dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> CHORE DZIECKO
Nie jesteś zalogowany!       

Fundacja "mam marzenie" w LublinieHits: 641
gochafrog  
19-01-2006 10:49
[     ]
     
Może kogoś z rodziców odwiedzających to forum zainteresuje informacja, że w Lublinie powstał właśnie oddział fundacji "mam marzenie", której celem jest spełnianie marzeń dzieci dotkniętych chorobą zagrażającą ich życiu. Fundacja ta działa w innych polskich miastach i można o niej poczytać na stronie www.mammarzenie.org. Są tam portrety i historie dzieci, które może przypominają Wasze. Można tam znaleźć również formularze zgłoszeniowe dla rodziców. Może warto skorzystać, zwłaszcza, że dzieci marzą czasem o czymś, co rodzicom trudno jest samym spełnić, niekoniecznie ze względów finansowych. Czasem jest to np. spotkanie z kimś sławnym, albo np. z Ojcem Świętym.
Piszę to głównie do osób z województwa lubelskiego i do tych, którym do lubelskiego oddziału najbliżej.
Sama byłam mamą chłopczyka z Zespołem Downa i ciężką wadą serca, który odszedł od nas prawie 7 lat temu. Mogę zapewnić, że ludzie, których poznałam w fundacji są nie tylko pełni dobrych chęci ale delikatni i taktowni.
Kontakt z lubelskim oddziałem: kamil.kosowski@mammarzenie.org albo gochafrog.wp.pl - Małgorzata Pacholczyk, gdyby trzeba było jeszcze coś wyjaśnić.
Pozdrawiam serdecznie wszystkich rodziców
Małgorzata - Mama Kostka 


  Temat Autor Data
*  Fundacja "mam marzenie" w Lublinie gochafrog 19-01-2006 10:49
  Re: Fundacja "mam marzenie" w Lublinie kwiatekpolny 01-02-2006 22:06
::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora