dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> DZIEŃ DZIECKA UTRACONEGO 15 PAŹDZIERNIKA
Nie jesteś zalogowany!       

Bardzo Wam dziękuję za obecność
zorka  
16-10-2007 08:42
[     ]
     
Msza była wzruszająca.
Gdy rodzice i krewni nieśli na ołtarz świece, płakałam jak bóbr.
Nie spodziewałam się, że tylu was dotrze...
Spory kop dla mnie do dalszej pracy.

Za rok w Poznaniu "dlaczegowa" msza 15.10, tym razem o godzinie 19.00, również u Dominikanów.
:) 

Ostatnio zmieniony 16-10-2007 08:44 przez zorka

Re: Bardzo Wam dziękuję za obecność
kasia79  
16-10-2007 08:58
[     ]
     
Zorka
To ja dziękuję, msza była wspaniała, wzruszająca, kazanie przepięknę, łzy leciały oj leciały... Jesteś wspaniałą kobietą i bardzo Cię podziwiam :)
A jak sie udało spotkanie po mszy? niestety nie mogłam na nim zostać, a bardzo chciałabym się zangażować w to co robisz i jakoś Ci pomóc. Poznałysmy się przy zapalaniu świeczek przy ołtarzu :) Pozdrawiam 


Re: Bardzo Wam dziękuję za obecność
Anka  
16-10-2007 10:45
[     ]
     
Ja tez dziekuję za tę Mszę. Bardzo sie na niej wzruszyłam i nie wiedziałam ze aż tyle emocji we mnie siedzi. Cieszę się że mogłam w niej uczestniczyć, chociaż było mi ciężko dotrzeć, bo jestem juz w 9 miesiącu i lada dzień nasze kolejne Dzieciątko może zapukać na świat. Jeszcze raz dziękuję. 
Anka

Re: Bardzo Wam dziękuję za obecność
weraamela  
16-10-2007 11:04
[     ]
     
Agnieszko, to ja z całego serca dziekuje za Twoje serce włozone w organizacje mszy,było pięknie,wzruszająco żałuje że nie mogłam zostać po mszy z Wami ale mam nadzieje że następnym razem się uda wreszcie osobiście uścisnąć Ci dłoń i podziekować. Jesteś cudowną osobą która robi tak wiele dobrego i pozytecznego dla innych,ukłon w Twoją strone. Podziekowania dla wszystkich którzy pomagali Ci w organizacji.Pozdrawiam cieplutko.Asia 
Asia mama Weroniczki,Kornelki i aniołka Ameli(06.06.07)

Odeszłaś o całe życie za wcześnie królewno nasza(*)(*)(*)

Re: Bardzo Wam dziękuję za obecność
basiamamalaury  
16-10-2007 11:01
[     ]
     
Dla mnie ta msza była bardzo wyjątkowa, bo chociaż nie jestem wierząca to miałam okazję do "pożegnania" z moją Córką, zapalenia rytualnego światełka pamięci.

Nie byłam na mszy w intencji mojego dziecka po śmierci. Nie byłam w stanie. Wczoraj mogłam tą lukę jakoś "wypełnić".

Dzięki! 

Basia mama Laury Czarodziejki (ur. 14.07.2001 zm. 22.09.2004)

Antosia (6 lat) i Marysi (2 lata)

Re: Bardzo Wam dziękuję za obecność
AgnieszkaM...H...B...  
16-10-2007 15:09
[     ]
     
I ja bardzo pragnę podziękować za tą mszę, za wysiłek i serce włożone w organizację wszystkiego. Jestem bardzo poruszona tą mszą, mój mąż zresztą też. Jechaliśmy do Poznania 80 km, aby być, aby choć na chwilę 'spotkać' nasze dzieci, aby byc razem z innymi rodzicami w ten dzień. Bo jak powiedział ksiądz, że cierpiących rodziców zrozumieją tylko ci, którzy tak samo cierpią...
Dziękujemy....

Agnieszka i Jacek rodzice Aniołków Michasia, Huberta i Bartka 
Agnieszka, mama Aniołków Michasia *18.09.2006r.+19.09.2006r.,Huberta i Bartka *+18.09.2006r., od 2 lat szczęśliwa mama małego Aleksandra...

Re: Bardzo Wam dziękuję za obecność
zorka  
17-10-2007 09:28
[     ]
     
Auć, niech to nie będzie wątek pochwalny, ja nie bardzo sobie radzę z komplementami (zapytajcie najbliższych, potwierdzą).

Działanie na rzecz rodziców po stacie uważam za czysty egoizm, koniec kropka.
:)

Spotkanie po mszy było właściwie organizacyjne.
Msza wyzwoliła tyle emocji, że generalnie ludzie byli wbici w krzesła, na których siedzieli. Żeby zrobić "typowe" dlaczegowe spotkanie trzeba przyjść na nie z nową energią. :)
Chętni do spotkań rodzice wpisali się na listę, którą puściłam w obieg.
Będę ich informować o terminie i miejscu spotkań dla rodziców po stracie.
Przemyślałam sprawę i uważam że prawdopodobnie będą się odbywać nie częściej niż raz na dwa miesice.
Będą na nich z założenia tylko osoby dotknięte stratą.
Jeśli wyrazimy taką wolę - możemy zaprosić do nas kiedyś przeora (który prowadził mszę) - ale nic na siłę. Dam znać co do terminu także tu.

Dzięki! 


Re:dla Zorki
kasia79  
17-10-2007 09:37
[     ]
     
Agnieszko ja myślę że to wcale nie wątek pochwalny :) poprostu chcemy jakoś wyrazić wdzięczność za ta wspaniałe przeżycia w poniedziałek.
Co do spotkania to właśnie dlatego się na nim nie pojawiłam za dużo było tych emocji jak na jeden raz...
dlatego czekam cierpliwie na wieści kiedy uda sie zorganizaować spotkanie
Gdyby była potrzebna jakaś pomoc to jestem w gotowości

pozdrawiam 

Ostatnio zmieniony 17-10-2007 09:38 przez żabka

Re: Bardzo Wam dziękuję za obecność
JustynaD  
17-10-2007 11:53
[     ]
     
Witam serdecznie
Jestem nowa na forum i od razu zaczne od tego, że nie udało mi się być na mszy i cieszę się bardzo że w przyszłym roku będzie o późniejszej godzinie. Chociaż zapaliłam światełko w domu.
Bardzo bym chciała wiedzieć czy u Dominikanów odbywaja się jakieś spotkania dla Osieroconych Rodziców.
Pozdrawiam 


Re: Bardzo Wam dziękuję za obecność
zorka  
17-10-2007 16:38
[     ]
     
Będą się odbywać.:) Dam znać. 


Re: Bardzo Wam dziękuję za obecność
JustynaD  
18-10-2007 09:29
[     ]
     
Dziękuje bardzo
Będę czekać na jakieś wieści.
Pozdrawiam 


Re: Bardzo Wam dziękuję za obecność
Kitka  
18-10-2007 15:10
[     ]
     
Zorka bardzo dziekuje za msze byla śliczna.Caly czas plakaliśmy z mężem.Pozdrawiam
Czekam na informacje kiedy nastepne spotkanie. 


Re: Bardzo Wam dziękuję za obecność
zorka  
19-10-2007 12:21
[     ]
     
Najprawdopodoniej będą to ostatnie piątki miesiąca.
Pasi?
;) 


Re: Bardzo Wam dziękuję za obecność
JustynaD  
19-10-2007 16:58
[     ]
     
Witam
Bardzo się cieszę i jak najbardziej piątki odpowiadają.
Mam nadzieje, że będą to godziny popołudniowe bo pracuje do 17 a do centrum mam kawałek.
Dziękuję bardzo. Miło jest poznać osobę, która ma tak wspaniałe serduszko jak ty.
Jeszcze raz bardzo ci dziękuję. Napewno się zjawię. 


Re: Bardzo Wam dziękuję za obecność
zorka  
20-10-2007 10:54
[     ]
     
Na pewno popołudniowe, myślę że najwcześniej o 18.00.

:) 


Re: Bardzo Wam dziękuję za obecność
Osa  
29-10-2007 21:47
[     ]
     
żałuję że nie mogłam być, choć myślami byłam...ten dzien był specjalny
Zorka, Basiu czekam na kolejne spotkanie z Wami, dziękuję za poprzednie..
pzdr osa 


Re: Bardzo Wam dziękuję za obecność
zorka  
31-10-2007 10:17
[     ]
     
Osa, już wróciłaś?

Wyciągam cię niniejszym do jakieś fajnej knajpki (jak znam siebie, to zaciągnę cię do Republiki Róż).
To kiedy?

:) 


ruszają spotkania:)
zorka  
02-11-2007 12:43
[     ]
     
http://www.dlaczego.org.pl/forum/view.php?bn=nowe_organizacyjne&key=1194003753 


::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora