dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> DZIEŃ DZIECKA UTRACONEGO 15 PAŹDZIERNIKA
Nie jesteś zalogowany!       

podziekowania za mszę w Bydgoszczy
ewa_bydgoszczanka  
19-10-2007 23:00
[     ]
     
Bardzo chciałabym podziękować za mszę.Płakałam chyba cały czas,zresztą ten dzień upłynął w zadumie.Byłam na cmentarzu,wyczyściłam grobik,kupiłam kwiatki ,zapaliłam światełka i wyjątkowo trudno było mi sie w ten dzień "roztać"z synkiem.To juz 9 mies.a ból nie ustępuje...
Dla mojego Emilka(***)
Dla wszystkich Aniołków (*****) 


Re: podziekowania za mszę w Bydgoszczy
MałgosiaBB  
20-10-2007 22:18
[     ]
     
Ewo, po Mszy św. umówiłysmy się na kolejne spotkanie w najbliższy piatek 26.10 o godz.16.00 u mnie w domu, jesli masz ochotę na spotkanie, adres prześlę mailem. 


Re: podziekowania za mszę w Bydgoszczy
kalina  
15-06-2008 23:23
[     ]
     
Małgosiu ja również jestem z Bydgoszczy. Moja 4-letnia kruszynka zmarła dwa tygodnie temu. Każdy dzień to koszmar życia bez niej. Proszę o kontakt. Kalina mama Aniołka Matyldy 


Re: podziekowania za mszę w Bydgoszczy
MałgosiaBB  
30-06-2008 20:24
[     ]
     
Kalino, bardzo, bardzo współczuję śmierci Matyldy. Śmierć dziecka jest taka bezsensowna, a zycie po niej tak trudne. Wydaje się, że życie jest ponad nasze siły i potrzeba dużo, dużo czasu (nie dni, a miesiące i lata), żeby nasza rozpacz nieco się uspokoiła, a smutek stał się mniej obezwładnający. On zostaje juz na zawsze, ale bardziej jako tęsknota, żal i miłość. Twoja strata tak świeża, pamiętam, jak w pierwszych tygodniach po smierci mojego synka przetrwanie kolejnej godziny wydawało mi się ponad siły. I własnie czytanie o tym, a potem tez pisanie, jak inne osierocone matki radziły sobie w tych trudnych chwilach było jedynym wsparciem, dzięki temu nie czułam się taka osamotniona.

Nie wchodziłam tu przez kilka tygodni, ale chętnie porozmawiam
Dużo sił
Małgosia 

Ostatnio zmieniony 29-03-2009 00:29 przez malgosiabb

15.10.2008
MałgosiaBB  
27-09-2008 23:49
[     ]
     
W tym roku Msza Św. z okazji Dnia Dziecka Utraconego w Bydgoszczy odprawiona zostanie 15 października w kościele św. Jadwigi (ul. Wojska Polskiego) o godz. 18.30 


::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora