dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> CHORE DZIECKO
Nie jesteś zalogowany!       

Witajcie ponownieHits: 715
ali_bey  
20-12-2005 20:34
[     ]
     
Hej hej, forumowicze.
Po cięzkich próbach zalogowania sie na forum(próbuję od kilku dni) postanowiłam się zarejestrowac ponownie.

Przede wszystkim: Anetko GRATULACJE!!!!! dla Misia -Tomisia.Ciesze się strasznie mocno z postępów Tomeczka, mam nadzieję,że będzie tak trzymał dalej;)Nie wiem co sie dzieje, ale chyba znowu mamy jakis problem na łączach.Kilka razy pisałam do Ciebie meile , ale nie dostałam na żaden odpowiedzi...pewnie znowu nic do Ciebie nie doszło;(((.Mam nadzieję,że chociaż za posrednictwem forum uda mi sie z Toba skontaktować.

Ewo dziękuje bardzo za linka, szperaczu internetowy;)))Całuski dla Piterka (teraz to juz pewnie duzy chłopak).

Jeżeli chodzi o naszą sytację zdrowotna to jest właściwie bez zmian.W dalszym ciągu jeździmy na kontrolę do różnych lekarzy (ostatnio ich policzyłam :5).Wg nich Kuba na razie rozwija sie dobrze i nie ma powodów do niepokoju, ale kotrolować sie musimy. 27 grudnia jedziemy do endokrynologa i musze przyzyanć ,że troszke sie boję...jak zwykle stram się nie myśleć o wizycie ale wychodzi mi to z marnym skutkiem.Fakt, Kuba rośnie (ma juz 107 cm) ale obawiam sie,że lekarka stwierdzi,że przyrost jest za mały w stosunku do wieku.
Aktualnie cierpię na chorniczny brak czasu, poszłam do szkoły i do pracy, prawie jednocześnie.Kuba chodzi do przedszkola( jego chorowanie przybrało monstrualne rozmiary).Jakoś staram się to wszystko ciągnąć, choć musze sie przyznać ,że odbywa sie to kosztem rehabilitacji...tylko mnie nie bijcie;(((
To chyba na tyle z "nowości", muszę kończyc bo mój dom domaga się generalnych przedświątecznych porządków.

Chciałam jeszcz przywitać wszystkich "nowych" forumowiczów, ja właściwie po tak długiej przerwie też czuje sie jak nowicjusz;)
Uściski i całuski dla wszystkich forumowych dzieciaczków.
pozdrawiam. Alicja 


  Temat Autor Data
*  Witajcie ponownie ali_bey 20-12-2005 20:34
  Re: Witajcie ponownie Amtrak 20-12-2005 21:40
  Re: Witajcie ponownie Dorota 21-12-2005 00:43
  Re: Witajcie ponownie GIF picture ewamonika1 21-12-2005 12:08
  Re: Witajcie ponownie nemiki 21-12-2005 13:38
::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora