dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> CHORE DZIECKO
Nie jesteś zalogowany!       

Znów jest nadzieja.Hits: 941
Anka  
06-11-2008 12:31
[     ]
     
Witam ostatnio pisałam o moim synku z wadą układu moczowego.Może nie powinnam tego tu pisać ale chciałam się podzielić dobrą wiadomością. Dziś jestem już po badaniach genetycznych i wizycie u ginekologa, jak się okazało oboje z mężem jesteśmy zdrowi i nie jesteśmy nosicielami żadnych chorób genetycznych. Na pytanie: dlaczego nasz synek miał te wady nie potrafiła odpowiedzieć mi pani profesor. Wczoraj pojechałam do ginekologa i wróciłam jeszcze szczęśliwsza, znowu wierzę że możemy mieć zdrowe dzieci. Wczoraj już rozmawialiśmy o tym nawet. Z jednej strony boję się jak nigdy ale z drugiej może inni mają rację że nie warto za długo czekać, bo znów mogę zacząć mieć wątpliwości.Wiadomo że o Krystianku nie zapomnę nigdy ale nie można przecież żyć tylko wspomnieniami a tym bardziej że dziś wiem, że zrobiłam wszystko co mogłam aby go uratować, lecz niestety nie udało się. To jest niesprawiedliwe że nasze dzieci rodzą się chore bądź jak mój synek odszedzą za szybko. Ale mimo wszystko trzeba mieć dużo siły i nadzieji, że będzie lepiej i powoli wszystko się ułoży.
Ściskam was wszystkie mocno i trzymam kciuki za wasze maleństwa.
mama Krystianka 21,01,2008(****) 
Anna Mikusek












  Temat Autor Data
*  Znów jest nadzieja. Anka 06-11-2008 12:31
  Re: Znów jest nadzieja. justka 06-11-2008 12:45
  Re: Znów jest nadzieja. gizmokk 17-11-2008 21:47
::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora