dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> DZIEŃ DZIECKA UTRACONEGO 15 PAŹDZIERNIKA
Nie jesteś zalogowany!       

Spotkania balonikowe
wuchowa  
07-10-2011 04:00
[     ]
     
Serdecznie zapraszamy rodzicow po stracie dziecka na spotkania, w czasie ktorych zostana wypuszczone do nieba blekitne i rozowe baloniki.

Do tej pory do organizacji zglosily sie osoby z nastepujacych miast: Bydgoszcz, Elblag, Kraków, Lublin, Mysłowice, Poznan, Sieradz, Warszawa, Zielona Góra.

Wiecej informacji na stronie http://www.15pazdziernika.info

Monika 

Ostatnio zmieniony 07-10-2011 04:00 przez wuchowa

Re: Spotkania balonikowe---Wrocław
mama_wiktorka  
12-10-2011 22:16
[     ]
     
czy z Wrocławia są rodzice po stracie? 


Re: Spotkania balonikowe---Wrocław-mamo Wiktorka
joanna  
14-10-2011 21:27
[     ]
     
ja jestem z okolic Wrocławia(troszkę dalsza okolica :))ale jednak, przeglądam tewszytkie info i jestem zdziwiona że we Wrocławiu głucho o tym dniu 
joanna mama anielskiej Juleńki 21-22.10.05(*) i Igorka 24.07.07 i małego Bartoszka 07.09.2010

Re: Spotkania balonikowe---Wrocław-mamo Wiktorka
magic  
14-10-2011 22:07
[     ]
     
Spotkania balonikowe czy msze są zwykle organizowane przez osoby prywatne chętne do tego, najczęściej rodziców po stracie. Szkoda, że w tak dużym mieście jak Wrocław nikt się nie znalazł. Może w przyszłym roku... co roku jest coraz więcej chętnych miast - w 2008 była tylko W-wa. W balonikach chętnie pomożemy... 


Re: Spotkania balonikowe
wuchowa  
14-10-2011 12:58
[     ]
     
Spotkania odbeda sie jutro (z wyjatkiem Lublina), dlatego podbijam watek.

Jescze raz serdecznie zapraszamy na spotkanie, beda baloniki, ulotki i atrakcje dla ziemskich dzieci.

Dla osob z Warszawy - w tym roku zmiana miejsca spotkania w porownaniu do zeszlych lat. Baloniki poleca do nieba z Traktu Krolewskiego, nasz namiost bedzie stal niedaleko kosciola sw. Anny.

Pozdrawiam,
Monika 


Re: Spotkania balonikowe
magic  
14-10-2011 22:09
[     ]
     
Ja również zapraszam w imieniu poznańskich organizatorów. To już jutro...
I liczę na słońce.
M. 


Re: Spotkania balonikowe
angel.mp  
03-10-2012 19:01
[     ]
     
Witajcie
Wiadomo coś o naszych balonikach .

Mama małej Emilki 
angel.mp
Mama Emikli (+02,10,2009)aniolkowych kruszynek (+10 tydz) (+7 tydz )(+ 5 tydz) i ziemska mam Eryka
Ciocia aniołka Natanielka(+14.11.2012 )
http://emilkapiniaz.pamiet

::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora