dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> STRATA DZIECKA
Nie jesteś zalogowany!       

Re: Jaki napis na grób dziecka?
kamila  
20-02-2006 16:11
[     ]
     
my napisalismy "Spij Aniolku" ale na innym grobie widzialam "Chwilke bylas z nami Chwilke pobadz sama ,nie dlugo sie spotkamy coreczko ukochana"
Misz napisał(a):
> Jaki napis? Jeśli macie grób, jaki umieścić?

> "Powiększyło grono aniołków" - najbardziej oklepane?

> Czy inny jakiś umiesciliście?

> Czasu mamy na to trochę. DO wystawienia pomnika musi minąc ileś tam dni.

> Pogrzeb w piątek. Naszej małej, kochanej Edytki ['] 
KM

Re: Jaki napis na grób dziecka?
mama38  
20-02-2006 18:17
[     ]
     
U naszego Marka jest napis: "sercu zawsze blisko"
znalazłam gdzies krótki wiersz: "dłoniom daleko, sercu zawsze blisko". Było mało miejsca na wpisanie całości.
Ania 


Re: Jaki napis na grób dziecka?
ewcia poławska  
21-02-2006 14:42
[     ]
     
Naprawdę jest to dla Was takie ważne? Mój synek wie co do niego czuję.Rzadne słowa przecież tej miłości i tęsknoty nie sa w stanie opisać.Ja to co czuje mniej więcej udało mi się wyznać w dwóch wierszach,które napisałam małymi literami na kartce i włożyłam ją do misia który stoi na grobie u Kuby. 


Re: Jaki napis na grób dziecka?
Wiol_Ka  
21-02-2006 17:16
[     ]
     
ewcia poławska napisał(a):
> Naprawdę jest to dla Was takie ważne? Mój synek wie co do niego czuję.Rzadne słowa przecież tej miłości i tęsknoty nie sa w stanie opisać.Ja to co czuje mniej więcej udało mi się wyznać w dwóch wierszach,które napisałam małymi literami na kartce i włożyłam ją do misia który stoi na grobie u Kuby.

Jeśli ktoś o pyta to znaczy, iż jest to dla niego ważne. I na pewno nie dyskredytowałabym jego przeżywania żałoby podając przepis na swoją żałobę... lepszą, bo akcentującą WAŻNIEJSZE rzeczy :-( :-( :-( 
------------
Edytka [21 tc, 26.01.2006] i Wojtuś [17 tc, 30.08.2006] ... bardzo mi Was brakuje *

Re: Jaki napis na grób dziecka?
danusia  
21-02-2006 20:12
[     ]
     
Naszego Danielka juz nie ma z nami 3 lata i do tej pory nie bylam wstanie znalezc odpowiednich slow,napisu na tablice. Nie przywiozywalam do tego do tej pory takiej wagi.Teraz dopiero przyszedl czas na wyznanie na martwym kamieniu.Nie wiem dalej jaki bedzie to napis.Nic moich uczuc nie zmieni chociaz by to byly nie wiadomo jakie madrosci. 


Re: Jaki napis na grób dziecka?
Karolina  
14-07-2007 00:32
[     ]
     
Na grobie naszego synka umiescilismy napis:"Z milosci zrodzony miloscia pozostaniesz".Krotkie zdanie,a mowi wszystko.... 


Re: Jaki napis na grób dziecka?
ewcia poławska  
22-02-2006 08:25
[     ]
     
Nie chciałam tym nikogo urazić. Poprostu chciałam opowiedzić Misz jak ja próbuję poradzić sobie podczas odwiedzania grobu mojego synka.Tak naprawdę kiedy zdecydowałabym się na napis na nagrobku też nie wiedziałabym co tam umieścić. A zapytanie: czy jest to dla Was takie ważne? Było tylko zapytaniem a nie stwierdzeniem. 


::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora