dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> CHORE DZIECKO
Nie jesteś zalogowany!       

Co u nas;)Hits: 1102
Alicja  
23-04-2005 23:42
[     ]
     

Kuba idzie do przedszkola...od września.Ja idę do szkoły;)W końcu postanowiłam zająć się sobą.Przerwałam studia z powodu ciąży, teraz ponownie zaczynam...właściwie od początku, ale mimo wszystko jestem pełna nadzieji w przyszłość.
Kuba rośnie, wprawdzie bardzo wolno, ale jednak.Pod koniec maja kolejna wizyta u endokrynologa, myślę,że wtedy będę wiedziała coś więcej na temat ewentualnego podania hormonu wzrostu.Wolałabym aby nie bylo takiej potrzeby.... to chyba naturalne;))))Na razie staram się o tym nie myśleć.
Chorutek ma jakąś bakterię w gardle.Co lekarz to inna opinia.Jeden twierdzi,że to od tego te częste choroby i infekcje ,inny twierdzi ,że jedno z drugim nie ma nic wspólnego.Bądź tu człowieku mądry i pisz wiersze;)
17 maja jedziemy na wywoływanie potecjałów wzrokowych.Jestem pełna obaw....a jednocześnie pełna nadzieji...ta skrajna mieszanka uczyć powoduje u mnie skrajne nastroje, od euforii po czarną rozpacz...jak ten mój mąż to znosi;)
Nie proszę o trzymanie kciuków, nie proszę o modlitwy...przestałam wierzyć w ich moc...proszę jedynie, abyście 17 maja choć chwilkę pomyśleli o Kubusiu.
Pozdrawiam.
Alicja i Kuba
 


  Temat Autor Data
*  Co u nas;) Alicja 23-04-2005 23:42
  Re: Co u nas;) nemiki 28-04-2005 20:20
  Re: Co u nas;) malomi 29-04-2005 07:55
  Re: Co u nas;) Alicja 29-04-2005 23:37
  Re: Co u nas;) ewamonika1 30-04-2005 10:31
::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora