dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> CHORE DZIECKO
Nie jesteś zalogowany!       

Re: SmutekHits: 420
sylwia-83  
21-10-2006 20:38
[     ]
     
Witaj
Wiem co to znaczy dowiedzieć się że maluszkowi coś dolega... W 20/21tc na USG stwierdzono brak mózgu, wodogłowie oraz odchodzenie naczyniek krwionośnych... To był cios prosto w serce... Była to moje I upragniona ciąża... Miałam amniopunkcję (wyniki były idealne!) i kolejna USG w klinice... Wyrok USG był taki sam... Dziecko nie ma szans na przyeżycie po porodzie, a także że jest małe prawdopodobieństwo (1%) że wogóle dożyje porodu... Urodziłam Piotrusia kilka dni później - był taki sliczny i tak kopał jak urodził się... Po chwili zrobił się siny i obejmował rączką mój mały paluszek... Było wszystko widać - to że był chory... Mogliśmy z mężem być przy nim 2 godziny, potem ubraliśmy Piotrusia i włożyliśmy go do becika... Zakład pogrzebowy odebrał go po kilku godzinach... Dwa dni później mieliśmy pogrzeb. Razem z mężem włożyliśmy do trumienki samochodzik i zamknęliśmy trumienkę... Myślałam że umrę i pochowią mnie razem z moim syneczkiem... Byłam na dnie załamania 4 miesiące - do dnia w którym dowiedziałam się że jesteśmy w ciąży ! Jak to ? Tak szybko ? Nie mogłam w to uwierzyć... Poszłam z mężem na USG i było widać malutką istotkę fikającą pod moim serduszkiem... Teraz wiem że prawdopodobnie to synuś... Jest zdrowiuteńki :) Teraz wiem dla kogo żyję ! Do Piotrusia chodzimy co drugi dzień a w domu rozmawiam z nim... Wiem że jest przy nas i pilnuje swojego braciszka...
Nie żałuję ani jednego dnia, ani jednej sekundy z ciąży z Piotrusiem... Cieszę się że był... Jego widok mam ciągle przed oczami - to nie widok bólu i cierpirnia lecz widok malutkiej bezbronnej istotki którą kochamy całym sercem ! czuję jego małą piąstkę zacisnbiętą na mojej dłoni...

Wiem, że teraz możesz mieć szok i mieć do wszytkich żal, możesz czytać moje słowa i mówić "co za idiotka!" chcę ci tylko powiedzieć że wszystko jest w rękach Boga i nikt niczego nie zmieni...
Modlę się żeby Twoja diagnoza okazała się pomyłką na kolejnym USG, ale jeżeli potwierdzi się - modlę się żebyście mogli pogodzić się z tym co się stało...

Jeżeli chciałabyś pogadać to pisz do mnie... chętnie pogadam (sylwia-83@o2.pl) 


  Temat Autor Data
  Smutek Anjou 01-10-2006 18:18
  Re: Smutek sylwiasta 01-10-2006 19:31
  Re: Smutek dorka71 03-10-2006 16:08
  Re: Smutek kasia 05-10-2006 12:55
*  Re: Smutek sylwia-83 21-10-2006 20:38
::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora