dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> STRATA DZIECKA
Nie jesteś zalogowany!       

nikt już nie pamięta.....
06gosia34  
26-11-2012 22:30
[     ]
     
Czuje się strasznie samotna z tęsknotą za moimi aniołkami....to 26dni jak ich nie ma....miało być tak pięknie a nie ma nic...już bym ich czuła....bardzo czekałam na kopniaki i pyrgnięcia ,tym czasem nie ma nic....jest pustka i ten straszny ból.tęsknota i ...tak bardzo ich kocham w każdej sekundzie,każdą komórką ciała. Nikt już nie pamięta....tylko ja wciąz krzyczę z rozpaczy...Boże, oddaj mi moje dzieci!!!!!!!! 


Re: nikt już nie pamięta.....
Kasia824  
26-11-2012 22:35
[     ]
     
Kochana dobrze, że tu napisałaś. Bardzo mi przykro z powodu śmierci Twoich Maleństw. Przytulam cieplutko, życzę dużo siły. Jestem z Tobą. Jakie imiona nadałaś swoim dzieciom ?? Moja córeczka to Majka.

Aniołki (*)(*).... Pamiętam 

Mama Aniołków: Ani, Mateuszka i Majeczki

http://majakatarzynamichalska1.pamietajmy.com.pl/

Re: nikt już nie pamięta.....
06gosia34  
26-11-2012 22:47
[     ]
     
pierwsze maleństwo stracilam 10,2011w 8tyg.a teraz mialam chłpców Filipka i Fabiana...moje szczęścia odeszły w 15tyg...tak za nimi tęsknię:(((( 


Re: nikt już nie pamięta.....
Anulka01  
26-11-2012 22:59
[     ]
     
Może marne pocieszenie ale my wszystkie pamiętamy...nie tylko o swoich Aniolkach ale rownież o Twoich i wszystkich pozostałych...
Kolorowe swiatelka dla naszych Aniolkow (*)(*)(*)(*) a mamusie mocno przytulam! 
Mama ziemskiego Kacperka i Aniołka (*14.11.2012)

Re: nikt już nie pamięta.....
Agik  
27-11-2012 00:21
[     ]
     
(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*) 
Aga
Mama:Karinki(30.03.2001r.), Marysi(ur.i zm.2.11.2005r.),Julci(2.10.2006r.)

Zmartwienie jest jak piasek pod muszlą ostrygi: mała ilość wytwarza perłę, zbyt duża zabija zwierzę.


Re: nikt już nie pamięta.....
Joannap  
27-11-2012 05:57
[     ]
     
Twoim Anielskim Chłopcom światełko pamięci (*)(*)(*) 
-------------------------------------------------------------------
"Czas upływa... Z róż opadają płatki, ale nie ciernie."


Kocham i tęsknię...



Re: nikt już nie pamięta.....
mamusia aniolkowa  
28-11-2012 09:57
[     ]
     
Witam cie kochana bardzo ci wspolczuje wszystkie wiemy co teraz przezywasz nie jestes z tym sama.w pelni cie rozumiem ze myslisz ze wszyscy juz zapomnieli tylko ty odczuwasz bol ja mialam wsparcie calej rodziny tydzien czasu od odejscia mojego synka a pozniej cisza jakby nic sie niestalo wkoncu to wszystkim wykrzyczalam to wiesz czego sie dowiedzialam ze wszyscy cierpia i pamietaja tak jak ja ale wszyscy boja sie rozmawiac na ten temat.porozmawiaj z mezem o tym co czujesz i z rodzina zobaczysz ze ci pomoze bo napewno nikt nie zapomnial bo tego sie nieda.sciskam cie kochana

mama aniolka Levina 15.06.2011 


Re: nikt już nie pamięta.....
piotruś  
28-11-2012 18:35
[     ]
     
Witam wiem co pani czuje ja starcilam synka 4 miesiace temu i do tej pory jest smutek zal tesknota brakuje aniolka jedyne miejsce gdzie sie najlepiej czuje to cmentarz i grob malenstwa aniolki sa z nami musimy w to wierzyc pozdrowionka 
aniołkowa mama piotrusia i fasolki(8tc)

Re: nikt już nie pamięta.....
iwonas  
28-11-2012 19:43
[     ]
     
Te słowa to święta prawda ja straciłam synka nie całe dwa miesiące temu w 17tyg.Nikt nawet o nim nie wspomina jakby go nigdy nie było,a na pogrzebie wszyscy rozpaczali.A mój ból z każdym dniem jest coraz większy i nikt mnie nie rozumie. mama Aniołka Kamilka ur.zm.03.10.2012 
sobolewska

Re: nikt już nie pamięta.....
06gosia34  
28-11-2012 20:04
[     ]
     
ja ,ja ciebie rozumiem...każdego dnia jestem sercem i myślami z moimi aniołkami(*)(*)(*)...ale tylko ja...życie toczy się dalej-ale dla innych...moje się zatrzymało się 31,10...nawet nie mam gdzie zapalić świeczki...szpital nie wydał mi dzieci(długo by pisać i bardzo boleśnie)...zostałam sama z bólem ,tęsknotą i miłościa,,,,Światełko dla moich i waszych aniołków(*)(*)(*) 


::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora