dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> STRATA DZIECKA
Nie jesteś zalogowany!       

szukam naprawdę dobrego lekarza Toruń
4nia  
09-03-2010 20:30
[     ]
     
POlećcie mi naprawdę dobrego lekarza, muszę skonsultować sie, zobaczyć co powie, bo mój nie dał mi skierowania na żadne badanie :( 
mama Aniołków-Monisi(21tc), Agatki(8tc) i ziemskiego Jakuba (21.06.2007)

Re: szukam naprawdę dobrego lekarza Toruń
goska01  
10-03-2010 08:39
[     ]
     
Polecam na prawdę dobrego lekarza w Toruniu
Przychodnia Matopat dr Janusz Stankiewicz na ul Storczykowej on prowadził mi całą ciążę 19 jadę do niego na kontrolę. Lepszego nie znam

Mama Aniołka Amelki 11.01.2010 41tc. 


Re: szukam naprawdę dobrego lekarza Toruń
atusia13  
10-03-2010 09:55
[     ]
     
Podejrzewam, że w zależności od sytuacji różne będą opinie. Jak ostatnio leżałam w szpitalu to w ogóle odradzano mi Toruń. Stankiewicza mi odradzano. Polecono pewnego Profesora z Bydgoszczy, a tam wizyta bardzo droga, brak jednorazowych narzędzi, wszystko jeszcze metalowe, okropnie zaniedbany gabinet...Nie byłam zadowolona. I jeszcze zmarnowałam tyle czasu i kasy na paliwo. Jakbym miała teraz iść do lekarza to sama nie wiem gdzie. Bo tu nawet nie chodzi o gabinet tylko o dobrego specjalistę, który w porę wyłapie nieprawidłowości. Ja konsultowałam swój przypadek u prof. Szaflika z Łodzi- super lekarz. Czasami może warto wyrywkową kontrolną wizytę zrobić w innym mieście. 
Beata
Mama Marcelka z wadą letalną ur.14.05.2009 - zm 24.03.2011 http://funer.com.pl/epitafium,marcel-wysocki,5849,1.html
Ostatnio zmieniony 10-03-2010 09:55 przez atusia13

Re: szukam naprawdę dobrego lekarza Toruń
goska01  
10-03-2010 13:22
[     ]
     
każdy będzie mówił inaczej, to co jest dobre dla jednego nie koniecznie musi być dobre dla drugiego, ja osobiście polecam Stankiewicza, jednak żeby się przekonać trzeba to sprawdzić samemu.

Mama Aniołka Amelki 11.01.2010 41tc. 


Re: szukam naprawdę dobrego lekarza Toruń
Kamilla  
10-03-2010 13:49
[     ]
     
Ja byłam u doktora Stankiewicza - rozwiał wszystkie moje wątpliwości, zrobił zaległe badania. Na wizytę czekałam 3 tygodnie. Ogólnie pozytywnie. W ciąży jeździłam do Lipna do prywatnego szpitala (wszystkie wizyty i pobyt w szpitalu na kasę chorych) do dr Bramborskiej. Jestem zadowolona, że wtedy do niej trafiłam. Zawsze konkretna (przez co niektórzy mówią oschła), bez problemu robiła usg, w szpitalu też zajmuje się swoimi pacjentkami. 
http://lauratremska.pamietajmy.com.pl

Re: szukam naprawdę dobrego lekarza Toruń
atusia13  
10-03-2010 14:24
[     ]
     
Niestety nie polecam w Lipnie Bramedu (byłam pacjentką lekarzy tego szpitala), nie chcę wdawać się w szczegóły(piękny szpital, czyste gabinety i to wszystko, kiepska kontrola ciąży, brak badań, karta ciąży zakładana po 16 tyg ciąży,bolesne badania, a gdy pojawią się problemy wyrzucają z gabinetu. Przez nich myślałam, że mój poród będzie musiał odbierać mój mąż. Ale rzeczywiście każdy musi się przekonać sam. Co do Pani Dr Bramorskiej to chyba ona jedna z kliniki jest godna uwagi. 
Beata
Mama Marcelka z wadą letalną ur.14.05.2009 - zm 24.03.2011 http://funer.com.pl/epitafium,marcel-wysocki,5849,1.html

Re: szukam naprawdę dobrego lekarza Toruń
jola746  
10-03-2010 15:10
[     ]
     
ja chodzę do Maleńczyka,bardzo dobry i sympatyczny lekarz,jest ordynatorem w szpitalu.pozdrawiam 
malczak

Re: szukam naprawdę dobrego lekarza Toruń
jola746  
10-03-2010 15:16
[     ]
     
przyjmuje na ul Mickiewicza.103 
malczak

Re: szukam naprawdę dobrego lekarza Toruń
4nia  
10-03-2010 22:12
[     ]
     
Dziękuję Kochane, bardzo dziekuję!!!
mi koleżanka dziś poleciła, dr Szelc ( chyba dobrze napisałam?), czy coś słyszałyście o nim? 
mama Aniołków-Monisi(21tc), Agatki(8tc) i ziemskiego Jakuba (21.06.2007)

Re: szukam naprawdę dobrego lekarza Toruń
goska01  
11-03-2010 07:32
[     ]
     
ja nie słyszałam, znam tylko tego o którym Ci pisałam pozdrawiam

Mama Aniołka Amelki 11.01.2010 41tc. 


Re: szukam naprawdę dobrego lekarza Toruń
4nia  
11-03-2010 09:51
[     ]
     
dziękuję Gosiu 
mama Aniołków-Monisi(21tc), Agatki(8tc) i ziemskiego Jakuba (21.06.2007)

Re: szukam naprawdę dobrego lekarza Toruń
sylwia1975  
15-03-2010 18:16
[     ]
     
nie mnieszkam juz od dawna w toruniu ale jestem toruniankam z pochodzenia chociaz mnieszkam daleko enschede moze bede w toruniu latem lekarza nie znam zadnego za dlugo mnie nie ma tam pozdrawiam krzyzak sylwia 


Re: szukam naprawdę dobrego lekarza Toruń
DAKOTA  
13-03-2010 15:16
[     ]
     
Witaj.Zwiewaj od Szelca!!!On mi ciagłym -co drugi dzień-szukaniem ciąży (była w jajowodzie...a on nie widział)zafundował niezły krwotok i w sumie jej obumarcie.
Wiem ze byłam bez szans przy ciąży pozamaczicznej ale co się nacierpiałam przy badaniu Usg to moje.

Lekarze godni polecenia w Toruniu to

SZYMAŃSKI MICHAŁ MATOPAT
WOJTYNEK PIOTR MATOPAT
JACKOWSKI (NIE PAMIETAM IMIENIA)
MALENCZYK MAREK ORDYNATOR NA BIELANACH -DOBRY CHOC OSCHLY-NAJLEPIEJ DO NIEGO PRYWATNIE

(praktycznie oni wszyscy to sa już wyzsze specjalizacje -doktorzy nauk itd...)

Ja sama teraz tylko chodzę do Szymańskiego.
Wizyta w Matopacie okolo 200 zł nie czeka sie długo.Miło i kulturalnie jest.

Miałam do czynienia ostatnio z wiekszoscią ginów w Toruniu z wiadomych przyczyn (martwy poród - druga ciąża pozamaciczna)z w/w ginami spotykałam sie prywatnie na konsultacje już po stracie i tych moge z czystym sumieniem polecic.

Lista tych których nie poleciłabym byłaby baaaaaaaaardzo długa.

Pozdrawiam

I tradycyjnie dla Naszych Aniołków (((*************)))
Mama Aniołka Lenki 38 tydz(*+ 25-05-2009) 


Re: szukam naprawdę dobrego lekarza Toruń-do DAKOTA
4nia  
13-03-2010 21:10
[     ]
     
Dziękuję Kochana,
może jeszcze mi podpowiesz, który z nich pomoże mi bardziej, chodzi o dobry oczyt wyników histop. i znalezienie przyczyny oraz skierownie na odpowiedznie badania, bo być moze bedziemy dalej sie starać 
mama Aniołków-Monisi(21tc), Agatki(8tc) i ziemskiego Jakuba (21.06.2007)
Ostatnio zmieniony 13-03-2010 21:11 przez 4nia

Re: szukam naprawdę dobrego lekarza Toruń-do DAKOTA
goska01  
15-03-2010 10:13
[     ]
     
ja uważam, że Stankiewicz też by Ci pomógł, ale wybrać musisz sama. Pozdrawiam

Mama Aniołka Amelki 11.01.2010 41tc. 


Re: szukam naprawdę dobrego lekarza Toruń-do DAKOTA
goska01  
15-03-2010 10:14
[     ]
     
jak już się zdecydujesz to napisz na kogo i jak wypadł

Mama Aniołka Amelki 11.01.2010 41tc. 


Re: szukam naprawdę dobrego lekarza Toruń-do DAKOTA
DAKOTA  
17-03-2010 18:04
[     ]
     
Witaj.
No tak jak dziewczyny piszą ile babek tyle zdań i opini:)

Stankiewicz ponoć dobry -ja byłam u niego raz.
Było jako tako.


Chodzę do Szymańskiego.
Szymański po obejrzeniu wyników sekcji od razu dał skierowanie na wszelakie badania(między innymi na koagulant tocznia i zespół antyfosfolipidowy nie musiałam nawet się o nie prosić)Wszystko mi wytłumaczył co i jak.Tak jak pisałam miły kulturalny i rzeczowy człowiek choc sprawia wrażenie dość oschłego.
Niektórym to nie pasuje ale mi już w poszukiwaniu dobrego lekarza nie zalezy na tym by ze mną gadał i skakał koło mnie ale żeby był fachowy uczciwy i konkretny.Fakt że na wizyty chodzę już przygotowana z zestawem pytań i liczą sie dla mnie tylko wyrażne odpowiedzi i rokowania.Tym bardziej że mam 40 lat na karku:)

Jeżeli chcesz milszej obsługi to wtedy raczej Wojtynek:)Też dobry fachowiec:)

Teraz mi przyszło do głowy ze skoro chcesz się starać o dzidzie to może do Maleńczyka?W koncu ordynator szpitala to na przyszłość lepsze traktowanie w szpitalu i niech mi nikt nie mowi że tak nie jest.Jak sie do "szpitalnych"chodzi prywatnie to potem bardziej na oddziale się interesują.Ja miałam z nim do czynienia leżąć w szpitalu z ciążą pozamaciczną.Mało gada i taki jakiś jakby przytłoczony ciężarem spraw codziennych i jakby wiecznie nieobecny myślami ale też doktor nauk a ja już zwykłym lekarzom nie dowierzam:)

No i tyle bym miała ja od siebie do dodania:)
Pozdrawiam:) 


Re: szukam naprawdę dobrego lekarza Toruń-do DAKOTA
4nia  
17-03-2010 20:43
[     ]
     
jeszcze raz, kochana,ja nie mam wyników sekcji, bo takich nie robiono a wyniki histop. myślisz że on coś z nich wyczyta? zresztą już do Szymańskiego sie zapisałam, potem moze jak bedę chciała dzidziusia zmienię lekarza, narazie chcę sie dowiedzieć, dlaczego i otrzymać skierowania na odp badania, bo mój gin powiedział ze mi da skierowania na badania po ok. 3miesc, jak bede sie starać o dziecko 
mama Aniołków-Monisi(21tc), Agatki(8tc) i ziemskiego Jakuba (21.06.2007)

Re: szukam naprawdę dobrego lekarza Toruń-do DAKOTA
DAKOTA  
19-03-2010 17:33
[     ]
     
Myślę że same wyniki histo wystarczą.
Przygotuj sobie najlepiej liste pytań na kartce bo czasem już po to się przypomina.

Trzymam kciuki i życzę powodzenia-a propos cen to wszystkie wizyty w matopacie czy to do Szymanskiego czy Stankiewicza kosztują 100 zł + 80 za usg.Nie na każej wizycie robi sie usg więc czasem drożej czasem taniej:)

I podpowiem jeszcze-wez wszelaką dokumentację jaką posiadasz -wyniki dotychczasowych badań, zdjęcia-po prostu wszystko co do tej pory zlecał Ci Twój poprzedni gin.Podejrzewam że również dostaniesz skierowanie na badania tocznia bo już dwie straty dają do tego badania przesłanki-robią je w Toruniu na Szerokiej w Naszym Lekarzu prywatnie koszt około 200-300 zł.Możesz o te badania spytać teraz na wizycie.No i Cytomegalię Tokso i na tarczyczę też pewnie Ci da jak nie miałas.
Ja dlatego tak tu o tym bazgram bo wiesz ja bedąc w ciąży NIE MIALAM ZADNYCH BADAN robionych-taką miaLam zlewającą gin a ja durna dawałam się tez zbywac...Ech...

No to jeszcze raz powodzonka:) 


Re: szukam naprawdę dobrego lekarza Toruń-do DAKOTA
4nia  
19-03-2010 21:26
[     ]
     
Dziękuję za podpowiedzi, w ciaży jedniej jak i drugiej nie miałam dodatkowych żadnych badań tylko krew i mocz
Ściskam 
mama Aniołków-Monisi(21tc), Agatki(8tc) i ziemskiego Jakuba (21.06.2007)

Re: szukam naprawdę dobrego lekarza Toruń
goska01  
18-03-2010 15:39
[     ]
     
a do jakiego idziesz lekarza w przyszłym tygodniu jeśli można wiedzieć?
ja wybieram się za tydzień w piątek do Stankiewicza

Mama Aniołka Amelki 11.01.2010 41tc. 


Re: szukam naprawdę dobrego lekarza Toruń-do Gosi
4nia  
18-03-2010 22:10
[     ]
     
Gosiu, chciałam najpierw do Jackowskiego, niestety wizyta byłaby dopiero 22 kwietnia, wiec zadwoniłam do Matopatu i umówiłam sie do Szymańkiego na przyszły czwartek, wizyta 100 zł + usg, duzo trochę, ale chce wreszczie coś robić a nie domysłać sie cały czas, choć może mój gin miał racje, ale wolę sie upewnic, a Stankiewicz ile bierze i jak długo sie czeka? 
mama Aniołków-Monisi(21tc), Agatki(8tc) i ziemskiego Jakuba (21.06.2007)

Re: szukam naprawdę dobrego lekarza Toruń-do 4ania
goska01  
19-03-2010 11:24
[     ]
     
wiesz jak chodziłam do stankiewicza w ciązy to brał 120 a teraz to szczerze mówiąc nie wiem ponoć troszkę więcej bo usg wymas
pozdrawiam 


Re: szukam naprawdę dobrego lekarza Toruń-do 4ania
Gosspel  
29-03-2010 01:58
[     ]
     
I ja dodam pare słów od siebie - osobiście chodziłam do dr Paluszyńskiego -i jeśli chodzi o prowadzenie ciąży uważam ,że postępował wzorowo - dodam ,że nie byłam prostym przypadkiem ale tak mnie zamęczał pobytami w szpitalu ,że udało się i wszystko zakończyło super dobrze .W gabinecie jest bardzo dokładny konkretny i rzeczowy. Pozdrawiam 
mama Oli, aniołka Tymusia , małego Antosia i Aduni

::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora