dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> STRATA DZIECKA
Nie jesteś zalogowany!       

Córunia nasz największy skarb-kochamy Cię!!!!
gonia34  
03-11-2013 12:28
[     ]
     
jutro minie miesiąc...miesiąc od najgorszego dnia w moim życiu!!!!nasza Niunia przyszła na świat 23 kwietnia 2013r.już w ciąży okazało się,że Malutka będzie miała wadę serduszka,ale profesor powiedział,że z tym się żyje...ale wtedy jeszcze nie wiedzieliśmy,że to będzie złożona wada!!!!!mogłabym się teraz rozpisać nad leczeniem i operacjami...ale po co??????Córcia miała dokładnie 5 miesięcy i 11 dni jak przestało bić jej serduszko-04.10.2013 o godz 9:09!!!!!a teraz smutek...żal....PUSTKA!!!!!!i mimo,że ból rozrywa moje serce to czasami wydaje mi się,że jestem wyrodną matką....bo nie mogę oglądać zdjęć córki,filmików,które nagraliśmy..nie biorę żadnych tabletek uspokajających...3 dni po śmierci pochowałam jej rzeczy a 2 tyg.później wróciłam do pracy!!!mamy syna...dla niego chcę być silna..żeby miał normalne dzieciństwo!!!!mam taki rytuał...kładę się spać..płaczę i proszę Boga żeby mi ją oddał..potem się modlę i zasypiam!!!!i tak jak jedna z mam napisał..mogłabym całymi dniami siedzieć na cmentarzu...to właśnie tam jest największa rozpacz.....taka moja wewnętrzna!!!!można to sobie tłumaczyć na dwa sposoby:być złym na Boga za to,że pozwolił na to żeby przez 5m-cy była w naszych sercach,że pokochaliśmy ją bezgranicznie i że czarowała nas swoim uśmiechem...albo dziękować bogu za to,że pozwolił nam się nacieszyć córunią!!!!!kiedy będę na drugim etapie.......?nie wiem..chyba nigdy!!!! 


Re: Córunia nasz największy skarb-kochamy Cię!!!!
EwelinaW  
03-11-2013 12:40
[     ]
     
Goniu, nie wymagaj teraz od siebie, żebyś nie miała w sobie złości i żalu. Na pogodzenie przychodzi czas...żałoba rządzi się swoimi pewnymi prawami. I wydaje mi się, że nie da jej się przeżyć bez złości, bez zaprzeczenia.
Ją rzeczy Zuzi schowalam na drugi dzień po jej śmierci.zostawiłam w takiej specjalnej skrzyni jej rzeczy, które były jej najbliższe. Niektóre zabawki, koce, ubranka, łyżeczkę...
Czasami wyjmuję to wszystko,jak czuje taką potrzebę.
------------ 
"Śmiertelnie chore dzieci wiedzą, że umrą. Jest to wiedza nieświadoma ale kieruje ich postępowaniem. Ci, którzy żegnają się z nimi, mają przytępiony słuch. Jesteśmy głusi na przekazy umierających."

Re: Córunia nasz największy skarb-kochamy Cię!!!!
gonia34  
03-11-2013 12:48
[     ]
     
ja nie mogę widzieć nic co mogłoby mi ją przypominać..teraz siedzę piszę i ryczę!!!!i ta niemoc,że nic nie mogę zrobić!!!!!!nie pocieszają mnie słowa,że TAM jest szczęśliwa...które dziecko woli być w niebie niż ze swoją mamusią..otoczona miłością?????i chociaż wiem,że w miarę rozwoju nie byłoby tak różowo(Jagusia miała niską saturację i mogłaby mieć niedotlenienie)to bardzo...ale to bardzo chciałbym mieć ją przy sobie..obok siebie!!!!DLACZEGO BÓG POZWALA NA TAKIE RZECZY???!!! 


Re: Córunia nasz największy skarb-kochamy Cię!!!!
Mama Huga  
03-11-2013 14:20
[     ]
     
Mój Hugo też miał wadę serca i też mnie takie słowa nie pocieszają -ze nic go tam nie boli i że jest szczęśliwy. Dostawał tyle leków , , że bardzo wątpię żeby go coś bolało. A z drugiej strony jestem pewna , ze bylam gotowa na to -zeby wychowywać i kochać synka nawet gdyby w wyniku niskich saturacji były dodatkowe komplikacje i problemy zdrowotne. 


Re: Córunia nasz największy skarb-kochamy Cię!!!!
gonia34  
27-04-2014 22:08
[     ]
     
i dla malutkiej Basiuni(*)(*)(*)(*)(*) 


Re: Córunia nasz największy skarb-kochamy Cię!!!!
Mama Huga  
03-11-2013 14:36
[     ]
     
Napisz Proszę jaką miała wadę i gdzie byla operacja. Mój synek też zdiagnozowany prenatalnie był jako wada z którą można żyć po korekcji.w szpitalu CZMP gdy mówiłam ze ma HRHS inne Mamy mówiły to wy macie dobrze my mamy HLHS czyli potencjalnie gorszy typ wady jednokomorowej a tu ....koniec był akurat dla nas tragiczny 


Re: Córunia nasz największy skarb-kochamy Cię!!!!
iwona123  
03-11-2013 15:18
[     ]
     
Trzymaj się kochana, jesteśmy z Tobą.Ja mam dokładnie tak samo, tzn że sprawiam wrażenie jakbym tego nie przeżywała...przeżywam jak nikt nie patrzy, sama w sobie bo to mój ból i tylko mój, też płacze jak się kłade spać albo jak jestem sama, na cmentarzu siedze ile tylko mogę, tam jest mi lepiej...też myślałam o tym że jestem wyrodną matką...ale czytając te wszystkie wpisy wnioskuje że to jest normalne zachowanie i każda z nas przeżywa to na swój sposób...cierpienie nie ma być na pokaz...a nie uwierze w to że jest tutaj jakaś matka po stracie, która nie cierpi po śmierci swojego dziecka...ja akurat rzeczy Szymonka nie ruszam nie wyobrażam sobie że miałabym je schować, zdjęcia jak Szymonek był nie miałam jeszcze żadnych wywołanych, teraz wywołałam wszystkie i porozstawiałam i rozwiesiłam gdzie się da...lubie na niego patrzeć :) jesteś po prostu bardzo silna i dzielna...trzymaj się kochana światełka dla Twojego aniołka(**)(**) 
Iwona mama aniołka Szymonka ur 02.08.2013 zm 24.09.2013[*][*][*]
Adasia 30.08.2014 i córeczki w brzuszku <3

Re: Córunia nasz największy skarb-kochamy Cię!!!!
akenw  
03-11-2013 18:44
[     ]
     
Witaj, mój Marcinek żył 37 dni tez miał wadę serca, i tez miała być prosta w operacji i w 97% dzieci po tgs i vsd żyją jako dorosli, zdrowi ludzie. tymczasem stało się inaczej. DO mnie nie docierało co mówili lekarze z OIOM CZD po operacjach synka. Ja wierzyłam, że on z tego wyjdzie. Jednak nie udało się. Tam mówią, że medycyny jest "bezradna jak ktoś chce żyć". Mój Marcinuś chciał bo walczył do końca, ale nie było mu dane. Ktoś tam u góry bardziej go potrzebował. Ja nie mogę być spokojna, nie potrafię, buntuję się i walczę sama ze sobą. Są różne dni, czasem "lepsze" a czasem moje oczy toną we łzach, płaczę po kryjomu aby moja starsza córcia Natalka nie widziała. KOchana nic nie możemy zrobić, możemy tylko nauczyć się żyć z tym bólem, "oswoić go" i "być silnymi". Uczucia będziesz miała różne, bardzo skrajna i do takich mamy prawo... Ściskam, całuję i ślę światełko do nieba dla córuni (*)(*)(*).
Ps. Ciesz się tymi 5 miesiącami z małą, ja miałam tylko 37 dni i to na szpitalnym OIOMIE, tyle tylko mogłam mieć mojego synka. 
ania mama Marcinka

Re: Córunia nasz największy skarb-kochamy Cię!!!!
gonia34  
04-11-2013 17:56
[     ]
     
wadę serca zdiagnozowano już prenatalnie w 30 t.c pan doktor stwierdził artrezję zastawki płucnej...ale i tak wszystko miało okazać się po porodzie!!!!i okazało się!!!!!!Jagusia ur.się w Poznaniu w 37 t.c siłami natury ważyła 4200 i 62 cm i 10pkt!!!!!oprócz zdiagnozowanej wady doszła artrezja głównego pnia tętniczego i hipoplazja prawej komory serca!!!!4 h pop porodzie przewieźli Małą na Szpitalną do kliniki!!!!ja dotarłam do córki na drugi dzień!!!!!w 9 dobie miała zabieg-zespolenie systemowo-płucne po 25 dniach po raz pierwszy wyszłyśmy do domu!!!!!Mała rozwijała się super...przybierała na wadze...ładnie jadła....itp.po miesiącu kontrola...było ok!!!!następna po 1,5 miesiąca i zatrzymali nas na cewnikowaniu!!!!i wtedy wyznaczyli nam termin operacji na otwartym serduszku na 9 października!!!!termin zdecydowanie zbyt szybki,ale Malutka miała problemy z saturacją!!!!tydzień przed operacją zostawili nas w szpitalu...tak zapobiegawczo!!!!operacja była wcześniej,bo już 2 października-bo był termin!!!!miała ;robioną;tętnicę lewą płucną i krążeni....żeby odciążyć chore serduszko!!!!!mimo,że do samego końca Jagusia była normalną z wyglądu zdrową dziewczynką,zawsze śmiejącą się...ja w głębi duszy wiedziałam,że oddaję ją na śmierć!!!!we wszystkim co robiłam nachodziła mnie myśl,że to po raz ostatni!!!!!operacja trwała 7 godzin...udała się wybudzili Małą na stole,sama oddychał.płuca pracowały,wątroba i nerki też!!!!!pamiętam lekarzy jak wychodzili z moim dzieckiem z sali operacyjnej...tacy szczęśliwi,uśmiechnięci!!!!noc przebiegła ok...jednak po 16 h serduszko stanęło...reanimacja...znowu reanimacja...i tak przez dwa dni!!!!!co było dalej..wiecie!!!!!!


ja na samo słowo Jagusia mogłabym ryczeć..wczoraj syn 10 letni płakał...bo było mu smutno,że niema z nami Jagny!!!!i mówi do mnie wiesz mamo jak będzie następna dzidzia to nie będzie już taka śliczna jak nasza Jagusia i nawet jak bym miał jeszcze setkę rodzeństwa to żadne z nich nie będzie takie jak Ona takie ładne!!!!pół nocy przeryczałam jak bóbr!!!!Boże...jak boli!!!!!dla ludzi na około jestem ok...trzymam się...ale jak mnie nikt nie widzi........... 


Re: Córunia nasz największy skarb-kochamy Cię!!!!
iwona123  
04-11-2013 18:18
[     ]
     
to takie smutne i okrutne...mi by się nawet w najgorszych koszmarach nie sniło że strace mojego synka...już miałam tyle planów na najbliższe kilka lat...wszystko się rozpadło w jednej chwili...nie potrafie się z tym pogodzić i niechce...cały czas mam wrażenie że to tylko jakiś zły sen,że on wróci do mnie i znowu bedziemy szczęśliwi...;( Przytulam Cię mocno i śle światełka dla Jagusi(**)(**) no i oczywiście dla Ciebie mój kochany Szymonku!!! (**)(**)(**) 
Iwona mama aniołka Szymonka ur 02.08.2013 zm 24.09.2013[*][*][*]
Adasia 30.08.2014 i córeczki w brzuszku <3

Re: Córunia nasz największy skarb-kochamy Cię!!!!
gonia34  
04-11-2013 18:26
[     ]
     
dzień przed śmiercią Jagusi zrobiłam zakupy..rzeczy cieplejsze dla Małej!!!!też miałam plany....marzenia..teraz nic..pustka!!!!nie chcę zapomnieć o Małej ale tak bardzo bym chciała żeby przestało boleć...po śmierci córki syn przyszedł i spytał się..mamo anie zrobisz sobie nic złego????ja na to,że nie,bo przecież mam Ciebie i mam dla kogo żyć..a on na to...to proszę Cię nie smuć się i nie płacz...bo wtedy ja też będę płakał 


Re: Córunia nasz największy skarb-kochamy Cię!!!!
iwona123  
04-11-2013 19:24
[     ]
     
ja nie chce usuwać nic po Szymonku ani chować bo czuje się tak jakbym zacierała po nim ślady...niewiem, nie wyobrażam sobie wystawić jego łóżeczko z naszej sypialni...kilka dni temu zmieniałam naszą pościel, ryczałam i przepraszałam Szymonka powtarzałam że muszę ją zmienić bo jest przepocona...a przecież jeszcze niedawno on na niej leżał...plama na podłodze też jeszcze jest cały czas po tym jak się mu ulało...myśle o tym i serce mi pęka, czy to kiedyś przestanie boleć? niechce już się tak czuć...;( 
Iwona mama aniołka Szymonka ur 02.08.2013 zm 24.09.2013[*][*][*]
Adasia 30.08.2014 i córeczki w brzuszku <3

Re: Córunia nasz największy skarb-kochamy Cię!!!!
woldemort  
21-11-2013 19:52
[     ]
     
Goniu kochana.Nie wiem czy powinnam zadać Ci to pytanie,ale tak bardzo mnie to nurtuje i męczy.Napisałaś,że profesor mówił Wam o moim Dominiku.Co Wam powiedział?????Boże,ciągle o tym myśle.
Mam nadzieję,że On opiekuje się wszystkimi szkrabami.Właśnie zapaliłam światełko u Dominika w pokoju w imieniu naszych dzieci.Niechaj im zawsze świeci jaśniutkie światełko.

Mama Dominika ur.30.07.96-(*)02.10.2013 
Mama Dominika ur.30.07.96-(*)02.10.2013 i Natalki ur.30.09.2014

Re: Córunia nasz największy skarb-kochamy Cię!!!!
gonia34  
21-11-2013 21:00
[     ]
     
mamo Dominika...jak poszłam na rozmowę przed operacją..to opowiadał mi co będzie robił Małej podczas operacji zagrożeniach i ryzyku i mówi do mnie...bo wie pani różne rzeczy mogą się dziać...mieliśmy wczoraj operację chłopca,która trwała 12 godzin a miała trwać krócej...ale tam była inna wada...ani słowem nie wspomniał o śmierci Dominika!!!!!u nas na oddziale 4 chyba wszyscy wiedzieli...ale nikt mi nie powiedział...bo my mieliśmy operację po was....dopiero jak Jagusia zmarła się dowiedziałam!!!!a była z nami na pokoju malutka Basia,która miała taką samą wadę jak Dominik...zmarła...bo nie mogli zatrzymać krwotoku..i jak szła jej mama na rozmowę to mówiła,że was widziała i mówiła,że bardzo płakaliście!!!!!mam z nią kontakt i wspomniałam jej ,że tu jesteś....powiedziała,że bardzo chciałaby z Tobą porozmawiać!!!! 

Ostatnio zmieniony 21-11-2013 21:01 przez gonia34

Re: Córunia nasz największy skarb-kochamy Cię!!!!
iwona123  
21-11-2013 21:14
[     ]
     
Widzicie jaki świat jest mały...jak Szymonek leżał na oiomie przez te 2 tyg, przewijało się tam dużo dzieci, ale leżały góra dwa dni i wracały na normalne oddziały, głównie wcześniaki...ja też miałam wielką nadzieję,że przyjdzie taki dzień kiedy Szymonek bedzie mógł zostać przeniesiony na normalny oddział...nie oczekiwałam cudów, że wyjdzie z tego zdrowy jak ryba, ale cholera nie spodziewałam się że już w ogóle stamtąd nie wyjdzie;(;(;( 
Iwona mama aniołka Szymonka ur 02.08.2013 zm 24.09.2013[*][*][*]
Adasia 30.08.2014 i córeczki w brzuszku <3

Re: Córunia nasz największy skarb-kochamy Cię!!!!
gonia34  
21-11-2013 21:19
[     ]
     
Iwona nam lekarz powiedział,że mam być dobrej myśli..bo on takiej jest!!!!a tu życie zrobiło nam niespodziankę...przykra i okrutną..taką z kategorii nigdy więcej...... 


Re: Córunia nasz największy skarb-kochamy Cię!!!!
iwona123  
21-11-2013 21:29
[     ]
     
a nam cały czas lekarze powtarzali,że nie mamy sobie robić nadziei, bo z medycznego punktu widzenia szanse są praktycznie zerowe... no,ale że nadzieja umiera ostatnia to jej nam odebrać nie mogą...tacy empatyczni lekarze...jestem przekonana,że mój synek by wyzdrowiał gdyby nie ta pieprzona sepsa:'( to takie niesprawiedliwe,że mój mały książe umarł na zawał serca;( 8 tygodniowe dzieciątko na zawał serca;(;(;( 
Iwona mama aniołka Szymonka ur 02.08.2013 zm 24.09.2013[*][*][*]
Adasia 30.08.2014 i córeczki w brzuszku <3

Re: Córunia nasz największy skarb-kochamy Cię!!!!
woldemort  
21-11-2013 21:28
[     ]
     
O jeju tak ciężko się to czyta,ale dziękuję bardzo że mi na to odpisałaś.Podaj mamie Basi namiary na mnie chętnie z nią porozmawiam,ciągnie mnie do ludzi takich jak my tu wszyscy.Jak mi jest ciężko,ale będę silna dla Domina. 
Mama Dominika ur.30.07.96-(*)02.10.2013 i Natalki ur.30.09.2014

Re: Córunia nasz największy skarb-kochamy Cię!!!!
Mama Huga  
04-12-2013 12:21
[     ]
     
Dla Jagusi (*)Goniu przeczytaj sobie Twój post ,który załączam.Masz dla kogo żyć
gonia34 napisał(a):
> dzień przed śmiercią Jagusi zrobiłam zakupy..rzeczy cieplejsze dla Małej!!!!też miałam plany....marzenia..teraz nic..pustka!!!!nie chcę zapomnieć o Małej ale tak bardzo bym chciała żeby przestało boleć...po śmierci córki syn przyszedł i spytał się..mamo anie zrobisz sobie nic złego????ja na to,że nie,bo przecież mam Ciebie i mam dla kogo żyć..a on na to...to proszę Cię nie smuć się i nie płacz...bo wtedy ja też będę płakał 


Re: Córunia nasz największy skarb-kochamy Cię!!!!
gonia34  
03-05-2014 09:28
[     ]
     
Czy opuścił Cię kiedyś ktoś, kogo kochałaś?
– Owszem. Zawsze ktoś kogoś opuszcza. Czasem ten drugi cię ubiegnie.
– I co wtedy zrobiłaś?
– Wszystko. Wszystko, ale to nic nie pomogło. Byłam strasznie nieszczęśliwa.
– Długo?
– Tydzień.
– To niedługo.
– Cała wieczność, jeśli się jest naprawdę nieszczęśliwym. Każda cząstka mojej istoty tak była nieszczęśliwa, że kiedy tydzień minął, wszystko się wyczerpało. Moje włosy były nieszczęśliwe, skóra, łóżko, nawet suknie. Nieszczęście wypełniło mnie tak całkowicie, że nic poza nim nie istniało. A kiedy nic już nie istnieje, nieszczęście przestaje być nieszczęściem, bo nie ma go z czym porównać. I wtedy następuje kompletne wyczerpanie. I wtedy to mija.
Powoli zaczyna się żyć na nowo.
[ Erich Maria Remarque] 


Re: Córunia nasz największy skarb-kochamy Cię!!!!
iwona123  
03-05-2014 10:08
[     ]
     
Bardzo mądrze napisane...
Jagusiu(**)(**)(**) 
Iwona mama aniołka Szymonka ur 02.08.2013 zm 24.09.2013[*][*][*]
Adasia 30.08.2014 i córeczki w brzuszku <3

Re: Córunia nasz największy skarb-kochamy Cię!!!!
neibos  
03-11-2013 18:46
[     ]
     
Kochana kolezanko, doskonale cie rozumiem.
Chociaz kocham córke ponad wszytstko to niemumiem patrzeć na pamiatki po niej. Niestety, ale wszyysko zaraz reaguje płaczem. Wolalabym wszyysko wywieźć i pochować. Raz sie odważyłam wstawic w ramke zdjęcie z usg 4d jej twarzy, to maz mial depresje widząc ja codzien i myślac ze odeszla. Ubranka ktore byly gotowe, nie mogłam patrzeć.
Kazdy ma swój sposób na zalagodzenie chcoiaz to głupio brzmi, bólu.
Chcoiaz chcialabym naparwde wstawic jej zdjecie w ramke nie umiem na nie patrzec, rycze wtedy jestem smutna. Wiec nie bede sie zmuszala.
Placze z tobą. Cholernie nas życie doswiadczylo.
Nie docenialam chwil z nią, nie wiedzialam ze tak szybko sie skończą terax żałuję tak wiele jej nie dalam, nie powiedzialam. Ale kto wie kiedy nadejdzie jego godzina ?

Wiara jest teraz trudna , modlitwa taka jakas pusta, bo o co moge sie modlić ? O cud ? Cuda sie nie zdarzają.

Współczuję wspluczuje cierpię z tobą 
Ewelinka.mama Lenusi zm.luty 2013 .

Re: Córunia nasz największy skarb-kochamy Cię!!!!
JustynkaK  
04-11-2013 07:28
[     ]
     
Ja teraz już nie pamiętam kiedy schowałam rzeczy Natalki. Wiem tylko, ze się do tego nie zmuszałam. Właściwie to ja miałam tylko ubranka w szafkach, kosmetyki, pieluszki. Przyszedł taki moment, że po prostu spakowałam część. W sumie szybko udało mi się zajść w kolejną ciążę, więc nie czułam potrzeby chowania wszystkiego. Nigdy nie miałam jakiegoś takiego "ogromnego" żalu do losu, ze w tych ubrankach miała chodzić Natalka, wszystko używała Patrycja. Tylko jednak sukieneczka... Sukienkę, którą kupiła moja siostra, która miała być chrzestną Natalki, z okazji Jej urodzin. Tylko jak Patrycji zakładałam tę sukienkę to ściskało nie w sercu. I wiem, że tej sukieneczki nigdy nikomu nie oddam. Nawet jak będę miała 50 lat!
Co do zdjęcia to zdjęcie Natalki stoi u nas w domu na półce dopiero od kilku miesięcy... Wcześniej nie mogłam się na to zdobyć mimo, ze wielokrotnie wracałam do ich oglądania. Przyszedł taki czas, że po prostu wystawiłam Jej zdjęcie i nie płaczę jak codziennie je widzę. kiedyś wyłam jak tylko zaczęłam ich oglądanie. Do pewnych rzeczy człowiek musi dojść sam. Myślę, że nie ma co się spieszyć. I mieć do siebie pretensji, ze jest się wyrodną matką... Tak myślę... 
Mama Natalki ur. 06.05.2011, zm. 10.05.2011, Patrycji ur. 09.05.2012, Marcinka ur. 08.02.2014 i Ali ur. 18.02.2017

Re: Córunia nasz największy skarb-kochamy Cię!!!!
mery.k  
04-11-2013 18:37
[     ]
     
Ja miałam Kacperka przy sobie 21 mies choć słowo przy sobie to dużo powiedziane. Były wzloty i upadki, ostre zakręty w jego zdrowiu, ale nie spodziewałam się, że zaśnie i się więcej nie obudzi. Jego zdjęcie stało na półce więc po jego śmierci pozostawiłam je na swoim miejscu. Ubranka - dużą część spakowałam i oddałam do domu dziecka. Zostawiłam sobie te najbliższe mojemu sercu. Z perspektywy czasu żałuję bo mogłam zostawić ich więcej, a może teraz nie byłabym w stanie oddać żadnego ..?
Miejsce na cmentarzu to mój azyl w tęsknocie za Kacperkiem.
Córcia ma 7 l. i też bardzo tęskni za bratem, a ja już nie staram się być dzielna. Kiedy mi smutno to płaczę.



......................................................................................
mama Kacperka 25.08.2010 +23.05.2012 i ziemskiej Karoli 7 l. 


Re: Córunia nasz największy skarb-kochamy Cię!!!!
Gosiek26  
04-11-2013 19:48
[     ]
     
Przytulam Cię mocno najmocniej jak tylko się da!!!! 
Gosia mama Aniołka Szymonka ur.zm. 5.09.2013(31tc) i wymodlonego ziemskiego cudu Tosieńki ur 25.09.2014


Re: Córunia nasz największy skarb-kochamy Cię!!!!
beata1978  
05-11-2013 10:22
[     ]
     
[*] 
Beata mama Aniołka Emilki
becia1978
http://emilkaluszcz.pamietajmy.com.pl/

Re: Córunia nasz największy skarb-kochamy Cię!!!!
Linka  
21-11-2013 22:41
[     ]
     
Goniu, ja również po dwóch tygodniach wróciłam do pracy (trochę z przymusowo), a w tym czasie sprzątnęłam pokój Tosi. Patrzenie na niego było dla mnie torturą. Jednak ja nadal nie rozumiem, że może istnieć dla dziecka lepsze miejsce niż kochająca rodzina, chyba że tam przechodzi pranie mózgu. A podsumowaniem tego niech będą słowa:
"Chcesz rozśmieszyć Boga? Powiedz mu o swoich planach." Bluźnię? Jeśli mnie za to ukarze to tylko potwierdzi moje słowa.
Uściski 
Linka, Mama Aniołka (1998,14tc.), Tosi (ur.21.02.2004r.,zm.07.02.2013r.) i dwojga ziemskich dzieci
http://tosiakaczmarek.pamietajmy.com.pl/

Re: Córunia nasz największy skarb-kochamy Cię!!!!
iwona123  
21-11-2013 23:15
[     ]
     
Linka zgadzam się z Tobą! 
Iwona mama aniołka Szymonka ur 02.08.2013 zm 24.09.2013[*][*][*]
Adasia 30.08.2014 i córeczki w brzuszku <3

Re: Córunia nasz największy skarb-kochamy Cię!!!!
iwona123  
23-11-2013 19:23
[     ]
     
Maleńka(**)(**)(**) 
Iwona mama aniołka Szymonka ur 02.08.2013 zm 24.09.2013[*][*][*]
Adasia 30.08.2014 i córeczki w brzuszku <3

Re: Córunia nasz największy skarb-kochamy Cię!!!!
woldemort  
23-11-2013 23:08
[     ]
     
Dla Twojej córuni(*)(*)

Mama Dominika ur.30.07.96-(*)02.10.2013 
Mama Dominika ur.30.07.96-(*)02.10.2013 i Natalki ur.30.09.2014

Re: Córunia nasz największy skarb-kochamy Cię!!!!
iwona123  
29-11-2013 21:32
[     ]
     
Dla Twojej córeczki(**)(**)(**) 
Iwona mama aniołka Szymonka ur 02.08.2013 zm 24.09.2013[*][*][*]
Adasia 30.08.2014 i córeczki w brzuszku <3

Re: Córunia nasz największy skarb-kochamy Cię!!!!
gonia34  
01-12-2013 12:57
[     ]
     
tak bardzo tęsknię za Tobą córciu.....za Twoim zapachem...rączkami...całusami!!!!!proszę zabierz mnie do siebie!!!!

dla Ciebie córeńko(*)(*)(*)(*)(*)...najjaśniejsze!!!! 


Re: Córunia nasz największy skarb-kochamy Cię!!!!
iwona123  
01-12-2013 13:46
[     ]
     
Pół nocy prosiłam Szymonka o to samo, codziennie proszę...czy życie tutaj bez naszych dzieci ma jakikolwiek sens? one na pewno też by chciały być z nami;(;(;( dlaczego ktoś nam odebrał nasze dzieci??? to takie niesprawiedliwe;(;(;( Przytulam Cię Goniu i ślę światełka dla naszych aniołków(**)(**) 
Iwona mama aniołka Szymonka ur 02.08.2013 zm 24.09.2013[*][*][*]
Adasia 30.08.2014 i córeczki w brzuszku <3

Re: Córunia nasz największy skarb-kochamy Cię!!!!
gonia34  
02-12-2013 22:38
[     ]
     
w środę miną dwa miesiące jak niema Ciebie z nami...długie dwa miesiące wypełnione łzami,pustką,żalem i pytaniami bez odpowiedzi!!!!tak bardzo tęsknię!!!!!
codziennie wieczorem jak leżę w łóżku czuję chłodek na twarzy..mówię wtedy,że przyszłaś dać mi buziaka na dobranoc!!!!tak było i wczoraj...najpierw chłodek na twarzy i mówię...dobranoc córciu,mamusia też idzie spać...a potem chłodek na rękę przeszedł i tak powoli przesuwa się w stronę łokcia i znowu mówię..córciu jesteś tutaj..obok????i od razu sama odpowiadam,że jeszcze nie jestem gotowa na takie spotkanie!!!!może po prostu się bałam????
a teraz się boję,że już Cię nie poczuję więcej!!!

tak bardzo tęsknie..tak bardzo

dla Ciebie córciu(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*) i dobranoc..śpij Aniołku..tak bardzo Cię kocham..tak bardzo!!! 


Re: Córunia nasz największy skarb-kochamy Cię!!!!
iwona123  
02-12-2013 22:58
[     ]
     
Goniu wiesz,że przedwczoraj miałam tak samo...leżałam w łóżku i poczułam chłodek i też zaczęłam mówić czy to Szymonek, posunęłam mu się rozchyliłam kołdrę i wyobraziłam sobie,że leży z nami tak jak zawsze...i mówiłam do niego:) nie martw się Twoja córcia wie że ją bardzo kochasz i na pewno jeszcze przyjdzie:) Przytulam Cię mocno!:* Ślę światełka dla naszych brzdąców(**)(**)(**) 
Iwona mama aniołka Szymonka ur 02.08.2013 zm 24.09.2013[*][*][*]
Adasia 30.08.2014 i córeczki w brzuszku <3

Re: Córunia nasz największy skarb-kochamy Cię!!!!
gonia34  
02-12-2013 23:07
[     ]
     
Iwonka ja sobie wyobrażałam,że leży na mojej klatce piersiowej a ja ją tulę w ramionach....to była ulubiona pozycja nasza!!!!zastępująca karmienie piersią!!!!
aż chciałabym zakląć dlaczego to tak boli....Boże zrób coś...bo oszaleję...chyba już dostaję na głowę!!!!proszę Boże zabierz mnie do niej...proszę!!!! 


Re: Córunia nasz największy skarb-kochamy Cię!!!!
gonia34  
02-12-2013 23:08
[     ]
     
dla wszystkich naszych Aniołków(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*) 


Re: Córunia nasz największy skarb-kochamy Cię!!!!
iwona123  
02-12-2013 23:14
[     ]
     
Goniu jak czytam co piszesz, to czuje jakbym czytała swoje myśli...mam identycznie!!!!! też chce żeby Szymonek zabrał mnie do siebie!!!!!!!!! ;( 
Iwona mama aniołka Szymonka ur 02.08.2013 zm 24.09.2013[*][*][*]
Adasia 30.08.2014 i córeczki w brzuszku <3

Re: Córunia nasz największy skarb-kochamy Cię!!!!
gonia34  
02-12-2013 23:21
[     ]
     
wiesz Iwonka myślałam,że już nie mam łez!!!jak bardzo się myliłam..mam już chyba twarz łzami wypaloną!!!!i są wciąż nowe i nowe!!!!wydaje mi się jakbym prowadziła podwójne życie...jedno takie dla rodziny i wszystkich wokół w którym jest wszystko ok...i to drugie takie dla mnie tylko, gdzie nic nie jest ok..wszystko jest do d...y i bardzo chciałabym umrzeć 


Re: Córunia nasz największy skarb-kochamy Cię!!!!
iwona123  
02-12-2013 23:35
[     ]
     
dokładnie dokładnie!!!!!teraz np siedzę z Grzesiem i z moją siostrą i normalnie rozmawiamy a w środku czuję że mnie rozrywa....tak jak mówisz podwójne życie...;( 
Iwona mama aniołka Szymonka ur 02.08.2013 zm 24.09.2013[*][*][*]
Adasia 30.08.2014 i córeczki w brzuszku <3

Re: Córunia nasz największy skarb-kochamy Cię!!!!
Mama Huga  
03-12-2013 08:17
[     ]
     
Goniu jak się dzisiaj czujesz? Czy też tak masz ,ze z dnia na dzień coraz gorzej?Mniej łez ,ale ból większy..Ja mam też różne myśli na temat tego w którym świecie chciałabym teraz być -ale i tu i tu mam dzieci...Zastanawiam się gdzie jestem bardziej potrzebna -wydaje mi się jednak,że nie mam na to wpływu kiedy tam odejdę -mam tylko nadzieję ,że Hugo mnie pozna po tylu latach -i Ja jego i nadrobimy kiedyś ten czas stracony... Światełka dla naszych wszystkich aniołków(*) Mam nadzieję,że palenie świec też się odbędzie w Poznaniu 8 Grudnia. 


Re: Córunia nasz największy skarb-kochamy Cię!!!!
iwona123  
03-12-2013 09:58
[     ]
     
Oj dziewczyny jak ja się ciesze że jest to forum...dzięki temu forum potrafie funkcjonować...to jest dla mnie jak psycholog i psychiatra w jednym...gdyby nie wy nie dałabym rady...pozdrawiam i dla naszych aniołków śle cieplutkie i kolorowe światełka(**)(**)(**) 
Iwona mama aniołka Szymonka ur 02.08.2013 zm 24.09.2013[*][*][*]
Adasia 30.08.2014 i córeczki w brzuszku <3

Re: Córunia nasz największy skarb-kochamy Cię!!!!
gonia34  
04-12-2013 11:37
[     ]
     
Córciu to już dwa miesiące bez Ciebie!!!!cholerne dwa miesiące..długie i mokre od łez!!!!!tak bardzo za Tobą tęsknię!!!!!proszę zabierz mnie...tak bardzo proszę!!!!

BYŁAŚ DLA MNIE WSZYSTKIM
CO SIĘ W ŻYCIU LICZY
TERAZ GDY PO WSZYSTKIM
WSZYSTKO JEST JUŻ NICZYM!!!!!!



najjaśniejsze z najjaśniejszych światełek dla Ciebie!!!!(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*) 


Re: Córunia nasz największy skarb-kochamy Cię!!!!
iwona123  
04-12-2013 12:43
[     ]
     
Goniu tak świetnie Cię rozumiem, jesteśmy na tym samym etapie i czuje dokładnie to samo...;(
Najpiękniejsze najjaśniejsze światełka dla Twojej córuni((**))((**)) a Ciebie bardzo mocno przytulam 
Iwona mama aniołka Szymonka ur 02.08.2013 zm 24.09.2013[*][*][*]
Adasia 30.08.2014 i córeczki w brzuszku <3

Re: Córunia nasz największy skarb-kochamy Cię!!!!
gonia34  
04-12-2013 22:12
[     ]
     
dobranoc Córciu....byłam u Ciebie dwa razy...raz z tatusiem.......masz tak ładnie jaśniutko..nowe aniołki od cioci Moniki,która zawsze powtarzała,że chyba kocha Cię bardziej niż mamusia(co jest nie prawdą..tylko lubiła się tak ze mną droczyć)i gwiazdorka nowego.....i dużo..dużo światełek!!!!mamusia idzie spać i ma nadzieję,że się nie obudzi!!!!

dobranoc...jutro też będę u Ciebie ze światełkami 


Re: Córunia nasz największy skarb-kochamy Cię!!!!
iwona123  
04-12-2013 22:40
[     ]
     
Twoja córeczka na pewno bardzo się cieszy, że ma tak jaśniutko:) piszesz że masz nadzieje że się nie obudzisz, teraz powinnam Ci napisać, nie mów tak, bo trzeba żyć, jakoś ale trzeba...niestety tak nie napiszę bo sama zasypiam z taką świadomością, że może stanie się jakiś cud i obudzę się obok mojego synka w niebie...Ale Ty Goniu masz jeszcze synka, który Cię bardzo potrzebuje tu na ziemi, to dla niego musisz być silna...on jest motywacją Twojego codziennego wstawania rano z łóżka pamiętaj o tym...trzymaj się kochana! a dla naszych aniołków ślę światełka(**)(**)(**) 
Iwona mama aniołka Szymonka ur 02.08.2013 zm 24.09.2013[*][*][*]
Adasia 30.08.2014 i córeczki w brzuszku <3

Re: Córunia nasz największy skarb-kochamy Cię!!!!
Mama Huga  
05-12-2013 04:52
[     ]
     
Goniu dla Ciebie dużo siły i dla malutkiej światełka(*)..Ciężko jest ,wiem ,jest cholernie ciężko człowiek myślał,że najgorsze samopoczucie za nim a tu w drugim kierunku ,ale co my na to możemy poradzić,jaki dano nam wybór -musimy żyć -dopóki nas na ten drugi świat nikt nie wezwie -musimy żyć dla naszych ziemskich dzieci i kochających mężów 


Re: Córunia nasz największy skarb-kochamy Cię!!!!
gonia34  
21-12-2013 22:26
[     ]
     
ja mimo,że cierpię niesamowicie to mam czasami wrażenie,że to moje myślenie jest bardzo egoistyczne?????nie wyobrażam sobie i nawet nie chcę ...co przeżywałby mój syn gdyby Bóg zabrał mnie do siebie teraz!!!!!jesteśmy bardzo przywiązani do siebie...pewnie nie poradziłby sobie tak jak ja teraz!!!a co z moją mamą....teraz ona straciłaby dziecko!!!!siostra...też jesteśmy zżyte!!!nawet nie próbuje tego sobie wyobrazić!!!!ciężko..bardzo
(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*) 


Re: Córunia nasz największy skarb-kochamy Cię!!!!
zosia1305  
03-12-2013 20:54
[     ]
     
Myślę , że nadejdzie czas drugiego i trzeciego etapu,ale pamięć będzie trwała.Pięć miesięcy z córeczką to zdecydowanie za mało , ale nawet nie wiesz jak bym chciała te chwile z moim dzieckiem przeżyć.( Był na świecie 3 godzinki)A jest z nami cały czas.(*)Bardzo rozumiem Twoje odczucia i emocje i ciepło Cię przytulam .

Światełka dla Twojej córeczki (*)(*)(*)
Mama małego Boguszka (*) 




Re: Córunia nasz największy skarb-kochamy Cię!!!!
Beatka78  
04-12-2013 17:52
[     ]
     
Gosiu, ja też mam dziś refleksyjny dzień-dziś do domu ze szpitala wraca moja siostra- z małym synkiem... A dwa miesiące temu my byliśmy w szpitalu...ale pożegnać naszą córeczkę.... Choć ja mam poczucie,że dużo więcej zyskaliśmy dzięki jej obecności niż straciliśmy poprzez jej odejście....Ale jeszcze się nie zdążyłam odzwyczaić, że jej nie ma ...choć nigdy do domu nie dotarłyśmy...Mam nadzieję, że mieszka sobie obok Twojej Jagusi-jak w szpitalu... 


Re: Córunia nasz największy skarb-kochamy Cię!!!!
gonia34  
04-12-2013 19:38
[     ]
     
tak Beatko masz rację mieszkają tam nasze Aniołki razem...i tak myślą co zrobić żeby pocieszyć mamusie!!!

dla Malutkiej Baśiuni (*)(*)(*)(*)(*) 


Re: Córunia nasz największy skarb-kochamy Cię!!!!
woldemort  
04-12-2013 21:47
[     ]
     
Goniu,trzymaj się kochana.Mocno Cię przytulam,a dla Jagusi najjaśniejsze światełka(*)(*)(*)(*)(*)

Mama Dominika ur.30.07.96-(*)02.10.2013 
Mama Dominika ur.30.07.96-(*)02.10.2013 i Natalki ur.30.09.2014

Re: Córunia nasz największy skarb-kochamy Cię!!!!
gonia34  
05-12-2013 20:51
[     ]
     
jak byłam w ciąży to brałam czynny udział na forum dla przyszłych mam....poznałam tam świetne dziewczyny....wymieniłyśmy się tel.rozmawiałyśmy...zżyłyśmy się bardzo.....dzisiaj dowiedziały się Jagusi......postanowiły uczcić jej śmierć 24h.ciszą!!!!!!miło z ich strony!!!!!

tak mi brak Ciebie córciu...Twoje majówkowe ciocie mówiły,że będą modlić się za Ciebie....i za mnie też!!!!za mnie?????kiedy ja już nie mam siły na nic!!! 


Re: Córunia nasz największy skarb-kochamy Cię!!!!
Mama Huga  
05-12-2013 21:01
[     ]
     
Bardzo fajnie mieć wsparcie w zupełnie obcych osobach...Forum mi też daje dużo siły..Dla Jagusi(*) 


Re: Córunia nasz największy skarb-kochamy Cię!!!!
iwona123  
05-12-2013 21:04
[     ]
     
Ładnie z ich strony...Przytulam Cię mocno a dla córci ślę mnóstwo kolorowych światełek(**)(**)(**) 
Iwona mama aniołka Szymonka ur 02.08.2013 zm 24.09.2013[*][*][*]
Adasia 30.08.2014 i córeczki w brzuszku <3

Re: Córunia nasz największy skarb-kochamy Cię!!!!
gonia34  
05-12-2013 21:32
[     ]
     
dziewczyny jak mi dzisiaj wyjątkowo źle....to chyba przez ten huragan......wieje u nas aż się boję o grobek Niuni..wszystko wywieje...a zrobiłam wczoraj wystrój świąteczny!!!!

kiedyś byłam na szkoleniu i kobieta mówiła,że takie wiatry sprzyjają samobójstwom..tzn. tak wpływają na psychikę!!!!

dla Ciebie córciu i dla wszystkich Aniołków(*)(*)(*)(*)(*) 


Re: Córunia nasz największy skarb-kochamy Cię!!!!
iwona123  
05-12-2013 21:58
[     ]
     
no właśnie też się boje no i zastanawiam się czy nie jechać i nie pozbierać tego do domu na czas tej wichury... no wichura jest okropna a u mnie słychać podwójnie bo mieszkam na ostatnim piętrze i w wentylacji tak dmucha że aż telewizor zagłusza...
Samobójstwom...dziwne pierwsze słysze...wgl chyba taka pogoda sprzyja samobójstwom... 
Iwona mama aniołka Szymonka ur 02.08.2013 zm 24.09.2013[*][*][*]
Adasia 30.08.2014 i córeczki w brzuszku <3

Re: Córunia nasz największy skarb-kochamy Cię!!!!
Mama Huga  
05-12-2013 22:36
[     ]
     
Nic się nie bój -Ja byłam u Hugusia po 20 gdzie już od kilku godzin wiało i nic nie ruszone -pewnie u was podobnie. 


Re: Córunia nasz największy skarb-kochamy Cię!!!!
iwona123  
05-12-2013 22:43
[     ]
     
no ja też byłam po 20-stej i też nic nie było ruszone, ale podobno to wieje teraz 40-50 km/h a ma być 90 albo i więcej...ja spod Gdańska jestem do morza 50 km...więc tutaj bedzie mocniejszy wiatr pewnie 
Iwona mama aniołka Szymonka ur 02.08.2013 zm 24.09.2013[*][*][*]
Adasia 30.08.2014 i córeczki w brzuszku <3

Re: Córunia nasz największy skarb-kochamy Cię!!!!
Mama Huga  
05-12-2013 22:46
[     ]
     
Masz rację u Ciebie miało wiać ciut mocniej - u nas o 20 wiało 48,8 tak wskazywał telefon. 


Re: Córunia nasz największy skarb-kochamy Cię!!!!
woldemort  
05-12-2013 22:51
[     ]
     
Dziewczyny ja mieszkam w Policach-15km od SZczecina.U nas tak wieje,że mało mi rolety zewnętrznej nie wyrwie,a jak wracałam z pracy o 21 samochodem to tak mi auto spychało,że szok.Też sie boję czy nie powywala wszystkiego u syna. 
Mama Dominika ur.30.07.96-(*)02.10.2013 i Natalki ur.30.09.2014

Re: Córunia nasz największy skarb-kochamy Cię!!!!
iwona123  
05-12-2013 22:58
[     ]
     
no trzeba mieć nadzieje ze się nic nie zniszczy 
Iwona mama aniołka Szymonka ur 02.08.2013 zm 24.09.2013[*][*][*]
Adasia 30.08.2014 i córeczki w brzuszku <3

Re: Córunia nasz największy skarb-kochamy Cię!!!!
woldemort  
05-12-2013 23:24
[     ]
     
Jagusiu- młodsza koleżanko Dominika-modlę się za Ciebie i przesyłam kolorowe światełka w ten okropny wietrzy wieczór(*)(*)(*)(*)

Mama Dominikaur.30.07.96-(*)02.10.2013 
Mama Dominika ur.30.07.96-(*)02.10.2013 i Natalki ur.30.09.2014

Re: Córunia nasz największy skarb-kochamy Cię!!!!
iwona123  
06-12-2013 09:36
[     ]
     
Jagusiu dla Ciebie na mikołaja mikołajkowe światełka (**)(**)(**) 
Iwona mama aniołka Szymonka ur 02.08.2013 zm 24.09.2013[*][*][*]
Adasia 30.08.2014 i córeczki w brzuszku <3

Re: Córunia nasz największy skarb-kochamy Cię!!!!
woldemort  
06-12-2013 11:48
[     ]
     
Jagusi Mikołajkowe światełka(*)(*)(*) 
Mama Dominika ur.30.07.96-(*)02.10.2013 i Natalki ur.30.09.2014

Re: Córunia nasz największy skarb-kochamy Cię!!!!
Mama Huga  
06-12-2013 12:14
[     ]
     
Dla Jagusi(*) 


Re: Córunia nasz największy skarb-kochamy Cię!!!!
gonia34  
08-12-2013 17:23
[     ]
     
u nas już po ksawerym....nie zostawił spustoszeń na grobie u Malutkiej!!!!wszystko na swoim miejscu..nawet się nie ruszyło...a na grobach obok..tornado!!!!!kwiaty w krzakach..znicze walające się po alejkach!!!!a u nas spokój!!!!


dla Ciebie Aniołeczku!!!! 


Re: Córunia nasz największy skarb-kochamy Cię!!!!
iwona123  
08-12-2013 17:35
[     ]
     
U nas to samo, prawie wszędzie porozwalane a u Szymonka nic:) 
Iwona mama aniołka Szymonka ur 02.08.2013 zm 24.09.2013[*][*][*]
Adasia 30.08.2014 i córeczki w brzuszku <3

Re: Córunia nasz największy skarb-kochamy Cię!!!!
iwona123  
08-12-2013 17:46
[     ]
     
Jagusiu(**)(**)(**) dla Ciebie kruszynko(**)(**)(**) 
Iwona mama aniołka Szymonka ur 02.08.2013 zm 24.09.2013[*][*][*]
Adasia 30.08.2014 i córeczki w brzuszku <3

Re: Córunia nasz największy skarb-kochamy Cię!!!!
iwona78  
06-12-2013 12:24
[     ]
     
Światełka mikołajowe dla Ciebie maleńka (*)(*)(*) 


Re: Córunia nasz największy skarb-kochamy Cię!!!!
Mama Huga  
08-12-2013 22:44
[     ]
     
Dla Jagusi.(*) 


Re: Córunia nasz największy skarb-kochamy Cię!!!!
gonia34  
16-12-2013 21:48
[     ]
     
córciu kochana bardzo,bardzo,bardzo tęsknię za Tobą!!!!!wróć do mnie...proszę...albo przyjdź do mnie i zabierz mnie do siebie!!!!będę najlepszą matką na świecie!!!!

dzisiaj w pracy zbierano dary świąteczne dla osób biednych z całą oprawą świąteczną..i przyszła dziewczyna i zaczęła grać na gitarze i śpiewać kolędy...myślałam,że jestem twarda,silna.....ale to nie prawda..słabo mi się zrobiło!!!!ja nie chcę świąt..chce iść w święta do pracy!!!!

dla Ciebie moja Malutka Księżniczko(*)(*)(*)(*)(*) 


Re: Córunia nasz największy skarb-kochamy Cię!!!!
iwona123  
16-12-2013 21:57
[     ]
     
Oj tak Goniu mogliby odwołać święta...przytulam Cię z całego serca i ślę światełka dla Twojej córuni(**)(**)(**) 
Iwona mama aniołka Szymonka ur 02.08.2013 zm 24.09.2013[*][*][*]
Adasia 30.08.2014 i córeczki w brzuszku <3

Re: Córunia nasz największy skarb-kochamy Cię!!!!
gonia34  
16-12-2013 22:00
[     ]
     
Iwonka....myślałam,że to będzie łatwiejsze a tu żyć mi się nie chce...ani funkcjonować normalnie 


Re: Córunia nasz największy skarb-kochamy Cię!!!!
iwona123  
16-12-2013 22:11
[     ]
     
Łatwe to nie jest na pewno,to jest straszne...a my jesteśmy mega dzielne że to JAKOŚ wytrzymujemy...jak byłam w ciąży to hormony tak mi buzowały,że się śmiałam,że przez ciąże się napłacze za całe życie...a teraz jak mam płakać to w środku proszę,że już niechce,że nie mam siły na płacz...mam już go dość...wszystkiego dość...całego życia, które trwa niewiadomo po co i dla kogo... 
Iwona mama aniołka Szymonka ur 02.08.2013 zm 24.09.2013[*][*][*]
Adasia 30.08.2014 i córeczki w brzuszku <3

Re: Córunia nasz największy skarb-kochamy Cię!!!!
Mama Huga  
16-12-2013 22:30
[     ]
     
Dziewczyny =przytulam.....Pomysł z odwołaniem świąt -trochę by nam ulgi na pewno to przyniosło....ah....ciężkie to życie,,,, 


Re: Córunia nasz największy skarb-kochamy Cię!!!!
iwona123  
16-12-2013 22:35
[     ]
     
Tak jak Gonia pisze najpierw chcemy żeby było lżej a jak jest lżej to też nie dobrze, bo pojawiają się wyrzuty sumienia,że zapominamy o naszych dzieciach...ehh czy kiedyś bedzie lepiej? 
Iwona mama aniołka Szymonka ur 02.08.2013 zm 24.09.2013[*][*][*]
Adasia 30.08.2014 i córeczki w brzuszku <3

Re: Córunia nasz największy skarb-kochamy Cię!!!!
gonia34  
16-12-2013 22:46
[     ]
     
i jak to wszystko rozwiązać????bo ostatnio miałam takie wyrzuty sumienia,że myślałam,że ja faktycznie jestem kiepską matką!!!CO MAM ROBIĆ????? 


Re: Córunia nasz największy skarb-kochamy Cię!!!!
iwona123  
16-12-2013 22:54
[     ]
     
niewiem Goniu...też ciągle zadaje sobie to pytanie,że może to znak,że nie powinnam być matką...że to była jakaś próba, egzamin, który oblałam dlatego Bóg mi go zabrał...;( jak sobie tłumaczyć to, że dziecko jest w nas przez 9 miesięcy, kochamy je od początku całym sercem i nagle z dnia na dzień ktoś nam je odbiera jakby nigdy nic...jak jakąś rzecz..;( 
Iwona mama aniołka Szymonka ur 02.08.2013 zm 24.09.2013[*][*][*]
Adasia 30.08.2014 i córeczki w brzuszku <3

Re: Córunia nasz największy skarb-kochamy Cię!!!!
Mama Huga  
17-12-2013 19:26
[     ]
     
Dziewczyny to są takie fale , nie łudźcie się ,że jak chwilowo lepiej ,to tak zostanie i nie wyrzucajcie sobie?!Myślę,że to nasz organizm potrzebuje chwili na regenerację sił i za chwilę znowu da kopa - i znowu będzie boleć..Najpierw nie możemy spać ,a potem z człowieka uchodzi życie i w ciągu dnia nawet by mógł spać.
I też nie można wyrzucać sobie-jak to mogę już bez tabletek zasnąć?Dziewczyny , nie możecie też pisać,że nie jesteście dobrymi Matkami.Jesteście wspaniałymi i dla swoich dzieci najlepszymi na świecie...I TO NIE BYŁ ,ŻADEN TEST!!Jestem takiego zdania jak główna bohaterka filmu Między światami-Bóg skoro jest stwórcą :powinien sobie stworzyć anioły a nie zabierać nam nasze dzieci...Przecież on wszystko może .To wobec tego what the fuck....is goinig on in the world,,.... 


Re: Córunia nasz największy skarb-kochamy Cię!!!!
iwona123  
17-12-2013 20:37
[     ]
     
Oj tak Asiu już kiedyś to pisałam w postach,że skoro chce mieć anioły niech je sobie urodzi!!! bo to są nasze dzieci a nie jego!!!!;(;(;( 
Iwona mama aniołka Szymonka ur 02.08.2013 zm 24.09.2013[*][*][*]
Adasia 30.08.2014 i córeczki w brzuszku <3

Re: Córunia nasz największy skarb-kochamy Cię!!!!
gonia34  
17-12-2013 21:40
[     ]
     
dlaczego Bóg na aniołki nie wybierze śnieżynek...elfów albo krasnali?????tylko nasze DZIECI..malutkie i nie malutkie,ale tak bardzo przez nas kochane!!!!!!!ból rozrywa mi serce!!!! 


Re: Córunia nasz największy skarb-kochamy Cię!!!!
gonia34  
17-12-2013 22:01
[     ]
     
dobranoc Księżniczko..śpij...mama też niedługo będzie spała...będę się modlić...mocno

a dla Ciebie najjaśniejsze światełka(*)(*)(*)(*)KOCHAM CIĘ!!!! 


Re: Córunia nasz największy skarb-kochamy Cię!!!!
woldemort  
17-12-2013 22:27
[     ]
     
Światełko dla Księżniczki(*)(*)(*)(*)(*)

Mama Dominika ur.30.07.96-(*)02.10.2013 
Mama Dominika ur.30.07.96-(*)02.10.2013 i Natalki ur.30.09.2014

Re: Córunia nasz największy skarb-kochamy Cię!!!!
gonia34  
18-12-2013 14:07
[     ]
     
dla Ciebie Księżniczko(*)(*)(*)(*)
chyba tylko ja wiem jak mi bez Ciebie źle i smutno!!!!!dlaczego Cię niema ze mną?????proszę!!!!!!!!!!!!!!! 


Re: Córunia nasz największy skarb-kochamy Cię!!!!
woldemort  
18-12-2013 22:33
[     ]
     
Maleńka dla Ciebie(*)(*)(*) 
Mama Dominika ur.30.07.96-(*)02.10.2013 i Natalki ur.30.09.2014

Re: Córunia nasz największy skarb-kochamy Cię!!!!
gonia34  
19-12-2013 19:56
[     ]
     
zapaliłam Ci córciu w oknie światełko..takie dla Ciebie tylko...nawet tatusiowi nie pozwoliłam zgasić i musisz wiedzieć,że tatuś mnie posłuchał!!!!!
zapaliłam żebyś wiedziała gdzie masz wrócić!!!!

bardzo mocno Cię kocham Księżniczko i tęsknię jeszcze bardziej!!!!!


Dla Ciebie(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*) 


Re: Córunia nasz największy skarb-kochamy Cię!!!!
Mama Huga  
19-12-2013 22:40
[     ]
     
Ja też co noc zapalam Hugusiowi w oknie tea light...dla naszych skarbów=aby do nas przychodziły w nocy... 


Re: Córunia nasz największy skarb-kochamy Cię!!!!
iwona123  
19-12-2013 23:33
[     ]
     
Ja Szymonkowi też cały czas mam zapaloną świeczkę przy zdjęciu, nie mogę przy oknie, bo mam dachowe... 
Iwona mama aniołka Szymonka ur 02.08.2013 zm 24.09.2013[*][*][*]
Adasia 30.08.2014 i córeczki w brzuszku <3

Re: Córunia nasz największy skarb-kochamy Cię!!!!
iwona123  
21-12-2013 13:16
[     ]
     
Jagusiu czuwasz nad mamusią? opiekuj się nią perełko, bo teraz tego bardzo potrzebuję...dla Ciebie mnóstwo pięknych kolorowych światełek do samego nieba(**)(**)(**)
Swoją drogą jak to wszystko wyszło, to my miałyśmy opiekować się naszymi dziećmi, a jest tak,że one opiekują się nami... 
Iwona mama aniołka Szymonka ur 02.08.2013 zm 24.09.2013[*][*][*]
Adasia 30.08.2014 i córeczki w brzuszku <3

Re: Córunia nasz największy skarb-kochamy Cię!!!!
gonia34  
21-12-2013 21:41
[     ]
     
ja nigdy nie przypuszczałam,że będę wybierać trumnę dla własnego dziecka!!!!!trochę nie ta kolejność....to dzieci nas miały chować....

jak ja się boję świąt!!!!!


Jagusiu dla Ciebie bielutkie..jaśniutkie(*)(*)(*)(*)(*) 


Re: Córunia nasz największy skarb-kochamy Cię!!!!
Mama Huga  
21-12-2013 21:47
[     ]
     
Dla Jagusi(*)dla naszych wszystkich aniołków,które miały pierwszy raz zobaczyć choinkę,lampki na niej śnieg i tyle radosnych dla nich rzeczy.... 


Re: Córunia nasz największy skarb-kochamy Cię!!!!
JoanSz  
21-12-2013 22:05
[     ]
     
Jagulku (*)(*)(*) 
Joan Mamusia Maksia ur.zm. 01.10.2013 (41tc)
Aniołek +8tc

Maksiu https://www.youtube.com/watch?v=RWKtE

Re: Córunia nasz największy skarb-kochamy Cię!!!!
iwona123  
21-12-2013 22:20
[     ]
     
Czy któraś z nam się tego spodziewała? Żadnej się to w najgorszych snach nie śniło...i jaki w tym wszystkim sens do jasnej cholery??? nigdy tego nie zrozumiemy, bo tego nie da się zrozumieć! a już na pewno nie zamierzam szukać odpowiedzi u Boga!!!;( 
Iwona mama aniołka Szymonka ur 02.08.2013 zm 24.09.2013[*][*][*]
Adasia 30.08.2014 i córeczki w brzuszku <3

Re: Córunia nasz największy skarb-kochamy Cię!!!!
JoanSz  
21-12-2013 22:29
[     ]
     
Iwonka, w najgorszy snach.. nigdy..
Pamiętam, oglądałam kiedyś program na TLC "Porodówka", dziewczyna urodziła córeczkę a ta przestała oddychać.. Boże te śliczne otwarte oczka i takie bezbronne ciałko, jak ja wtedy płakałam i modliłam się, żeby podczas porodu nam się coś takiego nie zdarzyło..
Niestety nie zdążyło się nawet wydarzyć, Maleństwo zasnęło we mnie, mój Maleńki Śpiący Królewicz :*:*:* tak bardzo go kocham... 
Joan Mamusia Maksia ur.zm. 01.10.2013 (41tc)
Aniołek +8tc

Maksiu https://www.youtube.com/watch?v=RWKtE

Re: Córunia nasz największy skarb-kochamy Cię!!!!
gonia34  
21-12-2013 22:34
[     ]
     
Joan nie wiadomo co gorsze...ja już wiedziałam,że Jagusia uwielbia banana..brzoskwinie,że obiadki to same warzywa...że nie cierpi smoczka od butelki...i lubi czekoladkę!!!!!!wszystkie obiadki,deserki,kaszki,mleko w proszku...stoi w spiżarni!!!! 


Re: Córunia nasz największy skarb-kochamy Cię!!!!
iwona123  
21-12-2013 22:38
[     ]
     
No właśnie co gorsze...nie ma dnia,żebym się nie zastanawiała jakby wyglądał dzisiaj Szymonek, jaki byłby już duży...;(;(;( nigdy się już tego nie dowiemy...ale też zdążyłam poznać kilka nawyków mojego synka, był strasznym zmarźlakiem:) 
Iwona mama aniołka Szymonka ur 02.08.2013 zm 24.09.2013[*][*][*]
Adasia 30.08.2014 i córeczki w brzuszku <3

Re: Córunia nasz największy skarb-kochamy Cię!!!!
iwona123  
21-12-2013 22:44
[     ]
     
Goniu Jagusia miała 5 miesięcy dawałaś jej już czekoladę?;) 
Iwona mama aniołka Szymonka ur 02.08.2013 zm 24.09.2013[*][*][*]
Adasia 30.08.2014 i córeczki w brzuszku <3

Re: Córunia nasz największy skarb-kochamy Cię!!!!
iwona123  
21-12-2013 22:34
[     ]
     
Ja też jak w telewizji słyszałam o śmierci dzieciątka, czy nawet jak przechodziłam na cmentarzu widząc dziecięce grobiki, mówiłam,że sobie czegoś takiego nie wyobrażam...że bym się zabiła...że jakby mi umarło pierwsze dziecko, to od razu popełniłabym samobójstwo a jak bym miała jeszcze inne dzieci to nie mogłabym tego zrobić, bo nie mogłabym ich zostawić...a teraz??? umarło mi dziecko a ja co??? żyję, potrafię żyć...!!! i nie mogę sobie tego wybaczyć!!!;(;(;( 
Iwona mama aniołka Szymonka ur 02.08.2013 zm 24.09.2013[*][*][*]
Adasia 30.08.2014 i córeczki w brzuszku <3

Re: Córunia nasz największy skarb-kochamy Cię!!!!
gonia34  
21-12-2013 22:39
[     ]
     
kiedyś parę lat wstecz syn spytał się...."mamo co byś zrobiła gdybym teraz umarł?????"pewnie przyszłabym do Ciebie do nieba...a on "ale jak to...zabiłabyś się????"a ja kiwnęłam głową,że tak!!!!po śmierci Jagusi pierwsze co powiedział....to "mamo obiecaj,że nic sobie nie zrobisz!!!!!!!" 

Ostatnio zmieniony 21-12-2013 22:40 przez gonia34

Re: Córunia nasz największy skarb-kochamy Cię!!!!
iwona123  
21-12-2013 22:41
[     ]
     
Biedne te ziemskie dzieciaczki...też muszą przez to wszystko przechodzić...;( 
Iwona mama aniołka Szymonka ur 02.08.2013 zm 24.09.2013[*][*][*]
Adasia 30.08.2014 i córeczki w brzuszku <3

Re: Córunia nasz największy skarb-kochamy Cię!!!!
JoanSz  
21-12-2013 22:44
[     ]
     
Gonia, masz cudownego syna.. dla niego musisz żyć :*:*
Mnie mąż ostatnio powiedział, gdy byłam w strasznej rozsypce, włącznie ze stanem apatii i strachem, że mogę sobie coś zrobić.. "Jeżeli mnie kochasz, nie zrobisz tego, mam tylko Ciebie na świecie"
Jezu jak ja Go strasznie kocham, ale czasem mi się wydaje że moja największa Miłość "odwróciła się na pięcie" i wyruszyła do Pana Boga przed nami. 
Joan Mamusia Maksia ur.zm. 01.10.2013 (41tc)
Aniołek +8tc

Maksiu https://www.youtube.com/watch?v=RWKtE

Re: Córunia nasz największy skarb-kochamy Cię!!!!
gonia34  
21-12-2013 22:53
[     ]
     
Iwonko czekoladę bardziej do polizania..ale te oczka wtedy takie szczęśliwe.....Jagusia nie chciała..pić mleka!!!piła tylko jak spała...a spała nie wiele...więc po konsultacjach z pediatrą wprowadzałam jej pokarmy stałe!!!!wiedziałam,że będzie miała operacje na otwartym serduszku..chciałam żeby miała siłę na wyzdrowienie!!!

a może to było przeczucie....że nigdy nie spróbuje tego smaku!!!!pamiętam w ostatnią sobotę przed szpitalem zabrałam ją na spacer..było chłodno...ale jeździłam z nią myśląc sobie,że może już nigdy...... 


Re: Córunia nasz największy skarb-kochamy Cię!!!!
iwona123  
21-12-2013 22:57
[     ]
     
zdążyła spróbować dobrych rzeczy:) 
Iwona mama aniołka Szymonka ur 02.08.2013 zm 24.09.2013[*][*][*]
Adasia 30.08.2014 i córeczki w brzuszku <3

Re: Córunia nasz największy skarb-kochamy Cię!!!!
gonia34  
21-12-2013 23:41
[     ]
     
dobranoc Maleńka!!!!!przyśnij się mamusi!!!!!!
(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*) 


Re: Córunia nasz największy skarb-kochamy Cię!!!!
gonia34  
23-12-2013 18:07
[     ]
     
Córciu dzisiaj skończyłabyś 8 miesięcy!!!!!!a teraz czego mam Ci życzyć.....tak bardzo mi smutno!!!!!

(*)(*)(*)(*)(*) 


Re: Córunia nasz największy skarb-kochamy Cię!!!!
gonia34  
23-12-2013 18:38
[     ]
     
i dla Malutkiej Basiuni(*)(*)(*)(*)

i dla Ciebie córciu też(*)(*)(*)(*) 


Re: Córunia nasz największy skarb-kochamy Cię!!!!
iwona123  
23-12-2013 20:17
[     ]
     
Jagusiu skarbie opiekuj się mamusią i tatusiem i braciszkiem!!!(**)(**)(**) 
Iwona mama aniołka Szymonka ur 02.08.2013 zm 24.09.2013[*][*][*]
Adasia 30.08.2014 i córeczki w brzuszku <3

Re: Córunia nasz największy skarb-kochamy Cię!!!!
woldemort  
23-12-2013 20:40
[     ]
     
Dla Jagusi i Basiuni(*)(*)(*)(*)(*)(*)

Mama Dominika ur.30.07.96-(*)02.10.2013 
Mama Dominika ur.30.07.96-(*)02.10.2013 i Natalki ur.30.09.2014

Re: Córunia nasz największy skarb-kochamy Cię!!!!
JoanSz  
23-12-2013 22:48
[     ]
     
Jagusia (*)(*)(*) maleńki aniołeczku 
Joan Mamusia Maksia ur.zm. 01.10.2013 (41tc)
Aniołek +8tc

Maksiu https://www.youtube.com/watch?v=RWKtE

Re: Córunia nasz największy skarb-kochamy Cię!!!!
woldemort  
24-12-2013 08:18
[     ]
     
Mamusię mocno przytulam,a Jagusi ślę miliony kolorowych światełek(*)(*)(*)(*)(*).....

Mama Dominika ur.30.07.96-(*)02.10.2013 
Mama Dominika ur.30.07.96-(*)02.10.2013 i Natalki ur.30.09.2014

Re: Córunia nasz największy skarb-kochamy Cię!!!!
iwona123  
24-12-2013 15:47
[     ]
     
Jagusiu słoneczko wysyłam dla Ciebie duuużo kolorowych świątecznych światełek(**)(**)(**) a mamusi życzę zdrowych spokojnych świąt i abyś również mogła się cieszyć w przyszłym roku fasolką w brzuszku:* mocno przytulam i pozdrawiam 
Iwona mama aniołka Szymonka ur 02.08.2013 zm 24.09.2013[*][*][*]
Adasia 30.08.2014 i córeczki w brzuszku <3

Re: Córunia nasz największy skarb-kochamy Cię!!!!
iwona123  
06-01-2014 19:54
[     ]
     
Jagusiu aniołku dla Ciebie najjaśniejsze światełka(**)(**)(**) 
Iwona mama aniołka Szymonka ur 02.08.2013 zm 24.09.2013[*][*][*]
Adasia 30.08.2014 i córeczki w brzuszku <3

Re: Córunia nasz największy skarb-kochamy Cię!!!!
Mama Huga  
06-01-2014 22:19
[     ]
     
Jagienko kochany serduszkowy Aniołku (*) 


Re: Córunia nasz największy skarb-kochamy Cię!!!!
iwona123  
06-01-2014 22:22
[     ]
     
Goniu zaglądasz tu jeszcze? długo się nie odzywasz 
Iwona mama aniołka Szymonka ur 02.08.2013 zm 24.09.2013[*][*][*]
Adasia 30.08.2014 i córeczki w brzuszku <3

Re: Córunia nasz największy skarb-kochamy Cię!!!!
woldemort  
18-01-2014 22:02
[     ]
     
Jagusiu-pamietamy o Tobie(***)(***). 
Mama Dominika ur.30.07.96-(*)02.10.2013 i Natalki ur.30.09.2014

Re: Córunia nasz największy skarb-kochamy Cię!!!!
iwona123  
18-01-2014 22:14
[     ]
     
Jagusiu śliczny aniołku(**)(**)(**) 
Iwona mama aniołka Szymonka ur 02.08.2013 zm 24.09.2013[*][*][*]
Adasia 30.08.2014 i córeczki w brzuszku <3

Re: Córunia nasz największy skarb-kochamy Cię!!!!
JoanSz  
18-01-2014 23:00
[     ]
     
Maleńka Gwiazdeczko (*)(*)(*) 
Joan Mamusia Maksia ur.zm. 01.10.2013 (41tc)
Aniołek +8tc

Maksiu https://www.youtube.com/watch?v=RWKtE

Re: Córunia nasz największy skarb-kochamy Cię!!!!
gonia34  
12-04-2014 00:25
[     ]
     
dziewczyny jesteście kochane...pamiętacie o mojej córci!!!!!!pogrzebałam w meilach i znalazłam hasło!!!!
Boże jak mi ciężko,źle...czuję,że dotknęłam psychicznego dna!!!!przecież z dnia na dzień miało być lepiej a u mnie jest coraz gorzej!!!!
kwiecień miesiąc depresji...kumulacja!!!!04.04 pół roku jak odeszła moja księżniczka,20.04 miałaby imieniny a 23.04 skończyłaby rok!!!!Czy ja to wszystko przeżyję????wątpię!!!!!

codziennie proszę Jagusię,żeby mi się przyśniła i powiedziała albo dała mi jakiś znak,że tam gdzie jest jest szczęśliwa,że tam gdzie jest jest jej dobrze!!!niestety nie jest mi dane ujrzeć ją we śnie!!!ale pocieszające jest to,że śniła się forumowej cioci Iwonce,Zosi(siostrze malutkiej Basience)

Boże jak mi źle...chyba nie chce żyć!!!! 


Re: Córunia nasz największy skarb-kochamy Cię!!!!
woldemort  
04-04-2014 22:25
[     ]
     
Jagusiu-dziś pół roku,jak otworzyły sie przed Toba drzwi Królestwa.Pamietam o Tobie i o Twojej koleżance Basi.Śle kolorowe światełka(**)(**)(**)(**) 
Mama Dominika ur.30.07.96-(*)02.10.2013 i Natalki ur.30.09.2014

Re: Córunia nasz największy skarb-kochamy Cię!!!!
iwona123  
04-04-2014 22:33
[     ]
     
Jagusiu maleńka(**)(**) 
Iwona mama aniołka Szymonka ur 02.08.2013 zm 24.09.2013[*][*][*]
Adasia 30.08.2014 i córeczki w brzuszku <3

Re: Córunia nasz największy skarb-kochamy Cię!!!!
gonia34  
12-04-2014 00:33
[     ]
     
Jagusiu kochanie bardzo mocno...bardzo Cię kocham!!!!tak bardzo chciałabym żebyś tu była przy mnie...ze mną...błagam WRÓĆ!!!!
Tęsknię za Tobą i twoim uśmiechem
(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)najjaśniejsze i kolorowe dla Ciebie 


Re: Córunia nasz największy skarb-kochamy Cię!!!!
iwona123  
12-04-2014 09:41
[     ]
     
To wszystko jest tak przykre...mi serce ściska jak czytam różne wpisy...wiem co czujesz, doskonale to wiem i ta świadomość,że u mnie dzisiejszy dzień jest lepszy pod względem samopoczucia za to wczoraj był fatalny i przed wczoraj też i myśl,że inne mamy czują się tak samo strasznie...podwójnie mnie to dobija...;(;(;(
Goniu przytulam Cię z całych sił a dla Jagusi kolorowe, cieplutkie światełka(**)(**)

Dla mnie kwiecień to też ciężki miesiąc, bo 24 minie 7 miesięcy jak Szymonek od nas odszedł, a 25 mam urodziny, już wszystkim zapowiedziałam,że nie obchodzę tego dnia, bo największy prezent już dostałam 2 sierpnia 2013 roku...no i jeszcze te nieszczęsne święta...;( 
Iwona mama aniołka Szymonka ur 02.08.2013 zm 24.09.2013[*][*][*]
Adasia 30.08.2014 i córeczki w brzuszku <3

Re: Córunia nasz największy skarb-kochamy Cię!!!!
Beatka78  
11-03-2014 21:09
[     ]
     
Jagusiu, pewnie fruwasz z aniołkami-tak się dziś śniło mojej Zosi...
Mam nadzieję, że spodoba Ci się prezent, maluszku... 


Re: Córunia nasz największy skarb-kochamy Cię!!!!
Mama Huga  
05-04-2014 08:35
[     ]
     
Jagusiu -maleńka (*)(*) 


Re: Córunia nasz największy skarb-kochamy Cię!!!!
gonia34  
12-04-2014 11:19
[     ]
     
właśnie i te święta......wolałabym iść do pracy na cały dzień

(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*) 


Re: Córunia nasz największy skarb-kochamy Cię!!!!
woldemort  
12-04-2014 13:34
[     ]
     
Jagusiu,uśmiechnięta królewno(**)(**)

Gosieńko dasz rade,jesteś dzielna!!!!Jagusia Ci doda sił,pomoże.Mocno przytulam i witam ponownie na forum. 
Mama Dominika ur.30.07.96-(*)02.10.2013 i Natalki ur.30.09.2014

Re: Córunia nasz największy skarb-kochamy Cię!!!!
iza1986  
12-04-2014 22:08
[     ]
     
Jagusiu malutki aniołku(*)(*)(*) 
Kochamy Cię Córeczko i Tęsknimy...każdego dnia coraz bardziej...

Iza mama Aniołka Martynki ur. 17.08.2005 zm. 24.10.2013[*] i Szymonka ur. 15.05.2012

Re: Córunia nasz największy skarb-kochamy Cię!!!!
Beatka78  
14-04-2014 19:09
[     ]
     
Jak fajnie, Gosiu, że jesteś:) Dziś pokazywałam Zosi cyfrę 3-i mówię-trzy jak trzy paluszki. Pokazałam i wyliczam-mama, tatuś i Zosia. A ona do mnie-i jeszcze Basię przecież mamy. I Jagusię. A ostatnio jeden misiek w zabawie ciągle nazywa się Dominik:)
Trzymajcie się dziewczyny, u mnie też tak sobie...Szukam sobie zajęć, żeby zbyt dużo nie myśleć...Zamówiliśmy pomnik, choć nie wiem, czy mi się spodoba...Pozdrawiam i mamy...i dzieci..tyle, że tylko w myślach... 


Re: Córunia nasz największy skarb-kochamy Cię!!!!
woldemort  
14-04-2014 19:54
[     ]
     
Beatko fajną masz tą Zosieńkę.Jej slowa tlumaczą,że mówilaś jej o Jagusi,Dominiku(aż mi się ciepło zrobiło).Ale widzisz cały czas ma w pamięci Basieńkę,to cudowne-pielęgnuj to.
Buziaczki dla Was dziewczyny,a Aniołkom jaśniutkie światełka(*)(*)(*)(*)(*)(*(*) 
Mama Dominika ur.30.07.96-(*)02.10.2013 i Natalki ur.30.09.2014

Re: Córunia nasz największy skarb-kochamy Cię!!!!
gonia34  
19-04-2014 17:51
[     ]
     
Córeńko jutro miałabyś imieniny....byłyby życzenia,zabawa....a tam do góry w niebie czego mam Tobie życzyć co chciałabyś usłyszeć...co chciałabyś dostać????ból rozrywa mi serce,ale nie mogę być smutna ani płakać ...przecież obiecałam....Tobie
Kocham Cię bardzo mocno...w moim sercu masz specjalne miejsce takie tylko dla Ciebie.wiesz o tym!!!
bardzo tęsknię za Tobą!!!czekaj tam za mamusią!!!!
(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*) 


Re: Córunia nasz największy skarb-kochamy Cię!!!!
gonia34  
22-04-2014 14:09
[     ]
     
dla Ciebie córeńko...najjaśniejsze(*)(*)(*)(*)(*)(*)

kocham i tęsknię 


Re: Córunia nasz największy skarb-kochamy Cię!!!!
gonia34  
14-04-2014 20:01
[     ]
     
Beatko jak miło...mam pewność,że Basia i Jagusia tam w niebie są jak siostry...nie rozłączne.....

milion kolorowych światełek dla Basiuni(*)(*)(*)(*) a Ciebie Beatko mocno..bardzo mocno przytulam...mi też jest ciężko,ale głowa do góry i dla nas kiedyś zaświeci słońce!!!! 


Re: Córunia nasz największy skarb-kochamy Cię!!!!
Marta111  
22-04-2014 20:07
[     ]
     
Jagusiu [*] 
Marta, mama Filipka ur.16.01.2014 zm. 18.01.2104

Re: Córunia nasz największy skarb-kochamy Cię!!!!
iza1986  
22-04-2014 20:28
[     ]
     
Jagusiu śliczna królewno dla Ciebie (*)(*)(*) 
Kochamy Cię Córeczko i Tęsknimy...każdego dnia coraz bardziej...

Iza mama Aniołka Martynki ur. 17.08.2005 zm. 24.10.2013[*] i Szymonka ur. 15.05.2012

Re: Córunia nasz największy skarb-kochamy Cię!!!!
gonia34  
23-04-2014 08:04
[     ]
     
Córeczko kochana dziś są Twoje urodziny!!!!!jakie to trudne i ciężkie!!!czego mam Ci życzyć?????
życzę Ci(i mam nadzieje oczywiście),żebyś tam gdzie jesteś była szczęśliwa i żeby było Ci dobrze!!!!

nawet w najgorszych koszmarach nie przypuszczałam że własnemu dziecku w dniu urodzin zamiast śpiewać sto lat będę mówić"wieczny odpoczynek racz.....


Boże tak się nie robi!!!!!

kocham Cię każdego dnia coraz bardziej!!!!
(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*) 


Re: Córunia nasz największy skarb-kochamy Cię!!!!Roczek Jagusi
iwona123  
23-04-2014 08:55
[     ]
     
Jagusiu maleńka księżniczko i ja również Ci życzę tego co Twoja mamusia...abyś była tam szczęśliwa...i abyś już nigdy nie zaznała żadnego cierpienia...
Kochanie mam nadzieje,że masz piękny różowy tort i mnóstwo prezentów!!!:)
Dla Ciebie śliczna miliony kolorowych światełek do samego nieba(**)(**)(**)(**)
A Ciebie Gosiu mocno przytulam 
Iwona mama aniołka Szymonka ur 02.08.2013 zm 24.09.2013[*][*][*]
Adasia 30.08.2014 i córeczki w brzuszku <3

Re: Córunia nasz największy skarb-kochamy Cię!!!!Roczek Jagusi
iza1986  
23-04-2014 17:28
[     ]
     
Jagusiu dla Ciebie piękne, urodzinowe światełka(***) życzę Ci skarbie żebyś była bardzo szczęśliwa...
Na pewno z innymi aniołkami macie dzisiaj urodzinową imprezkę, jest tort i balony i wszyscy śpiewają Ci sto lat!!!
Gosiu mocno Cię przytulam to dla Ciebie wyjątkowo bolesny dzień 
Kochamy Cię Córeczko i Tęsknimy...każdego dnia coraz bardziej...

Iza mama Aniołka Martynki ur. 17.08.2005 zm. 24.10.2013[*] i Szymonka ur. 15.05.2012

Re: Córunia nasz największy skarb-kochamy Cię!!!!Roczek Jagusi
woldemort  
23-04-2014 20:07
[     ]
     
Jagusiu urodzinowe światełka(*)(*)(*)(*)
Małgosiu przytulam Cię z całego serca. 
Mama Dominika ur.30.07.96-(*)02.10.2013 i Natalki ur.30.09.2014

Re: Córunia nasz największy skarb-kochamy Cię!!!!Roczek Jagusi
Klaudia23  
23-04-2014 20:18
[     ]
     
Jagusiu kochana Wszystkiego najlepszego w dniu Urodzin jesteś już duża śliczną dziewczynką i na pewno jesteś uśmiechnięta bo w końcu dzisiaj jest Twój dzień:) Na pewno był duży tort i zabawa:)
Dla Ciebie same przepiękne urodzinowe światełka(************) 
Mama Aniołka Nikolki ur 28.03.2011-zm.05.05.2013 i ziemskiego Filipka ur. 09.10.2012

Re: Córunia nasz największy skarb-kochamy Cię!!!!Roczek Jagusi
Mama Huga  
23-04-2014 21:20
[     ]
     
JAGUSIU MALEŃKA- Dzisiaj Twoje wielkie święto- mam nadzieję,że dzień Ci upłynął radośnie -z mnóstwem prezentów i koleżanek i kolegów . 


Re: Córunia nasz największy skarb-kochamy Cię!!!!Roczek Jagusi
Marta111  
23-04-2014 21:29
[     ]
     
Jagusiu kochana [*] 
Marta, mama Filipka ur.16.01.2014 zm. 18.01.2104

Re: Córunia nasz największy skarb-kochamy Cię!!!!Roczek Jagusi
gonia34  
24-04-2014 08:32
[     ]
     
dziewczyny dziękuję bardzo za życzenia!!!!Jagusia też...tam z chmurki macha do was!!!!pewnie każde już urodziny i rocznica śmierci będą takie smutne!!!

a wspomnienia wróciły...to tak jakby to było wczoraj...teraz do mnie dotarło,że mimo miesięcznego pobytu w szpitalu i mimo krótkich pięciu miesiącach to był niesamowity czas,przeżycia!!!!Jagusiu bardzo Ci dziękuję,że mogłam się Tobą nacieszyć,że byłaś z nami przez 5 m-cy,że mogliśmy Cię pokochać i pokochać Twój niesamowity uśmiech,którym teraz rozśmieszasz Aniołki w niebie i wszyscy są wtedy weseli!!!!

tak bardzo Cię kocham i tęsknię!!!miałam nie płakać,ale się nie da....przepraszam!!!!

dla Ciebie i wszystkich Aniołków(*)(*)(*)(*)(*) 


Re: Córunia nasz największy skarb-kochamy Cię!!!!Roczek Jagusi
gonia34  
26-04-2014 08:17
[     ]
     
Córeńko dzisiaj dowiedziałam się,że zmarła Twoja koleżanka z pokoju...malutka Amelka :(

dla Ciebie królewno(*)(*)(*)(*)(*)(*)
dla Amelki(*)(*)(*)
i dla wszystkich Aniołków(*)(*)(*)(*)(*) 


Re: Córunia nasz największy skarb-kochamy Cię!!!!Roczek Jagusi
woldemort  
26-04-2014 09:04
[     ]
     
Gosiu ale tez z Poznania?
Boże co to sie dzieje,niby medycyna idzie tak do przodu,a tu masz.Kolejna koleżanka ehh.
Swiatełko dla Jagusi i Amelki(**)(**)(**)(**) 
Mama Dominika ur.30.07.96-(*)02.10.2013 i Natalki ur.30.09.2014

Re: Córunia nasz największy skarb-kochamy Cię!!!!Roczek Jagusi
Mama Huga  
26-04-2014 10:00
[     ]
     
Dla Jagusi i Amelki(*)(*)
Rodzice pewnie się cieszyli z udanej operacji a tu...nieprzewidywalne jest życie niestety i okrutne. 


Re: Córunia nasz największy skarb-kochamy Cię!!!!Roczek Jagusi
gonia34  
26-04-2014 12:46
[     ]
     
tak z Poznania!!!!!mama Amelki mówiła,że operacja(tak powiedzieli jej lekarze)była ok...po odłączeniu Małej coś zaczęło się dziać i po 2h reanimacji stwierdzili zgon!!!Amelka miała ubytki w serduszku zamykane!!!znowu szpitalowi średnia skoczy!!!!

dla Aniołków(*)(*)(*)(*) 


Re: Córunia nasz największy skarb-kochamy Cię!!!!Roczek Jagusi
iwona123  
26-04-2014 12:50
[     ]
     
Ehh;(
Amelko(**)(**)(**) 
Iwona mama aniołka Szymonka ur 02.08.2013 zm 24.09.2013[*][*][*]
Adasia 30.08.2014 i córeczki w brzuszku <3

Re: Córunia nasz największy skarb-kochamy Cię!!!!Roczek Jagusi
woldemort  
26-04-2014 16:43
[     ]
     
O rany-ubytki to taki niby rutynowy zabieg,ale niestety wpływ organizmu to tez ogromny wpływ.Nie mogę nawet myśleć o tym szpitalu,ze względu na to co się stało,bo wierzę,że lekarze robili co mogli.

Aniołki dla Was nasze kochane dzieci(**)(**)(**) 
Mama Dominika ur.30.07.96-(*)02.10.2013 i Natalki ur.30.09.2014

Re: Córunia nasz największy skarb-kochamy Cię!!!!Roczek Jagusi
gonia34  
27-04-2014 13:18
[     ]
     
Edytko moja koleżanka z synkiem tam leżała ponad 3m-ce chciałam ją odwiedzić poprawić nastrój...ale coś odpychało mnie na samą myśl o tym szpitalu o Poznaniu...zresztą mąż nawet by mnie tam nie zawiózł!!!!chociaż czasami nawet i tęsknię,bo jak tam byłam to miałam córeczkę przy sobie....ot takie dziwne odczucie!!!!
Dla Ciebie królewno(*)(*)(*)(*) 


Re: Córunia nasz największy skarb-kochamy Cię!!!!Roczek Jagusi
woldemort  
27-04-2014 20:09
[     ]
     
Tak Gosiu rozumiem Cie doskonale.Nic juz nie zmienimy:(
Gosieńko czy ja dobrze zrozumiałam,że tez starasz sie o dzidzię,czy coś pomieszałam?

Jagusiu królewno uśmiechnięta(**)(**)(**) 
Mama Dominika ur.30.07.96-(*)02.10.2013 i Natalki ur.30.09.2014

Re: Córunia nasz największy skarb-kochamy Cię!!!!Roczek Jagusi
gonia34  
27-04-2014 21:39
[     ]
     
tak..dobrze Edytko zrozumiałaś!!!!

dobranoc Królewno(*)(*)(*)...bardzo tęsknię...bardzo i wiesz Kochanie staram się nie płakać!!!!!
i dla wszystkich Aniołków(*)(*)(*)(*)(*)(*) 


Re: Córunia nasz największy skarb-kochamy Cię!!!!Roczek Jagusi
woldemort  
28-04-2014 15:43
[     ]
     
Cieszę sie bardzo,że podjeliście taką decyzję i z całego serca życzę,aby się udało,a uda się napewno.Czekam na wspaniałe wieści.Super.
Jagusiu jaśniutkie światełko(**)(**),czuwaj nad mamusią i wstaw sie za mamusią i za przyszłym młodzszym rodzeństwem. 
Mama Dominika ur.30.07.96-(*)02.10.2013 i Natalki ur.30.09.2014

Re: Córunia nasz największy skarb-kochamy Cię!!!!Roczek Jagusi
gonia34  
03-05-2014 10:04
[     ]
     
– Czy opuścił Cię kiedyś ktoś, kogo kochałaś?
– Owszem. Zawsze ktoś kogoś opuszcza. Czasem ten drugi cię ubiegnie.
– I co wtedy zrobiłaś?
– Wszystko. Wszystko, ale to nic nie pomogło. Byłam strasznie nieszczęśliwa.
– Długo?
– Tydzień.
– To niedługo.
– Cała wieczność, jeśli się jest naprawdę nieszczęśliwym. Każda cząstka mojej istoty tak była nieszczęśliwa, że kiedy tydzień minął, wszystko się wyczerpało. Moje włosy były nieszczęśliwe, skóra, łóżko, nawet suknie. Nieszczęście wypełniło mnie tak całkowicie, że nic poza nim nie istniało. A kiedy nic już nie istnieje, nieszczęście przestaje być nieszczęściem, bo nie ma go z czym porównać. I wtedy następuje kompletne wyczerpanie. I wtedy to mija.
Powoli zaczyna się żyć na nowo.
[ Erich Maria Remarque]

Jagusiu Krolewno(*)(*)(*)(*) 


Re: Córunia nasz największy skarb-kochamy Cię!!!!
Marta111  
28-04-2014 21:26
[     ]
     
..╭(¯¯)-╮
(¯`ะ̭̭̌̌ะ´¯)╭-(¯¯)╮
╰–(__)╯(¯`ะ̭̭̌̌ะ´¯)
/╭( ╰(__)-╯
╭( / (-╯╭( /´ ╭-(¯¯)╮
╰-|/╭( ╰-|/╭((¯`ะ̭̭̌̌ะ´¯)
\\|/-╯,, \\|/ -╰((__)
¸.¤°“˜¨´ ¸.¤°“˜¨´



``````` (
``````` ((
`````` ((,)
```` [(¯¯)]
```` [(¯¯) 
Marta, mama Filipka ur.16.01.2014 zm. 18.01.2104

Re: Córunia nasz największy skarb-kochamy Cię!!!!
gonia34  
28-04-2014 22:48
[     ]
     
śliczne ciociu Marto!!!

dobranoc Królewno moja...bardzo kocham i tęsknię(*)(*)(*)(*) 


Re: Córunia nasz największy skarb-kochamy Cię!!!!
gonia34  
01-05-2014 10:29
[     ]
     
Jagusiu na urodziny dostałaś cudną laleczkę od cioci,którą ktoś Ci ukradł z grobu!!!!najpierw aniołek teraz lalka....przykro mi!!!!

przesyłam milion kolorowych światełek(*)(*)(*)(*)
ślę buziaki.....bardzo mocno Cię kocham!!!! 


Re: Córunia nasz największy skarb-kochamy Cię!!!!
woldemort  
01-05-2014 10:56
[     ]
     
Kolejne chamstwo!!!!!!!!!!

Jagusiu śle Ci światełka jaśniuteńkie(**)(**)(**)(**) 
Mama Dominika ur.30.07.96-(*)02.10.2013 i Natalki ur.30.09.2014

Re: Córunia nasz największy skarb-kochamy Cię!!!!
gonia34  
02-05-2014 09:13
[     ]
     
Dla Ciebie Królewno(*)(*)(*)(*)(*)(*) i życzę Tobie miłego dnia...kocham Cię i tęsknię bardzo mocno!!!!!daj mamusi dużo siły..proszę!!!! 


Re: Córunia nasz największy skarb-kochamy Cię!!!!
Mama Martusi  
02-05-2014 11:56
[     ]
     
Jagusiu światełko kolorowe dla Ciebie(*)a dla mamy moc uścisków I życze dużo siły :)
Mama Martusi(*) 


Re: Córunia nasz największy skarb-kochamy Cię!!!!
gonia34  
02-05-2014 23:41
[     ]
     
córeńko dla Ciebie mój aniołku(*)(*)(*)(*)
kocham Cię i bardzo tęsknię!!!!!
śpij królewno...dobranoc!!!! 


Re: Córunia nasz największy skarb-kochamy Cię!!!!
iza1986  
03-05-2014 10:23
[     ]
     
Jagusiu, malutki, śliczny aniołeczku dla Ciebie(***) 
Kochamy Cię Córeczko i Tęsknimy...każdego dnia coraz bardziej...

Iza mama Aniołka Martynki ur. 17.08.2005 zm. 24.10.2013[*] i Szymonka ur. 15.05.2012

Re: Córunia nasz największy skarb-kochamy Cię!!!!
gonia34  
03-05-2014 22:53
[     ]
     
dobranoc Królewno..śpij slodko(*)(*)(*)(*) 


Re: Córunia nasz największy skarb-kochamy Cię!!!!
woldemort  
04-05-2014 15:05
[     ]
     
Jagusiu dziś 7my miesiąc maleńka.....
Zapalam Ci miliony jaśniutkich światełek(**)(**)(**)
Z mamusią łączę się w ten dzień szczególnie.


Gosiu jak pozwolisz także tutaj zapalę światełko pamięci Basieńce(**)(**)(**)
Dziewczynki-pamietam o Was!!!!! 
Mama Dominika ur.30.07.96-(*)02.10.2013 i Natalki ur.30.09.2014

Re: Córunia nasz największy skarb-kochamy Cię!!!!
karola521  
04-05-2014 15:08
[     ]
     
Jagusiu maleńka(*)(*) 
Mama Aniołka Bartusia ur.zm.18.01.2014 (39tyg)

Re: Córunia nasz największy skarb-kochamy Cię!!!!
Beatka78  
04-05-2014 22:21
[     ]
     
Pamiętam, jak siedem miesięcy temu nie mogłam uwierzyć w tego smsa od Ciebie, Gosiu...Przecież dzień wcześniej widziałam Jagusię na sali pooperacyjnej tak spokojnie śpiącą...a dzień później było już tylko puste łóżeczko...I lekarze, płaczący po kolejnym dziecku...Pamiętam też, jak profesor przeżywał odejście Dominika...Jakby odszedł ktoś znajomy...takie miałam wrażenie...A wczoraj widziałam córeczkę koleżanki, która urodziła się siedem miesięcy temu-ma już dwa ząbki, siedzi w wózku, przewraca się sama z brzuszka na plecy...Ciekawe, czy naszym nie przeszkadzają w takich akrobacjach skrzydełka...;) 


Re: Córunia nasz największy skarb-kochamy Cię!!!!
Marta111  
05-05-2014 16:57
[     ]
     
[*] 
Marta, mama Filipka ur.16.01.2014 zm. 18.01.2104

Re: Córunia nasz największy skarb-kochamy Cię!!!!
gonia34  
05-05-2014 17:58
[     ]
     
tak..kolejny już siódmy miesiąc bez Ciebie Królewno!!!też pamiętam Beatko jak dzwoniłaś i mówiłaś,że jedziecie pożegnać się z Basią..takie to smutne!!!
a teraz opiszę Wam co opowiedziała mi ciocia...starsza już zresztą!!!
"wiesz Gosiu śniła mi się mama,która nie żyje już 30 lat i jeszcze nie śniła mi się nigdy!!!i stoi w tym śnie koło mnie i rozmawiamy...w pewnym momencie mama mówi,że musi już iść...a ja do niej mamo zostań a mama mówi..muszę iść tam dziecko na mnie czeka,a ja mówię mamo jeszcze troszeczkę a mama..ale spójrz dziecko tam na mnie czeka..bierze mnie za rękę i prowadzi!!!!i widzę we śnie jak idzie mama z dzieckiem za rękę........"tutaj opowieść cioci się kończy i nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie fakt,że to śniło się cioci 04.10.2013 po 8ej rano...a o 9:09 zmarła Jagusia!!!i ciocia mówi do mnie....nie martw się Jagusia ma tam dobrze..jest z babcią!!!!

dodam,że babcia moja też miała na imię Jagusia!!!!
Boże jak to wszystko boli...miałam nie płakać....nie da się...przepraszam Cię Królewno!!!!tak bardzo Cię kocham i tęsknię!!!!
dla Ciebie Królewno(*)(*)(*)(*)...dla Basi (*)(*)(*) i dla wszystkich Aniołków(*)(*)(*) 


Re: Córunia nasz największy skarb-kochamy Cię!!!!
iwona123  
05-05-2014 18:02
[     ]
     
Niesamowity sen...wygląda na to,że Twoja mama wyszła Jagusi na przeciw,aby się nie bała i nie była sama...jak jest z babcią to na pewno ma dobrą opiekę i jest bezpieczna...Dla Ciebie Jagusiu kochana miliony kolorowych światełek(**)(**)(**) i dla Basieńki(**)(**)(**) 
Iwona mama aniołka Szymonka ur 02.08.2013 zm 24.09.2013[*][*][*]
Adasia 30.08.2014 i córeczki w brzuszku <3

Re: Córunia nasz największy skarb-kochamy Cię!!!!
Mama Martusi  
05-05-2014 20:40
[     ]
     
maleńka (*)
Mama Martusi <3 


Re: Córunia nasz największy skarb-kochamy Cię!!!!
woldemort  
05-05-2014 22:08
[     ]
     
Gosiu to niesamowity sen.Daje do myślenia.Czy troszkę Cię uspokoił???Jagusia nie jest tam sama.Boże to piękne,ale nie można przy tym nie płakać.Twoja córcia nie jest na Ciebie napewno zła za ten płacz,jesteś silna kobietą,zresztą taka samo jak my tu wszystkie.
Maleńka (**)(**)(**) 
Mama Dominika ur.30.07.96-(*)02.10.2013 i Natalki ur.30.09.2014

Re: Córunia nasz największy skarb-kochamy Cię!!!!
Beatka78  
05-05-2014 22:45
[     ]
     
Jak mnie wzruszają takie sny...Są niesamowite...Normalnie chciałoby się tak co noc śnić o tych naszych Aniołkach-aż szkoda, że sobie człowiek nie potrafi tak zaprogramować, prawda?
Spytam tutaj, bo widzę, że na poczcie pusto-jak się czujecie, Iwonko i Edytko? Mam nadzieję, że maluszki zdrowo rosną pod czujną opieką z nieba;) Za pozostałe dziewczyny trzymam kciuki, żeby się udało-na lato jest dobrze, bo jest mało infekcji.
Gosiu, dzwoniłam wtedy, żeby zapytać o Amelkę-mam nadzieję, że to nie była córeczka tej Asi, która już wcześniej straciła synka...? 


Re: Córunia nasz największy skarb-kochamy Cię!!!!
woldemort  
05-05-2014 23:08
[     ]
     
Beatko nie wiem czy Gosia nie bedzie zła,że tutaj napiszę o sobie,ale tak krociutko:jestem w 5 miesiącu,termin na wrzesien 25.czyje sie bardzo dobrze troszke plecy bolą,ale spoko damy radę.jesteśmy po badaniach serduszka i reszty narządów-jest super.Rosniemy i mamy sie dobrze,płci nie znamy bo dzidzia wstydliwa i nóżki skrzyżowała.......i to chyba na tyle.Najważniejsze ,że nasze aniołki czuwają.
Dla naszych dzieci(**)(**)(**)(**) 
Mama Dominika ur.30.07.96-(*)02.10.2013 i Natalki ur.30.09.2014

Re: Córunia nasz największy skarb-kochamy Cię!!!!
iwona123  
06-05-2014 09:12
[     ]
     
Masz rację Beatko, gdyby tylko można śnić o tym o czym by się chciało....ehh
No a u nas wszystko w porządku, mały rośnie zdrowo, zmęczenie trochę dokucza,ale nie tak bardzo, wszystko rekompensują te słodkie i wcale już nie delikatne kopniaczki:) nie mogę się doczekać jak za 17 tyg będe już mogła wziąć na ręce mojego synka...z drugiej strony mega mega się boje tego dnia...dziękuję Beatko za troskę:) 
Iwona mama aniołka Szymonka ur 02.08.2013 zm 24.09.2013[*][*][*]
Adasia 30.08.2014 i córeczki w brzuszku &lt;3

Re: Córunia nasz największy skarb-kochamy Cię!!!!
gonia34  
13-05-2014 23:58
[     ]
     
Jagusiu masz na cmentarzu nową koleżankę Anię(*)dzisiaj skończyłaby 10 dni!!!to już trzeci aniołek!!!!opiekuj się tymi maluchami...pomóż im nie tęsknić za rodzicami!!!
dla ciebie Królewno(*)(*)(*)....dla Basi malutkiej(*)(*)
I dla wszystkich Aniołków(*)(*)(*) 


Re: Córunia nasz największy skarb-kochamy Cię!!!!
gonia34  
17-05-2014 23:31
[     ]
     
dla Ciebie Córeńko(*)(*)(*)......tak bardzo za Tobą tęsknię..tak bardzo,że aż sił mi brak..smutno tu bez Ciebie,pusto i tak zimno!!!!przyjdź i rozjaśnij moje dni moje życie!!!!!
tak bardzo chciałabym Cię przytulić...pocałować..poczuć Twój zapach,usłyszeć śmiech....tak bardzo chciałabym żebyś była ze mną i przy mnie!!!brakuje mi już sił..przepraszam miałam nie płakać!!!

dla Ciebie i wszystkich aniołków(*)(*)(*) 


Re: Córunia nasz największy skarb-kochamy Cię!!!!
iwona123  
18-05-2014 09:45
[     ]
     
Jagusiu(**)(**)(**) dodaj mamie sił kochana...Gosiu mocno przytulam 
Iwona mama aniołka Szymonka ur 02.08.2013 zm 24.09.2013[*][*][*]
Adasia 30.08.2014 i córeczki w brzuszku &lt;3

Re: Córunia nasz największy skarb-kochamy Cię!!!!
woldemort  
04-06-2014 21:35
[     ]
     
Jagusiu, wciąż pamiętam (**)(**)(**)(**)
To już 8 miesięcy.....
Masz tam najlepszą przyjaciółkę Basieńkę(**)(**)-razem tam rozrabiacie i tajemnice swe macie:)

Gosiu jestem całym sercem przy Tobie. 
Mama Dominika ur.30.07.96-(*)02.10.2013 i Natalki ur.30.09.2014

Re: Córunia nasz największy skarb-kochamy Cię!!!!
iwona123  
04-06-2014 21:45
[     ]
     
Jagusiu 8 miesięcy....;(
Dla Ciebie maleńka(**)(**)(**) 
Iwona mama aniołka Szymonka ur 02.08.2013 zm 24.09.2013[*][*][*]
Adasia 30.08.2014 i córeczki w brzuszku &lt;3

Re: Córunia nasz największy skarb-kochamy Cię!!!!
woldemort  
04-07-2014 08:02
[     ]
     
Jagusiu-królewno(**)(**)(**)
Czas leci jak przez palce nie zagajając naszych ran.
Baw sie tam dobrze ze swą koleżanką Basieńką(**)(**)(**) 
Mama Dominika ur.30.07.96-(*)02.10.2013 i Natalki ur.30.09.2014

Re: Córunia nasz największy skarb-kochamy Cię!!!!
iwona123  
04-07-2014 08:24
[     ]
     
Jaguniu(**)(**)(**) 
Iwona mama aniołka Szymonka ur 02.08.2013 zm 24.09.2013[*][*][*]
Adasia 30.08.2014 i córeczki w brzuszku &lt;3

Re: Córunia nasz największy skarb-kochamy Cię!!!!
woldemort  
04-08-2014 15:36
[     ]
     
10 miesięcy Jagusiu(**)(**)(**).
Jestem z Twoją mamusią,mamusia Aniołka,który czuwa nad swoja rodziną.
Światełko dla Twojej przyjaciółki Basieńki(*)(*)(*) 
Mama Dominika ur.30.07.96-(*)02.10.2013 i Natalki ur.30.09.2014

Re: Córunia nasz największy skarb-kochamy Cię!!!!
Vendetta83  
04-08-2014 18:21
[     ]
     
Kolorowe światełka dla Jagusi [*][*][*] 


Re: Córunia nasz największy skarb-kochamy Cię!!!!
iwona123  
04-08-2014 19:33
[     ]
     
Jagusiu maleńka(**)(**)(**) 
Iwona mama aniołka Szymonka ur 02.08.2013 zm 24.09.2013[*][*][*]
Adasia 30.08.2014 i córeczki w brzuszku &lt;3

Re: Córunia nasz największy skarb-kochamy Cię!!!!
woldemort  
05-09-2014 15:12
[     ]
     
Jagusiu,ja pamiętam królewno...(**)(**)(**)(**)(**)

Dla Twej przyjaciółki Basieńki również(*)(*)(*) 
Mama Dominika ur.30.07.96-(*)02.10.2013 i Natalki ur.30.09.2014

Re: Córunia nasz największy skarb-kochamy Cię!!!!
iwona123  
05-09-2014 17:17
[     ]
     
Jagusiu(**)(**)(**) 
Iwona mama aniołka Szymonka ur 02.08.2013 zm 24.09.2013[*][*][*]
Adasia 30.08.2014 i córeczki w brzuszku &lt;3

Re: Córunia nasz największy skarb-kochamy Cię!!!!
gonia34  
23-09-2014 11:39
[     ]
     
kocham Cię Księżniczko i bardzo ..bardzo tęsknię!!!!chciałbym być z Tobą..przy Tobie!!!
będziesz starszą siostrzyczką,ale to już wiesz!!!
otrzyj moje łzy!!!
(*)(*)(*)(*)(*) 


Re: Córunia nasz największy skarb-kochamy Cię!!!!
gonia34  
26-09-2014 08:10
[     ]
     
Córciu przekaż od nas życzenia urodzinowe dla Basi!!!i zróbcie "tam"imprezę jakich mało!!!!
dla Basi twojej przyjacółki(*)(*)(*)(*)

i dla Ciebie Księżniczko(*)(*)(*) 


Re: Córunia nasz największy skarb-kochamy Cię!!!!
iwona123  
26-09-2014 08:57
[     ]
     
Jagusiu i od Cioci Iwonki przekaż życzenia Basieńce(**)(**)(**)
Dla Was aniołeczki kolorowe światełka(**)(**)(**) 
Iwona mama aniołka Szymonka ur 02.08.2013 zm 24.09.2013[*][*][*]
Adasia 30.08.2014 i córeczki w brzuszku &lt;3

!To już rok jak niema Cię z nami..tęsknię i kocham!!!!
gonia34  
04-10-2014 09:53
[     ]
     
Twego powrotu czekam na próżno.
Twe serce zimne, nie bije wcale,
ile bym dała by biło dalej.
Kolory świata przechodzą w jesień,
a ja samotna chodzę po lesie.
Lecz las to ludzi obcych, dalekich,
co patrzą na nas słabych, kalekich.
Kalectwem moim na całe życie,
będzie żałoba po małym bycie.
Które zjawiło się niespodzianie
i nastawiona na jego trwanie
nie będę nigdy z tym pogodzona
że go tu nie ma w moich ramionach
Po mej Iskierce pustka została
Gdzie teraz jesteś Iskierko mała?

Dla Ciebie Księżniczko(*)(*)(*)(*)(*)kocham i tęsknię...mamusia 


Re: !To już rok jak niema Cię z nami..tęsknię i kocham!!!!
gonia34  
04-10-2014 09:57
[     ]
     
i dla malutkiej Basienki milion kolorowych śwaitełek(*)(*)(*) 


Re: !To już rok jak niema Cię z nami..tęsknię i kocham!!!!
iwona123  
04-10-2014 13:35
[     ]
     
Jagusiu od rana myślę o Tobie....
Dla Ciebie księżniczko miliony kolorowych światełek(**)(**)(**)(**)
abyś była szczęśliwa kochana!!!
Czuwaj nad swoją rodziną, która Cię bardzo mocno kocha!
Gosiu z całych sił przytulam-trzymaj się kochana! 
Iwona mama aniołka Szymonka ur 02.08.2013 zm 24.09.2013[*][*][*]
Adasia 30.08.2014 i córeczki w brzuszku &lt;3

Re: !To już rok jak niema Cię z nami..tęsknię i kocham!!!!
woldemort  
04-10-2014 22:46
[     ]
     
Jagusiu jestem myślami cały dzień z Twoją mamusią.Wiem jak bardzo jej ciężko,dodaj jej sił,spraw aby częściej zagościł uśmiech na jej twarzy.
Księżniczko dla Ciebie miliony światełek(*)(*)(*)(*)(*)(*) 
Mama Dominika ur.30.07.96-(*)02.10.2013 i Natalki ur.30.09.2014

Re: !To już rok jak niema Cię z nami..tęsknię i kocham!!!!
deli  
05-10-2014 20:58
[     ]
     
Rocznicowe światełka Maleńka...((*))((*))(*))((*)).... 
mama Franusia (7.03.2010 -14.04.2010) oraz Stasia, Julka i Wojtusia
Moje Skarby!
http://franciszekjakubkoziol.pamietajmy.com.pl

Re: !To już rok jak niema Cię z nami..tęsknię i kocham!!!!
gonia34  
06-10-2014 22:22
[     ]
     
NIE CZEKAJCIE...
JA NIE WRÓCĘ...
NIE SPIESZCIE SIĘ...
JA POCZEKAM...

dla Ciebie Księżniczko(*)(*)(*) 


Re: !To już rok jak niema Cię z nami..tęsknię i kocham!!!!
woldemort  
15-10-2014 10:19
[     ]
     
Królewno,pamiętam o Tobie,ślę Ci miliony swiatełek(*)(*)(*).
Piękny masz pomniczek,napewno widzisz z góry i cieszysz się,że mamusia tak pięknie się postarała. 
Mama Dominika ur.30.07.96-(*)02.10.2013 i Natalki ur.30.09.2014

Re: !To już rok jak niema Cię z nami..tęsknię i kocham!!!!
Vendetta83  
15-10-2014 11:28
[     ]
     
Światełka i baloniki do nieba dla Ciebie, Aniołku (***)(***)(***) 


Re: Córunia nasz największy skarb-kochamy Cię!!!!
beata1978  
15-10-2014 15:00
[     ]
     
na dzisiejszy dzień tysiące cieplutkich promyczków
____¶¶¶¶¶¶______¶¶¶¶¶¶
__¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶__¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶
_¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶____¶¶¶¶
¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶____¶¶¶¶
¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶__¶¶¶¶¶
¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶ _¶¶¶¶¶
_¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶
___¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶
_____¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶
_______¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶
_________¶¶¶¶¶¶¶¶
___________¶¶¶¶
____________¶¶
_____________¶
____________¶
___________¶
__________¶
________¶__¶¶¶_________¶¶¶
________¶_¶___¶_¶¶¶¶¶_¶___¶
______¶__¶__¶__¶_____¶__¶__¶
_____¶___¶_¶¶¶_________¶¶¶_¶
_____¶___¶_________________¶
______¶___¶_______________¶
______¶¶___¶__¶¶_____¶¶__¶
_____¶__¶__¶__¶¶_____¶¶__¶
_____¶__¶__¶_____¶¶¶_____¶
_____¶___¶_¶____¶___¶___¶
______¶______¶___¶¶¶___¶
_______¶______¶¶_____¶¶
________¶_______¶¶¶¶¶__¶¶
_________¶______________¶
___________¶¶¶¶___________¶
_____________¶________¶____¶
_______¶¶¶___¶_________¶____¶
______¶___¶¶¶¶________¶¶¶¶__¶
______¶______¶_______¶____¶_¶
______¶______¶______¶_____¶¶
______¶_______¶_____¶_____¶
______¶_______¶¶¶¶¶¶______¶
_______¶___¶¶¶_____¶______¶
________¶¶¶________¶______¶
____________________¶____¶
_____________________¶¶¶¶



Beata mama Aniołka Emilki
becia1978
http://emilkaluszcz.pamietajmy.com.pl/

Re: Córunia nasz największy skarb-kochamy Cię!!!!
iwona123  
15-10-2014 21:06
[     ]
     
Jagusiu i Basiu dla Was aniołki w ten szczególny dzień(**)(**)(**) 
Iwona mama aniołka Szymonka ur 02.08.2013 zm 24.09.2013[*][*][*]
Adasia 30.08.2014 i córeczki w brzuszku &lt;3

to święto nie miało być dla Ciebie..nie teraz!!!!
gonia34  
31-10-2014 19:18
[     ]
     
w najgorszych snach córciu nie przypuszczałabym,że jutrzejsze święto będzie"twoje"

milion kolorowych światełek dla Ciebie(*)(*)(*)

kocham Cie i tak bardzo tęsknię!!! 


Re: to święto nie miało być dla Ciebie..nie teraz!!!!
woldemort  
01-11-2014 20:09
[     ]
     
Jagusiu-tak to świeto nie miało być dla Ciebie:(
(**)(**)(**) 
Mama Dominika ur.30.07.96-(*)02.10.2013 i Natalki ur.30.09.2014

13 miesięcy:(:(
woldemort  
04-11-2014 14:15
[     ]
     
Niebo jest to raj,w którym są anioły-nasi zmarli.Ziemia jest to raj w którym sa bliscy z którymi możemy porozmawiać.Z bliskimi z nieba nie możemy porozmawiać,ale możemy za nich sie pomodlić......i nosić ich glęboko w sercu.
13 miesięcy......Jagusia czuwa nad Wami kochana rodzino.

Jagusiu światełka dla Ciebie,piękny Aniołku(*)(*)(*) 
Mama Dominika ur.30.07.96-(*)02.10.2013 i Natalki ur.30.09.2014

Re: 13 miesięcy:(:(
gonia34  
05-11-2014 10:30
[     ]
     
piękne Edytko!!!!a mnie każda miesięczna rocznica boli tak jakby to było wczoraj..a nawet bardziej!!!

mój Aniołku kochany bardzo tęsknię i kocham....chociaż malutki znak

(*)(*)(*)(*) 


Re: 14 miesięcy:(:(
woldemort  
04-12-2014 11:10
[     ]
     
14 miesiąc jak Jagusia jest w "domu Pana"-krainie wiecznego szczęścia.Wiem bardzo dobrze,jak rozpadł się cały Wasz świat,który razem tworzyliście i wszystko co widzisz,albo robisz przypomina Ci Córkę.Wiem,że nic nie ukoi Twojego bólu,ale Jagusia jest cały czas z Wami i czuwa nad szczęściem całej swojej rodziny i jest z Was bardzo dumna.....

Jagusiu (*)(*)(*) 
Mama Dominika ur.30.07.96-(*)02.10.2013 i Natalki ur.30.09.2014

Re: 14 miesięcy:(:(
Vendetta83  
23-12-2014 19:15
[     ]
     
Dla Jagusi w tym świątecznym czasie tęczowe światełka do samego Nieba (***)(***)(***)
Tobie Gosiu życzę pogodnych Świąt i siły ducha! 


Boże Narodzenie 2014
woldemort  
24-12-2014 09:52
[     ]
     
Jagusiu dla Ciebie świąteczne światełka (*)(*)(*)(*)


Gosiu spokojnych świąt i dużo łask Bożych.Ściskam z całego serca. 
Mama Dominika ur.30.07.96-(*)02.10.2013 i Natalki ur.30.09.2014

Re: Boże Narodzenie 2014
iwona123  
25-12-2014 22:38
[     ]
     
Jagusiu dla Ciebie i dla Basieńki świąteczne światełka(**)(**)(**) 
Iwona mama aniołka Szymonka ur 02.08.2013 zm 24.09.2013[*][*][*]
Adasia 30.08.2014 i córeczki w brzuszku &lt;3

15 miesięcy:(
woldemort  
04-01-2015 15:00
[     ]
     
Jestem i pamiętam o Tobie Jagusiu i o Twojej przyjaciółce Basieńce.Swiatełka pamięci dla Was dziewczynki (*)(*)(*)(*)(*).......

Byłysmy tak blisko siebie,a nie dane nam było poznać Was osobiście.Poznałyście mojego Dominika i wiele innych Aniołków.Mam nadzieję,że Domin opiekuje się Wami. 
Mama Dominika ur.30.07.96-(*)02.10.2013 i Natalki ur.30.09.2014

Re: 15 miesięcy:(
Mama Huga  
04-01-2015 19:28
[     ]
     
Też pamiętam o Tobie Jagienko(*) 


Kochany Anioł
woldemort  
21-02-2015 20:15
[     ]
     
Jagusiu Ty o wszystkim wiesz:)
Najjaśniejsze światełko dla Ciebie królewno(*)(*)(*) 
Mama Dominika ur.30.07.96-(*)02.10.2013 i Natalki ur.30.09.2014

Re: Kochany Anioł
Mama Huga  
21-02-2015 23:17
[     ]
     
Jagusiu (*)Czuwałaś kochany aniołku 


Re: Kochany Anioł
iwona123  
22-02-2015 20:55
[     ]
     
Jagusiu świetna robota aniołku! (**)(**)(**) 
Iwona mama aniołka Szymonka ur 02.08.2013 zm 24.09.2013[*][*][*]
Adasia 30.08.2014 i córeczki w brzuszku &lt;3

R17 miesięcy:(
woldemort  
05-03-2015 15:26
[     ]
     
Jagusiu dzień spóźnienia,ale bardzo szczere światełko dla Ciebie królewno.Pamiętamy i pamiętać będziemy(*)(*)(*) 
Mama Dominika ur.30.07.96-(*)02.10.2013 i Natalki ur.30.09.2014

Re: 18 miesięcy:(
woldemort  
04-04-2015 12:20
[     ]
     
Minęło 18 mc,jak Jagusia przeszła na drugą stronę swojego wiecznego życia,a w sercu na zawsze pozostanie ból i pustaka....mimo,że oczy Twoje Gosiu się śmieją a serce raduje na widok kolejnej córeczki ŁUCJI,to w mySli i sercu zawsze pozostanie ten Aniołek,który za szybko odszedł.....

Jagusiu(*)(*).

Gosiu myślami i modlitwą z Tobą. 
Mama Dominika ur.30.07.96-(*)02.10.2013 i Natalki ur.30.09.2014

Re: 18 miesięcy:(
Beatka78  
23-04-2015 18:35
[     ]
     
Jagusiu, gdybym mogła, upiekłabym Ci torta- ale może Basia coś już wykombinowała tam dla Ciebie:)Bawcie się dziś dobrze:) I pozdrów całą naszą paczkę:) 


Re: 2 latka
Mama Huga  
23-04-2015 22:04
[     ]
     
Jagusiu wszystkiego najlepszego skarbie (*) 


Re: 2 latka
iwona123  
23-04-2015 22:34
[     ]
     
Jagusiu kochanie 2 latka, to już duża Pannica z Ciebie:) na pewno wielki ubaw z Ciebie, jak zaczynasz mówić po swojemu ;)wszystkiego najlepszego księżniczko! :*
Duuuuużo baloników dla Ciebie(**)(**)(**)
Małgosiu tule mocno 
Iwona mama aniołka Szymonka ur 02.08.2013 zm 24.09.2013[*][*][*]
Adasia 30.08.2014 i córeczki w brzuszku &lt;3

Re: 2 latka
woldemort  
25-04-2015 09:53
[     ]
     
KSIĘŻNICZKO(*)(*) 
Mama Dominika ur.30.07.96-(*)02.10.2013 i Natalki ur.30.09.2014

moja mała ksiezniczka
gonia34  
28-06-2015 12:04
[     ]
     
Tak bardzo córcia tęsknię za tobą,tak bardzo mi Ciebie brakuje!dziękuję Ci za to,że czuwałaś nad nami!jesteś wspaniałą starszą siostrą!na zawsze będziesz w moim sercu!kocham Cię!!!!! 


Re: moja mała ksiezniczka
gonia34  
20-09-2015 09:08
[     ]
     
Tak bardzo Cie kocham aniołku i tak bardzo tęsknię!!!!!czekaj tam za mną kochanie (*) 


Re: moja mała ksiezniczka
gonia34  
02-10-2015 08:10
[     ]
     
Kolorowe światełka kochany mój Aniołki,kocham,kocham.......czekaj za mną!
(*)(*) 


Smutne 2 lata bez Ciebie córeńko!!
gonia34  
04-10-2015 10:09
[     ]
     
To juz dwa lata jak niema Cię z nami......smutna rocznica jak każdy dzień,tydzień czy miesiąc bez Ciebie!tęsknimy tu za Tobą.....

Przesyłam milion kolorowych światełek dla Ciebie ale tez i dla Basi,bo dzisiaj tez i Basi rocznica smutna (*)(*) 


Re: Smutne 2 lata bez Ciebie córeńko!!
woldemort  
04-10-2015 11:26
[     ]
     
Jagusiu,dwa lata temu otworzyły się przed Tobą drzwi domu Pana.Powinnaś być z mamusią,lecz los był okrutny.Światełka do samego nieba maleńka(*)(*)(*)
Gosiu już zawsze będziemy powiązane.Tulę kochana.


Basieńko,o Tobie też pamiętam i nigdy nie zapomne(*)(*)(*) 
Mama Dominika ur.30.07.96-(*)02.10.2013 i Natalki ur.30.09.2014

Re: Smutne 2 lata bez Ciebie córeńko!!
iwona123  
04-10-2015 21:56
[     ]
     
Jagusiu i Basiu anielskie dziewczynki, dla Was najjaśniejsze światełka do samego nieba w tym smutnym dniu(**)(**)(**)
Gosiu, Beatko tule mocno i jestem z Wami myślami! 
Iwona mama aniołka Szymonka ur 02.08.2013 zm 24.09.2013[*][*][*]
Adasia 30.08.2014 i córeczki w brzuszku &lt;3

Re: Smutne 2 lata bez Ciebie córeńko!!
Marta2222  
05-10-2015 09:58
[     ]
     
dla Was kochane dziewczynki (*) 


Re: Wszystkich Świętych
woldemort  
01-11-2015 23:29
[     ]
     
Jagusiu,pamiętam perełko(**)(**) 
Mama Dominika ur.30.07.96-(*)02.10.2013 i Natalki ur.30.09.2014

Re:25 miesięcy
woldemort  
04-11-2015 20:50
[     ]
     
Księżniczko(**) 
Mama Dominika ur.30.07.96-(*)02.10.2013 i Natalki ur.30.09.2014

Re:27 miesięcy:(
woldemort  
04-01-2016 20:40
[     ]
     
Jagusiu-pamiętam.Światełka dla Ciebie Księżniczko(**) 
Mama Dominika ur.30.07.96-(*)02.10.2013 i Natalki ur.30.09.2014

::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora