dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> CHORE DZIECKO
Nie jesteś zalogowany!       

Re: 12 tc - wynik usg odebrał mi sens życia :( proszę pomóżcie radą jestem załamana !!!Hits: 438
atusia13  
08-04-2014 16:03
[     ]
     
Witaj Nika 07. Przypomina mi się moje oczekiwanie na wyniki i coraz to gorsze diagnozy....
Moi lekarze, specjaliści po zagranicznych szkoleniach nie dawali mi żadnej szansy na to, że synek urodzi się żywy. Wykryto śmiertelną wadę układu nerwowego - wadę letalną. Układ nerwowy w ogóle się nie rozwinął. Na Usg widać było tylko szczątki płatów mózgowych. To za mało by przejęły funkcje oddechowe i w ogóle życiowe. A jednak wbrew lekarzom synek przeżył. I dzielnie radził sobie przez dwa lata. Tych małych jego codziennych sukcesów - cudów jest sporo, nie jeden lekarz by się zdziwił. Dużo siły Ci życzę. 
Beata
Mama Marcelka z wadą letalną ur.14.05.2009 - zm 24.03.2011 http://funer.com.pl/epitafium,marcel-wysocki,5849,1.html

  Temat Autor Data
  Re: 12 tc - wynik usg odebrał mi sens życia :( proszę pomóżcie radą jestem załamana !!! Nika07 08-04-2014 09:27
*  Re: 12 tc - wynik usg odebrał mi sens życia :( proszę pomóżcie radą jestem załamana !!! atusia13 08-04-2014 16:03
::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora