dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> GRUPY WSPARCIA
Nie jesteś zalogowany!       

a może spotkałby się mamy z okolic Katowic???
mama Elizy  
08-03-2006 15:07
[     ]
     
Przeczytałam dziś o spotkaniu mam z Warszawy a możeby tak spotkałyby się ze sobą mamy z okolic Katowic. Ja jestem z Sosnowca, jestem mamą Elizy która odeszła zaraz po porodzie. Czekam na wiadomosci i poropozycje. 
mama Elizy

Re: a może spotkałby się mamy z okolic Katowic???
edi7  
10-03-2006 16:30
[     ]
     
Sorki,że dopiero dziś,ale chetnie spotkałabym się z anielskimi mamusiami ze śląska:)
Od niedawna wróciłam do pracy i już mnie dopadło choróbsko,ale możemy się jakoś umówić.Tylko gdzie i kiedy???masz pomysła? 
edyta

Re: a może spotkałby się mamy z okolic Katowic???
aga555  
10-03-2006 17:03
[     ]
     
jestem ze slaska tychy dokladnie chetnie wezme udzial w takim spotkaniu jestem mama aniolka dominika ktoty odszedl w chwili narodzin pozdrawiam aga 


Re: a może spotkałby się mamy z okolic Katowic???
mama Elizy  
11-03-2006 15:23
[     ]
     
myślę że dobrze bybyło w Katowicach tam z każdego miejsca łatwo dojechać. Może znacie jakieś fajne miejsce ???? Pozdrawiam 
mama Elizy

Re: a może spotkałby się mamy z okolic Katowic???
Awena  
11-03-2006 19:15
[     ]
     
Takie spotkanie to dobry pomysl. Chcialabym do Was dolaczyc. Nie wiem czy moglabym, bo jestem juz osoba starsza i moja corka odeszla kiedy juz wchodzila w dorosle ,samodzielne zycie. 


Re: a może spotkałby się mamy z okolic Katowic???
edi7  
12-03-2006 11:04
[     ]
     
Osierocona mama to osierocna mama bez względu na wiek.Nie wiem tylko jakie miejsce doradzić żeby było miło i spokojnie.Bez głośnej muzyki i tak nastrojowo.Jest Gaudi na Wawelskiej i tam jest miło,ale lekko drogo(za to pyszne lody:))tylko trzeba zamowić miejsce bo tam jest zawsze pełno ludzi.Gaudi jest bardzo blisko dworca głównego.Napiszcie co myślicie,i czy to,że jestem w ciąży Was nie zdołuje.
Pozdrawiam 
edyta

Re: a może spotkałby się mamy z okolic Katowic???
mama Elizy  
13-03-2006 08:16
[     ]
     
Jeśli ta knajpka jest w centrum to chyba byłoby oki, a co do twojej ciąży edi to jesli chodzi o mnie to nie jest żaden problem. Uważam że jestes w tym momencie promykiem nadzieji dla mam które straciłu\y dzieci swe. Nosisz nadzieje pod sercem. A ja jestem dowodem że może byc dobrze mam przeciez Matyldę. A co do Aweny to nie rozumiem twojej obawy strata to strata ból, tęsknota i cierpienie to samo, ja nie widzę różnicy boli tak samo. Przeczytałam że twoja córka kończyła by w tym roku 28 lat ja własnie tyle mam więc czy tobie nie będzie przykro??? Pozdrawiam przytulam i czekam na odp. 
mama Elizy

Re: a może spotkałby się mamy z okolic Katowic???
Awena  
17-03-2006 09:46
[     ]
     
To dobry termin, ateraz konkrety. 


Re: a może spotkałby się mamy z okolic Katowic???
edi7  
15-03-2006 15:45
[     ]
     
Kobiety i co z naszym spotkaniem? macie jakąś konkretną propozycję czasową? bo ja moge zamówic stolik i Gaudiego.
Pozdrawiam 
edyta

Re: a może spotkałby się mamy z okolic Katowic???
Awena  
15-03-2006 15:59
[     ]
     
Dziekuje za mile slowa. Bardzo chcialabym sie z Wami spotkac i moze wlasnie po rozmowach z Wami uda mi sie pewne rzeczy zrozumiec. Zorganizujcie takie spotkanie ja nie pracuje ,wiec kazdy termin bedzie mi odpowiadal.Pozdrawiam. 


Re: a może spotkałby się mamy z okolic Katowic???
aniao3  
15-03-2006 18:23
[     ]
     
trzymam kciuki za spotkanie :)
wrzuccie prosze tez info o tym spotk. na forum www.poronienie.pl - bo wiem ze tam tez sa mamy ze slaska wiec pewnie chetnie by sie spotkaly
usciski



Re: a może spotkałby się mamy z okolic Katowic???
mama Elizy  
16-03-2006 09:02
[     ]
     
Dziewczyny ja teraz też nie pracuje więc pasuje mi każdy dzień tylko popołudniu mój mąż pracuje do 16 po 16 ja mam wolne. Pozdrawiam 
mama Elizy

Re: a może spotkałby się mamy z okolic Katowic???
edi7  
16-03-2006 19:03
[     ]
     
Ja niestety pracuje i to sporo więc dla mnie wchodzą w grę soboty i niedzielę.Mam wolny ten weekend,ale to za szybko a następny to pierwszy weekend kwietniowy.Umawiamy się na 1 czy 2 kwietnia?:)) 
edyta

Re: a może spotkałby się mamy z okolic Katowic???
mama Elizy  
16-03-2006 19:24
[     ]
     
mnie bardziej pasuje 2 kwietnia moja mama 1 kwietnia ma imieniny wiec będzie impreza. Pozdrawiam 
mama Elizy

Re: a może spotkałby się mamy z okolic Katowic???
edi7  
17-03-2006 16:45
[     ]
     
W takim razie proponuję 2 kwietnia godzinę chyba przystępną np.16.30 i spotkajmy się może w miejscu dobrze znanym np.pod zegarem elektronicznym (na zewnątrz) na dworcu katowickim,a potem pójdziemy gdzieś:)jak policzę ile nas to zdecyduję czy to będzie Gaudi czy jakaś inna knajpka;)pozdrawiam 
edyta

Re: a może spotkałby się mamy z okolic Katowic???
mama Elizy  
18-03-2006 12:59
[     ]
     
oki będę napewno, pozdrawiam 
mama Elizy

Re: a może spotkałby się mamy z okolic Katowic???
brygida  
18-03-2006 21:32
[     ]
     
I ja tez bardzo chetnie się z Wami spotkam... 


Re: a może spotkałby się mamy z okolic Katowic???
edi7  
19-03-2006 15:39
[     ]
     
Dziewczyny bardzo się cieszę,że uda nam się(mam nadzieję) spotkać.Nic tak dobrze nie robi jak rozmowa z kimś kto rozumie wszystko bo sam to przeżył.Oprócz nas będzie może kilka dziewczyn z forum strata dziecka,chore dziecko.Pozdrawiam i już czekam na spotkanie:) 
edyta

Re: a może spotkałby się mamy z okolic Katowic???
Awena  
18-03-2006 22:26
[     ]
     
Ciesze sie ,potwierdzam moja obecnosc.Pozdrawiam. 


Re: a może spotkałby się mamy z okolic Katowic???
aga555  
18-03-2006 23:53
[     ]
     
prawdopodobnie mnie nie bedzie jesli termin nie zmieni sie pracuje caly dzien ale duchem bedze z wami aga 


Re: a może spotkałby się mamy z okolic Katowic???
edi7  
22-03-2006 21:40
[     ]
     
Dziewczyny zamówiłam juz stolik.Bliżej 2 kwietnia umówimy się co do tego jak się pod tym zegarem rozpoznamy:) 
edyta

Re: a może spotkałby się mamy z okolic Katowic???
mama Elizy  
22-03-2006 21:46
[     ]
     
no tak będziemy musiały się jakoś scharakteryzować.Pozdrawiam. 
mama Elizy

Re: a może spotkałby się mamy z okolic Katowic???
brygida  
27-03-2006 16:18
[     ]
     
Witam :)
Ja też zgłaszałam chęć zobaczenie się z Wami:)
Ja jestem z dąbrowy Górniczej, czy ktoś z tej okolicy się też wybiera. Może sie razem umówimy , moje gg 5576993 


Re: a może spotkałby się mamy z okolic Katowic???
edi7  
28-03-2006 10:23
[     ]
     
Dziewczyny bardzo Was przepraszam,ale ja nie moge byc na naszym spotkaniu.Wczoraj wylądowałam w szpitalu bo mialam plamienie i mam nakaz leżenia.Wrócilam do domu na własne żądanie,bo żadna przyjemność siedziec w szpitalu.Mam także zakaz wzruszeń a takowych napewno nie zabraknie na spotkaniu.Pozdarwiam 
edyta

Re: a może spotkałby się mamy z okolic Katowic???
Doris  
28-03-2006 15:16
[     ]
     
Czy mogłabym równiez spotkaćsię zWami??
Dorota 


Re: a może spotkałby się mamy z okolic Katowic???
Doris  
28-03-2006 15:02
[     ]
     
Mam na imię Dorota. Niecały rok temu straciłam maleństwo które miało wadę:acranius.
Jesli tylko mogłabym,chciałabym bardzo się z Wami wszystkimi spotkać 2 kwietnia o 16,30 pod zegarem na dworcu w Katowicach.Czy mogę??bardzo mi zalezy... 


Re: a może spotkałby się mamy z okolic Katowic???
mama Elizy  
28-03-2006 15:20
[     ]
     
Dorotko cóż to zapytanie oczywiście że możesz przyjśc na to spotkanie. Zaproszone są wszystkie mamy utraconych dzieci bez znaczenia czy to było maleństwo z ciąży kilkutugodniowej , czy noworodek czy też dziecko starsze. Strata zawsze ta sama, ból i tęsknota też. Pozdrawiam i czekam na spotkanie. 
mama Elizy

Re: a może spotkałby się mamy z okolic Katowic???
Doris  
28-03-2006 15:36
[     ]
     
czyli odbędzie sie ono w najbliższą niedzielę o 16.30 pod zegarem na dworcu PKP w Katowicach??
Pozdrawiam serdecznie!
Dorota 


Re: a może spotkałby się mamy z okolic Katowic???
PtakCiszy  
28-03-2006 18:23
[     ]
     
Ja również Bardzo chetnie spotkam sie z Wami. 


Re: a może spotkałby się mamy z okolic Katowic???
mama Elizy  
29-03-2006 08:02
[     ]
     
Dziewczyny musimy teraz postanowic gdzie spędzimy nasze spotkanie , Edi niestety nie będzie z nami. Jesli macie jakieś propozycje to czekamy. Pozdrawiam. 
mama Elizy

Re: a może spotkałby się mamy z okolic Katowic???
edi7  
29-03-2006 09:54
[     ]
     
Tylko,że knajpka jest zamówiona,a beda jeszcze mamy ze stronki chore dziecko,strata dziecka i Joamol wie gdzie jest Gaudi;)Ja mam tylko potwierdzic tę rezerwacje a to żaden problem:)W sumie jak wszystkie przyjdą to będzie Was 8 sztuk:)pozdrawiam "prawie" z łóżeczka:) 
edyta

Re: a może spotkałby się mamy z okolic Katowic???
mama Elizy  
29-03-2006 12:56
[     ]
     
oki to Gaudi jakoś tam trafimy. Dzieki Edi i leż w łóżku jak grzeczna dziewczynka. Pozdrawiam i ściskam.:))))))) 
mama Elizy

Re: a może spotkałby się mamy z okolic Katowic???
liberda  
31-03-2006 00:05
[     ]
     
czesc żałuje ze dopiero niedawno znalzłam ta stronecisze sie ze spotkają się mamy zokolic Katowic a jednoczesnie ubolewam ze nie mogee z Wami byc. Jestem mamma3 aniłków i 6letniego mateusza 


Re: a może spotkałby się mamy z okolic Katowic???
edi7  
31-03-2006 18:33
[     ]
     
Przypominam spotkanie w niedzielę o 16.30 pod zegarem na dworcu:)mnie nie będzie ale proszę przyjdźcie,nie ma sie czego obawiać:)
trzymam kciuki,żeby wszytko ładnie przebiegło:) i na sprawozdanie ze spotkania:)
pozdrawiam 
edyta

Re: a może spotkałby się mamy z okolic Katowic???
mama Elizy  
31-03-2006 19:42
[     ]
     
Edi nic się nie martw sprawozdanie zdamy pospotkaniu, a ty lez i otpoczywajbo jak maleństwo przyjdzie na świat to nie będziesz miała juz czasu na wylegiwanie sie w łózku wiem coś o tym ;)))) Pozdrawiam i ściskam. Aha ja bede ubrana w czarny długi płaszcz ze skóry, mam włosy z pasemkami blond, krótkie za ucho, i prawie mi stukneła 30-tka. Napiszcie dziewczyny coś o sobie to łatwiej nam się będzie rozpoznać pod zegarem. Pozdrawiam jeszcze raz i do niedzieli. 
mama Elizy

Re: a może spotkałby się mamy z okolic Katowic???
Awena  
31-03-2006 20:42
[     ]
     
Witam wszystkie. Będę w granatowym płaszczu z kapturem i czarnych spodniach ;wlosy blond krótkie ,kręcone i...najstarsza.Do zobaczenia. 


Re: a może spotkałby się mamy z okolic Katowic???
edi7  
01-04-2006 11:43
[     ]
     
Tak Wam zazdroszczę:( 
edyta

Re: a może spotkałby się mamy z okolic Katowic???
edi7  
01-04-2006 19:10
[     ]
     
Stolik ma potwierdzoną rezerwację i będzie na Was czekał do 16.45 Gaudi ul.Wawelska 2.Do knajpki schodzi się tak w dół po schodkach.Pozdrawiam 
edyta

Re: a może spotkałby się mamy z okolic Katowic???
edi7  
01-04-2006 19:13
[     ]
     
Zapomniałam dodać,że macie najwiekszy stolik, w rogu sali i nie ma na niego ani hasla ani nazwiska,wystarczy powiedzieć,że macie rezerwację:) 
edyta

Re: a może spotkałby się mamy z okolic Katowic???
liberda  
01-04-2006 19:58
[     ]
     
ja tez siedze w domu bo jestem na l-4 ,za pozno tez wszłam na strone aby do was dołaczyc,jak chcesz pogadac daje numer gg 1399417 


Re: a może spotkałby się mamy z okolic Katowic???
edi7  
02-04-2006 10:38
[     ]
     
Mimo tego żem w domku to mało siedze przy kompie,bo powinnam leżeć:)
Dziewczyny!!!!z forum chore dziecko, strata dziecka będzie joasia na spotkaniu(joamol).Tylko ona bidaka została chętna więc dodajcie jej odwagi:)chociaż odważna jest bo kiedys same we dwie sie spotkałyśmy i tez byl starch:)pozdrawiam i czekam na wieści:) 
edyta

Re: a może spotkałby się mamy z okolic Katowic???
Doris  
03-04-2006 15:52
[     ]
     
Tu Dorota:) bylam na spotkaniu w niedzielę.bylo bardzo miło...choć były tez łzy...ja nie chcialam płakać ale trochę mnie oczy nie słuchaly..była Brygida,Mama Elizy i chyba Joasia ale nie jestem pewna.Bardzo mi tospotkanie pomogło..podniosło na duchu:) 


Re: a może spotkałby się mamy z okolic Katowic???
edi7  
03-04-2006 21:00
[     ]
     
Wiem z maila od Joasi o spotkaniu.Bardzo się cieszę,że się udało mimo tego,że tak wiele osób zrezygnowało,a przecież takie spotkania to nie tylko ból i łzy;)dziewczyny bardzo gorąco Was pozdrawiam 
edyta

Re: a może spotkałby się mamy z okolic Katowic???
mama Elizy  
04-04-2006 08:27
[     ]
     
Spotkanie nam sie udało były łzy moje nie wiem dlaczego ale czasami tak mam raz lepszy raz gorszy dzień. Ale teraz czuję się lepiej spotkanie bardzo mi pomogło. Było bardzo miło i sympatycznie i dostałam taki kawał tortu żę nie dałam rady go zjesć . Pozdrawiam i dziękuje wam dziewczyny. 
mama Elizy

Re: a może spotkałby się mamy z okolic Katowic???
brygida  
04-04-2006 08:55
[     ]
     
ja też bardzo się cieszę ze spotkania:)
Dla mnie to bardzo ważne, jak ktoś rozumie co ja mówie, a przede wszystkim nie krytykuje:) Dzięki Wam dziewczyny :) 


Re: a może spotkałby się mamy z okolic Katowic???
Joamol  
02-05-2006 10:45
[     ]
     
Hej, zarejestrowalam sie specjalnie, zeby Wam podziekowac. Dla mnie to tez bylo wazne spotkanie. Ściskam Was mocno i mam nadzieję, że się spotkamy jeszcze. Pośmiejemy, popłaczemy, połączymy na te chwile. Trzymajcie się.
Asia 


Re: a może spotkałby się mamy z okolic Katowic???
mama Elizy  
02-05-2006 13:23
[     ]
     
Witaj Asiu koniecznie musimy powtórzyc spotkanie. Napisz jak tam badania maleństwa. Pozdrawiam i ściskam mocno. Sylwia 
mama Elizy

Re: a może spotkałby się mamy z okolic Katowic???
brygida  
02-05-2006 18:11
[     ]
     
Koniecznie 


Re: a może spotkałby się mamy z okolic Katowic???
edi7  
02-05-2006 19:04
[     ]
     
No to żaden problem:)Wy juz wiecie jak wyglądacie, ja wiem jak wygląda Joasia tylko podac termin i działać:)) 
edyta

Re: a może spotkałby się mamy z okolic Katowic???
mama Elizy  
02-05-2006 20:08
[     ]
     
to co kiedy ???? bo miejsce chyba to samo początek na dworcu potem ta knajpka w której podaja taki kawałek tortu że tylko przyszła mam jest chyba go wstanie zjeść i oczywiście lody Asia wie co mam na mysli pozdrawiam goraco i czekam na propozycje terminu 
mama Elizy

Re: a może spotkałby się mamy z okolic Katowic???
brygida  
02-05-2006 20:12
[     ]
     
No może tym razem uda nas się spotkać w większym gronie:) 


Re: a może spotkałby się mamy z okolic Katowic???
edi7  
03-05-2006 11:40
[     ]
     
Ja mogłabym się spotkać już 6 mja w sobotę,ale nie wiem jak sie będę czuła,bo ostatnio po dwóch dniach pracy miałam uporczywy ból brzucha i teraz cały czas wypoczywam i jest lepiej a jutro wracam do pracy i nie wiem jak będzie.Poza tym to chyba troche mało czasu,więc proponuję coś później np.27 maja-sobota:) czy sobota to dobry termin? napiszcie co o tym myślicie;)
pozdrawiam gorąco 
edyta

Re: a może spotkałby się mamy z okolic Katowic???
ASIULA  
29-05-2007 12:22
[     ]
     
może i ja sie przyłączę. Jak będzie jakiś termin spotkania w katowicach - bo ostatnio przeoczyłam:-( 


Re: a może spotkałby się mamy z okolic Katowic???
mama Elizy  
29-05-2007 12:32
[     ]
     
I co dziewczyny wy na to, może się spotkamy, pogadamy powspominamy zrobimy sobie grupową terapię. Dajcie znać kiedy, gdzie a zjawię sie napewno. Pozdrawiam Sylwia 
mama Elizy

Re: a może spotkałby się mamy z okolic Katowic???
Tangerine  
29-05-2007 13:10
[     ]
     
również chętnie się przyłącze!/jestem mama Julci która umarła w brzuszku w 37 tc. dajcie znac gdzie najlatwiej byloby sie spotkac. moje gg 7482529.
[***] dla Aniolków 
Tangerine

Re: a może spotkałby się mamy z okolic Katowic???
edi7  
29-05-2007 15:13
[     ]
     
Wiecie,że i ja o tym mslałam ostatnio?:)))coś w tym jest:) Mlody troszke podróśł i może posiedzieć z tatą,a ja chętnie poznam nowe osoby i zobaczę Cię Sylwio ponownie:))
Wymyślcie jakiś termin,ale taki do zniesienia.A może jeśli nie planujecie wyjazdu na Boże Ciało to może wtedy? a jak macie inny pomysł to czekam:) 
edyta

Re: a może spotkałby się mamy z okolic Katowic???
AgnieszkaU  
29-05-2007 20:41
[     ]
     
Ja też się zgłaszam!!! Nigdy nie byłam na takim spotkaniu, nie wiem, gdzie się odbywają. 

Ostatnio zmieniony 29-05-2007 20:41 przez AgnieszkaU

Re: a może spotkałby się mamy z okolic Katowic???
Sylwusia  
29-05-2007 21:21
[     ]
     
Dziewczyny wspaniały pomysł.Ja tez nigdy nie byłam na takim spotkaniu.Jestem z woj.opolskiego ale do Katowic mogłabym dojechac tylko zeby to było po 10 czerwca.
Pomyslcie nad data.
prosze o wiadomosc na GG 2612937.Dziekuję!!

Sylwia mama Martinka\*/06.11.2006\*/40tc. 


Re: a może spotkałby się mamy z okolic Katowic???
edyta7705  
29-05-2007 22:22
[     ]
     
Chetnie bym się z wami spotkała, choć przyznam że grafik mam napiety, ale może sie uda.................znam jeszcze dwie dziewczyny które tez chetnie wzięłyby uidział. Może ktos rzuci jakimś pomysłem. Moje GG 1677869 


Re: a może spotkałby się mamy z okolic Katowic???
edi7  
30-05-2007 16:29
[     ]
     
No i jak ŚLązaczki damy radę się spotkać? 
edyta

Re: a może spotkałby się mamy z okolic Katowic???
Tangerine  
30-05-2007 20:05
[     ]
     
rade to pewni damy :) moze 15 tj. piątek-ja nie pracuje, ale dla pracujących moze byc poblem w tygodniu.moze ok godz 16? tylko gdzie?ja jestem z rybnika wiec nie za bardzo moge zalatwic sale lub cokolwiek innego?i wiadomo data i godz to tylko propozycja.dajcie znac.
pozdrowionka
Agnieszka 
Tangerine

Re: a może spotkałby się mamy z okolic Katowic???
ajusia  
30-05-2007 20:56
[     ]
     
Data ok, ale proponuję późniejszą godzinę. Pracuję do 16 więc potrzebuje czasu na dojazd z Bytomia

pozdrawiam Aga 


Re: a może spotkałby się mamy z okolic Katowic???
edi7  
30-05-2007 21:53
[     ]
     
Ja 15 nie dam rady mam pracę i koncert,ale kilka psotów wcześniej proponowałam wolny dzień Boże Ciało.To chyba nie jest zły dzień na spotkania? keidyś spotkałysmy się po prostu w kawiarni,tak zupełnie niezobowiązująco,żeby sobie pogadać,zobaczyć,że jestesmy takie same:)Pomyślcie o tym Bożym Ciele... 
edyta

Re: a może spotkałby się mamy z okolic Katowic???
Wioletta  
06-06-2007 11:17
[     ]
     
Ja jestem z Rybnika jeździliśmy kiedyś z mężem na spotkania w Tychach. Jak ustalicie jakiś termin to chętnie przyjadę 
Wioleta
mama Adrianka(*)

Re: a może spotkałby się mamy z okolic Katowic???
edi7  
06-06-2007 14:48
[     ]
     
No ale widzę,że chcecie się spotkac tylko nie abrzdo wiecie kiedy?:(( proponowałam jutrzejszy dzień,ale nie było odzewu.Więc znowu zaproponuję któryś wolny dzień weekendowy,np.16 czerwca o 16.00??? Już keidyś tak się spotkalam z dwiema dziewczynami,byłyśmy zwyczajnei w kawiarni co WY na to??? Piszcie bo nic nie da się bez Was ustalić:)
Pozdrawiam 
edyta

Re: a może spotkałby się mamy z okolic Katowic???
AgnieszkaU  
06-06-2007 16:21
[     ]
     
Chętnie przyjadę 16 o 16, tylko napiszcie gdzie.
Agnieszka
mój email: urbanczyk1@o2.pl 


Re: a może spotkałby się mamy z okolic Katowic???
MagdaJ  
06-06-2007 17:33
[     ]
     
Prawdopodobnie 16 czerwca będę mogła sie z Wami spotkać.Razem z Wiola spotykałyśmy sie z dziewczynami w Tychach.
Prosze o namiar na miejsce spotkania.
Magda 


Re: a może spotkałby się mamy z okolic Katowic???
edi7  
06-06-2007 22:07
[     ]
     
Jeśli Wam nie przeszkadza kawiarnia, to może umówmy się na pod zegarem na dworcu kolejowym,na zewnątrz.Nie wiem jak się rozpoznamy,ale myslę,że jakoś damy radę;))jak będzie bliżej spotkania,to się trochę opiszemy:)
No to piszcie kto się jeszcze zgłasza?:) 
edyta

Re: a może spotkałby się mamy z okolic Katowic???
MagdaJ  
07-06-2007 17:31
[     ]
     
Mi pasuje.Znamy sie z Wiolą mamcią Adrianka wiec my spoko sie odnajdziemy.Jesteśmy jasnowłose i długowłose. 


Re: a może spotkałby się mamy z okolic Katowic???
AgnieszkaU  
07-06-2007 19:09
[     ]
     
A ja nie znam nikogo :( 


Re: a może spotkałby się mamy z okolic Katowic???
edi7  
07-06-2007 21:39
[     ]
     
Agnieszko,ale przecież się poznamy:) głowa do góry:)) 
edyta

Re: a może spotkałby się mamy z okolic Katowic???
Wioletta  
07-06-2007 21:42
[     ]
     
Ja też się zgłaszam z mężem bo jak go już niektóre z was znają on też bardzo by chciał. Jak którąś z was by to krępowało to dajcie znać. Ja się znam z Madzia więc myślę że jakoś się rozpoznamy wszyscy zawsze można wymyślić jakiś znak rozpoznawczy. 
Wioleta
mama Adrianka(*)

Re: a może spotkałby się mamy z okolic Katowic???
mama Elizy  
08-06-2007 07:37
[     ]
     
Ja też będę 16-tego o 16-tej pod zegarem. Ja znam Edi więc tez będziemy w parze pewnie tak sie rozpoznamy, raczej pod zegarem nie spaceruja sie kobiety w parach;))) Pozdrawiam i bardzo sie cieszę na spotkanie. 
mama Elizy

Re: a może spotkałby się mamy z okolic Katowic???
Keffika  
11-06-2007 21:30
[     ]
     
a nie Ślązaczki z drugiej strony Katowic ?:-)
pozdrawiam serdecznie
Keffika 


Re: a może spotkałby się mamy z okolic Katowic???
edi7  
08-06-2007 12:39
[     ]
     
NO to trzymam Was za słowo i,że niebawem sie spotkamy.Ja znowu jestem w takim miesjcu,że więcej myslę o Jacusiu... 
edyta

Re: a może spotkałby się mamy z okolic Katowic???
AgnieszkaU  
08-06-2007 12:50
[     ]
     
Nie bywam na dworcu w Katowicach, gdybym miała prolem, to może którać pomoże mi telefonicznie. Podaje nr komórki: 508 201 951 proszę o smsa od jednej koleżanki :). Będzie mi łatwiej Was znaleźć. Wybieram się na to spotkanie. Chciałabym Was zobaczyć! 


Re: a może spotkałby się mamy z okolic Katowic???
ola  
08-06-2007 22:14
[     ]
     
Chętnie przyjadę. 


Re: 16.06.2007 godz. 16.00
ASIULA  
10-06-2007 20:12
[     ]
     
prawdopodobnie będę - ASIA 


Re: 16.06.2007 godz. 16.00
MagdaJ  
10-06-2007 22:01
[     ]
     
Wiolu wezmiemy mężów a jak coś to ich wyślemy do mnie do mieszkania.
Myśle też że możemy sie spotkać na dworcu ale pogadać trzeba w jakimś ustronnym miejscu,może ktoś zna jakąś kafejkę gdzie szło by pogadać?
Powinno sie ustalić gdzie pojdziemy by ktoś kto może dotrzeć chwilkę po 16 zdolal nas znalezć. 


Re: 16.06.2007 godz. 16.00
edi7  
11-06-2007 21:26
[     ]
     
Kiedyś dwa spotkania odbyły się w kafejce "Gaudi" to jest na ul.Wawelskeij w pobliżu dworca.Jak się schodzi estakadą w dół,to skręcić w prawo,a następnie w pierwszą uliczkę(taki deptak)też w prawo.Dawno tam nie byłam,i pewnie teraz pełno tam ogródków piwnych,ale myślę,że cos zaradzimy:)) 
edyta

Re: 16.06.2007 godz. 16.00
MagdaJ  
11-06-2007 21:35
[     ]
     
Ok,to potem możemy tam przejść.
Przyznam sie szczerze że ja też jestem gorolicą,pochodze z kujaw wiec spoko!Kto da radę niech przyjeżdża! 


spotkanie raz jeszcze ?
Diana  
14-07-2007 00:15
[     ]
     
Ja mam pytanie i prośbę jednocześnie czy będziecie orgnizowały takie spotkanie jeszcze jedno ? JAk tak to gdzie i kiedy ??????? 

Nasza Karolinka ur.zm. 28.V.2007 śpij mój Skarbie
śnij, dla Ciebie (*)(*)(*)(*)

Mamusia Szymusia(*09.11.2004) Karolci (*+28.05.2007 - 36tc) Jasia(*09.07.2009) Gabrysia (*29.05.2012) i Alusi (*25.07.2014)

Re: a może spotkałby się mamy z okolic Katowic???
Sylwusia  
11-06-2007 21:41
[     ]
     
Bardzo chciałabym sie z wami spotkac nikogo z was nie znam kochane kolezanki ale niestety 16 czerwca chyba mi sie nie uda dojechac do Katowic.Bardzo żałuje!!!

Gorąco was pozdrawiam!

Sylwia mama Martinka\*/06.11.2006\*/40tc. 


Re: a może spotkałby się mamy z okolic Katowic???
Wioletta  
13-06-2007 08:43
[     ]
     
My się meldujemy na 16 o 16. 
Wioleta
mama Adrianka(*)

Re: a może spotkałby się mamy z okolic Katowic???
edi7  
13-06-2007 14:13
[     ]
     
A mnie jest bardzo smutno,bo okazalo sie,że mąż wyjeżdża już w sobotę na koncert to Koszalina i nie będę sie mogła z Wami spotkać:((((((((((
bu............ 
edyta

Re: a może spotkałby się mamy z okolic Katowic???
Sylwusia  
13-06-2007 14:57
[     ]
     
To moze zmienicie date????????????


Sylwia mama Martinka\*/06.11.2006\*/40tc 


Re: a może spotkałby się mamy z okolic Katowic???
MagdaJ  
13-06-2007 23:18
[     ]
     
Myśle że termin zaklepany wiec nie ma co zmieniać,zawsze idzie sie spotkac jeszcze raz!
My też stawimy sie 16 o 16.Do zobaczenia! 


Re: a może spotkałby się mamy z okolic Katowic???
mama Elizy  
14-06-2007 08:28
[     ]
     
a może na niedziele przełozymy spotkanie czy bardziej wam pasuje? 
mama Elizy

Re: a może spotkałby się mamy z okolic Katowic???
Sylwusia  
13-06-2007 23:52
[     ]
     
Czekam na relacje ze spotkania!!!

Serdecznie pozdrawiam!

Sylwia mama Martinka\*/06.11.2006\*/40tc. 


Re: a może spotkałby się mamy z okolic Katowic???
edi7  
14-06-2007 15:24
[     ]
     
Wiecie co? poprosiłam nianię,żeby przyszła to choć chwilę z Wami posiedzę;)) a co tam:) Wojtusia mam na okrągło a z Wmai opórcz Sylwi to się znam tylkoz forum.Wybaczcie,ale nie będę czytać Waszych historii bo zcas mi nie pozwala,ale może choc Was poslucham:) 
edyta

Re: a może spotkałby się mamy z okolic Katowic???
Keffika  
15-06-2007 22:07
[     ]
     
witam
jestem nowalijką w tym gronie :-) ale chętnie bym was poznała osobiście , może jeśli czas pozwoli też przyjadę
pozdrawiam
Keffika 


Re: a może spotkałby się mamy z okolic Katowic???
mama Elizy  
16-06-2007 08:13
[     ]
     
Czyli drogie ślązaczki i zagłębiaczki spotykamy sie dziś o 16 pod zegarem na dworcu w Katowicach. Pozdrawiam i dozobaczenia Sylwia 
mama Elizy

Re: a może spotkałby się mamy z okolic Katowic???
edi7  
16-06-2007 12:59
[     ]
     
Mam nadzieję,że deszcz ans nie przestraszy:))Sylwio mam Twój nr telefonu gdybym Cie nie rozpoznała:)) 
edyta

Re: a może spotkałby się mamy z okolic Katowic???
edi7  
16-06-2007 18:37
[     ]
     
Dziewczyny:)dzięki:)żałuję,że nie moglam być dłużej,ale Wojtek wzywał:)mam nadzieję,że sie ejszcze spotkamy;)pozdrowienia dla mężów:) 
edyta

Re: a może spotkałby się mamy z okolic Katowic???
Wioletta  
17-06-2007 22:15
[     ]
     
Pewnie że się jeszcze spotkamy było super. 
Wioleta
mama Adrianka(*)

Re: a może spotkałby się mamy z okolic Katowic???
Diana  
14-07-2007 00:19
[     ]
     
Napisałam już trochę wyżej ( pomyliłam się ) ale spytam jeszcze raz czy planujecie takie spotkanie jeszcze raz i jeśli tak to kiedy i gdzie ?
Proszę dajcie znać :) 

Nasza Karolinka ur.zm. 28.V.2007 śpij mój Skarbie
śnij, dla Ciebie (*)(*)(*)(*)

Mamusia Szymusia(*09.11.2004) Karolci (*+28.05.2007 - 36tc) Jasia(*09.07.2009) Gabrysia (*29.05.2012) i Alusi (*25.07.2014)

Re: a może spotkałby się mamy z okolic Katowic???
mama Elizy  
26-07-2007 14:34
[     ]
     
Drogie mamy i tatusiowie z okolic Katowic dzis rozmawiałam na gg ze Zbyszkiem mężusiem Wioletty i pomyslelismy żęby było fajnie znów sie spotkać. Co o tym myslicie? Czekam na propozycje. Pozdrawiam gorąco Sylwia Z Sosnowca. 
mama Elizy

Re: a może spotkałby się mamy z okolic Katowic???
edi7  
26-07-2007 15:07
[     ]
     
No to ja jak zawsze bardzo chętnie,tylko nie bardzo mam czas bo korzystam z wakacji,ale jak cos uzgodnicie a mnie będzie pasowało to chętnie się spotkam:)) 
edyta

Re: a może spotkałby się mamy z okolic Katowic???
MagdaKB  
26-07-2007 21:52
[     ]
     
ja rowniez wyrażam checi i ochote na spotkanie, pozdrawiam Aniołkowych Rodziców
A TO DLA NASZYCH ANIOŁKÓW {*} {*} {*} {*} {*} {*} {*} {*} {*} {*} {*} {*} {*} {*} {*} {*} {*} 
MadArt

Re: a może spotkałby się mamy z okolic Katowic???
Diana  
27-07-2007 22:52
[     ]
     
Wszyscy wyrażają zgodę i ja też :)Nie chce się szarogęsić :) ale jakie terminy wchodzą w gre ja mam czas prawie zawsze i proponuje termin 11 sierpnia tj. sobota taki nie za wczesny żeby więcej chętnych się zebrało i nie za późny żeby jeszcze ciepło było :)
Więc zgadzacie się czy wybieramy inny dzień ? 

Nasza Karolinka ur.zm. 28.V.2007 śpij mój Skarbie
śnij, dla Ciebie (*)(*)(*)(*)

Mamusia Szymusia(*09.11.2004) Karolci (*+28.05.2007 - 36tc) Jasia(*09.07.2009) Gabrysia (*29.05.2012) i Alusi (*25.07.2014)

Re: a może spotkałby się mamy z okolic Katowic???
Wioletta  
28-07-2007 14:59
[     ]
     
Ja mogę 11 sierpnia tylko godzina może tak jak ostatnio 16 
Wioleta
mama Adrianka(*)

Re: a może spotkałby się mamy z okolic Katowic???
mama Elizy  
28-07-2007 17:32
[     ]
     
oki mnie tez pasuje 11 sierpnia moze byc 16 pozdrawiam Sylwia 
mama Elizy

Re: a może spotkałby się mamy z okolic Katowic???
Diana  
28-07-2007 22:06
[     ]
     
Ja prawdę powiedziawszy będę pierwszy raz na takim sptkaniu i nie mam pojęcia jak to wygląda dlatego proszę kochane opiszcie trochę jak to wygląda np. czy przyjść sama czy z mężem czy są same mamusie czy tatusiowie też sie pojawiają ?

A z organizacji to ustalamy że 11 sierpnia o 16.00 np. pod dworcem w Katowicach ( wcześniej też chyba było pod dworcem tak ?)

Piszcie i potwierdzajcie przybycie :)
Pozdrawiam 

Nasza Karolinka ur.zm. 28.V.2007 śpij mój Skarbie
śnij, dla Ciebie (*)(*)(*)(*)

Mamusia Szymusia(*09.11.2004) Karolci (*+28.05.2007 - 36tc) Jasia(*09.07.2009) Gabrysia (*29.05.2012) i Alusi (*25.07.2014)

Re: a może spotkałby się mamy z okolic Katowic???
KasiaJ  
29-07-2007 13:16
[     ]
     
Witaj Diano.Ja też bylam na takim spotkaniu tylko w Poznaniu.Bylo bardzo sympatycznie.Musze Tobie powiedziec,ze bylam z moim mężem.Spotkanie to bardzo dużo nam pomogło.Moglismy opowiedzieć,wyżalic sie.Bardzo cieszymy sie ,ze udało nam sie poznać ludzi o podobnych przeżyciach jak nasze.Moim zdaniem takie spotkania powinny odbywac się z mężami.Oni tak samo czują i przeżywają jak i my. 


Re: a może spotkałby się mamy z okolic Katowic???
edi7  
29-07-2007 14:09
[     ]
     
Ja niestety nie mogę w weekendy bo wyjeżdżam:((ale jeszcze to sobie odbiję:))
Pozdrawiam 
edyta

Re: a może spotkałby się mamy z okolic Katowic???
Wioletta  
30-07-2007 12:25
[     ]
     
Ja zazwyczaj jestem z mężem bo za nic nie dał by się z takiego spotkania wykluczyć, ale dziewczyny przychodzą różnie. Nie ma jakiś określonych ram na takich spotkaniach zazwyczaj opowiadamy o sobie o swoich aniołkach o dzieciach jak ktoś ma, o tym jak nas traktowano w szpitalach itd. Jest super można popłakać jak komuś to przynosi ulge i nikt nie będzie krzywo na to patrzył ani na siłę uspokajał i pocieszał bo każdy z nas wie jak to jest. 
Wioleta
mama Adrianka(*)

Re: a może spotkałby się mamy z okolic Katowic???
mama Elizy  
30-07-2007 14:10
[     ]
     
Tak jak pisała Wiola możesz przyjechac z mężem dla każdej z nas takie spotkania sa bardzo pomocne. Mozna porozmawiać o naszych aniołkach i o pierdołach mozna popłakac i posmiac się. Przeciez jesteśmy normalnymi ludzmi. Pozdrawiam goraco i juz nie moge sie doczekac spotkania z wami. Sylwia. 
mama Elizy

Re: a może spotkałby się mamy z okolic Katowic???
Diana  
30-07-2007 21:10
[     ]
     
No to super więc umawiamy się 11 sierpnia o 16.00 pod głównym wejśćiem dworca pasuje wszystkim i jakie propozycje gdzie idziemy ? 

Nasza Karolinka ur.zm. 28.V.2007 śpij mój Skarbie
śnij, dla Ciebie (*)(*)(*)(*)

Mamusia Szymusia(*09.11.2004) Karolci (*+28.05.2007 - 36tc) Jasia(*09.07.2009) Gabrysia (*29.05.2012) i Alusi (*25.07.2014)

Re: a może spotkałby się mamy z okolic Katowic???
MagdaJ  
30-07-2007 23:13
[     ]
     
Ja sie też pisze na spotkanko,będę z mężem.
Przed spotkaniem przyjdzie nam jeszcze przeżyć rocznice odejścia naszego Tomcia 4 sierpnia,boje sie..........
Pa! 


Re: a może spotkałby się mamy z okolic Katowic???
edi7  
31-07-2007 10:54
[     ]
     
Madziu,głowa do góry.Wasz synek szczególnie w tym dniu pośle Wam swoją miłość i spokój.
Pozdrawiam 
edyta

Re: a może spotkałby się mamy z okolic Katowic??? do Wioli i Zbyszka
AsiaS  
31-07-2007 19:35
[     ]
     
Długo nie zaglądałam na tą stronę ale cieszę się, że mogłam zobaczyć taką informację o planowanym spotkaniu.
Przykro mi, że tyle czasu mineło i nie było żadnego spotkania w Tychach aż od 29 grudnia 2006r-to moja wina, niestety poddałam się - wiecie dlaczego...........
Mam nadzieję, że spotkanie wam dużo pomoże i proponuję ustalić jakiś cichy zakątek bo jak wiecie są łzy a w kafejce ciężko je ukrywać......
Jeśli tylko będziecie chcieli aby spotkanie odbyło się w Tychach w naszej dotychczasowej salce dajcie znać. Ks Horowski dopytuje się o was i o naszą grupę ( ja przecież nie zawsze muszę na tych spotkaniach być ale salkę mogę załawić).
Trzymajcie się wszyscy cieplutko.
Jak bym była potrzebna dajcie znać.
Dla naszych wszystkich kochanych Aniołków [*][*][*][*][*][*][*] 
JoannaS

Re: a może spotkałby się mamy z okolic Katowic???
AsiaS  
31-07-2007 19:50
[     ]
     
Dopiero teraz się wczytałam w ten post głębiej bo nie wiedziałam, że już się wcześniej spotkaliście - w tym czasie nie było mnie w domu byłam na wakacjach. To super, że się spotykacie, tak trzymać , pozdrawiam. 
JoannaS

Re: a może spotkałby się mamy z okolic Katowic???
Wioletta  
03-08-2007 11:21
[     ]
     
Asiu przecież nikt nie ma do ciebie żadnych pretensji zorganizowałaś kilka świetnych spotkań przecież nie jesteśmy egoistami żeby ciągle od ciebie czegoś wymagać a jak ludzie mają ochotę na spotkanie to jakoś sobie je zorganizują. My zawsze jesteśmy chętni czasami tylko praca nas ogranicza ale jak termin jest dość wcześnie zaplanowany to udaję się jakoś załatwić wolne. Ja wiem że ty się trzymałaś bardzo długo ale jak widać nie było to za dobre bo w końcu jednak i w tobie coś pękło. Dużo sił życze. 
Wioleta
mama Adrianka(*)

Re: a może spotkałby się mamy z okolic Katowic???
ola  
04-08-2007 23:04
[     ]
     
Dobry pomysł,mam nadzieję że będę ,bo ostatnio nie dałam rady.Pozdrawiam,Ola. 


Re: a może spotkałby się mamy z okolic Katowic???
mama Elizy  
07-08-2007 11:59
[     ]
     
Drogie mamy i tatusiowie aniołków potwierdzam nasze spotkanie 11 sierpnia o 16 pod zegarem na dworcu w Katowicach. ja bedę napewno, kto jeszcze się wybiera? Acha czy może byc ta sama kawiarenka co ostatnio? Pozdrawiam Sylwia 
mama Elizy

Re: a może spotkałby się mamy z okolic Katowic???
Wioletta  
07-08-2007 21:51
[     ]
     
Ja będę, nie wiem tylko czy Zbyszek da radę załatwić wolne w pracy czy przyjadę sama. Ta kawiarenka jest ok. Jak ktoś z Rybnika chciałby się z nami zabrać to niech da znać. 
Wioleta
mama Adrianka(*)

Re: a może spotkałby się mamy z okolic Katowic???
MagdaJ  
07-08-2007 23:26
[     ]
     
Ja będę,a mój mąż idzie niestety do pracy.
Niech zarabia eci-peci na robienie dzieci! 


Re: a może spotkałby się mamy z okolic Katowic???
edi7  
08-08-2007 08:55
[     ]
     
Oj no zazdroszczę Wam jak nie wiem co:(( ja dziś jade do rodzicow na kilka dni,ale jak wrócę chę przeczytać,że było Was więcej:))udanego spotkania;) 
edyta

11.08.2007 KATOWICE 16.00 POD ZEGAREM
Diana  
10-08-2007 00:38
[     ]
     
Ja będę i powiem wam szczerze moje drogie że ogromnie się ..........BOJĘ ale mam nadzieję że będzie poprostu dobrze i już nie mogę się doczekać :) 

Nasza Karolinka ur.zm. 28.V.2007 śpij mój Skarbie
śnij, dla Ciebie (*)(*)(*)(*)

Mamusia Szymusia(*09.11.2004) Karolci (*+28.05.2007 - 36tc) Jasia(*09.07.2009) Gabrysia (*29.05.2012) i Alusi (*25.07.2014)

Re: 11.08.2007 KATOWICE 16.00 POD ZEGAREM
MagdaKB  
10-08-2007 19:41
[     ]
     
ja tez postaram sie byc, pozrawiam I trzymam za Wszystkich Aniołkowych Rodziców
A Dla Naszych Aniołeczków {*}{*}{*}{*}{*}{*}{*}{*}{*}{*}{*}{*}{*}{*}{*{*}{*}{*}}{*}{*}{*}{*}{*}{*}{*}{*}{*}{*}{*}{*}{*}{*}{*}{*}{*}{*} 
MadArt

Re: 11.08.2007 KATOWICE 16.00 POD ZEGAREM
MagdaJ  
11-08-2007 22:12
[     ]
     
Było nam bardzo miło!
Magda i Sebastian 


Re: a może spotkałby się mamy z okolic Katowic???
edi7  
12-08-2007 10:53
[     ]
     
Napiszcie czy pojawiły się nowe osoby?
Ja dopiero wczoraj wieczorem wróciłam do domu,ale cieszę się,że Wam się udało spotakć:)) 
edyta

Re: a może spotkałby się mamy z okolic Katowic???
MagdaKB  
12-08-2007 14:25
[     ]
     
Było nas pięc kobitek i 4 mężczyzn było bardzo sympatycznie, smutno i wesoło. Pogadaliśmy o wszystkim. Warto było. Może kiedyś sie znowu spotkamy. 
MadArt

Re: a może spotkałby się mamy z okolic Katowic???
Wioletta  
12-08-2007 14:59
[     ]
     
spotkanie było super jak każde zresztą 
Wioleta
mama Adrianka(*)

Re: a może spotkałby się mamy z okolic Katowic???
mama Elizy  
12-08-2007 16:22
[     ]
     
Było bardzo sympatycznie, gadaliśmy o wszystkim miło było sie spotkać i porozmawiać w realu. Dziękuję za bardzo miło sp.edzony wieczór. Pozdrawiam i dozobaczenia. 
mama Elizy

Re: a może spotkałby się mamy z okolic Katowic???
Diana  
12-08-2007 23:29
[     ]
     
Było super super tylko powiem wam szczerze że nie do konca wiem kto pod jakim nickiem się kryje :) mama Elizy to Sylwia mamusia Elizy i Matyldy :)
MagdaJ to wiem z Sosnowca mamusia Igorka :)
MagdaKB to mamusia Tomcia z Rybnika :)
Wioletta to mamusia Adrianka z Rybnika :)
Dobrze pisze nic nie pomieszałam ??

A co do nowych to ja byłam nowa :) 

Nasza Karolinka ur.zm. 28.V.2007 śpij mój Skarbie
śnij, dla Ciebie (*)(*)(*)(*)

Mamusia Szymusia(*09.11.2004) Karolci (*+28.05.2007 - 36tc) Jasia(*09.07.2009) Gabrysia (*29.05.2012) i Alusi (*25.07.2014)

Re: a może spotkałby się mamy z okolic Katowic???
Wioletta  
13-08-2007 10:35
[     ]
     
Pomyliły ci się nasze Magdy.
MagdaJ to mama Tomcia i jest z Katowic
MagdaKB to mama Igorka z Sosnowca
poza tym ok 
Wioleta
mama Adrianka(*)

Re: a może spotkałby się mamy z okolic Katowic???
Diana  
13-08-2007 21:42
[     ]
     
gapa jestem i już :)
pozdrawiam was wszystkie i wszystkich :) 

Nasza Karolinka ur.zm. 28.V.2007 śpij mój Skarbie
śnij, dla Ciebie (*)(*)(*)(*)

Mamusia Szymusia(*09.11.2004) Karolci (*+28.05.2007 - 36tc) Jasia(*09.07.2009) Gabrysia (*29.05.2012) i Alusi (*25.07.2014)

Re: a może spotkałby się mamy z okolic Katowic???
Ewdogia  
26-08-2007 22:27
[     ]
     
Witam,szukam kontaktu z Mamami z Katowic,a zwlaszcza z Anna (Awena),prosze o jakis kontakt,moja serdeczna i bliska mi osoba utracila jedynego syna..
Pozdrawiam
Dorota 

Ostatnio zmieniony 26-08-2007 22:28 przez Ewdogia

Re: a może spotkałby się mamy z okolic Katowic???
edi7  
27-08-2007 08:54
[     ]
     
Ja rónież jestem z Katowic.W jaki sposób moglabym pomóc? mój mail edith.g-z@wp.pl 
edyta

Re: a może spotkałby się mamy z okolic Katowic???
mama Elizy  
27-08-2007 09:26
[     ]
     
Niestety od tamtego terminu spotkania nie miałysmy kontaktu z Aweną, na spotkaniu tez jej nie było. Może zagląda tu i sama sie odezwie. Ja jestem z Sosnowca. Pozdrawiam Sylwia. 
mama Elizy

Re: a może spotkałby się mamy z okolic Katowic???
gosiaczek1708  
16-07-2009 15:07
[     ]
     
podnoszę wątek w troszkę innej sprawie, pilnie potrzebny namiar na grupę wsparcia po stracie dziecka lub dobrego psychologa w Katowicach, dla dziewczyny, która kiepsko sobie radzi, jeśli któraś z Was może pomóc, to proszę,
pozdrawiam 
----------------
Gosia, mama Poli (+18tc 20.05.2009), Maleństwa (+9tc 02.04.2010) i Iskiereczki (+5tc 15.05.2011)

www.polarabiega.pamietajmy.com.pl

Re: a może spotkałby się mamy z okolic Katowic???
beaa_tka  
16-07-2009 20:24
[     ]
     
Gosiu to się z tym spotkaniem forum spóźniłaś.Właśnie 11.07.09 się odbyło w Katowicach.Co do psychologa tak że chodziłam ale nie w Katowicach.Pozdrawiam 

Beata mama Anusi 24 tydz ciąży
24.07.08-10.09.08 i dwóch urwisów Michała i Martynki


Re: a może spotkałby się mamy z okolic Katowic???- Nowa Grupa w Rydułtowach koło Rybnika
hannah  
15-04-2010 10:45
[     ]
     
Trafiłam na ten wątek i apeluję to tych mam które coś wiedzą czy grupa wsparcia z Katowic jeszcze istnieje, czy odbywają się spotkania? Prosze o informacje!
W kilka osób stworzyłysmy zalązek Grupy Wsparcia w Rydułtowach, rozesłalysmy wiadomości po parafiach i do gazet o jej istnieniu i zaczynamy działać ( chcemy też coś zmienić na oddzialach w szpitalu). Spotykamy się w 1 i 3 środę miesiąca o godz 18:00 w Domku Maryi tuż obok kościoła Sw. Jerzego na rynku w Rudułtowach- wszystkich zainteresowanych zapraszamy!
kontakt: e-mail: osieroceni@wp.pl

Mama Aniołka Majeczki ( 38tc *+ 15.01.2010) i Zuzi I Mikołajka 
Hannah mama Majeczki (38tc *+ 15.01.2010) i Zuzi i Mikołajka

majaknopek.pamietajmy.com.pl

Re: a może spotkałby się mamy z okolic Katowic???
malost  
05-07-2010 15:24
[     ]
     
Gosiu nie wiem, czy jeszcze wciąż potrzeba Ci pomocy, o której piszesz. Jeśli tak zapraszam na grupywsparcia.org.pl, tu wszystkie informacje o naszych spotkaniach aniołkowych rodziców. Jest z nami psycholog, moderatorka grupy (po stracie ukochanego dzieciątka) co prawda to Mysłowice, ale od Katowic niedaleko. Zapraszam.
Światełka dla wszystkich Aniołeczków (*********) pamiętamy 
Gosia

::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora