dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> ORGANIZACYJNE
Nie jesteś zalogowany!       

Rekolekcje dla osieroconych rodziców
mamaK  
21-09-2012 22:32
[     ]
     
Wspólnota Rodziców po Starcie Dziecka z Gdańska zaprasza rodziców z całej Polski, którzy doświadczyli śmierci dziecka na Dni Skupienia w terminie od 9 do 11 listopada 2012roku do Domu Rekolekcyjnego Zgromadzenia Misjonarzy Krwi Chrystusa w Swarzewie (droga Puck-Hel).

Rekolekcje przeznaczone są dla rodziców bez względu kiedy dziecko umarło i w jakich okolicznościach : poronienie, śmierć okołoporodowa,śmierć dziecka starszego: choroba, wypadek, morderstwo, samobójstwo.

Spotkanie i modlitwę rozpoczynamy kolacją w piątek ok.18.00, kończymy niedzielnym obiadem.
Całkowity koszt wynosi 160 zł od osoby, obejmuje pełne wyżywienie i noclegi.

Chętnych prosimy o zgłaszanie się na: kontakt@stratadziecka.pl

http://www.stratadziecka.pl/ 
mamaK

Re: Rekolekcje dla osieroconych rodziców
mamaK  
31-10-2012 21:40
[     ]
     
Wyciągam wątek do góry!Zapraszamy na Rekolekcje nad morze! są jeszcze wolne miejsca! 
mamaK

Rekolekcje dla osieroconych rodziców
mamaK  
05-01-2013 13:30
[     ]
     
W dniach 22-24 marca 2013 roku w Domu Rekolekcyjnym ojców jezuitów w Gdyni
ul. Tatrzańska odbędą się Dni Skupienia dla rodziców doświadczonych śmiercią dzieci.
Mogą wziąć w nich udział wszyscy rodzice, którzy utracili dzieci w wyniku choroby, wypadku, samobójstwa, morderstwa, poronienia i śmierci okołoporodowej.
Zapraszamy osoby z całej Polski.
Rekolekcje rozpoczynają się w piątek kolacją, kończą niedzielnym wspólnym obiadem.
W planie dnia: Eucharystia, modlitwa, konferencje, czas na rozmowy indywidualne z kapłanem lub psychologiem (nie będzie grup dzielenia ani warsztatów).
Zapisy : http://www.icfd.pl/index.php?view=details&id=130:Skupienie-dla-rodzicow-po-stracie&option=com_eventlist&Itemid=62 
mamaK

Re: Rekolekcje dla osieroconych rodziców
Styś  
11-02-2013 22:00
[     ]
     
Zapraszamy:) 


Rekolekcje dla osieroconych rodziców
mamaK  
08-08-2013 22:54
[     ]
     
Jako Wspólnota Rodziców po Stracie Dziecka z Gdańska zapraszamy osoby z całej Polski na Rekolekcje dla rodziców, którzy doświadczyli śmierci dzieci - poronienie, śmierć okołoporodowa, śmierć dziecka starszego:
samobójstwo, wypadek, choroba, morderstwo.
Weekendowe Dni Skupienia odbędą się w dniach 13-15 września 2013 roku w Domu Misyjnym Zgromadzenia Misjonarzy Krwi Chrystusa w Swarzewie.
Szczegóły i zapisy www.stratadziecka.pl 
mamaK

Rekolekcje dla osieroconych rodziców listopad 2014
mamaK  
10-09-2014 19:56
[     ]
     
Wspólnota Rodziców po Stracie Dziecka z Gdańska zaprasza rodziców z całej Polski, którzy doświadczyli śmierci dziecka na Dni Skupienia.

Rekolekcje odbędą się w dniach 21-23 listopada 2014 roku w Domu Rekolekcyjnym Archidiecezji Gdańskiej im. św. Wojciecha w Straszynie koło Gdańska, ul. Jana Pawła II 9.

Zaproszenie skierowane jest do rodziców bez względu kiedy dziecko umarło, w jakim wieku i w jakich okolicznościach: poronienie, śmierć okołoporodowa, śmierć dziecka starszego - choroba, wypadek, morderstwo, samobójstwo.

Więcej informacji oraz zapisy na naszej stronie internetowej: www.stratadziecka.pl 
mamaK

Rekolekcje dla osieroconych rodziców-maj 2015
mamaK  
24-02-2015 22:28
[     ]
     
Wspólnota Rodziców po Stracie Dziecka z Gdańska zaprasza rodziców z całej Polski, którzy doświadczyli śmierci dziecka na Dni Skupienia.
Weekendowe rekolekcje odbędą się w dniach 29-31 maja 2015 roku w Domu Rekolekcyjnym Ojców Jezuitów w Gdyni ul. Tatrzańska 35.
Zaproszenie skierowane jest do rodziców bez względu kiedy dziecko umarło,
w jakim wieku i w jakich okolicznościach: poronienie, śmierć okołoporodowa, śmierć dziecka starszego - choroba, wypadek, morderstwo, samobójstwo. Więcej informacji i zapisy na naszej stronie www.stratadziecka.pl 
mamaK

Re: Rekolekcje dla osieroconych rodziców-maj 2015
mariolaus  
02-03-2015 15:21
[     ]
     
mamaK napisał(a):
> Wspólnota Rodziców po Stracie Dziecka z Gdańska zaprasza rodziców z całej Polski, którzy doświadczyli śmierci dziecka na Dni Skupienia.

> Weekendowe rekolekcje odbędą się w dniach 29-31 maja 2015 roku w Domu Rekolekcyjnym Ojców Jezuitów w Gdyni ul. Tatrzańska 35.

> Zaproszenie skierowane jest do rodziców bez względu kiedy dziecko umarło,

> w jakim wieku i w jakich okolicznościach: poronienie, śmierć okołoporodowa, śmierć dziecka starszego - choroba, wypadek, morderstwo, samobójstwo. Więcej informacji i zapisy na naszej stronie www.stratadziecka.pl

Co takie rekolekcje daj??? Ksieza tego nie rozumieją ,ja nie mogę się ich doprosić o odprawienie mszy które zastały zamówione ponad 50 mszy bo maja swoje zasady tak mi wczoraj powiedział 


Re: Rekolekcje dla osieroconych rodziców-maj 2015
mamaK  
02-03-2015 23:41
[     ]
     
Księża wspierający naszą wspólnotę doskonale rozumieją nasz ból. Nie zrozumiałam co piszesz o 50 mszach, czy ksiądz odmówił Ci przyjęcia intencji za zmarłego syna?
A co dają rekolekcje? Nadzieję, wiarę i miłość jeżeli choć trochę otworzysz swoje serce na łaskę. Przez weekend możesz porozmawiać z wieloma osobami, które czują to co Ty. Wspólnota- nawet taka bolesna bardzo umacnia, daje siłę do dalszego życia. Na takich rekolekcjach masz możliwość zadać pytania księdzu, psychologowi innym osieroconym. Konferencje są przygotowane specjalnie dla osieroconych. U nas każda Msza jest w intencji zmarłych dzieci. A spotkanie z osobami które są dalej w żałobie od nas, pokazuje, ze można i warto żyć, choć to życie już zawsze będzie odmienne od dotychczasowego... 
mamaK

Re: Rekolekcje dla osieroconych rodziców-maj 2015
mariolaus  
03-03-2015 13:32
[     ]
     
mamaK napisał(a):
> Księża wspierający naszą wspólnotę doskonale rozumieją nasz ból. Nie zrozumiałam co piszesz o 50 mszach, czy ksiądz odmówił Ci przyjęcia intencji za zmarłego syna?

> A co dają rekolekcje? Nadzieję, wiarę i miłość jeżeli choć trochę otworzysz swoje serce na łaskę. Przez weekend możesz porozmawiać z wieloma osobami, które czują to co Ty. Wspólnota- nawet taka bolesna bardzo umacnia, daje siłę do dalszego życia. Na takich rekolekcjach masz możliwość zadać pytania księdzu, psychologowi innym osieroconym. Konferencje są przygotowane specjalnie dla osieroconych. U nas każda Msza jest w intencji zmarłych dzieci. A spotkanie z osobami które są dalej w żałobie od nas, pokazuje, ze można i warto żyć, choć to życie już zawsze będzie odmienne od dotychczasowego...

Minał już 7 tydzen od śmierci mojego synka i do tej pory nie została odprawiona ani jedna masza a mszy jest zamówionych ponad 50 .W niedziele po raz kolejny bylam z prosba o rozpisanie maszy topowiedzial ze musze czekac na kolejke ja rozumie ze jest dużo zamawianych mszy ale przez taki okres powinien odprawiać chociaż pare Malo tego kazal nam czytac ogłoszenia pod chórem tam będą wypisane maszy .Malo tego jak bylam u niego domofonem prosiłam go żeby otworzyl dzwi to pierwsze pytanie było "A PO CO MAM SCHODZIC"
I to sa ksieza ?KASE UMIA WZISC I N TYM KONIEC!!!!!!! 


Re: Rekolekcje dla osieroconych rodziców-maj 2015
mamaK  
03-03-2015 23:40
[     ]
     
7 tygodni to bardzo krótki czas od śmierci Twojego syna. Przed Tobą jeszcze bardzo długa droga żałoby...Postaraj się w swej rozpaczy nie osadzać wszystkich jedną miara. Są różni ludzi i różni księża. Nie wiem skąd pochodzisz i jakie są u Was zwyczaje. U nas po pogrzebie odprawia się pierwszą Mszę miesiąc po śmierci. Później już według uznania. Msze rodzice zamawiają w rocznicę śmierci, urodzin, imienin. 50 Mszy to ogromna ilość, nie dziwię się, że ksiądz ma problem z rozpisaniem. Nie musisz zamawiać Mszy aby modlić się za swoje dziecko, przyjmuj za niego Komunię św. jeżeli możesz, odmawiaj różaniec - on i Tobie da ukojenie. Ogromną siłę ma Koronka do Bożego Miłosierdzia. Staraj się przemieniać swoją rozpacz w nadzieję, to proces długi ale możliwy. 
mamaK

Re: Rekolekcje dla osieroconych rodziców-maj 2015
mariolaus  
04-03-2015 11:05
[     ]
     
mamaK napisał(a):
> 7 tygodni to bardzo krótki czas od śmierci Twojego syna. Przed Tobą jeszcze bardzo długa droga żałoby...Postaraj się w swej rozpaczy nie osadzać wszystkich jedną miara. Są różni ludzi i różni księża. Nie wiem skąd pochodzisz i jakie są u Was zwyczaje. U nas po pogrzebie odprawia się pierwszą Mszę miesiąc po śmierci. Później już według uznania. Msze rodzice zamawiają w rocznicę śmierci, urodzin, imienin. 50 Mszy to ogromna ilość, nie dziwię się, że ksiądz ma problem z rozpisaniem. Nie musisz zamawiać Mszy aby modlić się za swoje dziecko, przyjmuj za niego Komunię św. jeżeli możesz, odmawiaj różaniec - on i Tobie da ukojenie. Ogromną siłę ma Koronka do Bożego Miłosierdzia. Staraj się przemieniać swoją rozpacz w nadzieję, to proces długi ale możliwy.

Zle mnie zrozumiałas mnie chodzi wyłącznie o to ze pieniądze umia wzasc ale odprawić mszy to już maja straszny problem a po drugie jak zostałam potraktowana??? Mnie głownie chodzilo żeby chociaz jedna msze odprawil a reszta to normalnie w późniejszym terminie.Zreszta po 7 tygodniach powinien chociaż czesc rozpisać ale jemu się nie chciało widocznie to nie jest tydzień albo dwa . 


Rekolekcje dla osieroconych rodziców-wrzesień 2015
mamaK  
11-08-2015 22:06
[     ]
     
Zapraszamy na ostatnie w tym roku weekendowe dni skupienia dla osieroconych rodziców organizowane przez naszą Wspólnotę.
Rekolekcje odbędą się w Domu Rekolekcyjnym w Straszynie koło Gdańska, w terminie 18-20 września 2015 r.
Szczegółowe informacje oraz formularz zgłoszeniowy znajduję się na
naszej stronie:

http://www.stratadziecka.pl/aktualnosci/aktualnosci/10872/rekolekcje-dla-osieroconych-rodzicow 
mamaK

::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora