dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> STRATA DZIECKA
Nie jesteś zalogowany!       

Pomniczek Mojej Majeczki(*)
sylwiaewa  
26-09-2006 14:35
[     ]
     
Witam
23 września minąl miesiac od kiedy mój Aniołeczke Maja zasnęła. W sobote postawiliśmy jej śliczny pomniczek w kształcie serca. Kocham Ją bardzo i jeszcze bardziej za Nią tesknię. Z każdym dniem tęsknota jest coraz większa. Wiem przynajmniej, ze nie cierpi tam. Jest uśmiechnieta z Waszymi Aniołkami.
Jeżeli chcecie zobaczyć jaki pomniczek ma mój Aniołeczek to napiszcie a ja Wma wyślę 2 zdjęcia. sylwiaewa@op.pl
Dla Waszych Aniołków (*)
Dla Mojej Majeczki (*)
http://www.republikadzieci.org/problemyiniepokoje/strata/pamiec392.htm 

Ostatnio zmieniony 26-09-2006 19:13 przez sylwiaewa

Re: Pomniczej Mojej Majeczki(*)
Alkione  
26-09-2006 14:46
[     ]
     
Sylwiu z chęcią zobaczę pomniczek Maji. 
Alkione

Re: Pomniczej Mojej Majeczki(*)
monikarz  
26-09-2006 14:53
[     ]
     
też chciaabym zobaczyć pomniczek Majeczki. mmilenka@op.pl

My jeszcze nie mamy pomysłu ani na kształt ani na kolor i prawdopodobnie nie zdążymy przed Wszystkimi Świętami - nie chcemy na siłę robić.
Planujemy na wiosnę.
Mam nadzieję, że Tymuszek nie będzie miał do nas żalu, że nie będzie miał w tym roku pomniczka... 
Monika - mama Tymoteuszka

ponad wszystko jesteśmy rodziną...
http://www.tymoteuszkowi.blog.pl/

Re: Pomniczej Mojej Majeczki(*)
sylwiaewa  
26-09-2006 19:17
[     ]
     
Moniko
Twój Aniołek wie, że najbardziej kochasz go Ty i Twój mąż. Dla niego Wasza miłość do niego jest najważniejsza. Nie będzie miał Wam za złe, ze nie postawicie mu teraz pomnika. Nie to jest najważniejsze. Najważniejsza jest miłość i to, że jest w Twoim sercu na honorowym miejscu.
Pozdrawiam, Sylwia
Dla Twojego Tymusia (*)
Dla mojej Mai (*)
http://www.republikadzieci.org/problemyiniepokoje/strata/pamiec392 


Re: Pomniczek Mojej Majeczki(*)
sylwiaewa  
27-09-2006 09:02
[     ]
     
Czemu są tacy okropni ludzie i kradną laleczki lub inne maskotki z grobów naszych Aniołków??
To jest okropne. Moja Maja miała laleczkę, którą ciocia jej położyła w dniu pogrzebu. Pojechałam do niej w sobotę jak zrobili jej pomnik i tylko zotał aniołek a laleczki juz nie było. Okropne. Mój starszy synek połozył na grobie siostrze gryzaczek, który był dla Niej i czekał na nią w domku wraz z innymi rzeczami. Ciekawa jestem czy i to też ukradną. Czy u Was też tak jest?? Dla mnie jest to niepojęte.
Pozdrawiam
Mama Aniołka Majeczki (*) 


Re: Pomniczek Mojej Majeczki(*)
Marlen  
27-09-2006 10:02
[     ]
     
Sylwio!
To co piszesz jest okropne. Nie rozumiem po co komuś lalka z grobu dziecka. Jak można zabrać zabawkę dziecku? Jak w ogóle można zabrać co kolwiek z czyjegoś grobu ? Jak można okradać kogoś, kto nie może się obronić?
Światełko dla Majeczki(*) 
mama Jasia(*+ 20.04.06), Julci(*26.05.07)i Adasia (*23.09.10)

Re: Pomniczek Mojej Majeczki(*)
agaAniolek  
27-09-2006 09:05
[     ]
     
Sylwio!
Łączę się z Tobą w Twoim bólu po stracie Majki :(
Co do tych kradzieży,to jestem oburzona,jak ludzie mogą coś kraść z grobów,a już w ogóle niepojęte jest dla mnie jeśli kradną coś takim małym okruszkom.Przecież,te małe zabaweczki itp.to jedyne rzeczy,które możemy im dać:( U mnie w Toruniu jest podobnie.Z grobów dziecięcych nie kradną nagminnie,ale zdażyło się.Na Święta Wielkanocne postawiliśmy naszemu Pawełkowi dużą misę żonkili i jeszcze tego samego dnia,ktoś ją ukradł.Tak mi było przykro....
Pozdrawiam.
Mama Judki 3.5 Szymka 8m-cy i Pawełka Aniołka (ur.zm.22.02.05) 


Re: Pomniczek Mojej Majeczki(*)
aka  
27-09-2006 14:29
[     ]
     
Ano niestety, tacy ludzie byli, sa i beda i nic ich widocznie nie obchodzi, z czyjego grobu kradna. Zero moralnosci, zero zasad, szkoda gadac. U mnie kradna notorycznie do tego stopnia, ze zastanawiamy sie z mezem nad wniesieniem skargi na policje. Pochodze z Lublina a mieszkam w Strasburgu, wiec moge zapewnic, ze hieny cmentarne to fenomen miedzynarodowy, niestety...

Dolaczam link do starszego watku na ten sam temat

http://www.dlaczego.org.pl/forum/view.php?bn=nowe_strata&key=1135171026&pattern=hieny+cmentarne
aneta 
--------------------
aneta

mama Matyldy i aniolkowa mama Kruszynki (12tc kwiecien 2005) i Louis (29tc 21.02.06-22.03.06) oraz malej dziewczynki pod sercem

Ostatnio zmieniony 27-09-2006 14:32 przez meisberger

Re: Pomniczek Mojej Majeczki(*)
Alkione  
27-09-2006 14:38
[     ]
     
U nas jeszcze nie kradną, przynajmniej z grobu Amelki. Pomimo tego gdy stawiam coś na pomniczku strasznie się boję, że następnego dnia już tego nie bedzie. Może dlatego, że groby moich dziadków okradają notorycznie. 
Alkione

Re: Pomniczek Mojej Majeczki(*)
aka  
27-09-2006 14:43
[     ]
     
Wierz mi, Alkione, ze to straszne uczucie, gdy po tym, jak pieknie i z miloscia przystroilo sie pomniczek dziecka wraca sie na cmentarz i stwierdza, ze wszystko (lub prawie wszystko) zniklo. Czlowiek ma ochote siasc i plakac. Albo zaczaic sie z kijem basebolowym!!!


--------------------
aneta

mama Matyldy i aniolkowa mama Kruszynki (12tc kwiecien 2005) i Louis (29tc 21.02.06-22.03.06) oraz malej dziewczynki pod sercem


Re: Pomniczek Mojej Majeczki(*)
monikarz  
27-09-2006 14:50
[     ]
     
już pisałam w innym temacie, że u mnie też okradają grobik Tymusia
ukradli już dwie maskotki - jeden to piesek z wielką kokardą na szyji, którą dostał w dniu pogrzeby od kuzynki
http://foto.onet.pl/upload/4/73/_628021_n.jpg

Kokarda była baardzo mocno przywiązana i na pewno nie dało jej się urwać ręką. Tak, że myślę, że złodziej musiał wziąść tą maskotkę i w domu obciąć kokardę. Obrzydliwe, prawda?
Drugą maskotkę, niebieską krówkę już podpisałam... i co oczywiście ukradli ją.
Niestety podejrzewamy sąsiada z grobu obok...
Ukradli nam też wkład, po prostu wyjęli, włożyli wypalony... i znaleźliśmy ten wkład przy tym grobie obok...
Też zastanawiamy sie co mamy z tym zrobić? 
Monika - mama Tymoteuszka

ponad wszystko jesteśmy rodziną...
http://www.tymoteuszkowi.blog.pl/

Re: Pomniczek Mojej Majeczki(*)
madjak  
27-09-2006 17:16
[     ]
     
witam!
proszę prześlij mi na emaila zdjecie pomnika twojego skarba:) My wlasnie wczoraj podpisalismy z mezem umówe i pomnik naszego Antośka ma być na połowe października! Pozdrawiam i
Madzienka 


Re: Pomniczek Mojej Majeczki(*)
michalinnaa  
27-09-2006 21:33
[     ]
     
Pomniczek jest śliczby a ta ławeczka to moje marzenie.
Ściskam mocno 


Re: Pomniczek Mojej Majeczki(*)
Justyna&Jacek  
27-09-2006 22:27
[     ]
     
My też chcielibyśmy zobaczyć pomnik Twojego Maleństwa (justa_fala@wp.pl) Niestety na naszym cmentarzu groby Maluszków są zaniedbane, jest ich sporo a miejsca niewiele. Zależy nam jednak by pomniczek naszego Maluszka był piękny. Tylko tyle możemy dla niego teraz zrobić... 


Re: Pomniczek Mojej Majeczki(*)
sylwiaewa  
28-09-2006 13:30
[     ]
     
Niestety dużo dla Naszych skarbów kochanych już nie możemy zrobić. Mają naszą miłość, mają honorowe miejsce w naszych sercach. Brakuje nam ich w ramionach i w rzeczywistym życiu. Pamiętajmy jednak, ze jest im tam dobrze. Nigdy nie będa już cierpiały, ból to dla nich już nieznane pojęcie. Chcą jedynie naszego uśmiechu choć na chwile. Jak my Aniołkowe mamy sie uśmiechamy to im jest łatwiej i raźniej a tego chcemy. Zróbcie pomnik dla swojego Aniołka wedle waszego uznania i pomysłu. Tak jak chcecie tak zróbcie. Napewno będzie śliczny, bo to wasz pomysł. One i tak wiedzą, że czy jest pomnik czy go jeszcze nie ma to na pewno są naszymi najdroższymi skarbami na świecie.
Trzymajcie sie cieplutko kochane Aniołkowe mamusie. Trzymajmy sie razem tak jak nasze Aniołeczki trzymają się razem.
Dla Waszych Aniołków (*)
Dla Mojej Majeczki (*)
http://www.republikadzieci.org/problemyiniepokoje/strata/pamiec392.htm 


Re: Pomniczek Mojej Majeczki(*)
Justyna&Jacek  
28-09-2006 22:12
[     ]
     
Pomnik Waszego Maluszka jest ładny, nie widziałam podobnego u nas. My będziemy robić pomnik dla naszego Mateuszka na wiosnę, żeby ziemia się nie osunęła i żeby nie trzeba było robić potem poprawek. Póki co wyłożyliśmy tylko kostkę dookoła i zrobiliśmy ławeczkę. Spędzamy przy Nim bardzo dużo czasu. Czasem siedząc tam mam wrażenie że czuwam, jakbym siedziała przy łóżeczku...
Światełka dla wszystkich Waszych Maluszkaów [']
Światełko dla naszego Mateuszka ['] 


Re: Pomniczek Mojej Majeczki(*)
AsiaS  
29-09-2006 09:16
[     ]
     
Ja tak bardzo żałuję że koło grobu mojej Malwinki nie mogę postawić ławeczki ale to niestety jest zabronione na cmentarzu na którym leży.
My będziemy stawiać pomniczek pod koniec października. Mam kilka wzorów pomniczków bo sama nie umiałam się zdecydować, jeśli ktoś jest chętny to mogę przesłać, może wam to pomoże w podjęciu decyzji. 
JoannaS

Re: Pomniczek Mojej Majeczki(*)
monikarz  
29-09-2006 09:41
[     ]
     
Asiu prześli mi wzory pomniczków, jesteśmy z mężem w fazie poszukiwań, pomnik będziemy stawiać na wiosnę, bo teraz juz nie zdążymy

mmilenka@op.pl 
Monika - mama Tymoteuszka

ponad wszystko jesteśmy rodziną...
http://www.tymoteuszkowi.blog.pl/

Re: do monikarz
AsiaS  
29-09-2006 10:14
[     ]
     
wysłałam ci 3 wzory pomniczków, mam nadzieję że doszły. Jak będę miała gotowy od Malwinki to ci prześlę.Ale to dopiero w listopadzie bo do końca października mają nam go zrobić.
Pozdrawiam 
JoannaS

Re: Pomniczek Mojej Majeczki(*)
Justyna&Jacek  
29-09-2006 15:23
[     ]
     
Bardzo chętnie zobaczymy wzory pomników, jakie znalazłaś. Prosimy o ich przesłanie (justa_fala@wp.pl)
Dla Aniołków [']
Dla Mateuszka ['] 


Re: Pomniczek Mojej Majeczki(*) DO ASIAS
martaimisio  
01-10-2006 18:38
[     ]
     
Asiu proszę prześlij mi propozycje pomników na maila martaimisio@neostrada.pl Wielkie dzięki pa 
marta

dla mojego Kacperka (*)
1.05.2006 - 30 .06 2006

... bo miłość nigdy nie ustaje...

Re: Pomniczek Mojej Majeczki(*) DO Martaimisio
AsiaS  
02-10-2006 09:30
[     ]
     
dzisiaj wysłałam. pozdrawiam 
JoannaS

Re: Pomniczek Mojej Majeczki(*)
marzeena  
04-10-2006 13:25
[     ]
     
Ja bardzo bym chciala zobaczyc pomniczek Mai
marzena2504@o2.pl
napewno jest sliczny. 


::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora