dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> STRATA DZIECKA
Nie jesteś zalogowany!       

kolejne miesiące smutnego życia
smutna mama  
21-06-2009 11:28
[     ]
     
Ból rozrywa mi serce kiedy patrze na inne małe dzieci. Właśnie ostatnio w mojej rodzinie urodziło się dwoje dzieci dziewczynka i chłopczyk. Narodziny tego chłopczyka najbardziej mnie rozkleiły. Dlaczego nie potrafię cieszyć się tymi narodzinami? 
mama Oskarka zm.21.05.2009 (*)
Ostatnio zmieniony 05-10-2009 09:56 przez smutna mama

Re: Pierwszy miesiąc bez Ciebie synku....
dorotas5  
21-06-2009 11:31
[     ]
     
Moja Zuzia kończyła miesiąc 16.06. Wiem co czujesz. Pozostaje nam tylko wizyta na grobie. Świeże kwiaty i znicz.
Mama Aniołka Zuzi 27tc Oleńki i Michała 
dorota

Re: Pierwszy miesiąc bez Ciebie synku....
Marlena  
21-06-2009 11:34
[     ]
     
Tak to juz jest, ze z czasem boli bardziej...
U nas 25 minie rok... boje sie tego dnia...

Przytulam 
__________________________________

Tomulek(27tc)
Dzieciątko(12tc)
Maleństwo (6tc)

Re: Pierwszy miesiąc bez Ciebie synku....
malgosia  
21-06-2009 12:40
[     ]
     
Moj aniołek 25 bedzie mial 7 mcy zastanawiam sie co nowego by znowu sie nauczyła siedze i mysle a lzy płymą dalej .PRZYTULAM .
DLA NASZYCH ANIOŁKÓW(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*) 


Re: Pierwszy miesiąc bez Ciebie synku....
kalina_19  
21-06-2009 13:40
[     ]
     
niewiem dlaczego tak jest,moze zeby uczyc nas pokory?zmienic zycie?abo docenic to co mamy?rozne domysly mozna snuc....tyle nam zostalo.ja wiem napewno zmienilam swoje znaczy stosunek do mojego synka mikolajka,maz czasem mowi ze go rozpieszczam ,ale ja tam wiem swoje:) smutne to ze zawsze jakis aniolek musi odejsc, przykro mi ze twoj synek odszedl,jedyne pocieszenie to chyba ze jest z naszymi aniolkami:) 
mama mikołaja,igora i aniołka maksia36tydz http://maksymilianmikolajzapasnik.pamietajmy.com.pl/index.php?m=Obituaries&a=Detail

Re: Pierwszy miesiąc bez Ciebie synku....
Marzena Perkowska  
21-12-2009 21:56
[     ]
     
Ja też nie wiem dlaczego tak jest. Zyje tak już 13 lat, tęsknięza swoim aniołkiem,ale wiem, że ona jest zawsze blisko mnie. Ja jestem dużo mądrzejsza. Szanuję kazdą chwię swojego życia. Iinaczej kocham te dzieci, które Bód dał, że żyją.Pozdrawiam. Twój aniołek jest w twoim sercu. Bliżej nikt nie może być. 
Marzena

Re: Pierwszy miesiąc bez Ciebie synku....
agunia  
22-06-2009 20:54
[     ]
     
moj synek 20.06.09 skonczyl by miesiac,ur w 27tyg z dnia na dzien coraz gorzej i tylko pytanie jakby to bylo gdyby byl? Chociaz wiem ze jest i czuje go tylko ze go nie widze. KOCHAM CIE moj Adrianku. Swiatelka dla wszystkich aniolkow(*)(*)(*) 


Re: Pierwszy miesiąc bez Ciebie synku....
Mamona  
21-06-2009 22:11
[     ]
     
Bardzo Ci współczuję...
Ból po stracie dziecka jest ogromny..........

Życzę Ci dużo sił w zmaganiu się z codziennością.

Dla Twojego Synka (***) 


Re: Pierwszy miesiąc bez Ciebie synku....
kasia-m  
21-06-2009 22:41
[     ]
     
Przytulam Cię bardzo mocno o serca mamo...

(*)(*)(*)
(*)(*)
(*) 
Kasia Mama Malwinki (*+29.09.07)


Re: Pierwszy miesiąc bez Ciebie synku....
tacozapomniała  
22-06-2009 09:36
[     ]
     
(*)(*)(*) 


Re: Pierwszy miesiąc bez Ciebie synku....
jolek  
22-06-2009 10:56
[     ]
     
**((****))** 
mama Kasieńki

Re: Pierwszy miesiąc bez Ciebie synku....
Wera  
22-06-2009 12:25
[     ]
     
(*)(*)(*) 
mama
Aniołka(25.04.2005r. 8tc)
Helenki ur-zm.25.03.2009r.36tc
Iskierki(20.02.2012r. 7tc) i ziemskiej trójeczki

Re: Pierwszy miesiąc bez Ciebie synku....
jola746  
22-06-2009 12:55
[     ]
     
(*)(*)(*)(*) 
malczak

Re: Pierwszy miesiąc bez Ciebie synku....
karolina.ziolkowska  
22-06-2009 12:57
[     ]
     
(*)(*)(*)(*) 
karolinaz. wybacz mi córeczko(*)(*)(*)(*)
http://martynkakamilka.pamietajmy.com.pl

Re: Pierwszy miesiąc bez Ciebie synku....
ewa 19 (mama aniolków)  
22-06-2009 13:04
[     ]
     
(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)
(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)
(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)
(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)
(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)
(*)(*)(*)(*)(*)(*)
(*)(*)(*)(*)(*)
(*)(*)(*)(*)
(*)(*)(*)
(*)(*)
(*) 

Mama Kubusia 27tc ur.8.12.2008 zm.8.02.2009
małej fasolki+12.04.2009
ziemsak mama Madzi 27tc ur.31.12.2007
http://kubuswolyniec.pamietajmy.com.pl



Re: Pierwszy miesiąc bez Ciebie synku....
Agik  
23-06-2009 00:13
[     ]
     
(*)(*)(*)(*)(*)(*) 
Aga
Mama:Karinki(30.03.2001r.), Marysi(ur.i zm.2.11.2005r.),Julci(2.10.2006r.)

Zmartwienie jest jak piasek pod muszlą ostrygi: mała ilość wytwarza perłę, zbyt duża zabija zwierzę.


Re: Pierwszy miesiąc bez Ciebie synku....
DAKOTA  
23-06-2009 09:14
[     ]
     
WITAJ...MOJA CÓRECZKA TEZ BY MIAŁA MIESIĄC...MIESIĄC TEMU 22 MAJA DOWIEDZIAŁAM SIĘ ZE JEJ SERDUSZKO PRZESTAŁO BIĆ...BYŁAM W 37 TYG CIĄZY.WYWOŁYWALI U MNIE PORÓD PRZEZ 4 DNI.URODZIŁAM 25-05-2009 PO KOSZMARNYCH 8 GODZINACH.BYŁA TAKA ŚLICZNA...PRZYTULIŁAM JĄ,UCAŁOWAŁAM...BYLAM JAK OTEPIAŁA.WTEDY DO MNIE JESZCZE TAK NIE DOTARŁO ZE MOJE MALEŃSTWO NIE ŻYJE TERAZ Z KAŻDYM DNIEM JEST GORZEJ...BRAK MI JEJ,TĘSKNOTA JEST STRASZNA.CZASEM NIE IWEM JAK UDAJE MI SIE FUNKCJONOWAĆ.JAK ODDYCHAM.I TEZ CIĄGLE ZADAJĘ SOBIE PYTANIE DLACZEGO?????CO ZROBIŁAM NIE TAK?CZYM ZAWINIŁAM?MAM 39 LAT I TO BYŁO MOJE PIERWSZE UPRAGNIONE DZIECKO...NIE WIEM JAK DALEJ ŻYC BEZ NIEJ.WYOBRAZAM SOBIE JAK BY TERAZ WYGLADAŁA...JAK GAWORZYLA...NAWET NIE UMIEM CZASEM PŁAKAĆ,CZUJĘ SIĘ JAKBYM MIAŁA GŁAZ W PIERSIACH...CZAS ZAGOI TE RANĘ?NIE SĄDZĘ...CIĄGLE MAM JĄ PRZED OCZAMI I CIĄGLE CZUJĘ JEJ CIĘŻAR W RAMIONACH...TERAZ TAK PUSTYCH...A MOGŁA ZYC GDYBYM MIALA LEPSZEGO GINA I TA ŚWIADOMOŚC MNIE WYKAŃCZA.ŻE CZUJĘ SIĘ WINNA ŚMIERCI WŁASNEGO DZIECKA...
NIE UMIEM CIĘ POCIESZYĆ,WIEM ŻE TAKICH JAK MY JEST WIELE,WIEM ZE KAŻDA Z NAS TAK SAMO CIERPI I KAŻDA ZADAJE SOBIE TO PYTANIE DLACZEGO????????I ŻADNA NIE ZNAJDUJE ODPOWIEDZI... 


Re: Pierwszy miesiąc bez Ciebie synku....
kasia 3.01.09  
23-06-2009 09:42
[     ]
     
Bardzo mi przykro, też usłyszałam te okropne słowa „ przykro mi, serce nie bije”. Nie mogę zrozumieć za co mnie to spotkało, dlaczego. Te okropne poczucie winy, że w mogłam coś wcześniej zrobić chyba nigdy mnie nie opuści. Wiesz co, ja czasami wyobrażam sobie normalny poród o czasie, jak mój mąż jest przy mnie, jak położna podaje mi córeczkę kładzie na brzuszek jak mała zaczyna ssać po raz pierwszy pierś, a później zaczynają się odwiedziny rodziny. Zastanawiam się do kogo była podobna, wyobrażam ją sobie jako słodko biegającą i rozrabiającą 3-latkę .Czasami i to pomaga, a chwilami zaczynam płakać. Wiem, że na pewno się nie poddam i jeszcze będę się starać o maleństwo. 
mama Zosi (ur i zm. 1.05.09) 24 tc., Stasia ur. 11.03.10 36 tc., i Olka ur. 9.08.13 40 tc.

do dakoty
smutna mama  
23-06-2009 11:40
[     ]
     
Wiesz mój synek zmarł w 39 tygodniu.Udusił się w moim brzuchu pępowina, którą miał okręcona na szyji i rączce. Mój lekarz mi tego nie powiedział (rzekomo 12 maja tego nie było widać). 20 maja wieczorem zebrały mnie bóle i pojechałam do szpitala z wyprawką dla Oskarka i pełna radości. Rodziłam naturalnie nie długo bo 40 minut. Nic mi nie powiedzieli że dziecko nie żyje.Kiedy się dowiedziałam o jego śmierci czas jakby się zatrzymał. Powiedzieli mi że nieżył juz jeden dzień a ruchy które czułam to były skórcze porodowe. Nie ma dnia żebym nie płakała ale najgorsze dla mnie jest to że udusił się w moim brzuchu, tym który był dla niego azylem przez 9 miesięcy i że mu brakło tylko 1-2 dni abyśmy mogli być razem.
DAKOTA napisał(a):
> WITAJ...MOJA CÓRECZKA TEZ BY MIAŁA MIESIĄC...MIESIĄC TEMU 22 MAJA DOWIEDZIAŁAM SIĘ ZE JEJ SERDUSZKO PRZESTAŁO BIĆ...BYŁAM W 37 TYG CIĄZY.WYWOŁYWALI U MNIE PORÓD PRZEZ 4 DNI.URODZIŁAM 25-05-2009 PO KOSZMARNYCH 8 GODZINACH.BYŁA TAKA ŚLICZNA...PRZYTULIŁAM JĄ,UCAŁOWAŁAM...BYLAM JAK OTEPIAŁA.WTEDY DO MNIE JESZCZE TAK NIE DOTARŁO ZE MOJE MALEŃSTWO NIE ŻYJE TERAZ Z KAŻDYM DNIEM JEST GORZEJ...BRAK MI JEJ,TĘSKNOTA JEST STRASZNA.CZASEM NIE IWEM JAK UDAJE MI SIE FUNKCJONOWAĆ.JAK ODDYCHAM.I TEZ CIĄGLE ZADAJĘ SOBIE PYTANIE DLACZEGO?????CO ZROBIŁAM NIE TAK?CZYM ZAWINIŁAM?MAM 39 LAT I TO BYŁO MOJE PIERWSZE UPRAGNIONE DZIECKO...NIE WIEM JAK DALEJ ŻYC BEZ NIEJ.WYOBRAZAM SOBIE JAK BY TERAZ WYGLADAŁA...JAK GAWORZYLA...NAWET NIE UMIEM CZASEM PŁAKAĆ,CZUJĘ SIĘ JAKBYM MIAŁA GŁAZ W PIERSIACH...CZAS ZAGOI TE RANĘ?NIE SĄDZĘ...CIĄGLE MAM JĄ PRZED OCZAMI I CIĄGLE CZUJĘ JEJ CIĘŻAR W RAMIONACH...TERAZ TAK PUSTYCH...A MOGŁA ZYC GDYBYM MIALA LEPSZEGO GINA I TA ŚWIADOMOŚC MNIE WYKAŃCZA.ŻE CZUJĘ SIĘ WINNA ŚMIERCI WŁASNEGO DZIECKA...

> NIE UMIEM CIĘ POCIESZYĆ,WIEM ŻE TAKICH JAK MY JEST WIELE,WIEM ZE KAŻDA Z NAS TAK SAMO CIERPI I KAŻDA ZADAJE SOBIE TO PYTANIE DLACZEGO????????I ŻADNA NIE ZNAJDUJE ODPOWIEDZI... 
mama Oskarka zm.21.05.2009 (*)

Re: do dakoty
DAKOTA  
23-06-2009 15:43
[     ]
     
A JA SIĘ DOWIEDZIAŁAM ŻE NIE MA TĘTNA JAK POJECHAŁAM DO SZPITALA I ZAŻĄDAŁAM USG BO PRZESTAŁAM CZUĆ RUCHY.W SRODE SIE RUSZAŁA W CZWARTEK PRAWIE WCALE TO POPEDZIŁAM DO SZPITALA A TAM MI Z ŁASKĄ WIELKĄ ZBADALI TETNO I JAK NIC NIE USŁYSZELI TO PRZYLECIAŁY 3 LEKARKI I ROBIŁY USG NA GWAŁT ALE JUZ BYŁO ZA PÓZNO...TO STAŁO SIĘ 3 DNI PO MOJEJ WIZYCIE U GINA KTÓRY MI TYLKO POWIEDZIAŁ ZE W KAŻDEJ CHWILI MOGE URODZIC I MAM LICZYC RUCHY.NIE ZROBIONO MI USG NA TEJ KONTROLI ANI NIC...W OGÓLE CAŁA CIAZE PROWADZONO MI BYLE JAK.ANI BADAN ANI MORFOLOGI ANI USG...RAZ MI ZROBIONO W 32 TYGODNIU I JUZ.A WYNIKI SEKCJI NIEJASNE PRAWDOPODOBNA PRZYCZYNA TO ZMIANY NACZYNIOWE ŁOŻYSKA I OKRĘCONA OSIOWO PĘPOWINA I OCZYWIŚCIE ŻADNEJ INFORMACJI SZCZEREJ NIE UZYSKAŁAM BO MOJ GIN PRACUJE W SZPITALU W KTÓRYM RODZILAM.W DODATKU PODEJRZEWAM ZE TO WSZYSTKO PRZEZ NIEGO BO JAK MNIE NAFASZEROWALI LEKAMI TO KAZALI JAKIES PAPIERY PODPISYWAC JUZ W SZPITALU.TAK ZE NIE WIEM CO SADZIC?CZY TO MOJA WINA CZY GINA CZY JUZ NIE WIEM KOGO?JAKBY BYLY ZMIANY NA ŁOŻYSKU TOBY CHYBA BYŁO WIDAC?A PĘPOWINA TO CHYBA SIE NIE SKRECA W PARE MINUT?TAK ZE MUSZE ZYC ZE SWIADOMOSCIA ZE GDYBYM UMIALA PRZEWIDZIEC CO SIE STANIE I POLECIALA PREDZEJ DO SZPITALA I DOMAGALA SIE USG TO MOZE BYM JA URATOWALA.MUSZE ZYC ZE SWIADOMOSCIA ZE MOZE PRZEZ LEKCEWAZENIE MOJEGO GINA ZAPŁACIŁAM ZYCIEM MOJEJ CÓRKI.I TAK JAK TY NIE WIEM KOGO OBWINIAC?SIEBIE,ŚWIAT, BOGA CZY LUDZI???NIC NAM JUZ NASZYCH DZIECI NIE ZWRÓCI...SŁYSZĘ TYLKO CIĄGLE PRÓBUJ JESZCZE RAZ, NIE CZEKAJ,BEDZIESZ JESZCZE MIEC DZIECKO.JAK MAM PRÓBOWAĆ?DRUGIE DZIECKO MI JEJ NIE ZASTĄPI...POZA TYM MAM PRAWIE 40 LAT STRACIŁAM NAWET PRACE TERAZ WYSIADŁ MI KRĘGOSŁUP PO CIĄŻY I CO DALEJ?JA PRÓBUJE ŻYC JAKOŚ BEZ MOJEJ MALEŃKIEJ I KAZDY DZIEŃ TO KOSZMAR.WSZĘDZIE WIDZE CIĘŻARNE,MŁODE MATKI Z WÓZKAMI NA DODATEK MOJE KOLEŻANKI TEŻ BYŁY W CIĄŻY I 2 URODZILY MIESIAC PREDZEJ A NASTEPNE 2 MAJA TERMIN NA 15 LIPCA.I JAK TU MAM ZYĆ?JAK MAM JE ODWIEDZAC?I CIESZYC Z ICH SZCZĘSCIA SKORO MAM TAKI BÓL W SERCU???ONE SĄ WSPANIAŁE ALE NIE ROZUMIEJĄ TEGO CO CZUJĘ MOGA SOBIE TYLKO WYOBRAZIC.NIKT TEGO BÓLU NIE ZROZUMIE KTO GO NIE DOZNAŁ...NIKOMU NIE ŻYCZĘ...
DZIĘKUJĘ SMUTNA MAMO ZA ODPOWIEDZ.NIE BEDĘ CIĘ POCIESZAĆ BO NAS NIC NIE JEST W STANIE POCIEWSZYĆ...JEDYNIE MOGE CI POWIEDZIEĆ ZE TAK SAMO CIERPIĘ JAK TY I JEDYNA MOJA NADZIEJA TO TA ZE KIEDYŚ MOZE W TYM DRUGIM ŚWIECIE PRZYTULIMY NASZE DZIECI DO SERC...MOZE TO BANAŁ ALE STARAM SIE TAK MYSLEĆ,INACZEJ ZWARIUJE... 


Re: do dakoty
andzias  
23-06-2009 16:14
[     ]
     
Ja tez wierze,ze w tym drugim swiecie bedziemy mogly tulic nasze malenstwa do naszych serc.Nie wyobrazam sobie jak mialabym zyc gdyby nie wlasnie ta nadzieja i wiara, ze gdy przyjdzie nasz czas to znow bedziemy mogly byc z naszymi dziecmi.
Tesknota jest tak potworna,ze nie wiem jak sobie z nia radzic, ale wszystkie jakos musimy dalej zyc.
Wszystkim Wam kochanym mamom aniolkowym zycze wiary i sily. 
ania mama aniolka Olguni (ur.04.02.2009 zm.07.04.2009) i Amelki (16.10.2006)

Re: Pierwszy miesiąc bez Ciebie synku....
Mamona  
23-06-2009 12:03
[     ]
     
Mój Syneczek też zasnął we mnie - to był 41 t.c.
Niestety, nie znam przyczyny jego przedwczesnego odejścia, pomimo sekcji i wielu badań...

Od tego czasu minęło prawie półtora roku.
Było bardzo, bardzo ciężko...
Nigdy nie wierzyłam, że znowu będą mnie cieszyć te same rzeczy, co kiedyś...
Teraz jest lepiej. Aż trudno w to uwierzyć...

Życzę Wam dużo sił, kochane Aniołkowe Mamy. 


Re: Pierwszy miesiąc bez Ciebie synku....
Kinga i Damian  
24-06-2009 10:32
[     ]
     
Aniolku dla Ciebie jasniutkie swiatelka (*)(*)(*)(*)(*)(*) a dla Twojej mamusi duzo sily
mama Nicolci(*) ur-zm 10.03.09 w 24tc 
Kinga i Damian

Re: Pierwszy miesiąc bez Ciebie synku....
Justyna_82  
24-06-2009 10:55
[     ]
     
A mi po głowie chodzi, że moje ciało, zamiast być azylem stało się GROBEM, że jako kobieta czuję się jak trędowata, jakbym była jakimś fatum...pępowina "nić" życia zabiła moją córeczkę...a może to ja??????

Mama Hani ur.zm.20.05.2009 


do Justyna_82
smutna mama  
24-06-2009 14:39
[     ]
     
Czuje dokładnie to samo co ty. Cały czas się zastanawiam czy moje dziecko nie dawało mi jakiegoś sygnału że coś jest nie tak a ja tego niezauważyłam.Każdego dnia zasypiam z poczuciem winy. Ja niewiedziałam że mój synek był okręcony pępowiną i że był w niebezpieczeństwie a jak było u ciebie?
Justyna_82 napisał(a):
> A mi po głowie chodzi, że moje ciało, zamiast być azylem stało się GROBEM, że jako kobieta czuję się jak trędowata, jakbym była jakimś fatum...pępowina "nić" życia zabiła moją córeczkę...a może to ja??????

>

> Mama Hani ur.zm.20.05.2009 
mama Oskarka zm.21.05.2009 (*)

Re: do Justyna_82
Justyna_82  
24-06-2009 15:30
[     ]
     
Miałam dokładnie tak jak Ty...Po wszystkim próbowałam ustalić kiedy to mogło nastąpić, kiedy "to" się stało...myśli te dręczyły mnie niesamowicie non stop od rana do wieczora....

Smutna mamo oto moje gg może tak lepiej będzie nam ze sobą rozmawiać 5471939, ktokolwiek jeżeli chce rozmawiać online to niech się odzywa tak może będzie łatwiej.
P.S. Zawsze jestem w trybie niewidoczny ;). 


Re: do Justyna_82
DAKOTA  
25-06-2009 07:09
[     ]
     
WITAJCIE...JA TEZ WALCZE Z POCZUCIEM WINY ŻE POWINNAM BARDZIEJ ZWRACAC UWAGE NA TO CO SIE DZIEJE W MOIM BRZUCHU...JEDNEGO DNIA KOPALA A NA DRUGI DZIEN JUZ NIE ZYLA.TYM BARDZIEJ ZE PRZYCZYNY TAKIE NIEJASNE...I PEPOWINA I LOZYSKO NIBY I ZAKRZEPICA A WSZYSTKO Z WNIOSKIEM LEKARSKIM ZE TO PRAWDOPODOBNIE PRZYCZYNA SMIERCI.CIĘZKO MI JAK NIE WIEM CO DZIŚ MIJA MIESIAC OD PORODU...MOJE GG 9477074 TEZ NIEWIDOCZNE ZAPRASZAM 


Re: Drugi miesiąc bez Ciebie synku....
smutna mama  
21-07-2009 12:02
[     ]
     
Mój najukochńszy synuś dzisiaj gdyby dane było mu żyć skończyłby drugi miesiąc swojego życia. Byłam u niego na cmentarzu zaniosłam mu bukiecik białych margaretek. Staram się płakać jak najmniej bo ludzie uważają że jak płacze tak po nim to jest mu źle. Ale jak tu niepłakać kiedy tak bardzo mi go brakuje. Ostatnio oglądałan zdięcia na których jestem z nim w ciąży i łzy same popłynęły mi z oczu. Ostanie zdięcie jest zrobione 10 maja byłam taka szczęśliwa a 21 maja dostałam od życia pożądnego kopniaka. Dlaczego los jest tak okrutny dla matek, które chcą obdarzyć swoje dziecko ogromnym pokładem miłości a jest łaskawe dla wyrodnych matek. Dlaczego ludzie uważają że 2 miesiące po śmieci dziecka już nie powinno sie płakać przecież on moim dzieckiem zostanie do końca mojego życia i zawsze będzie wielka pustka w sercu. Dlaczego..... tych pytań jest bardzo dużo ale żadnych mądrych odpowiedzi na te pytania nie ma.
Drogi Oskarku jeżeli patrzysz na mamę z góry to napewno widzisz jaka jest mama nieszczęśliwa ze Ciebie nie ma ale mam nadzieję że chociaż Ty jesteś szczęśliwy, bo przecież chciałam przede wszystkim TWOJEGO SZCZĘŚCIA. 
mama Oskarka zm.21.05.2009 (*)

Re: Drugi miesiąc bez Ciebie synku....
DAKOTA  
22-07-2009 07:22
[     ]
     
WIEM JAK CI CIĘZKO...MOJA LENKA TEZ ODESZŁA RÓWNO 2 MIESIACE TEMU.ZASNĘLA WE MNIE 22 MAJA A URODZILAM JA 25.DLA MNIE TE DATY WRYŁY SIE W SERCE JAK W GRANIT.I MIMO ZE STARAM SIE SIE NIE PŁAKAC TO CZASEM ŁZY SAME PŁYNĄ I NIE CHCĄ PRZESTAĆ.SERCE JUZ NIE ODCZUWA NIC POZA TĘSKNOTĄ I BÓLEM.ODDAŁABYM ŻYCIE ZA MOŻLIWOŚĆ COFNIĘCIA CZASU...

PRZYTULAM CIE SMUTNA MAMO DO MOJEGO JAKZE PUSTEGO SERCA...WIEM ZE TO SŁABA POCIECHA DLA NAS ALE MUSIMY WIERZYC ZE NASZYM DZIECIOM JEST TAM LEPIEJ.INACZEJ KOMPLETNIE ZWARIUJEMY.
JA JUZ STARAM SIE JAK NAJMNIEJ MYSLEC DLACZEGO TAK SIE STALO BO WTEDY JUZ CALKIEM DOSTAJE PRZYSŁOWIOWEGO FIOŁA.OGARNIA MNIE WTEDY ZŁOŚĆ,WSCIEKŁOŚĆ I NIENAWIDZE SAMEJ SIEBIE JUZ.DO FURI DOPROWADZA MNIE WIDOK MALYCH DZIECI BO MOJA DUSZA WYDZIERA SIE DLACZEGO???!!!DLACZEGO TO DZIECKO ZYJE A MOJE NIE???CZYM ONO ZAWINIŁO ZE ODESZŁO?CZYM JA ZAWINIŁAM?TO ZŁE MYŚLI DLATEGO ZE WSZYTKICH SIŁ STARAM SIE NIE MYŚLEĆ DLACZEGO...
TŁUMACZĘ SOBIE ŻE WIDAĆ PAN BÓG TAK UKOCHAŁ NASZE DZIECI ŻE CHCIAŁ JE MIEC PRZY SOBIE...ŻE ODDA JE NAM KIEDY PRZYJDZIE NA TO PORA...

NA PEWNO TWÓJ OSKAREK I MOJA LENKA CZUWAJA NAD NAMI.WYRYWAJĄ PIÓRA ANIOŁOM I TARMOSZĄ BOGA ZA BRODĘ:)ONE ŻYJĄ W NASZYCH SERCACH W NASZYCH WSPOMNIENIACH I W NASZEJ MIŁOŚCI...JEDYNEJ I POTEŻNEJ KTÓREJ ŚMIERC NIE JEST W STANIE WYRWAĆ I ZNISZCZYC.

PRZYTULAM...
A DLA NASZYCH MALEŃKICH ANIOŁKÓW ŚWIATEŁKA NASZEJ MIŁOŚCI(((************************)))

MAMA LENKI. 


Re: To już trzeci miesiąc bez Ciebie Synku
smutna mama  
21-08-2009 00:59
[     ]
     
Oskarku Kocham Cię- Twoja mama 
mama Oskarka zm.21.05.2009 (*)
Ostatnio zmieniony 21-08-2009 01:01 przez smutna mama

Re: To już trzeci miesiąc bez Ciebie Synku
smutna mama  
21-08-2009 01:01
[     ]
     
Bardzo mi brakuje mojego synka, nie ma dnia żebym o Nim nie myślała. Każdego dnia kiedy jestem u niego na grobie mówię mu że Go bardzo kocham i że za Nim tęsknie. Prosiłam Go aby dał mi siłę do dalszego życia i chyba mi pomógł bo już mniej płaczę, potrafię o Nim rozmawiać. Ostatnio mam przed oczami obraz malutkiego chłopczyka, pucowatego z uśmiechniętą buźką, który robi psikusy i się cieszy więc może to mój Oskarek daje mi znak że jest tam w niebie szczęśliwy i że jest mu dobrze. Są dni kiedy łzy same płyną z oczu ale one płynąć będą do końca mojego życia tak jak serce do końca życia będzie krwawić.
Dla Ciebie Oskarku (*)(*)(*)(*) KOCHAM CIĘ SYNKU!
mama Oskarka zm.21.05.2009 (*) 
mama Oskarka zm.21.05.2009 (*)

Re: To już trzeci miesiąc bez Ciebie Synku
asia19812  
21-08-2009 07:42
[     ]
     
(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)dla Oskarka. Ciebie przytulam mocno do serca... 
Asia
mama Aniołka Oskarka(*+04.04.2009)
http://oskarekmakowski.pamietajmy.com.pl/

Re: To już trzeci miesiąc bez Ciebie Synku
Justyna_82  
21-08-2009 08:53
[     ]
     
(*) Dla Oskarka 


Re: To już trzeci miesiąc bez Ciebie Synku
kania83  
21-08-2009 09:06
[     ]
     
(*)(*)(*)(*)(*)(*)
(*)(*)(*)(*)

Dla Oskarka

Mama Dawidka(zm.19.02.2009)i Adasia(7lat) 

Ostatnio zmieniony 21-08-2009 09:23 przez kania83

Re: To już trzeci miesiąc bez Ciebie Synku
BeataR  
21-08-2009 09:11
[     ]
     
(*)(*)(*) Przykro mi...


Mama Aniołka Filipka 04.05.-06.05.2009 (*)(*)(*) 


Re: To już trzeci miesiąc bez Ciebie Synku
smutna mama  
21-08-2009 22:29
[     ]
     
Myślałam, że już sobie radzę a tu guzik. Dzisiaj jest 3 mieiące jak nie ma mojego synka i przy jego grobie wróciły wspomnienia tego przeklętego dnia.
Boże dlaczego ? 
mama Oskarka zm.21.05.2009 (*)

Re: To już trzeci miesiąc bez Ciebie Synku
malgosia  
21-08-2009 22:45
[     ]
     
SMUTNA MAMO U MNIE 23 TEZBEDZIE TRZY MCE JAK NIE MA MOJEGO SKARBU CIEŻKO JAK NIE WIEM
{***}{***}{***} 


Re: To już trzeci miesiąc bez Ciebie Synku
smutna mama  
22-08-2009 21:55
[     ]
     
Dzisiaj łzy same płyną, jest mi bardzo źle. Czym zasłużyłam sobie, ze mi Bóg zabrał synka, no czym? 
mama Oskarka zm.21.05.2009 (*)

Re: To już trzeci miesiąc bez Ciebie Synku
Marlena  
22-08-2009 22:22
[     ]
     
Strasznie mi przykro....
Dzis jak bylam u Tomulka na grobku i mowilam Mu, ze juz na dniach bedzie mial brata....
To straszne, ze starcilysmy swoje najwieksze skarby! 
__________________________________

Tomulek(27tc)
Dzieciątko(12tc)
Maleństwo (6tc)

Re: To już trzeci miesiąc bez Ciebie Synku
agunia  
23-08-2009 20:04
[     ]
     
U nas 3 miesiace nimely 20 sierpnia. Tak bardzo mi jest ciezko i strasznie smutno. Tak bardzo pragnelismy naszego syneczka. Na 20 sierpnia mialam wyznaczony termin porodu. Miala to byc data radosci, a nie smutku,zalu i placzu. Ta data byla juz trzecim miesiacem bolu. Boze dlaczego go zabrałeś????????

KOCHAM cie moj jedyny syneczku.

Agnieszka mama aniołka Adrianka
www.adrianekbrenzak.pamietajmy.com.pl 


Re: To już trzeci miesiąc bez Ciebie Synku
malgosia  
23-08-2009 20:10
[     ]
     
Aguniu u mnie dzisiaj są3 mce bezmojej córeczki i tez zadaję sobie pytanie dlaczego ale nadal nie mam odpowiedzi dla naszych aniołków
{***}{***}{***}{***} 


Re: To już trzeci miesiąc bez Ciebie Synku
natkaszczerbatka  
23-08-2009 20:24
[     ]
     
Czy jeżeli poznamy odpowiedź - to będzie nam lżej?

Czasem znamy odpowiedź - dlaczego - wtedy bywa jeszcze gorzej.


Moje Dzieci
http://www.swiatelkapamieci.pl/2002/581-pamieci-brunona-22102002.html 


Re: To już trzeci miesiąc bez Ciebie Synku
agunia  
24-08-2009 20:38
[     ]
     
Tak, ale musimy pamietać że nigdy nie poznajemy odpowiedzi - dlaczego - nasze dzieciaczki odchodza lub najblizsze nam osoby. Moja mama odeszla w wigilie i tez nie wiem dlaczego, a przeciez byla tak mloda osoba, ktora powinna cieszyc sie z zycia, ale niestety juz nigdy jej tu na ziemi nie spotkam:(:(:(:(:(:(

Tak bardzo kochałam te moje osóbki. Tak bardzo mi ich brak.

KOCHAM WAS bardzo bardzo mocno.
Światełka dla wszystkich (****************.....) 


Re: Czwarty miesiąc bez Ciebie synku
smutna mama  
21-09-2009 22:14
[     ]
     
a łzy płyną, płyną, płyną- serce pęka, pęka, pęka i jest mi tak strasznie ciężko.
Synku Kocham Cię! 
mama Oskarka zm.21.05.2009 (*)

Re: Czwarty miesiąc bez Ciebie synku
irys  
21-09-2009 22:25
[     ]
     
Dla Oskarka światełka (***)(***)(***)
a dla mamy dużo sił... Przytulam mocno 
mama Uli[*] i Łukasza

Re: Czwarty miesiąc bez Ciebie synku
Justyna_82  
22-09-2009 07:14
[     ]
     
(*) 


Re: Czwarty miesiąc bez Ciebie synku
Agik  
22-09-2009 22:37
[     ]
     
(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*) 
Aga
Mama:Karinki(30.03.2001r.), Marysi(ur.i zm.2.11.2005r.),Julci(2.10.2006r.)

Zmartwienie jest jak piasek pod muszlą ostrygi: mała ilość wytwarza perłę, zbyt duża zabija zwierzę.


Re: kolejne miesiące smutnego życia
smutna mama  
15-10-2009 18:18
[     ]
     
Dla Ciebie Oskarku (*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*) 
mama Oskarka zm.21.05.2009 (*)

Re: kolejne miesiące smutnego życia
Justyna_82  
15-10-2009 20:18
[     ]
     
Tak wymowny dzień....i dzisiaj 22 tygodnie...mały chłopiec, tak krótko był z rodzicami swoimi...a napewno wywrał niesamowite piętno na Nich....

Dla Twojego synka
(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*) 


Re: kolejne miesiące smutnego życia.....SZÓSTY MIESIĄC
Justyna_82  
21-11-2009 10:55
[     ]
     
Oskarku dla Ciebie.
(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*) 


Re: kolejne miesiące smutnego życia.....SZÓSTY MIESIĄC
irys  
21-11-2009 10:57
[     ]
     
Oskarku dla Ciebie (***)(***)(***)(***)(***)(***)(***) 
mama Uli[*] i Łukasza

Re: kolejne miesiące smutnego życia
smutna mama  
23-11-2009 22:31
[     ]
     
W sobotę minęło 6 miesięcy od śmierci mojego synka. 6 smutnych miesięcy a mogło być 6 wesołych ale cóż życie zdecydowało inaczej. Najbardziej w tym smutnym dniu zabolało mnie że nikt z najbliższej rodziny nie pamiętał o nim, że nie przyszli mu nawet zapalić lampki. Jaka natura ludzka jest popaprana ....zaraz po śmierci synka był to dla nich temat numer jeden i jaki "żal ogromny "... teraz z perspektywy czasu widzę, że był to żal na pokaz bo przecież nie można tak z dnia na dzień zapomnieć o tej malutkiej istotce. Serce mnie zabolało w sobotę kolejny raz, łzy płyną cały czas!
Oskarku mamusia Cię Kocha z całego serca i zawsze zawsze zawsze Cię będzie Kochać!!!!!! 
mama Oskarka zm.21.05.2009 (*)

Re: kolejne miesiące smutnego życia
patrycja grzybowska  
24-11-2009 16:12
[     ]
     
(***)(***)(***)
(***)(***)(***)dla synka
wiesz u mnie 30 listopada minie 3 lata jak moj synek przyszedł na swiat to był anjpiekniejszy dzien w moim życiu choc wiedziałąm ze on przychodzi za wczenie na swiat chciaąłm aby ten dzien byl piekny i był dzikei temu ze poznałąm mojego syneczka 
mama- ANDRZEJKA ur.w 24 tyg.ciązy (ur.30.11.2006- zm. 3.12.2006)
mama 6 letniej Amelki
i malutkiego Antosia

Re: kolejne miesiące smutnego życia
Justyna_82  
21-12-2009 08:07
[     ]
     
Dla Ciebie Oskarku
(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*) 


Re: kolejne miesiące smutnego życia
Batman  
21-12-2009 11:04
[     ]
     
Tak to bardzo przykre kiedy najbliższa rodzina zapomina o naszych Aniołkach. Jak były w brzuszkach to pewnie byli sami wujkowie i ciocie i zapowiedzi licznych prezentów a teraz kiedy nasze bobaski sa Aniołkami to już się o niech nie mówi nie wspomina nie zapala światełka po prostu dla innych one nie istnieją. Najważniejsze jednak że dla nas one zawsze były i będą w naszych sercach i my jako ich rodzice o nich niegdy nie zapomnimy a inni cóż ... Najpiękniejsze światełka dla naszych słodkich Aniołków 
Batman - tata Pawełka (ur. zm.34tc)18.03.2009r. oraz Polci (ur. 03.12.12r.)

7 miesięcy
smutna mama  
21-12-2009 23:04
[     ]
     
Kochany synku to dziś mija 7 miesięcy od Twojej śmierci jest mi bardzo ciężko - bardzo mi Ciebie brakuję. Dziś będąc na twoim grobie powiedziałam Ci, że miałeś być zemną a jesteś aniołkiem w niebie. Jednakże będąc w moim brzuszku dałeś mi 9 miesięcy szczęścia, 9 miesięcy radości i uśmiechu kiedy boksowałeś będąc w nim. Została mi zabrana radość patrzenia jak dorastasz jednakże nikt nie zabierze mi wspomnień kiedy byliśmy tylko Ty i Ja. Kocham Cię- Twoja mama!
Dla Oskarka (*)(*)(*)(*)(*) 
mama Oskarka zm.21.05.2009 (*)

Re: 7 miesięcy
Marlena  
21-12-2009 23:57
[     ]
     
Przytulam....

Ja tez nie moge zrozumiec tego, ze inni tak szybko zapominaja... 
__________________________________

Tomulek(27tc)
Dzieciątko(12tc)
Maleństwo (6tc)

Re: zapomniane
EwelinaJ  
22-12-2009 13:26
[     ]
     
Najbardziej boli kiedy najbliższa rodzina zachowuje się tak jakby nic się nie stało. Tak jest w moim przypadku. Nikt nie wymienia imienia mojego synka, nikt go nie wspomina a przecież był na tym świecie te krótkie 19 dni ale jednak był. To mój najdroższy najukochańszy synek a nikt nie chce o nim pamiętać. To tak bardzo boli.
Mama Aniołka Bartusia 36 tc 03.10.2009r.-22.10.2009r., i Aniołka 11 tc 04.04.208r. 
EwelinaJ.

Re: kolejne miesiące smutnego życia
smutna mama  
24-12-2009 10:10
[     ]
     
Dla Oskarka (*)(*)(*)(*)(*)(*)
Bardzo mi Ciebię brakuje i bardzo ubolewam, że Nie ma Ciebie dzisiaj z Nami- Kocham Cię! 
mama Oskarka zm.21.05.2009 (*)

Re: kolejny 8 miesiąc
Justyna_82  
21-01-2010 08:56
[     ]
     
Dla Ciebie Oskarku anielski chłopczyku
(*)(*)(*) 


Re: kolejny 8 miesiąc
smutna mama  
21-01-2010 11:36
[     ]
     
Dla Najukochańszego Aniołka w Niebie (*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)- mama 
mama Oskarka zm.21.05.2009 (*)

Re: kolejny 8 miesiąc
goś  
21-01-2010 15:43
[     ]
     
Dla Twojego Syneczka (*)(*)(*) smutna mamo.
Mama Kacperka *29.12.09
Tęsknię bardzo Synku Najdroższy. 


Re: 9 miesięcy
smutna mama  
21-02-2010 10:06
[     ]
     
Dzisiaj mija 9 miesięcy od dnia kiedy przyszłeś na świat, niestety Twoje serduszko już nie biło.
Dziś napewno stawiał byś pierwsze kroczki............... ach... Kocham Cię synku i bardzo tęsknie 
mama Oskarka zm.21.05.2009 (*)

Re: 9 miesięcy
Justyna_82  
21-02-2010 10:08
[     ]
     
Dla Oskarka
(*)(*)(*)(*)(*) 


Re: 9 miesięcy
kasia 3.01.09  
21-02-2010 11:07
[     ]
     
Dla Oskarka (*)(*)(*)
Też często zastanawiam się jak by wyglądała i co potrafiła już robić Zosia. 
mama Zosi (ur i zm. 1.05.09) 24 tc., Stasia ur. 11.03.10 36 tc., i Olka ur. 9.08.13 40 tc.

Re: kolejne miesiące smutnego życia
smutna mama  
21-02-2010 21:40
[     ]
     
Dziękuje za światełka dla mojego synka!
Dla Ciebie synku (*)(*)(*)(*) 
mama Oskarka zm.21.05.2009 (*)

myślałam, że już sobię radzę ale niestety nie....
smutna mama  
27-02-2010 22:39
[     ]
     
21 minęło 9 miesęcy od śmierci mojego synka. Każdego dnia odwiedzam grób mojego synka i jakoś wmówiłam sobie, że jest mu w niebie dobrze i że jak powiedział mi ksiądz, że jest naszym orędownikiem w niebie. Jednakże dzisiaj znowu pękłam, płacze i zarzucam sobie że zamało o nim myślę. Jest mi bardzo źle.................................... 
mama Oskarka zm.21.05.2009 (*)

Re: myślałam, że już sobię radzę ale niestety nie....
buleczka  
28-02-2010 06:38
[     ]
     
Witaj,
wiem, że jest ci ciężko ale nie ma powodu, żebyś uważała że za mało myślisz o własnym dziecku, nawet o żywym dziecku nie myśli się 24h/dobę, bo są jeszcze inne rzeczy i jest świat dookoła. I to żadna zbrodnia. To się nazywa życie, z którym musisz się pogodzić i które musisz zaakceptować.
Kiedyś być może przyjdzie taki dzień, że nie będziesz mogła chodzić codziennie na cmentarz bo tak cię życie do tego zmusi (ja miałam taką pracę, że nie mogłam) i to też będziesz musiała zaakceptować, choć na początku jest ciężko. Nasze dzieci kochają nas za to, że jesteśmy ich Mamami, że wciąż mamy je w sercach, że kochamy i trwamy choć nie możemy ich zobaczyć ani dotknąć. To jest miłość. Ona nie zależy od częstotliwości myślenia, rozmawiania czy chodzenia, nie zależy od niczego bo jest bezgraniczna, bezcenna i czysta.
Ja wierzę z całego serca, że tam jest lepszy świat bo on był pierwszy, idealny, stworzony przez Boga, więc nie może być zły. Wierzę, że mój Syn jest tam szczęśliwy. Ten świat, tutaj, dostaliśmy za karę, więc musi być gorszy, i w to nie wątpię.
Mamusiu, musisz sama uwierzyć, nie wmawiać sobie czy powtarzać, musisz uwierzyć że tam jest lepiej, że tam jest twoje dziecko szczęśliwe. Zobacz, wierzysz w Boga, prawda? Wierzysz, że było niepokalane poczęcie, prawda? Wierzysz, że Jezus jest synem Bożym, prawda? Wierzysz w zmartwychwstanie duszy i nowe życie w Raju, prawda? Nie widziałaś tego, nie byłaś przy tym, nie dotknełaś i nie sprawdziłaś ... a wierzysz i ufasz, że tak było... nie kwestionujesz prawdziwości opowieści przekazywanej z pokolenia na pokolenie tylko w nią wierzysz... poprostu wierzysz... więc uwierz, że Twoje Maleńkie Dziecko jest już w Domu i jest najbardziej bezpieczne i pod najlepszą opieką jaką jesteś w stanie sobie dla Swojego Dziecka wyobrazić.
Każdy z nas z tamtego Świata przychodzi i do tamtego świata wraca, to nieuniknione i nieodwracalne.

Nie martw się będzie lepiej - czas pokaże ci i nauczy cię jak żyć z tym co czujesz.

Pozdrawiam i przytulam mocno 
buleczka

Mama Tomcia (22.06.2007 - 14.02.2008)
http://tomuskaczorowski.pamietajmy.com.pl
Ostatnio zmieniony 28-02-2010 06:46 przez buleczka

Re: myślałam, że już sobię radzę ale niestety nie....
smutna mama  
28-02-2010 10:51
[     ]
     
Dziękuje bułeczko! 
mama Oskarka zm.21.05.2009 (*)

Re: myślałam, że już sobię radzę ale niestety nie....
buleczka  
28-02-2010 13:42
[     ]
     
Nie musisz dziękować, kiedyś ty będziesz tak tłumaczyć innej Mamie, po to aby mogła się odnaleźć w nowej rzeczywistości. Ja wiem, że teraz w to nie wierzysz, ale zobaczysz, że kiedyś tak właśnie będzie. I jeszcze wtedy się uśmiechniesz sama do siebie, na wspomnienie tego posta.
Przytulam mocno 
buleczka

Mama Tomcia (22.06.2007 - 14.02.2008)
http://tomuskaczorowski.pamietajmy.com.pl

10 miesięcy jak Ciebie nie ma Oskarku
smutna mama  
21-03-2010 00:16
[     ]
     
Bardzo cieszyłam się że urodzisz się latem, że będziemy chodzić na spacerki a na następne lato już wyjedziemy na wspólne wakacje. Los okazał sie jednak okrutny. Teraz kiedy nastała wiosna już nie potrafię cieszyć się z niej bo wiem że wraz z jej nadejściem Ty stawiałbyś swoje pierwsze kroczki lecz niestety ten wspaniały moment został zabrany mnie i Tobie. Kocham Cię synku- Twoja mama 
mama Oskarka zm.21.05.2009 (*)

Re: 10 miesięcy jak Ciebie nie ma Oskarku
Joannap  
21-03-2010 07:56
[     ]
     
Dla Twojego synka (*)(*)(*)(*)(*)(*) 
-------------------------------------------------------------------
"Czas upływa... Z róż opadają płatki, ale nie ciernie."


Kocham i tęsknię...



Re: 10 miesięcy jak Ciebie nie ma Oskarku
Justyna_82  
21-03-2010 09:03
[     ]
     
Oskarku pamiętamy o Tobie
(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*) 


Re: 10 miesięcy jak Ciebie nie ma Oskarku
smutna mama  
21-03-2010 21:45
[     ]
     
Jakie to boli, kiedy minęło dopiero 10 miesięcy od śmierci mojego synka a już tak niewiele osób o nim pamięta. Dzisiaj na jego grobie zapaliłam znicza tylko ja i moja mama ( męża usprawiedliwiam bo jest chory) innym nawet nie przyszło na myśl :( 
mama Oskarka zm.21.05.2009 (*)

Re: 10 miesięcy jak Ciebie nie ma Oskarku
Wera  
22-03-2010 11:06
[     ]
     
Dla Oskarka (*)
Bolesne że wszyscy zapominają powoli...
My będziemy pamiętać zawsze.
Pozdrawiam serdecznie. 
mama
Aniołka(25.04.2005r. 8tc)
Helenki ur-zm.25.03.2009r.36tc
Iskierki(20.02.2012r. 7tc) i ziemskiej trójeczki

11 miesięcy jak Ciebie nie ma synku
smutna mama  
21-04-2010 11:58
[     ]
     
Kocham i tęsknię za Tobą każdego dnia. Cieszę się, że chociaż miałam Ciebie przez te 38 tyg - byliśmy tylko Ty i Ja. 
mama Oskarka zm.21.05.2009 (*)

Re: 11 miesięcy jak Ciebie nie ma synku
Joannap  
21-04-2010 12:02
[     ]
     
(***)(***)(***) 
-------------------------------------------------------------------
"Czas upływa... Z róż opadają płatki, ale nie ciernie."


Kocham i tęsknię...



Re: 11 miesięcy jak Ciebie nie ma synku
KASIA1  
21-04-2010 12:33
[     ]
     
Dla Oskarka(*)(*)(*) 
mama Julii(*)(28.11.2009r)i małej Księżniczki Natalki

Re: 11 miesięcy jak Ciebie nie ma synku
Justyna_82  
21-04-2010 14:07
[     ]
     
Dla Oskarka (*)(*)(*)(*) 


Re: 11 miesięcy jak Ciebie nie ma synku
koraliki1981  
21-04-2010 15:47
[     ]
     
(*)(*)


Spij Aniołku

Mama Aniołka Liwii i ziemskiej Marysi 
Mama Aniołka Liwii i ziemskiej Marysi

http://liwiaannaszymanska.pamietajmy.com.pl


Re: 11 miesięcy jak Ciebie nie ma synku
Agik  
21-04-2010 23:57
[     ]
     
(*)(*)(*)(*)(*) 
Aga
Mama:Karinki(30.03.2001r.), Marysi(ur.i zm.2.11.2005r.),Julci(2.10.2006r.)

Zmartwienie jest jak piasek pod muszlą ostrygi: mała ilość wytwarza perłę, zbyt duża zabija zwierzę.


Re: 11 miesięcy jak Ciebie nie ma synku
hannah  
21-04-2010 23:58
[     ]
     
dla Oskarka(**************) spoczywaj w pokoju ANiołku!..
i dla MAji (************)

hannah mama MAjeczki(38tc) 
Hannah mama Majeczki (38tc *+ 15.01.2010) i Zuzi i Mikołajka

majaknopek.pamietajmy.com.pl

Re: 11 miesięcy jak Ciebie nie ma synku
smutna mama  
22-04-2010 11:37
[     ]
     
Dziękuje za światełka dla mojego synka 
mama Oskarka zm.21.05.2009 (*)

ogromny ból powrócił
smutna mama  
20-05-2010 22:06
[     ]
     
Dokładnie rok temu o tej porze pojechałam z mężem z bólami do szpitala nieświadoma jaki krzyż do niesienia został dla mnie przygotowany. Jutro a dokładnie o 01.10 będzie rok od śmierci mojego synka. Dlaczego???????????????????????????????????????????????????????????????????????? 
mama Oskarka zm.21.05.2009 (*)

Re: ogromny ból powrócił
mamaMateusza  
20-05-2010 22:46
[     ]
     
(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*) dla Oskarka


mama Aniołka Mateusza 38tc
------------------------------------------------------------------------
Gdyby nasza miłośc mogła Cię ocalic, nigdy byś od nas nie odszedł... 

*+ Mateusz 38tc i maleńki Aniołek, ziemski Miłosz
-----------------------------------------------------------------------------------------
Gdyby nasza miłość mogła Cię ocalić, nigdy byś od nas nie odszedł...

Re: ogromny ból powrócił
Marlena  
20-05-2010 22:48
[     ]
     
Przykro mi :-( 
__________________________________

Tomulek(27tc)
Dzieciątko(12tc)
Maleństwo (6tc)

Re: ogromny ból powrócił
Joannap  
21-05-2010 06:22
[     ]
     
Przytulam mocno...

Oskarku dla Ciebie urodzinowe światełka (*)(*)(*)(*)(*)(*)(*) 
-------------------------------------------------------------------
"Czas upływa... Z róż opadają płatki, ale nie ciernie."


Kocham i tęsknię...



Re: ogromny ból powrócił
kulkry58  
21-05-2010 07:02
[     ]
     
Dla Oskarka<*><*><*><*><*> mama Jarka lat17 


Re: ogromny ból powrócił
irys  
21-05-2010 09:10
[     ]
     
dla Oskarka (*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*) 
mama Uli[*] i Łukasza

Re: ogromny ból powrócił
Justyna_82  
21-05-2010 09:34
[     ]
     
Dla Oskarka (*)(*)(*)

A dla mamy Oskarka sił... 

Ostatnio zmieniony 21-05-2010 09:35 przez Justyna_82

Dziś Twoje 1 urodzinki szkoda, że w niebie
smutna mama  
21-05-2010 11:38
[     ]
     
Rok temu razem z Tobą synku umarła jakaś część mnie. Dziś zamiast świeczki na torcie zapaliłam Ci świeczkę na grobie. Tęsknie za Tobą ogromnie.
Dla Ciebie Oskarku w Dniu Niebiańskich Urodzin (*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*) 
mama Oskarka zm.21.05.2009 (*)

Re: Dziś Twoje 1 urodzinki szkoda, że w niebie
Nadia7  
21-05-2010 13:43
[     ]
     
Urodzinowe niebiańskie światełka dla Oskarka. (*) (*) (*)
Przytulam Cię mocno. 
------------------------
Wiola, mama i Franusia, i Antosia 10.02.2010-24.03.2010, i Jasia
http://antosobstawski.pamietajmy.com.pl/index.php

Re: Dziś Twoje 1 urodzinki szkoda, że w niebie
buleczka  
21-05-2010 13:46
[     ]
     
Wszystkiego najlepszego Oskarku
(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*) 
buleczka

Mama Tomcia (22.06.2007 - 14.02.2008)
http://tomuskaczorowski.pamietajmy.com.pl

Re: kolejne miesiące smutnego życia
smutna mama  
01-06-2010 11:50
[     ]
     
Choć Ciebie nie ma Oskarku na ziemi to napewno u Pana Boga obchodzisz Dzień Dziecka. Przesyłam Ci do nieba moc całusów - Kocham Cię synku 
mama Oskarka zm.21.05.2009 (*)

Re: kolejne miesiące smutnego życia
Justyna_82  
21-06-2010 07:03
[     ]
     
(*) 


Re: kolejne miesiące smutnego życia
smutna mama  
22-06-2010 22:41
[     ]
     
Oskarku dla Ciebie (*)(*)(*)(*)(*)(*) i dziękuje Ci synku ty wiesz za co 
mama Oskarka zm.21.05.2009 (*)

Re: kolejne miesiące smutnego życia
smutna mama  
21-07-2010 00:04
[     ]
     
Nie ma dnia żebym o tobie nie myślała
(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*) 
mama Oskarka zm.21.05.2009 (*)

Re: kolejne miesiące smutnego życia
Joannap  
21-07-2010 06:22
[     ]
     
{*} 
-------------------------------------------------------------------
"Czas upływa... Z róż opadają płatki, ale nie ciernie."


Kocham i tęsknię...



Re: kolejne miesiące smutnego życia
mamaMateusza  
21-07-2010 07:09
[     ]
     
(*) 

*+ Mateusz 38tc i maleńki Aniołek, ziemski Miłosz
-----------------------------------------------------------------------------------------
Gdyby nasza miłość mogła Cię ocalić, nigdy byś od nas nie odszedł...

Re: kolejne miesiące smutnego życia
Justyna_82  
21-07-2010 07:19
[     ]
     
(*) 


Re: kolejne miesiące smutnego życia
kasia 3.01.09  
21-07-2010 11:00
[     ]
     
(*)(*)(*) 
mama Zosi (ur i zm. 1.05.09) 24 tc., Stasia ur. 11.03.10 36 tc., i Olka ur. 9.08.13 40 tc.

Re: kolejne miesiące smutnego życia
smutna mama  
21-08-2010 00:16
[     ]
     
Milony światełek dla Ciebie Oskarku
(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*) 
mama Oskarka zm.21.05.2009 (*)

Re: kolejne miesiące smutnego życia
Joannap  
21-08-2010 07:49
[     ]
     
(*)(*)(*) 
-------------------------------------------------------------------
"Czas upływa... Z róż opadają płatki, ale nie ciernie."


Kocham i tęsknię...



Re: kolejne miesiące smutnego życia
irys  
21-08-2010 10:03
[     ]
     
dla Oskarka (*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*) 
mama Uli[*] i Łukasza

Re: kolejne miesiące smutnego życia
Justyna_82  
21-08-2010 10:08
[     ]
     
(*) 


Re: kolejne miesiące smutnego życia
smutna mama  
13-09-2010 23:50
[     ]
     
(*)(*)(*)(*)(*)(*) dla Oskarka 
mama Oskarka zm.21.05.2009 (*)

Re: kolejne miesiące smutnego życia
Justyna_82  
21-09-2010 06:36
[     ]
     
(*) 


Re: kolejne miesiące smutnego życia
smutna mama  
21-09-2010 09:53
[     ]
     
każdy 21 to ból i smutek
Dla Ciebie Oskarku (*)(*)(*)(*) 
mama Oskarka zm.21.05.2009 (*)

Re: kolejne miesiące smutnego życia
Joannap  
21-09-2010 10:08
[     ]
     
(*) 
-------------------------------------------------------------------
"Czas upływa... Z róż opadają płatki, ale nie ciernie."


Kocham i tęsknię...



Re: kolejne miesiące smutnego życia
Nadia7  
21-09-2010 14:08
[     ]
     
Odliczanie, boleśnie smutne, wbrew porządkowi rzeczy. wbrew wszystkiemu, co normalne...nie tak powinnyśmy odliczać...

Oskarku, dla Ciebie (*) (*) 
------------------------
Wiola, mama i Franusia, i Antosia 10.02.2010-24.03.2010, i Jasia
http://antosobstawski.pamietajmy.com.pl/index.php

Re: kolejne miesiące smutnego życia
sabina24  
21-09-2010 10:01
[     ]
     
Najjaśniejsze światełka dla Oskarka(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)

Mama Kacperka*05,08,2004 +27,08,2007-Bardzo Tęsknimy(*)(*)(*) 
http://kacperekmocz.pamietajmy.com.pl/index.php?m=Obituaries&a=Detail



Re: kolejne miesiące smutnego życia
irys  
21-09-2010 10:25
[     ]
     
(*)(*)(*) 
mama Uli[*] i Łukasza

Re: kolejne miesiące smutnego życia
kasia 3.01.09  
21-09-2010 10:36
[     ]
     
Dla Oskara (*)(*)(*) 
mama Zosi (ur i zm. 1.05.09) 24 tc., Stasia ur. 11.03.10 36 tc., i Olka ur. 9.08.13 40 tc.

Re: kolejne miesiące smutnego życia
Ewa Romańska  
21-09-2010 11:59
[     ]
     
Dla Oskarka***

Ewa mama Filipka 5,11,2009 37tc 


Re: kolejne miesiące smutnego życia
smutna mama  
15-10-2010 16:01
[     ]
     
Dla Ciebie Oskarku (*)(*)(*) 
mama Oskarka zm.21.05.2009 (*)

Re: kolejne miesiące smutnego życia
Justyna_82  
21-10-2010 07:38
[     ]
     
(*) 


Re: kolejne miesiące smutnego życia
smutna mama  
21-10-2010 10:56
[     ]
     
i kolejny miesiąc bez Ciebie synku...........
(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*) 
mama Oskarka zm.21.05.2009 (*)

Re: kolejne miesiące smutnego życia
Joannap  
21-10-2010 11:34
[     ]
     
(*)(*)(*) 
-------------------------------------------------------------------
"Czas upływa... Z róż opadają płatki, ale nie ciernie."


Kocham i tęsknię...



Re: kolejne miesiące smutnego życia
kasia 3.01.09  
21-10-2010 11:44
[     ]
     
(*)(*)(*) 
mama Zosi (ur i zm. 1.05.09) 24 tc., Stasia ur. 11.03.10 36 tc., i Olka ur. 9.08.13 40 tc.

Re: kolejne miesiące smutnego życia
agnes75  
21-10-2010 11:53
[     ]
     
światełka dla Oskarka*****************************
,a Ciebie Kochana Mamo mocno przytulam i dziękuje za każde słowo i wsparcie,które mi napisałaś. 


Re: kolejne miesiące smutnego życia
Nadia7  
21-10-2010 14:36
[     ]
     
Oskarku, dla Ciebie (*) (*) (*) (*) 
------------------------
Wiola, mama i Franusia, i Antosia 10.02.2010-24.03.2010, i Jasia
http://antosobstawski.pamietajmy.com.pl/index.php

Re: kolejne miesiące smutnego życia
irys  
01-11-2010 12:28
[     ]
     
(*)*(*)*(*)*(*)*(*)*(*) 
mama Uli[*] i Łukasza

Re: kolejne miesiące smutnego życia
AlexD2712  
01-11-2010 13:16
[     ]
     
(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*) 
Mama Aniołków Mateuszka (*+21.06.2005-22tc) i Jeremiaszka (*+29.03.2010-38tc)Kocham Was moje Skarby (*)(*) oraz ziemska Mama najcudowniejszego Oliwierka (22.05.2011)

Re: kolejne miesiące smutnego życia
smutna mama  
01-11-2010 23:39
[     ]
     
Dla Ciebie mój Aniołku (*)(*)(*)(*)(*)(*) 
mama Oskarka zm.21.05.2009 (*)

Re: kolejne miesiące smutnego życia
agnes75  
17-11-2010 10:26
[     ]
     
Oskarkowi
i naszym ukochanym Aniołkom*****************************************
******************prosto do Nieba

--------------------------------------------------
Kocham Was moje córeczki 


Re: kolejne miesiące smutnego życia
Justyna_82  
21-11-2010 15:14
[     ]
     
(*) 


Re: kolejne miesiące smutnego życia
smutna mama  
21-11-2010 19:21
[     ]
     
Dla Ciebie Oskarku (*)(*)(*)(*) 
mama Oskarka zm.21.05.2009 (*)

Re: kolejne miesiące smutnego życia
magda24  
26-11-2010 19:58
[     ]
     
(*)(*)(*) 
Miłość jest najważniejszym sensem istnienia...
Kochamy Cię córeczko
Mama Księżniczki Lenki
[*]20.02.2010
i Marcelka ur. 12.10.2011


Re: kolejne miesiące smutnego życia
smutna mama  
21-12-2010 15:55
[     ]
     
Dla Ciebie Oskarku (*)(*)(*)(*)(*) 
mama Oskarka zm.21.05.2009 (*)

Re: kolejne miesiące smutnego życia
Justyna_82  
21-12-2010 18:01
[     ]
     
(*) 


Re: kolejne miesiące smutnego życia
smutna mama  
22-12-2010 23:02
[     ]
     
Zbliżająca się wigilia wywołała znów ogromną tęsknotę za moim synkiem. Dziś łzy same płyna z oczu. Jest mi źle! 
mama Oskarka zm.21.05.2009 (*)

Re: kolejne miesiące smutnego życia
smutna mama  
24-12-2010 16:02
[     ]
     
Dziś druga Wigilia bez Ciebie synku (*)(*)(*)(*) 
mama Oskarka zm.21.05.2009 (*)

Re: kolejne miesiące smutnego życia
smutna mama  
25-12-2010 13:08
[     ]
     
(*) 
mama Oskarka zm.21.05.2009 (*)

Re: kolejne miesiące smutnego życia
smutna mama  
01-01-2011 22:12
[     ]
     
Myślę O Tobie (*) 
mama Oskarka zm.21.05.2009 (*)

Re: kolejne miesiące smutnego życia
irys  
02-01-2011 09:39
[     ]
     
(*) 
mama Uli[*] i Łukasza

Re: kolejne miesiące smutnego życia
smutna mama  
21-01-2011 21:42
[     ]
     
Dla mojego Najukochańszego Aniołka (*)(*)(*) 
mama Oskarka zm.21.05.2009 (*)

Re: kolejne miesiące smutnego życia
Justyna_82  
22-01-2011 17:09
[     ]
     
(*) 


Re: kolejne miesiące smutnego życia
Justyna_82  
21-02-2011 14:50
[     ]
     
(*) 


Re: kolejne miesiące smutnego życia
Justyna_82  
21-02-2011 14:50
[     ]
     
(*) 


Re: kolejne miesiące smutnego życia
Justyna_82  
21-02-2011 14:50
[     ]
     
(*) 


Re: kolejne miesiące smutnego życia
Justyna_82  
21-02-2011 14:51
[     ]
     
(*) 


Re: kolejne miesiące smutnego życia
agnes75  
21-02-2011 14:57
[     ]
     
Dla Oskarka kolorowe i cieplutkie światełeczka
(*)(*)(*).......................prosto do Nieba


>aniołeczku,opiekuj się mamusią i siostrzyczką<


--------------------------------------------------
Kocham was moje córeczki 


Re: kolejne miesiące smutnego życia
agnes75  
21-02-2011 15:00
[     ]
     
Dla Oskarka kolorowe i cieplutkie światełeczka
(*)(*)(*).......................prosto do Nieba


>aniołeczku,opiekuj się mamusią i siostrzyczką<


--------------------------------------------------
Kocham was moje córeczki 


Re: kolejne miesiące smutnego życia
smutna mama  
21-02-2011 22:30
[     ]
     
Mojemu Najukochańszemu Aniołkowi (*)(*)(*)(*) 
mama Oskarka zm.21.05.2009 (*)

Re: kolejne miesiące smutnego życia
KG  
22-02-2011 07:39
[     ]
     
Dla Twojego Anielskiego skarba (*)(*)(*) 
{(**)}

Kasia


Mateuszku {*} Adasiu {*} Każdego dnia kocham Was bardziej... Dziś - jeszcze więcej niż wczoraj, a i tak mniej niż jutro. Wasza na zawsze Mama


Re: kolejne miesiące smutnego życia
smutna mama  
21-03-2011 21:33
[     ]
     
Pamiętam (*)(*)(*) 
mama Oskarka zm.21.05.2009 (*)

Re: kolejne miesiące smutnego życia
Justyna_82  
21-03-2011 21:51
[     ]
     
Oskarku dla Ciebie (*) 


Re: kolejne miesiące smutnego życia
Justyna_82  
21-04-2011 07:53
[     ]
     
(*) 


Re: kolejne miesiące smutnego życia
smutna mama  
21-04-2011 19:50
[     ]
     
Mojemu najukochańszemu synkowi (*)(*)(*)(*)(*).
Bardzo mi Ciebie brakuje!!!!!!!!!!!!! 
mama Oskarka zm.21.05.2009 (*)

Re: kolejne miesiące smutnego życia
mamaAleksa  
21-04-2011 21:03
[     ]
     
Dla Oskarka(*)(*)(*) 
Mama Aniołka Aleksa ur. zm.08.03.2011r. (33tc) i synka Oliwiera ur.25.02.2007r.

Re: kolejne miesiące smutnego życia
agnes75  
22-04-2011 22:56
[     ]
     
Dla Ciebie Oskarku śliczne światełeczka-kolorowe jak pisanki{{**}}{{**}}{{**}}..................
i żółte kurczaczki niech lecą prosto do Nieba ,do Ciebie Maleńki

Mamusi życzę spokojnych Świąt,dużo sił Kochana...
-------------------------------------------------------
Kocham Was moje wspaniałe córeczki... 


Re: kolejne miesiące smutnego życia
smutna mama  
24-04-2011 14:07
[     ]
     
(*) 
mama Oskarka zm.21.05.2009 (*)

Dwa latka
Justyna_82  
21-05-2011 07:45
[     ]
     
I dla Ciebie szkrabie...zapalam urodzinowe światełka do nieba (*)(*) 


Re: Dwa latka
smutna mama  
21-05-2011 10:03
[     ]
     
Dziś Oskarku mija dwa latka jak Ciebie nie ma. Mnie jest bardzo smutno ale Ty aniołku napewno w niebie bedziesz świętować swoje 2 urodzinki razem z innymi aniołkami. Kocham Cię całym sercem i przysyłam moc całusków (*)(*)(*)(*)(*)(*) 
mama Oskarka zm.21.05.2009 (*)

Re: Dwa latka
Agik  
21-05-2011 22:13
[     ]
     
(*)(*)(*)(*) 
Aga
Mama:Karinki(30.03.2001r.), Marysi(ur.i zm.2.11.2005r.),Julci(2.10.2006r.)

Zmartwienie jest jak piasek pod muszlą ostrygi: mała ilość wytwarza perłę, zbyt duża zabija zwierzę.


Re: Dwa latka
agnes75  
25-05-2011 14:14
[     ]
     
Dla Oskarka...{{**}}**{{**}}**{{**}}...



----------------------------------------------------
Kocham Was moje wspaniałe córeczki... 


Re: Dwa latka
patrycja grzybowska  
25-05-2011 16:06
[     ]
     
Oskarku dzielny Aniołku (*) 
mama- ANDRZEJKA ur.w 24 tyg.ciązy (ur.30.11.2006- zm. 3.12.2006)
mama 6 letniej Amelki
i malutkiego Antosia

Re: Dwa latka
agnes75  
08-06-2011 15:12
[     ]
     
Dla Oskarka...{{**}}**{{**}}**{{**}}...



---------------------------------------------------
Kocham Was moje wspaniałe córeczki... 


Re: Dwa latka
Dodis  
08-06-2011 16:23
[     ]
     
Dla twojego syneczka(*)(*)(*)(*)(*) Mama Natalki ur/zm 05.03.2010 i synka pod sercem 37tc 
D.Czekaj

Re: kolejne miesiące smutnego życia
smutna mama  
21-06-2011 10:58
[     ]
     
Dla Mojego Aniołeczka (*)(*)(*)(*) 
mama Oskarka zm.21.05.2009 (*)

Re: kolejne miesiące smutnego życia
aneta20  
21-06-2011 12:17
[     ]
     
(*)*(*)*(*)


Mama Majeczki-Aniolka ur.zm.6.11.2009 33tc,maleńki Aniołeczek 6tc(*) marzec 2011 oraz ziemski cud Alan 19.04.2012 37tc
http://majawoszczyna.pamietajmy.com.pl

Re: kolejne miesiące smutnego życia
Justyna_82  
21-06-2011 12:51
[     ]
     
(*) 


Re: kolejne miesiące smutnego życia
anikia  
21-06-2011 22:10
[     ]
     
{*}{*}{*} 
-----------------------------
http://funer.com.pl/epitafium,emilek-augustynowicz-zyl-19-godzin,5535,1.html

Re: kolejne miesiące smutnego życia
mamaAleksa  
21-06-2011 22:23
[     ]
     
{*}{*}{*} 
Mama Aniołka Aleksa ur. zm.08.03.2011r. (33tc) i synka Oliwiera ur.25.02.2007r.

Re: kolejne miesiące smutnego życia
Justyna_82  
21-07-2011 07:56
[     ]
     
(*) 


Re: do smutna mama
JustynkaK  
21-07-2011 09:27
[     ]
     
napisałaś kiedyś, że ostatnio w Twojej rodzinie urodziły się dzieci.
Moja Natalka jest 8 wnukiem rodziców mojego męża.
Mieszkam jeszcze z teścmi, obecnie na wakacjach jest 3 ich wnuczków, a zazwycazaj w każdy weekend przyjeżdzaja do nich wszystkie wnuki, tj. 7 dzieci, najmłodsze ma 1,5 roku.
Wiem co czułaś patrząc na inne dzieci, bo nie umiem powiedzieć czy po upływie 2 lat czy kilku miesięcy taki żal nadal jest.
Bardzo mi jest ciężko kiedy wszyscy mają swoje dzieci, a do mojego nawet nikt z rodzeństwa męża nie pójdzie do Natalki, tylko moja siostra bardzo często ją odwiedza. 
Mama Natalki ur. 06.05.2011, zm. 10.05.2011, Patrycji ur. 09.05.2012, Marcinka ur. 08.02.2014 i Ali ur. 18.02.2017

Re: do smutna mama
smutna mama  
21-07-2011 16:29
[     ]
     
Oskarku dla Ciebia(*)(*)(*)(*)(*) 
mama Oskarka zm.21.05.2009 (*)

Re: kolejne miesiące smutnego życia
Justyna_82  
21-08-2011 08:21
[     ]
     
(*) 


Re: kolejne miesiące smutnego życia- do Justyny
smutna mama  
22-08-2011 16:42
[     ]
     
(*) dla Oskarka
Dziękuje Justynko, ze zapaliłaś mu wczoraj światełko! 
mama Oskarka zm.21.05.2009 (*)

Re: kolejne miesiące smutnego życia
Justyna_82  
21-09-2011 17:11
[     ]
     
(*) 


Re: kolejne miesiące smutnego życia
tipta86  
21-09-2011 18:04
[     ]
     
Ja też nie potrafię żyć. Nie wiem jak mam iść do pracy, nie wiem jak żyć, jak zmusić się do kolejnego dnia życia! Jak to zrobić? Tak bardzo pragnę dzidziusia a najbardziej swojego aniołeczka, który patrzy na mnie z góry. Kocham Cię skarbeczku Mamusia:* 
tipta

Re: kolejne miesiące smutnego życia
smutna mama  
21-09-2011 23:12
[     ]
     
OSKARKU dla Ciebie (*)(*)(*)(*)(*)(*)
Kocham Cię! 
mama Oskarka zm.21.05.2009 (*)

Re: kolejne miesiące smutnego życia
mamaAleksa  
22-09-2011 21:32
[     ]
     
(*)(*)(*) 
Mama Aniołka Aleksa ur. zm.08.03.2011r. (33tc) i synka Oliwiera ur.25.02.2007r.

Re: kolejne miesiące smutnego życia
tipta86  
23-09-2011 09:53
[     ]
     
Mamusie czy wy już wróciłyście do pracy? Jak udało wam się pozbierać po tragedii? Czym zajmujecie się na co dzień? 
tipta

Re: kolejne miesiące smutnego życia
smutna mama  
15-10-2011 15:44
[     ]
     
Dla mojego najukochańszego Oskarka (*)(*)(*)(*) oraz dla Wszystkich Aniołeczków (*)(*)(*)(*)(*) 
mama Oskarka zm.21.05.2009 (*)

Re: kolejne miesiące smutnego życia
mamaAleksa  
15-10-2011 23:57
[     ]
     
..........)
.........(,)
......._'\!/'_..ڿڰۣڿ◕ + ◕ڿڰۣڿ
.......("""""). ŚWIATEŁKO
.ڿڰۣڿ◕ + ◕ڿڰۣڿ.PAMIĘCI (*) 15.10.2011 (*) 
Mama Aniołka Aleksa ur. zm.08.03.2011r. (33tc) i synka Oliwiera ur.25.02.2007r.

Re: kolejne miesiące smutnego życia
kabi  
16-10-2011 01:15
[     ]
     
(*) 
***************************************************
mama Aniołka Bartusia *+ 22.06.2011 22tc i ziemskiej Wikusi 29.10.2008

Re: kolejne miesiące smutnego życia
Justyna_82  
21-10-2011 08:43
[     ]
     
(*) 


Re: kolejne miesiące smutnego życia
smutna mama  
21-10-2011 16:36
[     ]
     
Mój mały Aniołku dla Ciebie (*)(*)(*)(*) 
mama Oskarka zm.21.05.2009 (*)

Re: kolejne miesiące smutnego życia
smutna mama  
01-11-2011 14:42
[     ]
     
Oskarkowi(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*) 
mama Oskarka zm.21.05.2009 (*)

Re: kolejne miesiące smutnego życia
Justyna_82  
21-11-2011 07:44
[     ]
     
(*) 


Re: kolejne miesiące smutnego życia
smutna mama  
21-11-2011 11:10
[     ]
     
OSKARKOWI(*)(*)(*) 
mama Oskarka zm.21.05.2009 (*)

Re: kolejne miesiące smutnego życia
Justyna_82  
21-12-2011 10:19
[     ]
     
(*) 


Re: kolejne miesiące smutnego życia
smutna mama  
21-12-2011 21:47
[     ]
     
(*) 
mama Oskarka zm.21.05.2009 (*)

Re: kolejne miesiące smutnego życia
mamaszymusia  
24-12-2011 00:03
[     ]
     
Bożonarodzeniowe światełko (*) 

..............................
Aniołek Szymuś 31tc*+12.12.10
Bratanek Matys 19lat +1.06.10
&lt;A Href="&lt;A Href="<A Href="http://szymus

Re: kolejne miesiące smutnego życia
smutna mama  
24-12-2011 21:40
[     ]
     
Dla Oskarka (*)(*)(*)(*) 
mama Oskarka zm.21.05.2009 (*)

Re: kolejne miesiące smutnego życia
Emila  
24-12-2011 22:05
[     ]
     
(*) (*) (*) (*) dla Oskarka 


Re: kolejne miesiące smutnego życia
Justyna_82  
21-01-2012 19:06
[     ]
     
(*) 


Re: kolejne miesiące smutnego życia
Aska  
21-01-2012 20:40
[     ]
     
Światełka dla aniołka (*)(*)(*) 
dynia30

Re: kolejne miesiące smutnego życia
smutna mama  
21-01-2012 21:44
[     ]
     
Mojemu Oskarkowi (*)(*)(*)(*) 
mama Oskarka zm.21.05.2009 (*)

Re: kolejne miesiące smutnego życia
Aska  
29-01-2012 18:21
[     ]
     
Światełka dla aniołka (*)(*)(*) 
dynia30

Re: kolejne miesiące smutnego życia
Justyna_82  
21-02-2012 15:47
[     ]
     
(*) 


Re: kolejne miesiące smutnego życia
beata1978  
21-02-2012 17:42
[     ]
     
(*) 
Beata mama Aniołka Emilki
becia1978
http://emilkaluszcz.pamietajmy.com.pl/

Re: kolejne miesiące smutnego życia
smutna mama  
21-02-2012 22:14
[     ]
     
Synku dla Ciebie (*)(*)(*)(*)(*)(*) 
mama Oskarka zm.21.05.2009 (*)

Re: kolejne miesiące smutnego życia
joanna84  
22-02-2012 09:44
[     ]
     
Dla Twojego Aniołeczka (*)(*)(*)(*) 


Re: kolejne miesiące smutnego życia
smutna mama  
21-03-2012 21:56
[     ]
     
Kocham Cię Oskarku (*)(*)(*)(*)(*) 
mama Oskarka zm.21.05.2009 (*)

Re: kolejne miesiące smutnego życia
smutna mama  
21-07-2012 21:45
[     ]
     
(*) 
mama Oskarka zm.21.05.2009 (*)

Re: kolejne miesiące smutnego życia
Justyna_82  
22-03-2012 10:18
[     ]
     
(*) 


Re: kolejne miesiące smutnego życia
iwona78  
22-03-2012 12:50
[     ]
     
Dla Oskarka (*)(*)(*) 


Re: kolejne miesiące smutnego życia
Justyna_82  
21-04-2012 09:01
[     ]
     
(*) 


Re: kolejne miesiące smutnego życia
smutna mama  
21-04-2012 22:55
[     ]
     
Pamiętam (*)(*)(*) 
mama Oskarka zm.21.05.2009 (*)

3 Anielskie Urodzinki
smutna mama  
21-05-2012 08:42
[     ]
     
Dziś Miałyś 3-latka obchodzimy je oddzielnie ty w niebie ja na ziemi przy Twoim grobie. Bardzo tęsknie, serce pęka, łzy płyną..... kocham Cię mój aniołku. Czas wcale nie leczy ran...... 
mama Oskarka zm.21.05.2009 (*)
Ostatnio zmieniony 21-05-2012 08:43 przez smutna mama

Re: 3 Anielskie Urodzinki
iwona78  
21-05-2012 09:17
[     ]
     
Urodzinowe światełko dla Oskarka (*)(*)(*)


U nas niedługo anielski roczek a boli jakby to było wczoraj.

Mama aniołka Alanka (ur/zm *30.05.2011) 


Re: 3 Anielskie Urodzinki
Alisza  
21-05-2012 09:19
[     ]
     
Najcieplejsze światełka dla Oskarka (*)(*)(*) 
Mama Olivierka ur. 2.12.2011 (24tc) zm. 5.02.2012 i Soni ur. 30.04.2013

Re: 3 Anielskie Urodzinki
Justyna_82  
21-05-2012 15:30
[     ]
     
Aniołku... Oskarku Dla Ciebie(*)(*)(*) 


Re: 3 Anielskie Urodzinki
Monika 5  
21-05-2012 22:44
[     ]
     
Światełka dla Oskarka(***)(***)(***) 


Re: kolejne miesiące smutnego życia
smutna mama  
21-06-2012 10:58
[     ]
     
Mojemu Ukochanemu Oskarkowi (*)(*)(*) 
mama Oskarka zm.21.05.2009 (*)

Re: kolejne miesiące smutnego życia
aneta20  
21-06-2012 12:17
[     ]
     
Oskarkowi (*)*(*)*(*)


Mama Majeczki-Aniolka ur.zm.6.11.2009 33tc,maleńki Aniołeczek 6tc(*) marzec 2011 oraz ziemski cud Alan 19.04.2012 37tc
http://majawoszczyna.pamietajmy.com.pl

Re: kolejne miesiące smutnego życia
Justyna_82  
21-06-2012 15:20
[     ]
     
(*) 


Re: kolejne miesiące smutnego życia
renia75  
21-06-2012 18:11
[     ]
     
Swiatelka dla kochanego Oskarka[*][*][*]


http://malgosiajureczko.pamietajmy.com.pl 


Re: kolejne miesiące smutnego życia
Justyna_82  
22-07-2012 10:25
[     ]
     
(*) 


Re: kolejne miesiące smutnego życia
Justyna_82  
21-08-2012 10:58
[     ]
     
(*) 


Re: kolejne miesiące smutnego życia
smutna mama  
05-09-2012 22:05
[     ]
     
Na zawsze w moim sercu (*)(*)(*) 
mama Oskarka zm.21.05.2009 (*)

Re: kolejne miesiące smutnego życia
Justyna_82  
21-09-2012 21:35
[     ]
     
(*) 


Re: kolejne miesiące smutnego życia
smutna mama  
22-09-2012 22:13
[     ]
     
Dla Ciebie synku (*)(*)(*)(*) 
mama Oskarka zm.21.05.2009 (*)

Re: kolejne miesiące smutnego życia
smutna mama  
15-10-2012 22:04
[     ]
     
Kochanemu Oskarkowi (*)(*)(*) 
mama Oskarka zm.21.05.2009 (*)

Re: kolejne miesiące smutnego życia
Justyna_82  
21-10-2012 11:36
[     ]
     
(*) 


Re: kolejne miesiące smutnego życia
smutna mama  
21-10-2012 13:39
[     ]
     
Oskarkowi (*)(*)(*) 
mama Oskarka zm.21.05.2009 (*)

Re: kolejne miesiące smutnego życia
smutna mama  
01-11-2012 13:15
[     ]
     
Oskarku dla Ciebie (*)(*)(*)(*)(*)(*) 
mama Oskarka zm.21.05.2009 (*)

Re: kolejne miesiące smutnego życia
moj aniołeczek-Juleczka  
01-11-2012 15:24
[     ]
     
(*) światełko pamięci dla Oskarka 
ana





Re: kolejne miesiące smutnego życia
Justyna_82  
24-11-2012 09:29
[     ]
     
Oskarku(*) 


Re: kolejne miesiące smutnego życia
smutna mama  
25-11-2012 22:57
[     ]
     
Pamiętam(*) 
mama Oskarka zm.21.05.2009 (*)

Re: kolejne miesiące smutnego życia
smutna mama  
21-12-2012 09:47
[     ]
     
Dla Oskarka (*)(*)(*) 
mama Oskarka zm.21.05.2009 (*)

Re: kolejne miesiące smutnego życia
magdaJ24  
21-12-2012 18:05
[     ]
     
miliony światełek dla Oskarka (*)(*)(*) 


Re: kolejne miesiące smutnego życia
Justyna_82  
21-12-2012 20:12
[     ]
     
(*) 


Re: kolejne miesiące smutnego życia
smutna mama  
21-01-2013 17:40
[     ]
     
DLA OSKARKA (*)(*)(*)(*)(*)(*) 
mama Oskarka zm.21.05.2009 (*)

Re: kolejne miesiące smutnego życia
Justyna_82  
23-01-2013 11:36
[     ]
     
(*) 


Re: kolejne miesiące smutnego życia
smutna mama  
22-02-2013 22:27
[     ]
     
Dla Oskarka(*) 
mama Oskarka zm.21.05.2009 (*)

Re: kolejne miesiące smutnego życia
Justyna_82  
23-02-2013 14:23
[     ]
     
(*) 


Re: kolejne miesiące smutnego życia
smutna mama  
21-03-2013 22:25
[     ]
     
Oskarku dla Ciebie Synku (*)(*)(*)(*)(*)(*) 
mama Oskarka zm.21.05.2009 (*)

Re: kolejne miesiące smutnego życia
Justyna_82  
21-03-2013 23:03
[     ]
     
(*) 


Re: kolejne miesiące smutnego życia
Justyna_82  
23-04-2013 20:55
[     ]
     
(*) 


Re: kolejne miesiące smutnego życia
smutna mama  
24-04-2013 22:04
[     ]
     
(*) 
mama Oskarka zm.21.05.2009 (*)

Re: kolejne miesiące smutnego życia
Justyna_82  
21-05-2013 21:38
[     ]
     
I Ty rośniesz...szkoda, że nie w niebie. Szkoda, że nie mogę jeszcze poznać Ciebie. Cztery lata dziś mijają,.... Oskarku jak dzielny chłopiec opiekuj się Hanią.

Dla Ciebie Oskar (*) 


Re: kolejne miesiące smutnego życia
smutna mama  
30-05-2013 23:06
[     ]
     
Kocham i zawsze jesteś w moim sercu (*) 
mama Oskarka zm.21.05.2009 (*)

Re: kolejne miesiące smutnego życia
Justyna_82  
21-06-2013 21:27
[     ]
     
(*) 


Re: kolejne miesiące smutnego życia
smutna mama  
21-06-2013 22:44
[     ]
     
(*) 
mama Oskarka zm.21.05.2009 (*)

Re: kolejne miesiące smutnego życia
smutna mama  
21-07-2013 22:33
[     ]
     
Oskarku dla Ciebie(*) 
mama Oskarka zm.21.05.2009 (*)

Re: kolejne miesiące smutnego życia
Justyna_82  
22-07-2013 12:19
[     ]
     
(*) 


Re: kolejne miesiące smutnego życia
iwona78  
22-07-2013 14:08
[     ]
     
Światełka dla Oskarka (*)(*)(*)

mama aniołka Alanka ur/zm 30.05.2011 

Ostatnio zmieniony 22-07-2013 14:10 przez iwona78

Re: kolejne miesiące smutnego życia
smutna mama  
21-08-2013 22:11
[     ]
     
Dla Mojego Aniołka (*)(*) 
mama Oskarka zm.21.05.2009 (*)

Re: kolejne miesiące smutnego życia
Justyna_82  
22-08-2013 13:27
[     ]
     
(*) 


Re: kolejne miesiące smutnego życia
Justyna_82  
21-09-2013 20:46
[     ]
     
Kolejne miesiące uciekają. Czas nabrał tempa, kolejny 21...Nie znam Ciebie a jednak Oskarku jesteś bliski mojemu sercu.(*) 


Re: kolejne miesiące smutnego życia
smutna mama  
01-11-2013 21:31
[     ]
     
Oskarku Pamiętam (*) 
mama Oskarka zm.21.05.2009 (*)

Re: kolejne miesiące smutnego życia
Justyna_82  
21-11-2013 21:59
[     ]
     
(*) 


Re: kolejne miesiące smutnego życia
smutna mama  
23-11-2013 14:23
[     ]
     
(*) 
mama Oskarka zm.21.05.2009 (*)

Re: kolejne miesiące smutnego życia
iwona123  
23-11-2013 19:16
[     ]
     
Oskarku(**)(**)(**) 
Iwona mama aniołka Szymonka ur 02.08.2013 zm 24.09.2013[*][*][*]
Adasia 30.08.2014 i córeczki w brzuszku &lt;3

Re: kolejne miesiące smutnego życia
smutna mama  
22-12-2013 21:42
[     ]
     
Dla Ciebie Aniołku (*)(*)(*) 
mama Oskarka zm.21.05.2009 (*)

Re: kolejne miesiące smutnego życia
Mama Huga  
22-12-2013 22:19
[     ]
     
Oskarku(*) 


Re: kolejne miesiące smutnego życia
JoanSz  
23-12-2013 22:54
[     ]
     
Oskarku, aniołeczku (*)(*)(*) 
Joan Mamusia Maksia ur.zm. 01.10.2013 (41tc)
Aniołek +8tc

Maksiu https://www.youtube.com/watch?v=RWKtE

Re: kolejne miesiące smutnego życia
smutna mama  
21-01-2014 23:05
[     ]
     
(*) 
mama Oskarka zm.21.05.2009 (*)

Re: kolejne miesiące smutnego życia
Mama Huga  
21-01-2014 23:25
[     ]
     
Smutna Mamo jestem 3 miesiące i 2 dni po stracie synka.U Ciebie widzę minęło 3,5 roku .Jak znosisz tą rozłąkę??Czy ból jest mniejszy??Czy masz kolejne dzieciątko??Jest mi tak ciężko...Światełko dla Twojego syneczka(*) 


Re: kolejne miesiące smutnego życia
mery.k  
22-01-2014 19:00
[     ]
     
światełko dla anielskiego chłopczyka ((**)) ((**)) 


Re: kolejne miesiące smutnego życia
Justyna_82  
29-01-2014 20:11
[     ]
     
(*) 


Re: kolejne miesiące smutnego życia
smutna mama  
23-02-2014 22:45
[     ]
     
(*) dla Mojego Aniołka oskarka 
mama Oskarka zm.21.05.2009 (*)

Re: kolejne miesiące smutnego życia
smutna mama  
21-03-2014 21:39
[     ]
     
Dla Ciebie synku (*)(*)(*) 
mama Oskarka zm.21.05.2009 (*)

Re: kolejne miesiące smutnego życia
iwona0489  
22-03-2014 07:44
[     ]
     
Oskarku aniołeczku (*)(*) 
"Nic nie boli bardziej, niż śmierć spełnionego marzenia..."
Iwona mama 2 Aniołków. Drobinki 26.02.2013 oraz Wiktorii 09.01.2014 tak bardzo Was kocham
Oraz ziemskiej Liliany

Re: kolejne miesiące smutnego życia
Klaudia23  
22-03-2014 16:47
[     ]
     
Oskarku(**)(**) 
Mama Aniołka Nikolki ur 28.03.2011-zm.05.05.2013 i ziemskiego Filipka ur. 09.10.2012

Re: kolejne miesiące smutnego życia
Justyna_82  
29-03-2014 12:35
[     ]
     
(*) 


Re: kolejne miesiące smutnego życia
Justyna_82  
22-04-2014 20:17
[     ]
     
(*) 


Re: kolejne miesiące smutnego życia
smutna mama  
22-04-2014 23:33
[     ]
     
Dla Mojego Aniołka (*) 
mama Oskarka zm.21.05.2009 (*)

Re: kolejne miesiące smutnego życia
smutna mama  
21-05-2014 22:58
[     ]
     
Dziś 5 lat jak Ciebie nie ma i pomimo upływu czasu pamiętam że też był piękny słoneczny dzień i wszyscy byli szczęśliwi i miałam żal nawet do słońca że świeci jak mnie łzy zalewają twarz. Mam nadzieje synku że w Niebie jesteś szczęśliwym aniołkiem. Kocham Cię Oskarku- Mama! 
mama Oskarka zm.21.05.2009 (*)

Re: kolejne miesiące smutnego życia
Mama Martusi  
22-05-2014 00:13
[     ]
     
Światełko dla Ciebie Oskarku (*)
mama Martusi 


Re: kolejne miesiące smutnego życia
karola521  
22-05-2014 23:18
[     ]
     
Oskarku(*)(*) 
Mama Aniołka Bartusia ur.zm.18.01.2014 (39tyg)

Re: kolejne miesiące smutnego życia
iwona123  
23-05-2014 01:45
[     ]
     
Oskarku(**)(**)(**)
A Ciebie droga mamo mocno przytulam 
Iwona mama aniołka Szymonka ur 02.08.2013 zm 24.09.2013[*][*][*]
Adasia 30.08.2014 i córeczki w brzuszku &lt;3

Re: kolejne miesiące smutnego życia
smutna mama  
24-06-2014 22:04
[     ]
     
(*) 
mama Oskarka zm.21.05.2009 (*)

Re: kolejne miesiące smutnego życia
smutna mama  
21-07-2014 22:32
[     ]
     
Dla Ciebie Aniołku (*)(*)(*) 
mama Oskarka zm.21.05.2009 (*)

Re: kolejne miesiące smutnego życia
Justyna_82  
23-07-2014 13:17
[     ]
     
(*) 


Re: kolejne miesiące smutnego życia
smutna mama  
21-08-2014 16:52
[     ]
     
(*) 
mama Oskarka zm.21.05.2009 (*)

Re: kolejne miesiące smutnego życia
agnes75  
21-08-2014 23:04
[     ]
     
Oskarku...(*)(*)(*)...kolorowe światełka dla Ciebie aniołeczku



-----------------------------------
Kocham i tęsknię... 


Re: kolejne miesiące smutnego życia
iwona123  
21-08-2014 23:40
[     ]
     
Oskarku(**)(**) 
Iwona mama aniołka Szymonka ur 02.08.2013 zm 24.09.2013[*][*][*]
Adasia 30.08.2014 i córeczki w brzuszku &lt;3

Re: kolejne miesiące smutnego życia
Justyna_82  
24-08-2014 13:03
[     ]
     
(*) 


Re: kolejne miesiące smutnego życia
Justyna_82  
23-10-2014 13:37
[     ]
     
Oskarku (*)

Pamiętam o każdym 21 w kolejnym miesiącu 


Re: kolejne miesiące smutnego życia
smutna mama  
13-11-2014 21:53
[     ]
     
Bardzo bardzo cię kocham mój anioleczku 
mama Oskarka zm.21.05.2009 (*)

Re: kolejne miesiące smutnego życia
Justyna_82  
21-12-2014 13:23
[     ]
     
(*) 


Re: kolejne miesiące smutnego życia
smutna mama  
23-12-2014 22:26
[     ]
     
Dla Mojego Kochanego Oskarka (*)(*)(*)(*)(*) 
mama Oskarka zm.21.05.2009 (*)

Re: kolejne miesiące smutnego życia
smutna mama  
26-04-2015 17:59
[     ]
     
(*) dla Ciebie Oskarku 
mama Oskarka zm.21.05.2009 (*)

Re: kolejne miesiące smutnego życia-6 rok
Justyna_82  
21-05-2015 09:52
[     ]
     
OSkarku dla Ciebie

(*)(*)(*)(*)(*)(*) 


Re: kolejne miesiące smutnego życia-6 rok
agnes75  
21-05-2015 13:49
[     ]
     
Oskarku...(***)(***)(***)...dla Ciebie maleńki cieplutkie rocznicowe światełka



----------------------------
Kocham i tęsknię... 


Re: kolejne miesiące smutnego życia
smutna mama  
21-05-2015 21:56
[     ]
     
Mój drogi aniołku 6 lat jak odeszłes do nieba.Kocham cię i ciągle serce mi płacze ze odeszłes. Bardzo tęsknie za Tobą synku.(*)(*)(*) 
mama Oskarka zm.21.05.2009 (*)

Re: kolejne miesiące smutnego życia
mery.k  
25-05-2015 11:11
[     ]
     
Dla Oskarka ((**)) ((**)) majowego chłopczyka 


Re: kolejne miesiące smutnego życia
smutna mama  
21-06-2015 23:55
[     ]
     
Mojemu Aniołkowi (*)(*)(*)(*)(*)(*) 
mama Oskarka zm.21.05.2009 (*)

Re: kolejne miesiące smutnego życia
Justyna_82  
20-05-2016 22:11
[     ]
     
Oskar, dla Ciebie.

Pamiętam i o Tobie majowy chłopczyku.

(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*) 


Re: kolejne miesiące smutnego życia
agnes75  
20-05-2016 23:07
[     ]
     
Oskarku...(***)(**)(***)...cieplutkie rocznicowe światełka


--------------
Kocham i tęsknię... 


Re: kolejne miesiące smutnego życia
Justyna_82  
24-03-2019 21:41
[     ]
     
Witam po latach...na zawsze w moim sercu będziecie. Ach kobietki dziękuję, za bycie w tym trudnym czasie ze mną.

Dla naszych dzieci ....

miliony światełek na niebie
(*)(*)(*) 


Re: kolejne miesiące smutnego życia
Justyna_82  
19-05-2019 23:21
[     ]
     
10 lat....... 


::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora