dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> DZIEŃ DZIECKA UTRACONEGO 15 PAŹDZIERNIKA
Nie jesteś zalogowany!       

DDU na Śląsku
malost  
16-09-2010 13:15
[     ]
     
Witajcie rodzice ze Śląska,
W tym roku chcemy celebrować DDU na Śląsku z Fundacją "By dalej iść",tak jak jest to już przyjęte w wielu miejscach w Polsce. Wciąż męczą mnie myśli, dlaczego dzień bez papierosa tak hucznie obchodzony jest w mediach i ogólnie w życiu społecznym a Dzień Pamięci Naszych Aniołków jest w wielu miejscach pomijany? Marzę o tym aby symboliczne baloniki z imionami dzieci puściło jak najwięcej rodzin, pamięci naszych dzieciątek. Planujemy DDU w Mysłowicach w godzinach popołudniowych, mamy piękne miejsce. Moja ogromna prośba mamy i tatusiowie, babcie, ciocie, dziadkowie piszcie proszę do mnie, dzwońcie, i bądźcie z nami w tym bardzo ważnym dniu.Połączmy się w tym jakże ważnym dla całego społeczeństwa dniu,szanując pamięć wszystkich nieobecnych dzieci. Piszcie proszę gdzie jeszce na Śląsku i w jaki sposób celebrujemy DDU, wiem że jest Nas dużo, wiem też że nie każdemu po drodze do Mysłowic, wierze że będzie Nas dużo.Wszystkie informacje Małgorzata Ostrowska 664027966 grupywsparcia@przyjaznaszkola.pl, grupa.wsparcia@przyjaznaszkola.pl. www.bydalejisc.org.pl zapraszamy serdecznie 
Gosia
Ostatnio zmieniony 07-10-2010 17:58 przez malost

Re: DDU na Śląsku
malost  
25-09-2010 09:31
[     ]
     
Witajcie,
Na www.grupywsparcia.org.pl znaleźć już mozna wszystkie szczegóły dotyczące DDU w Mysłowicach.Zapraszam, wierzę że baloników poleci do nieba ogromna ilość.W Dniu Pamięci Nieobecnych Dzieci zapraszam wszystkich, by tym symbolicznym gestem okazać pamięć i szacunek.
15.X.2010 17.00 ul.Powstańców 13 Mysłowice- Dzień Pamięci Wszystkich dzieci, które odeszły zbyt szybko. Czekamy na Was 
Gosia

Re: DDU na Śląsku
malost  
07-10-2010 14:25
[     ]
     
http://www.myslowice.net/?a=48&pa=49&paa=1659&str=1 tu jest wszystko na temat DDU na Śląsku, zapraszam również na www.bydalejisc.org.pl. Zapraszam wszystkich rodziców, społeczność. Każdy z nas wypuści balonik na znak pamięci. DDU to dzień pamięci, niech każdy z nas pamieta... Zapraszam serdecznie 
Gosia
Ostatnio zmieniony 07-10-2010 14:27 przez malost

DDU w Katowicach
Emilka  
07-10-2010 15:12
[     ]
     
Jak co roku w kościele Św. Józefa o godzienie 8,00 w dniu 15.X zostanie odprawiona Masza Święta w intencji naszych aniołków.
link: http://www.swjzaleze.katowice.opoka.org.pl/Gdn_info.pdf 


::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora