dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> CIĄŻA PO STRACIE
Nie jesteś zalogowany!       

Kiedy ciąża po urodzeniu Aniołka siłami natury?
raissa  
18-04-2016 00:20
[     ]
     
Dziewczyny, po jakim czasie od urodzenia Aniołka siłami natury w zaawansowanej ciąży udało Wam się zajść w kolejną ciążę? I czy zaczęłyście się starać od razu po połogu? 


Re: Kiedy ciąża po urodzeniu Aniołka siłami natury?
monisiaB  
18-04-2016 07:40
[     ]
     
Mi lekarz pozwolił się starać od razu po połogu bo nie było żadnych przeciwwskazań. Chciałam szybko być w kolejnej ciąży ale przez problemy z zajściem, udało mi się po dwóch latach.
Pozdrawiam 
Mama Aniołka Lenki ur/zm. 25.03.2014(40tc),ziemskiego Mariusza 14l, Eweliny 13l
i Julianka ur.09.09.16

Re: Kiedy ciąża po urodzeniu Aniołka siłami natury?
hyziek  
18-04-2016 21:16
[     ]
     
Nam lekarz zalecał odczekać 3 miesiące, ale powiedział że jak zajdziemy od razu po połogu to też się nic nie stanie, bo wszystko ładnie się zagoiło. Urodziłam naszego aniołka 30.09.2013 w 39 tc siłami natury, a w grudniu byłam już w ciąży. Z mojego punktu widzenia była to najlepsza z możliwych decyzji, ale oczywiście zdania w tej kwestii są podzielone. Chyba wszystko zależy od psychiki, a to indywidualna sprawa. Powodzenia! 
Ewa, Mama Hyzia ur.zm.(+30.09.13), Julii, Bartusia ur. 09.09.2014 i małego Człowieczka pod sercem
Ostatnio zmieniony 18-04-2016 21:17 przez hyziek

Re: Kiedy ciąża po urodzeniu Aniołka siłami natury?
nandu  
18-04-2016 21:23
[     ]
     
Mnie lekarz powiedział pół roku, ale "wynegocjowałam" z nim 3 miesiące. Niestety poprzestawiało mi się w głowie i zamiast determinacji pojawił się paniczny strach przed powtórką, więc chyba odczekam te pół roku, aczkolwiek tak jak napisała dziewczyna wyżej - to bardzo indywidualna sprawa 
Ola mama Szymona +05.02.2016r. (23tc)
i mama ziemskiego Adasia *27.11.2016r. 1640 42cm

Re: Kiedy ciąża po urodzeniu Aniołka siłami natury?
raissa  
18-04-2016 22:09
[     ]
     
Są, ale dla mnie to również jedyna nadzieja. Jedyne, co może znów uczynić nas naprawdę szczęśliwymi. Drugie dziecko nigdy nie zastąpi tego, które odeszło i nigdy o nim niezapomnimy! Ale w potrzebie bycia Mamą i obdarzenia ogromem miłości kolejnego maluszka nie ma nic złego :) Oby nam też się udało... 


Re: Kiedy ciąża po urodzeniu Aniołka siłami natury?
Marta2222  
19-04-2016 13:14
[     ]
     
ja miałam cc ale nawet gdybym rodziła naturalnie wolała bym troszkę odczekać, przeżyć żałobę.utraconego dziecka kolejne nie zastąpi, dla nie to nie jest rekompensata bo nic tej straty nie wynagrodzi. oczywiście jest szczęście bo jest dla kogo żyć. to tylko moje zdanie i róbcie tak ja Wam dyktuje serce 


Re: Kiedy ciąża po urodzeniu Aniołka siłami natury?
akemii  
20-04-2016 23:08
[     ]
     
Mi lekarz kazał odczekać 3 pełne cykle, ale go zmieniłam i nowa pani wykonała mi ogrom badań i powiedziała że można zacząć się starać... To jest nasz drugi miesiąc starań zobaczymy. Nie jest to łatwe ale od podjęcia tej decyzji czuje mała nadzieję że wszystko się ułoży... trzymam za was kciuki. 
-- 41 tc Aniołek Franek :* 14.11.2015r.-- Tak bardzo Tęsknie
http://mama-aniolka90.blog.pl/
http://mama-aniolka90.blogsp

Re: Kiedy ciąża po urodzeniu Aniołka siłami natury?
raissa  
22-04-2016 23:11
[     ]
     
Ja za Was również! :* 


Re: Kiedy ciąża po urodzeniu Aniołka siłami natury?
MamaLili  
26-04-2016 15:51
[     ]
     
Urodziłam mojego Aniołka Liliankę w 35 tc 19.12.2014, a bliźniaczki 11.01.2016. Po stracie mogłam starać się od razu o kolejne dziecko. Bóg wynagrodził mi podwójnie. Zaszłam w ciąże po 4 miesiącach co i tak było dla mnie wiecznością 


Re: Kiedy ciąża po urodzeniu Aniołka siłami natury?
Marta2222  
27-04-2016 10:18
[     ]
     
podziwiam Cię mamo Lili, dla mnie po stracie ostatnie o czym myślałam to kolejna ciąża.. i uważam że straty Syna nic nie wynagrodzi nawet kolejne dziecko bo Ono nie jest zastępstwem zmarłego 


Re: Kiedy ciąża po urodzeniu Aniołka siłami natury?
MamaLili  
28-04-2016 10:38
[     ]
     
Kazdy przezywa strate dziecka na swoj sposob. Lila na zawsze bedzie w moim zyciu i w moim sercu. Blizniaczki nie sa jej zastepstwem, sa jej rodzenstwem.
Nie ma nigdy odpowiedniego czasu na kolejna ciaze, bo kazda ciaza po stracie dziecka jest strachem, czy zajdzie sie po miesiacu czy po 5 latach. 


Re: Kiedy ciąża po urodzeniu Aniołka siłami natury?
Marta2222  
28-04-2016 14:50
[     ]
     
no tak ale sama napisałaś "Bóg wynagrodził mi podwójnie". Mi nic i nikt nie wynagrodzi, ani drugie ani trzecie ani kolejne ... 


Re: Kiedy ciąża po urodzeniu Aniołka siłami natury?
MamaLili  
28-04-2016 22:40
[     ]
     
A nie uwazasz ze zyjace, zdrowe dzieci sa w pewnie sposob wynagrodzeniem naszej tragedii ? Bo ja tak uwazam. Wymodlilam sobie i ciaze i dzieci
Dla mnie ciaza i dzieci to cud, dar od Boga.
Juz nie traktuje ciazy i dzieci jako cos naturalnego i normalnego, jako cos co kazdy moze miec.
A z reszta mozesz uwazac jak chcesz. Ja po prostu nie widzialam sensu w czekaniu dluzszego czasu z kolejna ciaza. Kazdy mijajacy dzien byl dla mnie wielkim bolem 


Re: Kiedy ciąża po urodzeniu Aniołka siłami natury?
Marta2222  
29-04-2016 09:51
[     ]
     
Są darem od Boga oczywiście ale nie uważam że są wynagrodzeniem, chyba dopiero jak spotkam Go po śmierci to będę mogła tak powiedzieć.przecież Nie krytykuję tego jak szybko zaszłaś w kolejną ciążę, każdy robi jak uważa. I musisz tak pluć jadem przecież nic Ci nie zrobiłam:) Pozdrawiam 


Re: Kiedy ciąża po urodzeniu Aniołka siłami natury?
mama cudownego Jasia  
27-04-2016 19:42
[     ]
     
Ja miałam cc. Zielone światło dostaliśmy po 7 miesiącach. Ale nie zdecydowaliśmy się na tak szybkie starania. Potrzebowałam czasu na przeżycie żałoby. Kolejne dziecko po stracie nigdy nie zastąpi dziecka, które odeszło. Ja pierwszych 3-4 miesięcy po odejściu Jasia nawet nie pamietam. Był tylko płacz, rozpacz i ogromna tęsknota. Nie byłam nawet w stanie kochać się z mężem. Ale każdy przeżywa w inny sposób stratę dziecka. 
mama cudownego Jasia *24.11.2014 +28.11.2014 i malutkiej Kropeczki [*] 21.09.2015

Re: Kiedy ciąża po urodzeniu Aniołka siłami natury?
mamaoliviera  
30-09-2016 22:52
[     ]
     
Ja syna urodziłam koniec grudnia 2011 roku a ostatni okres miałam koniec lutego 2012 roku po 8 miesiącach przyszła na świat nasza pociecha. No i tak kilku lekarzy powiedziało od razu inni że 3 msc jeszcze jedni pół roku. no ale posłuchaliśmy większości i udało się od razu. Ale to że byłam w ciąży od razu po połogu odbiło się na stanie mojego organizmu, od 30 tyg ciąży musiałam leżeć na patologii ciąży i przyjmować leki na podtrzymanie bo albo z wyczerpania organizmu albo ze stresu (bo drugie dziecko było u mnie też owinięte) zaczęłam wcześniej rodzić. poród drugi przez CC z przyczyn zagrożenia życia płodu 

Ostatnio zmieniony 30-09-2016 22:54 przez mamaoliviera

Re: Kiedy ciąża po urodzeniu Aniołka siłami natury?
Karolina W  
10-03-2017 10:53
[     ]
     
Chociaż ogromnie się bałam i cierpiałam po stracie syna to jak lekarz powiedział,że po pierwszej miesiączce można to zaszłam po 8 tyg i urodziłam przez cc córcię. 
Mama ziemskiej Michaliny 27.08.2012, anielskiego Wojtusia 40 tc +5.04.2015 oraz ziemskiej Lilianny ur. w 36tc 8.02.2016

::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora