dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> STRATA DZIECKA
Nie jesteś zalogowany!       

Re: Jaki napis na grób dziecka?
sylwka  
26-05-2006 19:04
[     ]
     
mojemu synkowi napisaliśmy tylko słowa Kochanowskiego "jedną malutką duszą tak wiele ubyło" bo tak właśnie czuję, ale na naszym cmentarzu znalazłam niedawno grobek z 1973 roku a na nim ładny wieszyk: "Nad tym grobkiem gałązki cicho szumcie, synka mego nie zbudźcie, zasnął wiecznym snem, niech spokojnie śpi w grobie tem" Nie wiedziałam wtedy pisząc te słowa że przyjdzie mi znów szukać tego wpisu, 18 marca urodziłam drugiego martwego synka. Pochowaliśmy go w tym samym grobie ze starszym bratem aniołkiem a tabliczkę i wiersz musimy zmienić. Miałam wtedy nadzieję że będę miała tylko jednego synka aniołka... Niestety ... 

Ostatnio zmieniony 30-03-2007 17:36 przez mama Mikołaja

Re: Jaki napis na grób dziecka?
anial  
26-05-2006 22:02
[     ]
     
Ja widziałam na grobie nastolatka taki napis:
"Zniknąłeś nam z oczu lecz z serc naszych nigdy".Nie bede go powtarzac bo jest na tym samym cmentarzu co moja Natalinka, moja mama chce aby napis był prosty i zwięzły "Byłaś, jesteś, będziesz" chociaż żadne słowa nie oddadza tego co My wszystke czujemy... 

Ostatnio zmieniony 26-05-2006 22:28 przez ANIAiMAREK

Re: Jaki napis na grób dziecka?
edi7  
27-05-2006 08:46
[     ]
     
No pomniku mojej przyjaciółki z dzieciństwa jest napisane tak: "Dziękujemy Ci Panie za jej życie nie dokończone,nie dokończone,nie dokończone..."
Wiem,że moja Kasia opiekuje sie moim synkiem;) 
edyta

Re: Jaki napis na grób dziecka?
lola-pola  
14-07-2006 22:03
[     ]
     
moja ciocia umarla gdy miala 6 lat i ma taki napis b. ładny " Tak krotko zylam, tak żyć chcialam lecz umrzec/zginac musialam" ... 


Re: Jaki napis na grób dziecka?
AsiaS  
24-07-2006 12:25
[     ]
     
Właśnie się zastanawiam jaki nagrobek zrobić mojemu Aniołkowi. Napi mam wybrany ale nie wiem czy się zmieści " Byłaś nam słonkiem dziecino droga, teraz jesteś aniołkiem u Pana Boga"
Pozdrawiam wszystkie aniołkowe mamy 
JoannaS
Ostatnio zmieniony 10-08-2006 08:34 przez asias

::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora