dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> CHORE DZIECKO
Nie jesteś zalogowany!       

Pomocy...Hits: 1476
ewelinka16000  
10-11-2012 21:45
[     ]
     
Moja historia jest juz dosc dluga... wiec zaczne od poczatku... ok. 25 tc dowiedzialam sie ze moj synus oprocz juz wczesniej stwierdzonej zwezonej aorty serca ma dodatkowo odklejona siadkowke w jednym oczku i odklejajaca sie w drugim i do tego zwapnienia w glowce ... oczywiscie byl to dla nas wielki szok zwlaszcza ze rok temu zmarla nam coreczka na hlhs . Mieszkamy w Bielefeldzie w Niemczech po wykryciu wad wyslano nas do Bonn na potwierdzenie wad. Tam oczywiscie chcieli zrobic terminacje na ktora sie nie zgodzilismy. Mielismy zrobione badania genetyczne ktore nie wykazaly zadnych nieprawidlowosci mimo ze to drugie chore dziecko ... pobrane wody plodowe takze byly w porzadku tzn. brak infekcji itd. Potem zaczely zbierac mi sie wody plodowe , co 3 dni mialam sciagane po ok. 3 litry wod plodowych . Synus byl w krytycznej sytacji serduszko mialo olbrzymi obrrzek praktycznie nie mial szans i lekarze postanowili rozwiazac mnie w 34 tyg. jako minimum w 33 tyg maly przestal sie ruszac byl w stanie jrytycznym az tu po dwoch dniach kiedy sie nie ruszal wszystko zaczelo wracac do normy mi juz wody sie nie zbieraly a malenu zszedl obrzek i serduszko oraz wszystkie przeplywy sie pokepszyly . DZis jest 35 tydz na ost. usg lekarz powiedzial ze wszystko sie ustavilizowalo serce pracuje dobrze ... czekamy do terminu ... oczywiscie jest ogromna wada oczek o ktorych wyzej pisalam zwapnienia w gloce no i woda ktora byla tez w glowce prawdopodobbnie zostawila po sobie jakies zmian nie wiadomo jak duze uszkodzenia glowki sa. Serduszko ma zwezona aorte ale przeplywy sa dobre i nie bedzie trzeba od razu po porodzie operowac. Nie wiem co bedzie z moim synkiemm... tak bardzo go kocham ... lekarze rozkladaja rece nie wiedza z kad to wszystko sie wzielo ... podejrzewali cytomagelie ale nie moga jej nigdzie znalezc u malego... co to moze byc ? pomozcie mi bo ja juz nic nie wiem czy mozliwe ze maly ma cytomagelie i nie moga jej wykryc czy jak to jest ? wody ponoc zbieraly sie bo lekarze podejrzewaja ze naly nial zapalenie miesnia sercowego a co z reszta? jak bardzo woda mogla uszkodzicglowke dzidzi prosze o jakie kolwiek informacje o jaja kolwiek pomoc co moze byc mojemu dziecku i czemu pierwsze tez bylo chore skoro genetyke mamy prawidlowa ??? co to moze byc ??? pmozcie... 
ewelina

  Temat Autor Data
*  Pomocy... ewelinka16000 10-11-2012 21:45
  Re: Pomocy... ewelinka16000 10-11-2012 22:29
  Re: Pomocy... atusia13 11-11-2012 10:50
  Re: Pomocy... ewelinka16000 11-11-2012 13:26
  Re: Pomocy... atusia13 11-11-2012 15:08
  Re: Pomocy... Ewelina85 11-11-2012 15:46
  Re: Pomocy... mery.k 28-01-2013 21:28
  Re: Pomocy... katemm 05-02-2013 20:33
::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora