dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> CHORE DZIECKO
Nie jesteś zalogowany!       

Re: Wyrok - Wielotorbielatowość nerek :(Hits: 1011
Basiulek_24  
04-10-2009 14:47
[     ]
     
witaj Francesca
czytajac Twojego posta jak rowniez atusia13 i wiele innych, jak lekarze traktuja chore dzieciaczki z wlasnej niewiedzy dla wlasnego krycu=ia dupy pierdolka bo juz nie da sie inaczej tego okreslic farmazony. nie maja pojecia co sie wydazy czy dziecko przezyje czy nie a nie wiedziec czemu opowiadaja glupoty ktore tak naprawde maja wielkie znaczenie dla matki i tego nie nmarodzonego cudu pod sercem.powinno sie ich wszystkich pozamykac ca takie pieprzenie. wiem co przechodzisz,u mnie w 20tyg wykryto torbielowatosc obu nerek, rownierz brak pecherza choc pozniej bardzo dziwnie sie pojawial i znikal, bezwodzie ktore rownierz raz bylo raz nie bylo w zaleznosci jak dziecko bylo polozone, nerki co pamietam mielismy nawet wieksze, licznie usiane torbielami. przy pierwszym usg lekarz powiedzial ze dziecko przezyje moze 2dni pozniej slyszelismy namawiania do terminacji, jeden byl tak perfidny ze gdy mu powiedzielismy ze nie chcemy slyszec na ten temat zacza pieknie obrazowo opowiadac jak zabieg terminacji wyglada, mialam nie donosic ciazy, donosilam, Dawid mial nie przezyc dwoch dni po porodzie ma dzis 15miesiecy, pozniej slyszelismy ze nie bedzie rosl bo dzieci z nerkami bardzo malo rosna, dzis jest kawal chlopa, od pol roku jestesmy na dializie otrzewnowej , przy tym fakcie mial przestac jesc bo prawie 90%dzieci przestaje jesc, a on ma piekny apetyt, za kazdym razem zaskakuje wszystkich, jest troszke opozniony w rozwoju ale mowia ze po przeszczepie nadrobi chociaz i tak robi niesamowite postepy, przygotowujemy sie teraz do przeszczepu, miejmy nadzieje jesli nie bedzie zadnych poslizgow to bedzie okolo lutego marca.
tak wiec kochana, nie sluchaj co lekarze pieprza, bo pieprzyc musza, ty wiesz najlepiej, sluchaj malej jak cie kopie i sie wierci i mowi mamus bedzie dobrze, dopoki mala nie przyjdzie na swiat nikt ale to nikt nie ma prawa ci powiedziec co bedzie, tylko ona wie. wiem ze czekanie na niewiadoma jest potworne ale nie mozesz sie poddac, musisz wierzyc dla tej malej istotki, jesli ty przestaniesz wierzyc ona nie bedzie miala dla kogo zyc. ja w ciazy wielokrotnie sie zalamywalam ale za kazdym razem gdy zaczynalam plakac Dawid mnie kopal dopoki nie przestalam. tak wiec glowa do gory. dla poprawy humory, jedna dziewczynka byla dla mnie nadzieja, mysle o niej do tej pory, Ala ma torbielowatosc obu nerek dotego wloknienie watroby, a ma juz 5lat, radzi sobie swietnie, bez dializy, jej mame mozesz poznac na stronie www.uronef.pl pod tytulem wielotorbielowatosc nerek jest tam nas wiecej, teraz pojawila sie dziewczyna ktorej mala od urodzenia jest na dializie niestety otrzewnowa nie zbyt szla bo mala zalapala beznadziejne zapalenie otrzewnej i musieli zmienic na hemodialize, dotego mala ma cos z jelitkami i zoladkiem ale daje rade, teraz mama pisala ze przewiezli ich do warszawy wiec pewnie bedzie miec operacje na jelitka.osobiscie znam wiele przypadkow ze szpitala i dajemy rade. nie mowie ze jest latwo, czasami jest cholernie ciezko ale nadzieja jest do konca i musisz wierzyc i sie nie poddawac.przepraszam za moj jezyk ale czasami nie mam sily na te bzdury ktore opowiadaja lekarze dla przykrywki wlasnej niewiedzy. jestem z toba kochana, jesli chcesz pogadac to moje gg to 3988924, pisz jesli masz ochote no i zapraszam na uronef ;)))) trzymaj sie, i poglaskaj brzusiol ;)))) 


  Temat Autor Data
  Wyrok - Wielotorbielatowość nerek :( Francesca 03-10-2009 22:34
  Re: Wyrok - Wielotorbielatowość nerek :( atusia13 04-10-2009 10:04
*  Re: Wyrok - Wielotorbielatowość nerek :( Basiulek_24 04-10-2009 14:47
  Re: Wyrok - Wielotorbielatowość nerek :( atusia13 04-10-2009 17:35
  Re: Wyrok - Wielotorbielatowość nerek :( Francesca 04-10-2009 21:11
  Re: Wyrok - Wielotorbielatowość nerek :( Francesca 04-11-2009 18:21
  Re: Wyrok - Wielotorbielatowość nerek :( atusia13 05-11-2009 11:29
  Re: Wyrok - Wielotorbielatowość nerek :( tipta86 02-09-2011 16:42
  Re: Wyrok - Wielotorbielatowość nerek :( bezsilna24 15-03-2012 19:25
::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora