dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> CHORE DZIECKO
Nie jesteś zalogowany!       

przepuklina przeponowa
kuleczka5  
19-05-2010 09:00
[     ]
     
Witam.Jestem w 31 tygodniu ciąży , do tej pory wraz z mężem żyliśmy ze świadomością że już niedługo przyjdzie na świat nasz dzidziuś.Jednak kilka dni temu okazało się zupełnie inaczej.U naszego maluszka wykryto przepuklinę przeponową.to brzmiało jak wyrok.Trafiliśmy do szpitala Bielańskiego na usg.gdzie pobrano krew pępowinową która trafiła do instytutu genetyki.Czekamy na wynik tego badania.Ze szpitala Bielańskiego dostaliśmy skierowanie na badanie serduszka na ulicę Agatową w wawie .Tam otrzymaliśmy informację że poród odbędzie się na ulicy Karowej.Ale dzidziuś ma bardzo małe szanse na przeżycie:(.Nie potrafimy sobie poradzić z tą świadomością. 


Re: przepuklina przeponowa
agnes1985  
19-05-2010 10:38
[     ]
     
Jest juz taki watek znajdz i tam znajdziesz odpowiedzi na wszystkie pytania. Ja stracilam synka wlasnie przez przepukline przeponowa. Trzymam jednak za Was kciuki. 


Re: przepuklina przeponowa
asiunia01  
19-05-2010 10:49
[     ]
     
Witaj! Ja rwniez oczekuje na corcie z przepuklina przepony.... Wiem co czujesz i niestety nie powiem Ci nie martw sie bo to nic groznego ale nie trac tez nadzieji. Nie znam rokowan dla Twojego dzidziusia ale u mnie tez na poczatku bylo nie ciekawie...Wedlug mnie powinnas wejsc na watek na tym forum o wpp i po czytaj sobie ze niekiedy dzieciaczki w beznadziejnych sytuacjach dawaly rade... Uszy do gory:) a jesli masz jakies pytania to pisz na gg20058126 
Mama Mikusi;* ur.07.06.2010r. WPP lewostronna

Re: przepuklina przeponowa
EwelinaW  
19-05-2010 13:40
[     ]
     
http://www.dlaczego.org.pl/forum/view.php?bn=nowe_chore&key=1184227292
Tu jest cały wątek. Nie ma sensu zakładać kolejnych. szkoda,że dołączasz do tego "grona". 
"Śmiertelnie chore dzieci wiedzą, że umrą. Jest to wiedza nieświadoma ale kieruje ich postępowaniem. Ci, którzy żegnają się z nimi, mają przytępiony słuch. Jesteśmy głusi na przekazy umierających."

Re: przepuklina przeponowa
julka130809  
16-01-2014 00:25
[     ]
     
kuleczka- napisz jak ma sie dziecko 


Re: przepuklina przeponowa
Ewelina85  
16-01-2014 09:16
[     ]
     
Kuleczki Dziecko nie przeżyło niestety ;(
Przeczytaj może główny wątek dotyczący wpp, a dowiesz się dużo więcej.
Pozdrawiam! 
Ewelina, Mama Aniołka Radzia ur. 18.07.2011r. zm. 19.07.2011r.
Kocham Cię Synio :*
http://www.naszkochanyradzio.pamietajmy.com.pl
...i Mili 06.08.2014 ♥

::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora