dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> DZIEŃ DZIECKA UTRACONEGO 15 PAŹDZIERNIKA
Nie jesteś zalogowany!       

Podziękowania dla Wszystkich
natkaszczerbatka  
29-10-2007 12:21
[     ]
     
W imieniu Dlaczego, a także w imieniu wszystkich rodziców po Stracie, pragniemy złożyć Wielkie Podziękowania dla wszystkich, kórzy zaangażowali się w sprawę obchodów Dnia Dziecka Utraconego. Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w organizację Mszy w Wrszawie, Poznaniu, Bydgoszczy, Wejherowie, Rzeszowie, Szczecinie, Ostrowie Wielkopolskim, Kuźnicy Helskiej (i innych, nie wymienionych miastach).

Podziękowania dla osób, które przyczyniły się do stworzenia z tej okazji pięknego i wzruszającego plakatu - w szczególności dla Zdziśka Piotrowskiego, jego żony Małgosi za zrobienie zdjeć oraz dla Bolka Tołkacza za opracowanie graficzne.

Dziękujemy tym, którzy zaangażowali się w dystrybucję plakatu na terenie całej Polski. Dzięki temu o naszym projekcie mogły dowiedzieć się osoby nie mające dostępu do Internetu.

Dziękujemy osobom, dzięki którym powstały artykuły w mediach, także rodzicom, którzy zgodzili się na rozmowy z dziennikarzami. Wszyscy wiemy, że rozmawianie (tym bardziej publiczne) o naszych dramatach jest niezmiernie trudne; tym bardziej jesteśmy wdzięczni.

Przepraszamy jednocześnie, że tak niewiele osób zostało wymienionych z imienia i nazwiska - było Was sporo i boimy się, że ktoś zostałby w ten sposób pominięty.

Zapraszamy do współpracy nie tylko za rok, ale już teraz. Jesteśmy otwarci na Wasze pomysły, projekty i inicjatywy, które mają na celu wzajemne wsparcie. Dlaczego działa na zasadzie "Rodzice Rodzicom" -- każdy z was może pomóc budować tę organizację.

Gesty otrzymywane od ludzi dobrej woli rozpalają w nas światełko wiary w dobroć... I dodają sił by nie zostawiać Tematu.

Dziękujemy, Dlaczego 

Ostatnio zmieniony 29-10-2007 12:24 przez natkaszczerbatka

Re: Podziękowania dla Wszystkich
zorka  
29-10-2007 15:46
[     ]
     
amen 


Re: Podziękowania dla Wszystkich
kurczak  
30-10-2007 01:05
[     ]
     
Mam nadzieje pojawi sie tu niedlugo Muszek i opowie co zrobil dla naszych Aniolkow.
Muszku-jeszcze raz dziekuje.
A "DLACZEGO" za to, że jestescie. Bardzo dziekuje.
Kasia 


Re: Podziękowania dla Wszystkich
Muszek  
30-10-2007 08:22
[     ]
     
Hej a wiec na prosbe Kasi opowiem o koncercie ktory zorganizowalem u Nas w Kosciele w Pulawach... moze zaczne od poczatku...
Kiedys kolezanka pokazala mi strone o zmarlej Dziewczynce... dotknelo mnie to bardzo lecz na Blogu zobaczylem tyle Swiatelek dla Zmarlych Dzieci iz lzy stanely mi w oczach... postanowilem zalozyc bloga... i tam zaczalem juz modlic sie za Dzieci ktore sa u P. Boga i za Was Rodzicow, ktorzy doznali tego bolu tu na ziemi. Poznalem Kasie... i wiele innych Mam po stracie dziecka... Kasia zaprosila mnie na forum Dlaczego - za co bardzo Ci Kasiu dziekuje... na forum dowiedzialem sie o 15.10... lecz dowiedzialem sie za pozno aby zorganizowac Koncert Modlitewny... poczatkowo mial byc 21 lecz moja dobra kolezanka ktora ma sliczny glos musiala wyjechac z Pulaw...
Koncert odbyl sie 28.10.2007 roku... czyli w ta Niedziele o godz. 18:45.
Byl piekna Modlitwa... za Dzieci Zmarle... za Rodzicow, ktorzy osirocili Dzieci...
My mlodzi lubimy u Nas w Parafi modlic sie Spiewem... Ania ma sliczny glos, ktory rozbrzmiewal sie na caly Kosciol... ponad to zrobilismy maly chorek w ktorym spiewaly dzieci... dzieci ktore naleza do mlodziutkiej Scholi Koscielnej... rozbrzmiewaly gitary i bebenek...
Spiew byl piekny... odwaze sie powiedziec ze sliczny po reakcji ludzi... po lzach... po usmiechach do Nas...
Oprocz spiewu czytalismy wybrane na ten czas Fragmenty z Pisma Swietego, ktore tak trafialy w serca mysle kazdego kto znajdowal sie na Modlitwie...
Po kazdej piosence... po kazdym czytaniu... ja wstawalem i z drzacym glosem czytalem Imiona i Nazwiska Zmarlych...
Koncert byl wspanialym pomyslem... ale przede wszytskim okazja do Modlitwy za Was i Wasze Dzieci... okazja do Modlitwy za wszystkich, ktorych gdzies w zyciu zapomniano...
To chyba wszystko co chcialem napisac na temat koncertu... zdjecia z koncertu ma Kasia, bedzie ich troszke wiecej bo bylo az 3 fotografow... tutaj az sie zdziwilem... mialbyc jeden i narazie od jednego mam zdjecia reszte "doniose".
Zapale Swiatelka dla waszych Dzieciakow [*] 
Muszek

Re: Podziękowania dla Wszystkich
MonikaKo  
30-10-2007 08:58
[     ]
     
Drogi Muszku,myśl,że są na świecie tacy ludzie jak Ty,ogrzewa moje serce i dodaje otuchy.
Dziękuję Ci bardzo i pozdrawiam 
Monika mama Juleńki(*+06.07.2007r,38tc)

Re: Podziękowania dla Wszystkich
demonnik  
30-10-2007 14:59
[     ]
     
Muszku musiało byc pięknie!...tylko to sobie wyobraziłam a łezka się zakręciła...dobrze ,że są osoby takie jak Ty. pozdrawiamy 

Filipek ur/zm 19.01.2007r 23tc[*],

Mateuszek ur. 17.03.2008r 36tc,

Alanek ur 21.10.2012 39,6 tc!:o)

oraz Aniołek ktory umarł w brzuszku w 15 tc a o czym dowiedzialam sie w 18 tyg.zabieg 19.06.2015

spijci

Re: Podziękowania dla Wszystkich
zorka  
31-10-2007 10:16
[     ]
     
Super pomysł z tym koncertem. :)
Zachęcam za rok do takich działań!

I dziękuję za ciepłe, współczujące serce...

Agnieszka, Dlaczego 


Re: Podziękowania dla Wszystkich
Muszek  
31-10-2007 16:08
[     ]
     
Hej Wam... hm do tej pory modlilem sie na blogu u siebie i w Kosciele...
Jakos mnie naszedl taki pomysl... pogadalem z kolezanka ktora pieknie spiewa... zgodzila sie mi pomoc... juz nic innego nie widzialem poza pieknie zorganizowana modlitwa... :) mysle ze za rok jeszcze piekniej sie zorganizujemy...
Ale to tylko dzieki Wam... Wy zaczelyscie pomagac pierwsze.. dzieki Wam ludzie sie dolanczaja... dzieki Wam wiedza jak...
To ja dziekuje... 
Muszek
Ostatnio zmieniony 31-10-2007 16:09 przez Muszek

::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora