dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> DZIECI STARSZE
Nie jesteś zalogowany!       

Mój Ukochny Syn
Mama Patryka  
24-04-2019 08:17
[     ]
     
Jestem mamą 25 letniego syna miesiąc temu powiesił się …Dlaczego Bóg jeden WIE .Nasze życie jest teraz bez wyrazu tak bardzo Go kocham .Tęsknie płacze . 
Mama Patryka

Re: Mój Ukochny Syn
Ania2310  
24-04-2019 08:58
[     ]
     
(*) światełko dla synka. Przytulam Panią mocno i życzę dużo siły... 


Re: Mój Ukochny Syn
Efcia  
24-04-2019 12:56
[     ]
     
Ja również życzę dużo sił. Ja pochowałam w lutym mojego półtora rocznego synka. Wiem co Pani czuję.Mój synek zachorował na białaczkę. Nie dane było mi się długo Nim nacieszyć. Pani syn miał 25 lat. 25 lat wspomnień. Bardzo Pani współczuję. Chciała bym pocieszyć, ale nie bardzo umiem :(. A dla syna zapalam światełko pamięci (*) 
Ewa mama Wojtusia

Re: Mój Ukochny Syn
Miroslawa  
24-04-2019 15:26
[     ]
     
Bardzo współczuję i wiem co teraz Pani przechodzi. Stracić Dziecko w jednej chwili, to ogromny szok. Życzę dużo sił i przytulam do swego serca, które zostało zranione 10 lat temu (Syn miał 24 lata). Światełka dla Syna (*). 
M.M

Re: Mój Ukochny Syn
Mama Patryka  
26-04-2019 08:06
[     ]
     
Dziękuję ja też zapale światełko przytulam Joanna 
Mama Patryka

Re: Mój Ukochny Syn
Mama Patryka  
26-04-2019 08:07
[     ]
     
Dziękuję Joanna 
Mama Patryka

Re: Mój Ukochny Syn
Jolanta  
07-05-2019 15:35
[     ]
     
zapalam światełko pamięci dla Patryka
a Ciebie ściskam serdecznie 
Mama Martynki
jola

Re: Mój Ukochny Syn
Aniulka150  
07-05-2019 20:16
[     ]
     
kochana,lacze sie z toba w bölu,sciskam cie mocno i przytulam!11 miesiecy temu stracilam moja 14 letnia cörenke Wikusie do dzisiaj wylewam morze lez,i gdyby nie Bög i wiara pewnie by mnie juz dzisiaj nie bylo,wszystko stracilo sens, nie mam w sobie zadnej radosci,ale wiem jedno !Zeby sie spotkac z moim dzieckiem musze sie modlic i pomagac innym i bezgragnicznie zaufac Panu Bogu.Postaraj sie kochana odnalesc wiare w modlitwie.Niech Pan Bög i Matenka maja cie w swojej opiece.Z Panem Bogiem. 
Anna Weber

::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora