dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> GRUPY WSPARCIA
You are not logged in       

Grupa wsparcia - Elbląg
H-ania  
15-01-2011 17:49
[     ]
     
Poszukuję dziewczyn po stracie, zamieszkałych w Elblągu i okolicach. Powstał pomysł utworzenia w naszym mieście grupy wsparcia dla rodzin po stracie dziecka. Grupa ma mieć charakter świecki, utworzona zostanie przy lokalnym stowarzyszeniu. Początkowo możemy spotykać się we własnym gronie - istnieje także możliwość, że z czasem dołączy do nas psycholog. Wszystkie osoby zainteresowane uczestnictwem w takiej grupie proszę o kontakt mailowy - mój adres mailowy: anna.s.tpd@gmail.com 

Mama Adasia i Aniołka Lenki (41tc)

Re: Grupa wsparcia - Elbląg
H-ania  
19-01-2011 21:00
[     ]
     
Dzisiaj odbyło się pierwsze spotkanie. Byłyśmy tylko 3 (a może aż?) - ale nie brakowało nam tematów do rozmowy. Było bardzo miło, dziewczyny są fantastyczne. To niesamowite, jak wielkim wsparciem może być sama obecność i współczucie innych mam, które przeżyły stratę. Korzystając z okazji, dziękuję Wam, że jesteście.

Kolejne spotkanie pewnie w przyszłym miesiącu. Osoby zainteresowane szczegółami proszę o kontakt mailowy lub na gg (dane w poście powyżej). Serdecznie zapraszamy. 

Mama Adasia i Aniołka Lenki (41tc)

Re: Grupa wsparcia - Elbląg
H-ania  
06-07-2011 00:12
[     ]
     
Podciągam wątek! Wszystkich zainteresowanych Rodziców z Elbląga i okolic proszę o kontakt mailowy: anna.s.tpd@gmail.com
Spotykamy się raz w miesiącu, rozmawiamy, wspominamy. Udało się nawet zorganizować wspólne wyjście do kina na film "Między światami".

Serdecznie zapraszam. 

Mama Adasia i Aniołka Lenki (41tc)

Re: Grupa wsparcia - Elbląg
H-ania  
17-07-2011 21:04
[     ]
     
Zapraszamy wszystkich zainteresowanych Rodziców z Elbląga i okolic na spotkanie grupy wsparcia - w środę (20 lipca 2011) na godzinę 16:30. Miejsce spotkania: siedziba Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Elblągu , ul. 1 Maja 37 (wejście od podwórza).

W celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji, proszę o kontakt na adres e mail: anna.s.tpd@gmail.com

SERDECZNIE ZAPRASZAMY 

Mama Adasia i Aniołka Lenki (41tc)

::   w górę   ::
Jump to :
Forum tworzone przez W-Agora