dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> CHORE DZIECKO
Nie jesteś zalogowany!       

mastocytoza
annahof  
03-06-2010 21:01
[     ]
     
Cześć mam córeczkę Hanię, która ma obecnie 2,5 roku. Od 5 miesiąca życia na jej skórze zaczęły pojawiać się zmiany w postaci brązowych plamek. w kwietniu 2010 roku pojechaliśmy do Gdańska do Pani Doktor M.Lange, która na podstawie badań stwierdziła że to pokrzywka barwnikowa, poziom tryptazy jest w normie. Stosujemy Zyrtec i mamy nadzieję że wyrośnie z tego. Pozdrawiam wszystkich rodziców chorych dzieci. 


Re: mastocytoza
sylwia i krzysztof  
07-07-2010 19:10
[     ]
     
cześć moja córeczka ma 5 lat i mastocytozę od urodzenia, ale nie miała robionego badania tryptazy. gdzie można zrobić takie badanie?rodzice i dzieciaki głowa do góry. to przejdzie. pozdrawiam
annahof napisał(a):
> Cześć mam córeczkę Hanię, która ma obecnie 2,5 roku. Od 5 miesiąca życia na jej skórze zaczęły pojawiać się zmiany w postaci brązowych plamek. w kwietniu 2010 roku pojechaliśmy do Gdańska do Pani Doktor M.Lange, która na podstawie badań stwierdziła że to pokrzywka barwnikowa, poziom tryptazy jest w normie. Stosujemy Zyrtec i mamy nadzieję że wyrośnie z tego. Pozdrawiam wszystkich rodziców chorych dzieci. 
sylwia

Re: mastocytoza
annahof  
08-07-2010 21:54
[     ]
     
Badania tryptazy wykonuje dr Magdalena Lange w Gdańsku na Akademii Medycznej.
Telefon do Pani dr 601378899.
Ona Wam wszystko powie.
Najlepiej dzwonić około godziny 9.00
Pozdrawiam i życzę powodzenia 


::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora