dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> DZIECI STARSZE
Nie jesteś zalogowany!       

Strata ukochanej córki
kasia-markosia  
04-03-2019 13:38
[     ]
     
Moja córeczka Paulina 05.01.2019 miała obchodzić 18 urodziny , ale niestety żle się poczuła i pojechałyśmy do lekarza, badania najpierw leczono ja na depresję dopiero 09.01.2019 , rezonans i diagnozga guz mózgu. Wyjazd do szpitala w Gdańsku , operacja , próby wybudzania kończyły się padaczkami ,więc stwierdzono ,że trzeba czekać organizm musi nasycić się lekami.21.01.2019 stwiedzono zgon mózgu i 29.01.2019 serduszko mojego dziecka przestało bić.Dopiero po śmierci przyszły wyniki Glejak IV stopnia z naciekami, córka nie miała prawie żadnych objawów , dopiero przed wizytą u lekarza skarżyła się na ból głowy. Moje życie się skończyło , nie mogę pogodzić się z jej śmiercią. Zasypiam i budzę się z myślą o niej.Miała przed sobą całe życie. 
Kasia
Ostatnio zmieniony 09-03-2019 08:28 przez Kasia M

Re: Strata ukochanej córki
cisza  
05-03-2019 00:37
[     ]
     
Bardzo, bardzo ci współczuję. Śmierć dziecka, to taka ogromna niesprawiedliwość, to jak przygniatający głaz... aż chciałoby się zapytać - czy Bóg jest miłosierny, czy wszechmogący ??? 
cisza

Re: Strata ukochanej córki
Jolanta  
05-03-2019 08:18
[     ]
     
Przytulam Cię z całego serca 
Mama Martynki
jola

Re: Strata ukochanej córki
kasia-markosia  
05-03-2019 10:27
[     ]
     
Proszę o światełko i modlitwę za moją Paulinkę.Dziękuję 
Kasia

Re: Strata ukochanej córki
Ania2310  
05-03-2019 11:41
[     ]
     
Światełko dla Twojej córeczki (*) bardzo mi przykro... sciskam Ciebie z całego serca i życzę dużo siły w ten trudny czas.. 


Re: Strata ukochanej córki
AniaS 85  
05-03-2019 12:18
[     ]
     
Bardzo mi przykro. Strata dziecka to dla rodzica największa tragedia. Dużo spokoju i siły. Światełko dla Twojej córeczki (*) 
Ania S 85

Re: Strata ukochanej córki
Miroslawa  
06-03-2019 19:41
[     ]
     
Bardzo mi przykro. Zapalam światełko dla Twojej Córki (*)(*)(*). Życzę Ci dużo sił. 
M.M

złamane serca
kasia-markosia  
08-03-2019 13:11
[     ]
     
Dziękuję za Wasze słowa otuchy . Jest tu tyle bólu , zranionych serc i dusz ,tak wiele cierpiących rodziców .Dopóki nie dotknęła mnie strata mojej ukochanej córki to nie widziałam ile bólu jest dokoła mnie, ile jest mam tak samo cierpiących jak ja ,ze złamanym sercem , pytających jak dalej żyć. Świadomość ogromu tego bólu uświadomiło mi że tyle cierpiących rodziców znalazło w sobie siły , żeby wspierać inne złamane serca i dodawać nam otuchy w naszych cierpieniach.Dziękuję. 
Kasia

Re: złamane serca
krysiajg  
08-03-2019 15:35
[     ]
     
światełko dla Twojej córki
mama Roberta 
krysia

Re: Strata ukochanej córki
kasia-markosia  
24-03-2019 16:20
[     ]
     
Niedługo będą 2 miesiące od śmierci mojej kochanej córeczki ,czuję tylko ból , smutek i straszną tęsknotę.
Siedzę w jej pokoju ,patrzę na jej rzeczy i nie mogę uwierzyć , że jej nie ma. Ból i tęsknota to moje codzienne uczucia , z nimi zasypiam i budzę się.Wiem ,że wszystkie tu cierpimy i tylko to ,że nie jestem sama z takim bólem daje mi nadzieję na przetrwanie. 
Kasia

Re: Strata ukochanej córki
Efcia  
24-03-2019 20:24
[     ]
     
Wiem co czujesz. Mojego synka też z nami nie ma już półtora miesiąca. Podobnie jak u Ciebie jest tylko tęsknota, smutek i cierpienie. Tak bardzo pragnę go przytulić, nakarmić. Miał półtora roku i jeszcze karmiłam go piersią. Łączyła Bas szczególna więź.Bardzo chciała bym Cię pocieszyć, ale jak na razie sama potrzebuję pocieszenia. Pamiętaj nie jesteś sama. Przytulam i zapalam światełka dla Twojej córki i mojego synka (*) (*) (*) 
Ewa mama Wojtusia

::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora