Proszę o Wasze opinie - czy ryzykować? Soffija 18-07-2007 23:48
  Re: Proszę o Wasze opinie - czy ryzykować? mela79 19-07-2007 11:39
  Re: Proszę o Wasze opinie - czy ryzykować? Soffija 19-07-2007 12:08
  Re: Proszę o Wasze opinie - czy ryzykować? mela79 19-07-2007 12:33
  Re: Proszę o Wasze opinie - czy ryzykować? DMS 19-07-2007 13:54
  Re: Proszę o Wasze opinie - czy ryzykować? murziczek 20-07-2007 13:17
  Re: Proszę o Wasze opinie - czy ryzykować? Soffija 20-07-2007 14:14
*  Re: Proszę o Wasze opinie - czy ryzykować?do sofija murziczek 20-07-2007 14:46
  Re: Proszę o Wasze opinie - czy ryzykować?do murziczek Soffija 20-07-2007 15:00
  Re: Proszę o Wasze opinie - czy ryzykować? mela79 20-07-2007 20:37
::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora