dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> GRUPY WSPARCIA
Nie jesteś zalogowany!       

Bielsko biała i okolice, albo i dalsze regiony. zorganizujemy spotkanie, moze jakis wakacyjny wypad.
sandruska  
30-06-2010 09:56
[     ]
     
witam was wszystkie, moze zorganizujemy jakies grupowe spotkanie nas wszystkich rodziców po stracie:(
mysle sobie ze nie musimy spotykac sie wszyscy ktorzy mieszkamy blisko siebie tylko moze jakis wypad wspolny gdzie na wakacje, na dwa lub trzy dni. Moze to smieszne ale tak pomyslalam ze co roku jest organizowany x-box fun day gdzie jezdzi moj brat i pomyslalam ze skoro tacy konsolowcy maja dzien i miejsce spotkania to czemu nie my?
w taki dzien moga sie spotkac wszyscy.
piszcie co o tym myslicie
pozdrawiam 
Sandra Mamusia kochanego Kubusia! 14.05.2010r [*]:(
Oliwki 14.04.2011r [*]:(
I Wiktorka ur 11.01.2013r:)

Re: Bielsko biała i okolice, albo i dalsze regiony. zorganizujemy spotkanie, moze jakis wakacyjny wypad.
malost  
30-06-2010 10:15
[     ]
     
To ja zapraszam Cię na spotkanie naszych Grup Wsparcia wszystkie terminy na www.grupywsparcia.org.pl, jest nas corac więcej chętnych do spotkań, rozmów. Docelowo na dzień dzisiejszy spotykamy się w Mysłowicach, ale dązymy do spotkańw każdym województwie. Zapraszam 
Gosia

Re: Bielsko biała i okolice, albo i dalsze regiony. w sprawie spotkania grup wsparcia
goska01  
30-06-2010 20:17
[     ]
     
świetny pomysł ze spotkaniami grup wsparcia w każdym województwie, a w kujawsko pomorskim też planujecie?????????????????????????

mama aniołka Amelki 11.01.2010 41tc. 


Re: Bielsko biała i okolice, albo i dalsze regiony. w sprawie spotkania grup wsparcia
malost  
01-07-2010 09:17
[     ]
     
Chcemy mieć wszędzie grupy wsparcia, w kujawsko-pomorskim również, pomagać prawnie i szkolić personel, edukować społeczeństwo. Dopiero rozpoczynamy, ale już wiem, że jesteśmy potrzebni. Bardzo chcę pomagać. Wpisujcie się na www.grupywsparcia.org.pl,potrzebujemy wszyskich mam które czekają na zmiany. Ściskam serdecznie
światełka dla maleńkich Aniołeczków (*************) 
Gosia
Ostatnio zmieniony 01-07-2010 09:18 przez malost

Re: Bielsko biała i okolice, albo i dalsze regiony. w sprawie spotkania grup wsparcia
hannah  
12-08-2010 14:11
[     ]
     
Sandruska, jestem za, planujesz coś konkretnego? mieszkam niedaleko Bielska-Białej. Mamy swoją Grupę Wsparcia w Rydułtowach koło Rybnika, Wodzisławia sl.
daj znać... 
Hannah mama Majeczki (38tc *+ 15.01.2010) i Zuzi i Mikołajka

majaknopek.pamietajmy.com.pl

Re: Bielsko biała i okolice, albo i dalsze regiony. w sprawie spotkania grup wsparcia
Myszka  
12-08-2010 14:57
[     ]
     
ja też mieszkam niedleko Bielska... 4380961- gg 

mamusia Aniołka Piotrusia
http://piotrusniedbala.pamietajmy.com.pl/index.php?m=Obituaries&a=Detail





::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora