dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> CHORE DZIECKO
Nie jesteś zalogowany!       

Re: Refluks operacjaHits: 122
mikew  
14-12-2011 09:44
[     ]
     
20.12.2011 będę w Klinice i wtedy pewnie dowiem się wszystkiego. Jadę sama, bez małego. Pani prof. powiedziała, że nie musi go widzieć. Wszystko wie.

W przeciągu 2 tyg. sytuacja rozegrała się tak, że jeśli chirurg podejmie decyzję, to ja się zgodzę. Mam nadzieję, że taka decyzja rozwiąże nasze problemy.
Jak pisałam u Mikołaja w innym wątku astma (zdiagnozowana z tydzień temu) u Mika to efekt nie tyle alergii, ale też refluksu i to już wiem, że miał on ogromy wpływ. Mały w przez ostatni tydzień niemal dusił się kaszlem (jak opisywałam ciężki duszący kaszel jak niekiedy słyszymy u osób z chorobą obturacyjną płuc albo ciężkim zapaleniem oskrzeli z przyduszającą gęstą wydzieliną). Od dwóch paru dni dostawał do Flixotide syrop deflegmin, nie pomogło, na duszności w nocy Ventolin - pomagało na dwie, trzy godziny, od przedwczoraj dostał znów ostawione przez pediatrę (a zalecone przez gastroenterologa) leki na refluks i dziś nie miał ataków już wcale (ale profilaktycznie na razie dostaje wspomnianą resztę też, tyle że Ventolin po godzinie po Flixotide a potem spokój na całą noc i dopiero o 5 rano).
Mam dwa pytania, jak ktoś wie to proszę o odp.:
Krytycznie wysokie IgE (1650 przy normie do 60) - jak często kontrolować? Jak jest niebezpieczne?

Spadek wit. D - spadała poniżej normy już i bez sterydów wziewnych, mimo podawania tranu, witamin, wit. D w mleku etc. Mały się poci, ale jeden z pediatrów (prowadzących) mnie wcześniej olał, a teraz straszą poradnią metaboliczną. Jak można suplementować, jak podwać, jak często kontrolować, jaki może być powód?
tak, sto pytań... 
EM
http://www.mikew.e-blogi.pl/

  Temat Autor Data
  Refluks operacja mikew 17-11-2011 12:32
  Re: Refluks operacja Lamia74 17-11-2011 19:54
  Re: Refluks operacja buleczka 25-11-2011 22:29
  Re: Refluks operacja sylwia1975 12-12-2011 21:31
*  Re: Refluks operacja mikew 14-12-2011 09:44
::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora