dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> STRATA DZIECKA
Nie jesteś zalogowany!       

Nagrobek dla mojego Aniołka
AsiaS  
21-07-2006 09:56
[     ]
     
Bardzo proszę o pomoc w wyborze nagrobka. Bardzo chcę zrobić mojemu Aniołkowi ładny nagrobek ale ciężko się zdecydować, bo jest bardzo mały wybór. Może wasze Aniołki mają już nagrobki więc mi doradzicie. Bardzo chciałam jasny grób i jakiegoś ładnego aniołka z serduszkiem ale ani nie ma wyboru w kamieniu (ładne są tylko ciemne)i ciężko się zdecydować na coś co tkwi tylko w mojej głowie a nie widzę tego we wzorze. Oglądałam piękny pomnik ale duży, było serce i z boku rzeźba Anioła - coś pięknego ale cena kosmos ok 4-5tyś a po drugie jest to nie do wykonania na małym grobie bo kamieniarz powiedział, że to będzie brzydko wyglądało. Więc jak coś mi się już spodoba to ciężko to pomniejszyć żeby ładnie wyglądało. Jeśli macie jakieś zdjęcia to proszę prześlijcie, może ułatwicie mi wybór.
Pozdrawiam
Mama Aniołka Malwinki (*) oraz Moniki i Małgosi (5 lat) 
JoannaS

Re: Nagrobek dla mojego Aniołka
beatab  
21-07-2006 10:06
[     ]
     
Witaj! Wiem, że to bardzo trudne. Nagrobek to wszystko co możemy dać naszym dzieciom, więc chcemy żeby był najładniejszy. Ja szukałam bardzo długo a i tak nie jestem do końca zadowolona z wyboru. Odwiedzałam kamieniarzy-pokazywali mi katalogi... i cmentarze... Ale chodzenie po cmentarzach i czytanie nagrobków dzieci jest bolesne to jak rozdrapywanie rany. Nie mam zdjęcia nagrobka mojego synka ale myśle, że uda Ci się wybrać dobrze. Pozdrawiam 
Beata

Re: Nagrobek dla mojego Aniołka
kozenka  
21-07-2006 13:22
[     ]
     
Witaj!
Moja Marysia ma nagrobek z granitu w kolorze jakby róz wymieszany z brązem, sama nie wiem jak to okreslić! Ma wygrawerowanego dużego Anioła, który jakby opiekuje się mniejszym i napis:
Kocham cię
Duszo, która jesteś w sercu mym...

Jest sama płyta bez dodatków, grawer biały...

Jesli nie potrzebujesz na już - to jak będę u małej mogę zrobić zdjęcie i podesłać ci! Może akurat ci się spodoba...

pozdrawwiam
mama Aniołka Marysi 

Ostatnio zmieniony 21-07-2006 13:22 przez marysienka

Re: Nagrobek dla mojego Aniołka
AsiaS  
21-07-2006 14:35
[     ]
     
bardzo proszę o fotkę może ulatwi mi wybór. z góry dziękuję. 
JoannaS

Re: Nagrobek dla mojego Aniołka
makarka  
21-07-2006 22:41
[     ]
     
a my nie mozemy zdecydowac do dzisiaj. juz prawie dogadalismy sie z jednym kamieniarzem i on zrezygnowal. szok. chcemy bardzo prosciutki nagrobek, ale z pieknego kamienia. chcemy zaplacic ile bedzie potrzeba. niewazne pieniadze, to ostatnia taka kosztowna rzecz jaka mu kupimy.
wszyscy prpoponuja nam czernie i szarosci. nie chce takich. cmentarze sa czarno szare. chcemy bez lub błekit. 

Ostatnio zmieniony 21-07-2006 22:42 przez makarka

Re: Nagrobek dla mojego Aniołka
kozenka  
22-07-2006 12:10
[     ]
     
Asiu myślę, że do konca nastepnego tygodnia postaram się wysłać ci zdjęcia!

pozdrawiam
kozenka 


Re: Nagrobek dla mojego Aniołka
Ines  
06-08-2006 20:23
[     ]
     
Kozenko, mam do Ciebie ogromną prośbę. Robimy właśnie nagrobek dla Syneczka i myśleliśmy o wygrawerowaniu Aniołka. Pisałaś że na grobie u Twojej Marysi jest grawer dużego Anioła z małym. Bardzo bym była Ci wdzięczna za zdjęcie grobku Twojej Córeczki, a szczególnie tych Aniołów...
Pozdrawiam serdecznie
Ines + A(*) + M 

Ostatnio zmieniony 06-08-2006 20:25 przez Ines

Re: Nagrobek dla mojego Aniołka
ulcia  
25-07-2006 01:39
[     ]
     
witam!! tak dawno tu nie zaglądałam,że nie wiem jak zacząć.skarbie ja znalazłam nagrobek w internecie,płyta jest z rzeźbą misia.
nie wiem jak wkleić go tutaj,więc wysłałam Ci zdjęcie mailem.ściskam
ula 


Re: Nagrobek dla mojego Aniołka
AsiaS  
24-08-2006 09:28
[     ]
     
Już mam nagrobek wybrany dla mojej kruszynki!!! Będzie to serce a obok płaskorzeźba anioła. Bedzie to chyba anioł który jednym skrzydłem będzie obejmował serce - chyba że jeszcze spodoba mi się inny aniołek.Znalazłam godny polecenia zakład kamieniarski z profesjonalnym rzeźbiarzem. Szukałam tak długo aż w końcu znalazłam kogoś kto potrafi doradzić i wykonać rzeźbę perfekcyjnie. Jest to zakład kamieniarski w Pszczynie znalazłam ich przez internet www.szczotok.com.pl naprawde godni polecenia.Wiem że mają filie w warszawie ale jak tam rzeźbią to już nie wiem. 
JoannaS

Re: Nagrobek dla mojego Aniołka
sillke  
24-08-2006 10:03
[     ]
     
Wiesz Asiu,mój Remiś też będzie miał taki grobek tzn.tam gdzie będzie grawer z imieniem i nazwiskiem itp. będzie w kształcie serca a po boku będzie rzezba aniołka trzymającego bok seduszka.Na dole będzie pisać
"Chwilke byłeś z nami,chwilke pobądz sam
niedługo się spotkamy synku ukochany"

grobek będzie z ladnego kamienia,takiego jakby pomarańczowego z białym. 

http://tobie-remiczku.blog.pl/
Kochamy Cię Skarbie....


Re: Nagrobek dla mojego Aniołka
AsiaS  
24-08-2006 12:29
[     ]
     
Na płycie chcę napisać "Byłaś nam słonkiem dziecino droga, teraz jesteś Aniołkiem u Pana Boga" Grawer będzie biały. Kamień taki jakby czerwony. Bardzo chciałam jasny ale nie ma ładnych i ten wydawał mi się najbardziej odpowiedni do mojej kruszynki. Anioł będzie podmalowany na biało i białe literki więc chyba będzie dobrze.Bardzo chciałam dać zdjęcie mojej kruszynki ale nie jest za wyraźnie więc doradzili mi abym go nie dawała. szkoda - zdjęcie stoi w domu na honorowym miejscu więc jest ok 
JoannaS

Re: Nagrobek dla mojego Aniołka
jaewa1  
25-08-2006 14:25
[     ]
     
Wysłałam do Ciebie maila, pozdrawiam ciepło

Ewa,
Amelka Aniołek 2.04.2004 http://www.republikadzieci.org/problemyiniepokoje/strata/pamiec26.htm
Błażej 26.04.2005
i majowy synek

Re: Nagrobek dla mojego Aniołka
silver22001  
15-10-2007 16:21
[     ]
     
Witam Cię sredecznie AsiaS,czytałam że długo szukałaś idealnego pomniczka dla twojego kochanego aniołeczka.Mam prośbe,jeżeli masz jeszcze jakieś fotki nagrobków które ktoś ci przesłał to byłabym wdzięczna gdybyś mi przesłała na maila bo też jestem strasznie niezdecydowana.Z góry dziękuje i gorąco pozdrawiam.Sylwia 
Sylwia

Re: Nagrobek dla mojego Aniołka
alice  
07-02-2008 10:39
[     ]
     
W lipcu moja siostra pochowała 20-letnią córkę. Szukamy jakiegoś ładnego nagrobka z aniołem dla niej. Czy może nam Pani pomóc. 


Re: Nagrobek dla mojego Aniołka
silver22001  
07-02-2008 14:46
[     ]
     
Niestety ale nie jestem w stanie pani pomóc,my dopiero teraz zabraliśmy sie za rozglądanie za nagrobkiem i sami nie wiemy jak to ma wyglądać :-( Pozdrawiam serdecznie,Sylwia 
Sylwia

Re: Nagrobek dla mojego Aniołka
agajotek  
13-02-2008 20:35
[     ]
     
Asiu, ja też jestem na etapie wybierania d wwla córeczki nagrobka i dodatków.Faktycznie wyboru nie ma dużego. Pomniczek jest malutki więc ciemne kolory odpadają. Zamówiliśmy marmur w kolorze odcieni beżu.Na www.liebchen.pl można znależć ciekawe akcesoria nagrobkowe. Ja mam zamiar zamówić białego marmurowego aniołka ( ok.36 cm wysoki - cena ok.250,oo)"płaczący aniołek dziewczynka" i lampkę na wsady mocowane na stałe i to wszystko. Pamięci i nieutulonego bólu i tak nic nie odda, a najważniejsze żeby mogiłka była staranna i niezagracona.Ściskam mocno i życzę powodzenia w poszukiwaniach. 
agajotek

Re: Nagrobek dla mojego Aniołka
sarra2008  
16-02-2009 11:39
[     ]
     
kochane mamy,,tez bede robic nagrobek dla corki,i nie mam wogole pomyslu,myslalam o sercu ale juz nie wiem,,poza tym widzialam same ciemne marmury,cena nie gra roli dla nas,,pomozcie wybrac mi cos wyjatkowego,,prosze o foto jak macie..swiatelka dla naszych dzieci(*)(*)(*) viva10@wp.pl 
sarra2008

Re: Nagrobek dla mojego Aniołka
sarra2008  
16-02-2009 11:39
[     ]
     
kochane mamy,,tez bede robic nagrobek dla corki,i nie mam wogole pomyslu,myslalam o sercu ale juz nie wiem,,poza tym widzialam same ciemne marmury,cena nie gra roli dla nas,,pomozcie wybrac mi cos wyjatkowego,,prosze o foto jak macie..swiatelka dla naszych dzieci(*)(*)(*) viva10@wp.pl 
sarra2008

Re: Nagrobek dla mojego Aniołka
maria  
13-02-2008 22:04
[     ]
     
Ja nie szukałam pomniczka zbyt długo. Wiedziałam od razu, że ma być możliwie jasny i skromny ale dla dziewczynki. Za sugestiami kamieniarza wybrałam jasny granit (taki ma wiele lat utrzymywać żywy kolor.) Zdecydowałam sie na żagielek, taką falkę na częsci stojącej i zaokrąglenie brzegów na płycie. Napisy chcialam by byly jak najbardziej czytelne. Zwykly wykuty krzyzyk. Obok podbny wazon z kamienia. Oddzielnie dziadkowie dokupili figurke duzego siedzacego aniolka. Jest ładnie i wszelkie okolicznosciowe zdobienia pasuja.

Nie ważne jaki pomniczek wybierzesz, każdy bedzie piekny, bo z milosci do Malwinki.

Dla Malwinki (***) 


Re: Nagrobek dla mojego Aniołka
Doncia08  
17-02-2009 13:33
[     ]
     
Kochana ja mam te sprawę przed sobą bo na wiosne tez bedziemy chcieli zrobic malutkiej jakiś grobik i jeszcze nie wiem jak to wszystko bedzie wygladac?!Jak juz coś wybierzesz to daj znac może i mnie to pomoże w wyborze nagrobku dla malutkiej!!!Pozdrawiam
dorcia mama aniołka Julci(*+08.09.08)i 3 ziemskich chłopców!!! 
Dorcia

Re: Nagrobek dla mojego Aniołka
niezapomniane  
23-07-2009 14:11
[     ]
     
ostatnio sama miałam podobny problem- sporo rzeżb z bałego marmuru znalazłam na stronie http://www.liebchen.pl/pl/rzezby_z_marmuru_carrara/statuy_aniolow z tego co się orientowałam to ceny są przystępne 


Re: Nagrobek dla mojego Aniołka
patrycja grzybowska  
23-07-2009 21:24
[     ]
     
JA MAM ZDJECIE GORBKU MOJEGO SYNKA JESLI CHCESZ TO MOGE WYSŁAC TYLKO WYSLIJ E-MAILA 
mama- ANDRZEJKA ur.w 24 tyg.ciązy (ur.30.11.2006- zm. 3.12.2006)
mama 6 letniej Amelki
i malutkiego Antosia

Re: Nagrobek dla mojego Aniołka
BabyHorse  
25-07-2009 16:32
[     ]
     
http://www.liebchen.pl/pl/rzezby_z_marmuru_carrara/statuy_aniolow piękne rzeżby dla naszych Kochanych Aniołków :( 


Re: Nagrobek dla mojego Aniołka do patrycji grzybowskiej
agunia  
28-07-2009 12:37
[     ]
     
Witam. Jezeli mozesz to czy moglabys mi wyslac zdjecie nagrobka swojego aniolka moze skontaktujemy sie na gg 938656. 


Re: Nagrobek dla mojego Aniołka
beti23  
05-08-2009 14:21
[     ]
     
Witam. Mam również problem w wyborze nagrobka dla mojego synka. Bardzo długo nie moglam zdecydować się na wizytę u kamieniarza. Gdy w końcu udało mi się przełamać odwiedziłam z mężem kilka zakładów. Wstępnie umówiliśmy się, że płyta będzie w kolorze żółto-szarym a tablica napisowa w kształcie serduszka z czarnego granitu. z jednej strony serca imię, nalwisko, data... a z drugiej strony wykuty wizerunek aniołka. Na dole jeszcze krótka sentencja.Mam jeszcze około dwuch tygodni na podjęcie ostatecznej decyzji. W wiązku z tym bardzo proszę jeśli to nie byłoby problemem o przesyłanie mi na meila (lenajan@wp.pl)fotografi nagrobków Waszych aniołków. Chcę żeby ten nagrobek był wyjątkowy, tak niewiele mogę dać mojemu Adasiowi. Z góry dziękuję. światełka dla Waszych aniołków (*)(*)(*).... 
-------------------------------------------------------------------
Fasolka 5tc 12.2007, Fasolka 5tc 04.2008, Adaś ur.zm.w 23tc. 27.01.2009r
"Tak bardzo chcę być z Tobą, czuć Twego serca bicie, za każdą z takich chwil oddałabym całe życie&

Re: Nagrobek dla mojego Aniołka
huskus  
03-09-2009 20:21
[     ]
     
My z mezem rowniez szukamy odpowiedniego nagrobka dla naszej coreczki. Chcielibysmy, zeby jednym z elementow byl mis panda, bo takiego miala przy inkubatorku w szpitalu... Ciekawe wzory z misiami znalazlam tutaj: http://www.wozniak.comweb.pl/nagrobki/dzieci/nagrobkidladzieci.php Niestety zaklad jest ze Strzegomia, a my mieszkamy na Pomorzu... 

Mama Haneczki* (ur.18.07.2009 - zm.26.08.2009)

Re: Nagrobek dla mojego Aniołka
Ostin31  
04-09-2009 11:43
[     ]
     
Ja zamówiłam pomniczek dla Tymusia w Pszczynie http://www.szczotok.com.pl/ są otwarci na propozycje! na blogu umieściła zdjęcie. Pozdrawiam
Światełka dla Was kochane Aniołki [*][*][*] 
Kocham Cię Tymoteuszku
Tymoteusz 38tc *+ 31.12.2008 r. oraz Oliwierek * 17.07.2010 r.
http://tymoteuszek.blog.onet.pl/

Re: Nagrobek dla mojego Aniołka
osamotniona25  
25-09-2009 18:52
[     ]
     
 

Byłaś,Jesteś,Będziesz miłością którą pragnę w sercu mieć.
Ostatnio zmieniony 29-09-2010 13:18 przez marzena1166

Re: Nagrobek dla mojego Aniołka
Magda Z  
22-10-2009 17:50
[     ]
     
cześć
nie wiedziałam o tym forum, dopiero dziś się zalogowałam, ja też szukam jakiegoś wyjątkowego nagrobku dla mojego synka, jeśli nie sprawiłoby trudności to prosze o zdjęcie. 
M.Z.

Re: Nagrobek dla mojego Aniołka
beti23  
22-10-2009 18:24
[     ]
     
http://www.swiatelkapamieci.pl/galeria.html?func=detail&id=317 Tu jest zdjęcie nagrobka mojego synka 
-------------------------------------------------------------------
Fasolka 5tc 12.2007, Fasolka 5tc 04.2008, Adaś ur.zm.w 23tc. 27.01.2009r
"Tak bardzo chcę być z Tobą, czuć Twego serca bicie, za każdą z takich chwil oddałabym całe życie&

Re: Nagrobek dla mojego Aniołka
marzenas  
22-10-2009 19:56
[     ]
     
jak możesz podaj e-mail, 

Byłaś,Jesteś,Będziesz miłością którą pragnę w sercu mieć.

Re: Nagrobek dla mojego Aniołka
Magda Z  
26-10-2009 14:35
[     ]
     
Witam
Jeśli jest możliwe, poproszę o zdjęcie nagrobka. pozdrawiam 
M.Z.

Re: Nagrobek dla mojego Aniołka
Magda Z  
26-10-2009 14:37
[     ]
     
Witam
Jeśli może Pani przesłać mi zdjęcie nagrobka to bardzo proszę, pozdrawiam 
M.Z.

Re: Nagrobek dla mojego Aniołka
huskus  
22-10-2009 20:13
[     ]
     
Tutaj jeszcze podpatrzone na internecie:
http://pacificmemorials.co.nz/Children-memorials.html
Ja wiem, ze to glupio zabrzmi, ale ten cmentarz na zdjeciach jest taki.. pelen zycia, kolorow. Naszym dzieciom chyba by sie podobal :) 

Mama Haneczki* (ur.18.07.2009 - zm.26.08.2009)

Re: Nagrobek dla mojego Aniołka
kizi_22  
24-10-2009 22:41
[     ]
     
Ja też miałam ogromny problem z wybraniem pomniczka dla mojego Synka ale wkońcu wymysliłam ....moge przesłać foto na e-mail mój adres to hebel76@o2.pl 
Edyta mama 3 letniej Oliwki i Aniołka Eryczka (+ 06.05.2009)

Re: Nagrobek dla mojego Aniołka
Toja  
14-02-2010 21:53
[     ]
     
Witam Was serdecznie,
jestem na etapie wybierania nagrobku dla mojego dzieciątka i wiadomo - zależy mi na tym żeby był wyjątkowy, piękny...
Podpowiedzcie mi proszę, czy znacie może jakieś stosowne sentencje/myśli, które można dopisać na nagrobku? Może takie, które Wy dodałyście na nagrobkach lub widziałyście na cmentarzu?
Bardzo proszę... 

Ostatnio zmieniony 14-02-2010 21:56 przez Toja

Re: Nagrobek dla mojego Aniołka
aga72_sa  
14-02-2010 22:01
[     ]
     
Ja swojej Córeczce napisałam po prostu "Dałaś nam tyle radości..." - tka zwyczajnie, od siebie, moja koleżanka napisała u swojej córeczki - spotkamy się za chwilkę, inna "synku, chwilkę byłeś z nami, chwilkę będziesz sam, już niedługo się spotkamy synku ukochany" 
Agnieszka - mama Aniołka Kingusi, Adriana lat 19 i Miłosza - 4 latka.
Oto prawda o człowieku - istnieje dlatego, że ma duszę. A.de Saint-Exupery
http://kingakosiewicz.pamietajmy

Re: Nagrobek dla mojego Aniołka
beti23  
14-02-2010 22:12
[     ]
     
U mojedo synka widnieje napis " Z miłości zrodzony, miłością zostaniesz"
Myślałam również nad : "Za szybko zabłysłaś gwiazdeczko mała, i zaraz zgasłaś nam boleść została".

http://www.swiatelkapamieci.pl/galeria.html?func=detail&id=317 tu znajduje się zdjęcie nagrobku Adasia 
-------------------------------------------------------------------
Fasolka 5tc 12.2007, Fasolka 5tc 04.2008, Adaś ur.zm.w 23tc. 27.01.2009r
"Tak bardzo chcę być z Tobą, czuć Twego serca bicie, za każdą z takich chwil oddałabym całe życie&

Re: Nagrobek dla mojego Aniołka
asiac  
16-02-2010 18:27
[     ]
     
My u Córeczki napisaliśmy:
Tylko czas dzieli nas.
i
Byłaś, jesteś i będziesz naszą miłością... 
http://agatkaciastek.pamietajmy.com.pl

Re: Nagrobek dla mojego Aniołka
AniaK-Z  
10-08-2010 17:34
[     ]
     
Pomniczek dla mojej córeczki zaprojektowałam sama.Nie chciałam żeby był całkiem malutki bo Zuzia miała 2 latka.Wszystko jest do zrobienia.Nagrobek jest z jasnego granitu(1300zł)na nim jest wyryty długi wiersz(1200zł)Tablica jest z ciemnego granitu z wyrytym zdjęciem Zuzieńki a obok figura aniołka,który wygląda jak ona(700zł).To mój e-mail jeśli ktoś chce namiary lub ma pytania aniakz@interia.eu 


Re: Nagrobek dla mojego Aniołka
dora81  
12-08-2010 17:48
[     ]
     
Ja widziałam napis : JEZU POD KRZYŻ TWÓJ ZŁOŻYLIŚMY SKARB SWÓJ, bardzo mi się spodobał może komuś też się spodoba.

Mama aniołka (19.05.03r)3tc i aniołka Gabrysi (17.07.09r)38tc. 


Re: Nagrobek dla mojego Aniołka
MagdalenaB  
11-07-2011 16:58
[     ]
     
Aniołkowe Mamy z okolic Dzierżoniowa podpowiedzcie gdzie udać się w sprawie nagrobka,chodzi nam o solidnego,dokładnego i znającego się na rzeczy kamieniarza.Z góry dziękuje.Światełka dla Naszych Aniołków(*)Mama Marysi(*) 
magdalenaB

Re: Nagrobek dla mojego Aniołka
el  
11-07-2011 17:44
[     ]
     
Ja robiłam nagrobek w ząbkowicach jak chcesz to napisz na maila (ksm_ela@op.pl) dam Ci telefon.
mama Aniołka Michałka 


Re: Nagrobek dla mojego Aniołka
mamagosia  
14-07-2011 14:07
[     ]
     
napisz mi na e-maila to wyślę ci zdjęcie nagrobka mojej córeczki mazurgosia25@gmail.com 


Re: Nagrobek dla mojego Aniołka
asiulka  
28-07-2011 13:32
[     ]
     
zwracam się z ogromną prośbą do tych, którzy mają już zrobione pomniczki dla swoich Aniołeczków. Po kilku wizytach u kamieniarzy jestem zdruzgotana... Jeśli by to nie był problem będę wdzięczna za zdjęcia wykonanych pomniczków.. Podaję maila: asienkagl@wp.pl Dziękuje z góry. 


Re: Nagrobek dla mojego Aniołka
atusia13  
28-07-2011 17:52
[     ]
     
Wysłałam Ci 3 fotki. Pozdrawiam 
Beata
Mama Marcelka z wadą letalną ur.14.05.2009 - zm 24.03.2011 http://funer.com.pl/epitafium,marcel-wysocki,5849,1.html

Re: Nagrobek dla mojego Aniołka
dasia82  
28-07-2011 17:55
[     ]
     
czy ja również moge prosić o zdjęcia? d.asia82@gmail.com Pomnieczek będziemy robić pewnie dopiero na wiosnę ale już zastanawiam się jak ma wyglądać. Chcę dać Olguni najpiękniejszy pomieczek-to wszystko co mogę zrobić dla mojego dzieciątka. 
-----------------------
Mama Aniołka +23.03.2010 (6tc) i Olguni *+ 09.06.2011 (31tc)
Jak przeżyć to gdy cały świat nie cieszy już bo Ciebie brak...
Ostatnio zmieniony 28-07-2011 17:56 przez dasia82

Re: Nagrobek dla mojego Aniołka
atusia13  
28-07-2011 17:59
[     ]
     
Wysłałam i Tobie - póki miałam jeszcze otwartą pocztę. Buziaczki 
Beata
Mama Marcelka z wadą letalną ur.14.05.2009 - zm 24.03.2011 http://funer.com.pl/epitafium,marcel-wysocki,5849,1.html

Re: Nagrobek dla mojego Aniołka
kiniusia1730  
17-08-2011 14:14
[     ]
     
Kochane mamusie ja również proszę Was o zdjęcia nagrobków Waszych Aniołków, ponieważ przymierzam się już do postawienia nagrobka dla mojej Zuzi, tylko pomysłów niestety brak. Podaję maila: kiniusia1730@o2.pl z góry dziękuje za pomoc! 
Kinga mama
Aniołka Zuzi *+ 19.05.2011 (30tc)
i wyczekanego cudu Łucji *08.03.2013

http://www.zuziagolda.pamietajmy.com.pl/

::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora