dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> DZIEŃ DZIECKA UTRACONEGO 15 PAŹDZIERNIKA
Nie jesteś zalogowany!       

Dzień Dziecka Utraconego w Warszawie
natkaszczerbatka  
29-09-2010 19:52
[     ]
     
15.10.2010 odbędzie się u Dominikanow w Warszawie (Dominikańska 2 - Służew) Msza Św w intencji osieroconych rodziców i ich zmarłych dzieci.

Będzie w jej trakcie wyczytywana lista zmarłych dzieci, za które i za których pośrednictwem będziemy się wspólnie modlić.

Zapraszamy wszystkich do uczestnictwa.

Proszę również o przysyłanie do mnie imion dzieci do odczytania na mszy.
Imiona przysyłajcie na adres dlaczego@dlaczego.org.pl, lub dopisujcie w tym wątku, najlepiej w następującym formacie:

Imię Nazwisko ur. ... zm. ....
jak np.
Bruno Banasiak ur. 22.10.2002 zm. 22.10.2002

O ile mi pomożecie, możliwe będzie wywieszenie zdjęć naszych dzieci, tak aby ich obecność w tym czasie była bardziej namacalna.
Możecie zatem rownież przysyłać mi je w formie elektronicznej w rozmiarze umożliwiającym zrobienie odbitki w formacie przynajmniej 10x15
Będzie również możliwość powieszenie zdjęcia już na miejscu przed mszą.

Wszystko jednak będzie możliwe pod warunkiem, że znajdą się osoby, które nam w tym pomogą.

Zapraszam zatem osoby chętne do pomocy przy współorganizacji tej uroczystości na ten sam adres mailowy
dlaczego@dlaczego.org.pl
lub natkaszczerbatka@gazeta.pl 

Ostatnio zmieniony 29-09-2010 19:53 przez natkaszczerbatka

Re: Dzień Dziecka Utraconego w Warszawie
wuchowa  
30-09-2010 23:28
[     ]
     
Ks. proboszcz z Wolicy z parafii bl. Edmunda Bojanowskiego (Warszawa-Ursynow, ul. Kokosowa) jak co roku odprawi Msze sw. za dzieci utracone 15.10 o godz. 18.00, Msza ta wpisana jest w "triduum papieskie".

monika 


::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora