dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> CHORE DZIECKO
Nie jesteś zalogowany!       

zespół złego wchłaniania
naatallie  
29-07-2008 19:40
[     ]
     
czy ktoś może mi powiedzieć co mam podawać dziecku do jedzenia mamy mleko sojowe- mała ma 13 m-cy i doszła nam nowa choroba, oprócz encefalopatii z niedowidzeniem i niedosłuchem, epilepsją doszła kolejna zespół złego wchłaniania. Mała do tej pory nie siada, pije tylko mleko i papki rozrobione wodą aby mogła je wypić, ma niewykształcony przełyk. Co jeszcze sie do nas przypląta? Nie mam już siły. 
naatallie

Re: zespół złego wchłaniania
magda1983_25  
01-08-2008 00:24
[     ]
     
nie możesz tracić sił ani nadzieji bo musisz być silna dla swojego dziecka.Mój synek urodził się z wodogłowiem póżniej dostał epilepsji a po pierwszej tomografii komputerowej okazało się że ma dwa torbiele podpajęczynówki,ma wadę przodomózgowia no i że nie ma większości mózgu i wiesz co nie poddałam się walczyłam dalej teraz mój synek ma 2 latka i 3 miesiące i jest naprawde cudownym dzieckiem w miarę normalnie się rozwijającym oprócz tego że jeszcze samodzielnie nie chodzi a co do karmienia twojego dzieciątka to musisz poradzić się specjalisty napewno Wam pomoże i nie poddawaj 


Re: zespół złego wchłaniania
naatallie  
01-08-2008 07:50
[     ]
     
dziękuje bardzo, tylko to mnie zaczyna przerastać, te ciągłe rehabilitacje, które nie dają żadnych rezultatów, wizyty u specjalistów którzy bardzo często rozkładają ręce, no i oczywiście rodzina która każe mi się nie martwić bo oczywiście możesz zrobić sobie kolejne dziecko zdrowe a z tym co zrobię no najlepiej pozbyć się kłopotu i oddać tylko nikt tego nie rozumie że ja będąc matką kocham swoje dzieci a te w szczególności bo jest szczególne i wyjątkowe, nie mam zamiaru nigdzie jej oddawać to ja ją urodziłam i ja ją wychowam, tylko czasami czuję że brakuje mi już sił. 
naatallie

Re: zespół złego wchłaniania
wluczykij  
12-08-2008 12:06
[     ]
     
Witaj!
Ostatnio trochę orientowałam się w dietach, ponieważ mój synek miał zaleconą bezmleczną, bezglutenową i bezcukrową. Z uzyskanych informacji wynia, że produkty sojowe nie powinny byc podawane małym dzieciom (szczególnie chłopcom). Ponoć najlepiej podawać mleko ryżowe.
Pozdr.
Weronika 


::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora