dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> STRATA DZIECKA
Nie jesteś zalogowany!       

natkaszczebatka
Adrianna  
09-07-2007 23:19
[     ]
     
Mam prośbę możesz skątaktować się z mamą Oliwki bo ona by chciała światełko dla swojego aniołka a nie wie jak je zrobić.Dziękuje pozdrawiam 


Re: natkaszczebatka
mycha  
09-07-2007 23:26
[     ]
     
natkaszczerbatka (natkaszczerbatka)
29-07-2005 12:07 [ ]
Odpowiedź Widok uproszczony Rozwiń tematy Subskrybuj
Od samego początku powstania strony na której palą się wirtualne światełka pamięci dzieci, które odeszły dostaje bardzo dużo maili z prośba o stworzenie takiej strony.
http://www.republikadzieci.org/problemyiniepokoje/strata/pamiec.htm
Przykro mi jest bardzo, że taka strona musiała powstać, a jeszcze bardziej przykro, że na tej stronie panuje tak wielki ruch.
Pragnę poinformować, że każdy kto chciałby stworzyć taką stronę dla swojego dziecka może przysłać na adres
dlaczego@dlaczego.org.pl
emaila, w którym należy napisać imię dziecka (ewentualnie nazwisko), data urodzenia i śmierci, wiek ciąży - w przypadku dzieci nienarodzonych. Można do tego dołączyć inne informacje (np. powód i okoliczności śmierci) - ale to już zależy od uznania rodziców. Można zamieścić również zdjęcie dziecka, lub zdjęcie USG, które należy dołączyć do maila. Nie ma szczególnych wymagań co do rozmiarów zdjęcia, byleby nie było za małe (krótki bok minimum 400 pikseli)
Można rownież dołączyć fragment tekstu, wiersza, opowiadania, czy jakikolwiek inny tekst autorstwa rodziców, który chcielibyscie aby znajdował się na stronie.

Proszę o dopisywanie w tym wątku wszelkich pytań i próśb dotyczących strony ze światełkami. Informuję jednocześnie, że staram się tworzyć te strony regularnie, aczkolwiek nie zawsze czas i okoliczności mi na to pozwalają. Dlatego okres oczekiwania na stronę może się przedłuzyc nawet do dwóch trzech tygodni. Może być jednak dużo krótszy.

Mamo Oliwki to jest skopiowany post Natki,mam nadzieję że ci pomoże,i że Natkaszczerbatka nie będzie miała żalu że zrobiłam to w ten sposób. 
mycha
Ostatnio zmieniony 09-07-2007 23:40 przez mycha

Re: Mycha
mama Oliwki  
09-07-2007 23:46
[     ]
     
Mycha rowniez dziekuje za pomoc ale tak juz probowalam na adres Dlaczego i nie przechodzi nie wiem moze robie cos nie tak ale gdy probuje wyslac pisze mi cos po Angielsku nawet kolezanka chciala mi pomoc i nic. 

Ostatnio zmieniony 09-07-2007 23:55 przez binia

Re: natkaszczebatka
mycha  
10-07-2007 01:11
[     ]
     
otwórz strone startową Dlaczego kliknij na link napisz do nas i wyślij
Próbowałam i wszystko jest ok,chyba że nie masz skonfigurowanej poczty w systemie,lub skopiuj adres i wyślij z jakiej kolwiek poczty jaką masz.
Powodzenia :-)
dlaczego@dlaczego.org.pl 
mycha
Ostatnio zmieniony 10-07-2007 01:13 przez mycha

Re: natkaszczebatka
mama Oliwki  
10-07-2007 13:21
[     ]
     
Bardzo dziekuje za wskazowki wyslalam jezeli doszlo bardzo prosze o potwierdzenie bede spokojnie czekac i jezeli nie zrobi Ci to klopotu napisz mi ze jest gotowa stronka. 


Re: natkaszczebatka
pusia  
10-07-2007 22:02
[     ]
     
mam prośbę, czy jak będzie już gotowe światelko dla mojego Adasia, czy moge dostać powiadomienie mailem? dzięki 
http://www.republikadzieci.pl/rd/content/view/786/184/

szczęśliwa ziemska mama....

Re: natkaszczebatka
mama Oliwki  
12-07-2007 17:03
[     ]
     
Jezeli to mozliwe prosze potwierdz czy doszly dane na swiatelko dla majej Oliwki wysylalam z mojej poczty.Z gory bardzo dziekuje. 


Re: natkaszczebatka
kundz  
12-07-2007 17:27
[     ]
     
ja również skorzystałam z waszych wskazówek i mam nadzieję że już niedługo światełko dla mojego synka będzie gotowe
dziękuję, ściskam
mama Nikusia 
_____________________________
"Nic tak nie boli jak śmierć spełnionego marzenia"
mama Nikusia 31.01.07
www.fasolek30tc.blog.onet.pl

Re: weźcie pod uwagę...
ewamonika1  
12-07-2007 20:54
[     ]
     
że jest w tej chwili okres urlopowy. W imieniu Ani (natkiszczerbatki) proszę o cierpliwość ;)

pozdr.
ewa 
---------------
http://www.wady-dloni.org.pl/


Re: weźcie pod uwagę...
natkaszczerbatka  
15-07-2007 15:31
[     ]
     
juz jestem. Trochę światełek zrobiłam przed wyjazdem, ale nie wiem czy akurat Wasze ... w najbliższych dniach postaram się tym zająć. Jeszcze mam trochę urlopu, będzie więc łatwiej ... 


Re: natkaszczebatka
Adrianna  
15-07-2007 16:58
[     ]
     
to super tylko gdzie szukać tych nowych światełek.POzdrowienia 


Re: natkaszczebatka
natkaszczerbatka  
15-07-2007 19:04
[     ]
     
zawsze każdemu wysyłam maila z informacją i adresem strony. 


Re: natkaszczebatka
Adrianna  
15-07-2007 21:04
[     ]
     
no wiem ale tak spytałam dziękuje 


Re: natkaszczebatka
Adrianna  
16-07-2007 09:12
[     ]
     
wiesz co mama Oliwki pyta się czy dostałaś jej e-meila i zdjęcie bo wysłała a nie wie pozdrawiam Ada 


Re: natkaszczebatka
mama Oliwki  
15-07-2007 23:35
[     ]
     
prosze jezeli znajdziesz chwilke napisz mi czy doszedl moj meil z prosba o swiatelko dla Oliwki i zdjecie bo wysylalam skopiowany adres Dlaczego z mojej poczty bo z Waszej mi nie przechodzilo.Z gory bardzo dziekuje.albinawilk@interia.pl 


Re: natkaszczebatka
natkaszczerbatka  
16-07-2007 17:00
[     ]
     
Zrobiłam stronki wszystkim, których maile do mnie dotarły do tego momentu - jeśli ktoś nie dostał ode mnie potwierdzenia i adresu to znaczy że jego mail do mnie nie dotarł. 


Podziękowania dla natki
Soffija  
16-07-2007 22:14
[     ]
     
A ja pięknie Ci dziękuję za aktualizację strony z moimi wierszami dla Zosi oraz za zmiany w światełku dla Niej. Dziękuję! Dziękuję! Dziękuję! 


Re: Podziękowania dla natki
siecieszki  
17-07-2007 10:23
[     ]
     
dziekuje barzo za swiatelko dla mojego syneczka



mama fabianka27tc(*) 


Re: natkaszczebatka
mama Oliwki  
16-07-2007 20:35
[     ]
     
Bardzo bardzo dziekuje za swiatelko dla mojej Oliwki. 


::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora