dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> DZIEŃ DZIECKA UTRACONEGO 15 PAŹDZIERNIKA
Nie jesteś zalogowany!       

Osoby z Warszawy - plakat
natkaszczerbatka  
08-10-2008 01:08
[     ]
     
Czy może ktoś chciałby plakat?
http://www.dlaczego.org.pl/d/index.php?option=com_zoom&Itemid=87&page=view&catid=4&PageNo=1&key=2&hit=1

ktoś może ma jakiś pomysł, żeby go gdzieś powiesić? Można go powiesić gdzieś w jakimś kościele, ale nie tylko - może w szpitalu ...

Osoby chętne do współpracy w tym zakresie proszę o kontakt dlaczego@dlaczego.org.pl

Jeśli chodzi o wysyłkę na terenie Polski to obawiam się że już nie zdąże, dlatego zwracam się do osób z Warszawy. 


Re: Osoby z Warszawy - plakat
rosemary  
08-10-2008 09:01
[     ]
     
Natko, mimo, że nie jestem z Wawy chciałabym prosić o ten plakat, no chyba, że ktoś ode mnie będzie miała możliwość odebrać go od Ciebie w Wawie.
Proszę podaj jakiegoś maila, to ustalimy coś konkretnie
ukuszynska@wp.pl 


Re: Osoby z Warszawy - plakat
mamamaksia  
08-10-2008 11:00
[     ]
     
natka...
czy on jest duzy ? ja wyjezdzam do swojej miejscowosci jutro
chetnie zabiore
jesli masz mozliwosc daj znac na meila 
mamamaksia (Maksinek (*) 41tc)

Re: Osoby z Warszawy - plakat - park Skaryszewski
natkaszczerbatka  
10-10-2008 00:15
[     ]
     
Osoby, które są zainteresowane pomocą w dystrybucji plakatu okolicznościowego z okazji Dnia Dziecka Utraconego na terenie Warszawy zapraszamy w sobotę do Parku Skaryszewskiego:

http://www.dlaczego.org.pl/forum/view.php?bn=nowe_utracone&key=1223590303

Będzie tam m.innymi Monika (mamajaromira) i przekaże potrzebną Wam ilość plakatow.

Wszystkich zapraszamy i gorąco zachęcamy do pomocy! 


Re: Osoby z Warszawy - plakat
mama Kseni  
14-09-2009 21:34
[     ]
     
Natko, ja jestem spod Warszawy, bliziutko.Chciałabym taki plakat powiesic w moim miescie.W jaki sposób można odebrac?

b4a4s4@wp.pl 
mama Kseni

Re: Osoby z Warszawy - plakat
natkaszczerbatka  
15-09-2009 08:27
[     ]
     
Prześlij mi na adres dlaczego@dlaczego.org.pl - wyślę pocztą. 


Re: Osoby z Warszawy - plakat
AgnieszkaM...H...B...  
15-09-2009 22:59
[     ]
     
Prosiłam o plakat na meila, ale to pewnie jest nieaktualne... Nie jestem z Warszawy, a chciałabym pójść do księdza, może odprawiłby mszę 15 pażdziernika. Plakat chciałam powiesić w gablocie,niektórzy nie wiedza,że taki dzień istnieje....
Może ktoś z woj,kujawsko-pomorskiego ma taki plakat i mógłby mi przesłać?
Pozdrawiam, Aga
Mama Aniołków Michasia,Huberta i Bartka (*)(*)(*) od roku, szczęśliwa mama małego Olka 
Agnieszka, mama Aniołków Michasia *18.09.2006r.+19.09.2006r.,Huberta i Bartka *+18.09.2006r., od 2 lat szczęśliwa mama małego Aleksandra...

Re: Osoby z Warszawy - plakat
natkaszczerbatka  
16-09-2009 08:45
[     ]
     
Przepraszam, że jeszcze nie przesłałam plakatu ... na razie zbieram adresy i chciałam wysłać wszystkie naraz ... wiecie jak to jest na poczcie ... za każdym razem dwie godziny stania, ale już mam trochę adresów i obiecuje, że w tym tygodniu wyśle. 


Re: Osoby z Warszawy - plakat
AgnieszkaM...H...B...  
16-09-2009 11:43
[     ]
     
Cierpliwie czekam na przesyłkę:-) z góry dziękuję i pozdrawiam ciepło... 
Agnieszka, mama Aniołków Michasia *18.09.2006r.+19.09.2006r.,Huberta i Bartka *+18.09.2006r., od 2 lat szczęśliwa mama małego Aleksandra...

::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora