dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> CHORE DZIECKO
Nie jesteś zalogowany!       

Re: szukam kontaktu z rodzicami dzieci chorych na mpd i padaczkeHits: 314
hanah22  
22-05-2007 22:58
[     ]
     
Witam serdecznie.
Choć nie jestem mamą jeszcze a tymbardziej dziecka z mpd oraz epilepsją to jednak chciałabym kilka słów pani powiedzieć rozwiewając kilka pani wątpliwości.
Pracuje na co dzień z dziećmi z mpd oraz z epilepsją. Studiuje też w kierunku pracy z tymi dziećmi.
Wszystko indywidualnie zależy od stanu zdrowia dziecka, od typu mpd oraz rodzaju epilepsji (padaczki). Trudno jest coś powiedzieć bez szerszego opisu. Pracowałam z dzieckiem z mpd oraz dużymi napadami padaczkowymi (grand mall) i rzeczywiście dziecko miało większe przez to problemy. Jednak pracuje też z takimi dziećmi które pomimo tych dwóch współistniejących zaburzeń (sprzężeń) dobrze funcjonują ponieważ mają dobrą rechabilitację terapię oraz badzo dobrze dobrane leki.
Pani dziecko może świetnie funkcjonować jednak bardzo ważne jest by już zająć się problemem póki dziecko jest małe i można bardzo wiele zrobić w zakresie rehabilitacji. Jeżeli chciała by pani się ze mną skontaktować i zgłębić temat lub skorzystać (jeśli się przyda) z mojej strony to proszę śmiało pisać hanah_20@o2.pl
Serdecznie pozdrawiam. Anna_Wrocław.
iwona3 napisał(a):
> witam wszystkich serdecznie-mój Stas ma 2 latka,urodził sie z zawałem prawej półkuli mózgu,stwierdzono mpd,ma niedowład lewej strony ciałka,teraz "przyplątała"sie padaczka,jestem przerazona gdyz naczytałam sie ze jesli juz padaczka wystapi to nalezy sie spodziewac,ze bedzie gorzej,prosze o kontakt 


  Temat Autor Data
  szukam kontaktu z rodzicami dzieci chorych na mpd i padaczke iwona3 01-05-2007 11:00
  Re: szukam kontaktu z rodzicami dzieci chorych na mpd i padaczke nico 12-05-2007 22:59
  do mamy Nico iwona3 13-05-2007 08:39
  Re: szukam kontaktu z rodzicami dzieci chorych na mpd i padaczke Marysia 18-05-2007 17:14
  do Liliany iwona3 19-05-2007 16:23
  Re: szukam kontaktu z rodzicami dzieci chorych na mpd i padaczke hanah22 22-05-2007 23:05
*  Re: szukam kontaktu z rodzicami dzieci chorych na mpd i padaczke hanah22 22-05-2007 22:58
  Re: szukam kontaktu z rodzicami dzieci chorych na mpd i padaczke gala 22-06-2007 18:08
::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora