dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> DZIEŃ DZIECKA UTRACONEGO 15 PAŹDZIERNIKA
You are not logged in       

Październik i DDU 2010 w SRpP - dla osieroconych rodziców
wuchowa  
30-09-2010 22:49
[     ]
     
Na stronie głównej serwisu poronienie.pl prowadzonego przez Stowarzyszenie Rodziców po Poronieniu znajdują się informacje na temat podejmowanych w tym roku październikowych inicjatyw.


1. codziennie nowy tekst w serwisie dot. różnych aspektów straty dziecka, znajdą się tutaj zarówno kwestie psychologiczne, prawne, odwołujące się do duchowości a także zwykłe-niezwykłe historie samych rodziców

2. Zapraszamy na spotkania balonikowe organizowane lub wspolorganizowane przez SRpP. Odbędą się one w Poznaniu, Krakowie, Lublinie, Olsztynie, Białymstoku, Zielonej Górze i w Warszawie.

Bedzie mozna porozmawiac, zasiegnac porady, wziac ulotki... Dla najmlodszych uczestnikow przewidziane sa niespodzianki.

Spotkanie w Białymstoku organizowane jest we współpracy z tamtejszym hospicjum.

3. Jak co roku, chcemy stworzyc galerie aniołów i aniołkow. Dla wielu rodziców figurka lub obrazek aniola przypomina o zmarlym dziecku.
Zdjecia z poprzednich lat mozna obejrzec pod adresem:
http://www.poronienie.pl/galerie/anioly/

4. (Warszawa) 15.10 zapraszamy do kawiarni Mesita na godz. 18.00 na wieczorek poetycki. Wiersze zwiazane ze smiercia naszych dzieci przeczyta aktorka Paulina Lombarowicz

5. W październiku w serwisie znajda sie także relacje ze spotkań, informacje na temat wydarzeń związanych z DDU.

Serdecznie zachęcamy do zaglądania na strony "Poronienie - informacje dla Ciebie", mamy nadzieję, że każdy, kto stracił dziecko znajdzie tam jakąś iskierkę dobrych myśli dla siebie.

Monika 

Last edited on 09-10-2010 17:02 by wuchowa

Re: Październik i DDU 2010 w SRpP - dla osieroconych rodziców
wuchowa  
04-10-2010 14:54
[     ]
     
Fragment z tekstu na 1.10:

Kiedy w roku 2003 pojawił się tam grób naszego synka, był on dopiero szóstym w części dziecięcej tego cmentarza. Sam cmentarz istniał już od kilku lat, więc było to zastanawiające. Rok później pochowaliśmy w tym samym miejscu naszą córeczkę i – szczęście w nieszczęściu? – mogliśmy to zrobić w sąsiadującej mogile. Siódmej… Czy przez ten czas w okolicznych miejscowościach nie umierały dzieci? Nie, to niestety niemożliwe, ale grobów nie przybywało… Do czasu.

http://poronienie.pl/pazdziernik2010_01.html 


Re: Październik i DDU 2010 w SRpP - dla osieroconych rodziców
wuchowa  
04-10-2010 14:55
[     ]
     
Fragment tekstu z 2.10:

Mój syn będzie obchodził urodziny trzy razy w roku, 12 stycznia, kiedy przyszedł na świat, 1 sierpnia, kiedy miał się urodzić i 15 października, kiedy obchodzony jest Dzień Dziecka Utraconego.

http://poronienie.pl/pazdziernik2010_02.html 


::   w górę   ::
Jump to :
Forum tworzone przez W-Agora