dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> GRUPY WSPARCIA
Nie jesteś zalogowany!       

grupa wsparcia dla rodziców po stracie
mamaxawerkaimaxia  
18-07-2009 21:55
[     ]
     
SZukam rodziców, którzy stracili maleńkie dziecko lub urodziło im się martwe maleństwo i chcieliby się spotykać jako grupa wsparcia. Mieszkam w Warszawie. Do tej pory nie natrafiłam na taką grupę. Czuję wielką potrzebę podzielenia się swoimi doświadczeniami z rodzicami w podobnej sytuacji. Sama straciłam jedno z moich bliźniąt ponad rok temu.
Vzekam na kontakt. Serdecznie pozdrawiam 

Ostatnio zmieniony 18-07-2009 21:55 przez kondrasia

Re: grupa wsparcia dla rodziców po stracie
natkaszczerbatka  
21-07-2009 13:53
[     ]
     
ja sie zglaszam. Od dawna chcielismy stworzyc taka grupe, jednak na spotkania - jak przyszlo co do czego przychodzilo niewiele osob. Moze tym razem sie uda? Masz na oku jakies fajne i spokojne miejsce? Pozdr. Ania 


Re: grupa wsparcia dla rodziców po stracie
mamaxawerkaimaxia  
27-07-2009 20:00
[     ]
     
No wlasnie, trudno bedzie zebrac duza grupe, bo rodzice, gdy przyjdzie co do czego, uciekaja, a moze powinnam napisac uciekamy....Ale moim zdaniem nawet troje rodzicow, czy tez 3 ich pary moga stanowic dobry trzon. Mysle, ze mam miejsce, moze mozna by taka mala grupke jakos w pazdzierniku zaczac? To miejsce to Osrodek Interwencji Kryzysowej na Dalibora, kolo Ciolka. Panie sa tam chetne. Ja sama jestem psychologiem, moze cos tez moge dompomoc, choc chcialabym oczywiscie i przezde wszstkim brac udzial.
Co Wy na to? Od czegos trzeba zaczac...
A Natka, ja pisalam na twoj majl, ale mi odeslala, pisalam o tym reporterze, jestem chyba zaintertesowana, musialabym tylko goscia poznac oczywiscie. Jak sie skontaktujemy, mozesz podac mu moj majl na przyklad? napisz czy tak, a ja wtedy podam adres. Powiedzcie, czy moge go podac na forum, czy to niezgodne z etyka komputerow ;)?
Pozdrawiam! 


Re: grupa wsparcia dla rodziców po stracie
natkaszczerbatka  
29-07-2009 15:21
[     ]
     
to moze nam sie uda?
Wydaje mi się, że na Dalibora już jest taka grupa dla osób po poronieniu. Czy to chodzi o tą samą grupę czy inna?
A mój mail to:
natkaszczerbatka@gazeta.pl
chyba zrobiłam literówkę, dlatego nie dotarł. 


::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora