dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> CHORE DZIECKO
Nie jesteś zalogowany!       

czy są Mamy ,których dziecko miało przepuklinę mózgu i doczekały się zdrowych dzieci?
iloona  
24-11-2009 12:24
[     ]
     
Witam , chciałabym się dowiedzieć czy są wśród Was Mamy ,których dziecko miało uszkodzony OUN - przepuklinę mózgu i doczekały się zdrowych dzieci?
Pytam ponieważ chciałabym mieć jeszcze dzieci a moje obawy są ogromne czy nie powtórzy się ta wada przy następnym dziecku .

ilona , mama Aniołka Danielka 


Re: czy są Mamy ,których dziecko miało przepuklinę mózgu i doczekały się zdrowych dzieci?
BozenaM  
30-11-2009 16:58
[     ]
     
Ilonko moją historię znasz .Doczekałam się dwójki zdrowych dzieci ,życzę żeby i u Ciebie tak było.Może jest mało takich mam które urodziły dziecko z przepukliną mózgu a może nie wiedzą o tym forum.Śledzę Twoje wpisy i życzę powodzenia.
Bożena. 


Re: czy są Mamy ,których dziecko miało przepuklinę mózgu i doczekały się zdrowych dzieci?
iloona  
01-12-2009 13:39
[     ]
     
witaj Bożenko dziękuje że napisałaś .Szukam takich Mam jak Ty , wierząc że nie powtórzy się ta tragedia. Minęło 5 miesięcy od tego wszystkiego a ja nadal mam wrażenie jakby to było wczoraj ...
Chciałaby bardzo zacząć się starać o dzidziusia i wierzyć że będzie dobrze ,ale tak bardzo się boje...
Tak jak Bożenko mi pisałaś zrobiłam sobie badanie na toxoplazmoze, cytomegalie wyniki są w porządku no i kwas biorę 


Re: czy są Mamy ,których dziecko miało przepuklinę mózgu i doczekały się zdrowych dzieci?
BozenaM  
01-12-2009 15:43
[     ]
     
Jeśli te badania są w porządku ,to na pewno będzie dobrze.A strach no cóż będzie Ci towarzyszył ,ale wierz w to ,że będzie dobrze i uda się .Pozdrawiam . 


Re: czy są Mamy ,których dziecko miało przepuklinę mózgu i doczekały się zdrowych dzieci?
iloona  
02-12-2009 18:10
[     ]
     
dziękuje Bożenko za słowa otuchy.pozdrawiam 


Re: czy są Mamy ,których dziecko miało przepuklinę mózgu i doczekały się zdrowych dzieci?
aleks_j  
09-07-2010 15:25
[     ]
     
Ja również mam drugą, zdrową córkę. Urodziła się z "wpadki" ;-)) Nie brałam kwasu..., bo nie planowałam dziecka. różnica wieku 2 lata i 8 m-cy. Trzymam kciuki. 


::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora