dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> CHORE DZIECKO
Nie jesteś zalogowany!       

Bóg zabrał mi dwoje dzieci a teraz chce zabrać kolejne
naatallie  
25-05-2008 18:35
[     ]
     
Bóg zabrał mi dwoje dzieci w 2000 r. ( 8 t.c.) i w 2002 r. ( 16 t.c.), w 2005 r. dał mi śliczną córcię Natalkę a w 2007 r. dał kolejną - jednak chce zabrać mi tego aniołka- jeździmy od listopada po lekarzach - teraz jesteśmy po rezonansie - do tej pory nie wiedzą dokładnie co jej jest- ma padaczkę niedowidzi niedosłyszy a co najgorsze jest - czekamy na wyniki rezonansu - jest podejrzenie guza mózgu- jestem załamana, co najgorsze rodzina i inni ludzie nie wiedzą co to jest za ból - i starają się pocieszać mową tego typu - nie martw się zrobisz sobie kolejne albo zaadoptujesz - ja nie chce ja chce swoje maleństwa - tyle na nie czekałam!
To jest duży ból - a ktoś kto tego nie przeżył nie wie co my rodzice przeżywamy! 
naatallie

Re: Bóg zabrał mi dwoje dzieci a teraz chce zabrać kolejne
madzia76  
25-05-2008 18:37
[     ]
     
Jestem z Tobą.Wierzę,że wszystko będzie dobrze. 
mama Kamila i Aniołka Jasia (25 tc 30.11.2007-05.02.2008)
http://jasstandura.pamietajmy.com.pl/index.php

Re: Bóg zabrał mi dwoje dzieci a teraz chce zabrać kolejne
magda3  
30-07-2009 15:44
[     ]
     
wierze co przezywasz jesteśmy z tobą moge ci tylko powiedzieć módl sie do Boga nie wiem tylko czemu tak Bóg wybiera 


Re: Bóg zabrał mi dwoje dzieci a teraz chce zabrać kolejne
buleczka  
25-05-2008 18:52
[     ]
     
naatallie,
nie wiem co ci napisać, barkuje słów - tak bardzo mi przykro.
Mój synek bardzo chorował, najpierw słyszłam lekarze bredzą, jak się urodził i się okazało, że nie bredzą to najczęściej słyszałam to co ty - zrobicie następne albo adoptujcie. Mogę się tylko domyślać jak teraz cierpisz - choroba dziecka i te idiotyczne rady.

Trzymaj się. Będzie dobrze.

Mama Tomcia
http://tomuskaczorowski.pamietajmy.com.pl 
buleczka

Mama Tomcia (22.06.2007 - 14.02.2008)
http://tomuskaczorowski.pamietajmy.com.pl

Re: Bóg zabrał mi dwoje dzieci a teraz chce zabrać kolejne
makles1  
26-05-2008 18:35
[     ]
     
NAPRAWDE BARDZO CI WSPOLCZUJE SAMA MAM CHORE DZIECKO TO WIEM CO TO ZNACZY NAPEWNO NIE MOGE POROWNYWAC SIE DO TWOJEGO CIERPIENIA ALE MAM NADZIEJE ZE BEDZIESZ W KONCU CHOC TROSZKE SZCZESLIWA POZDRAWIAM 
mama Mateuszka

Re: Bóg zabrał mi dwoje dzieci a teraz chce zabrać kolejne
kasik29  
28-05-2008 09:41
[     ]
     
Nie wiem co Ci napisać. Bóg nie jest sprawiedliwy... Niektóre kobiety oddają swoje dzieci, usuwają ciąże, albo piją i rodzą zdrowe dzieci... Nie rozumiem tego. Tej niesprawiedliwości losu. Ja na swojego Aniołka czekałam z wielkim utęsknieniem. Dbałam o siebie w ciąży, byłam taka szczęśliwa, że zostanę matką... I nadszedł upragniony dzień porodu. I lekarz - ten, który powinien pomóc - okaleczył moje maleństwo. Ania cudem przeżyła prawie 15 minutowe niedotlenienie. BYła zdrowym, silnym noworodkiem - dlatego Jej sie udało. Boże, ileż wtedy było płaczu i walki o Nią!!!! Przez 1,5 rou nie potrafiłam się pogodzić z tym, że będzie niepełnosprawna. Ale pogodziłam się. Kochałam Ją najbardziej na świecie. Dbałam, pielęgnowałam, uczyłam... Ania nie chodziła, nie siedziała i nie mówiła, ale była przepiękna i mądra! Wszystko rozumiała, świetnie się dogadywałyśmy!!!!! I nagle, bez żadnej przyczyny, przez powodu, w piątek 16 maja Pan zabrał Ją do siebie... ;-(
Tak bardzo cierpię... Tak bardzo tęsknię... Tak bardzo nic z tego nie rozumiem. Kochałam, walczyłam, dobałam... więc dlaczego? Dlaczego odebrał mi mojego Aniołka? Moją siłę? Mój wielki Skarb?
Piszę do Ciebie, byś wzięła się w garść. Twoje maleństwo jest jeszcze przy Tobie. Jest tutaj. Więc daj Jej Super Mamę! Pamiętaj, że gdy Ty się boisz -to Twoje dziecko też. Bądź silna przy Niej, pogodna, ciepła i cierpliwa. Nie pokazuj strachu, nie pokazuj łez. Ona chce czuć, że Mama jest przy Niej szczęśliwa, a nie że ciągle płacze i drży o Jej zdrowie... To trzymaj w sercu. Jeżeli odejdzie, to będzie mnóstwo czasu by płakać i cierpieć. Mnóstwo... A jeżeli wygra dzięki Twojej sile - to tylko dzięki Tobie!!!! Nie opłakuj za życia. Chore dzieci kocha się bardziej. Chore dzieci są święte za życia. Więc zbierz w sobie całą siłę, i całą miłość i idź dalej w nieznane, ale ze swoimi Skarbami.... Bo ja bym tak poszła. Nigdy się nie żaliłam. Kochałam Anię ponad wszystko i akceptowałam Jej kalectwo (choć wytoczyłam proces lekarzowi i wygrałam!!!) I jedyne co mnie teraz cieszy to to, że byłam dla Aneczki szczęśliwą, usmiechniętą Mamusią. Że dałam Jej zabawy i szczęście każdego dnia. Że słyszałam Jej śmiech niemal codziennie... Tylko ubolewam, bo nie pożegnałam się Nią... Odeszła, gdy mnie obok nie było... To mój krzyż. Mój ból. 
Kasia - Mama Ani-Aniołka(25.07.2003-16.05.2008 r.), Alicji (ur. 3.04.2006 r.)i Niny (ur.02.09.2012 r.)

Re: Bóg zabrał mi dwoje dzieci a teraz chce zabrać kolejne
tacozapomniała  
28-05-2008 12:21
[     ]
     
Kasiu, podziwiam Cię.To niesamowite, jak pogrążona w otchłani rozpaczy potrafisz dać tak mądre rady. Musze przyznać, że zrobiło to na mnaie ogromne wrażenie.Masz w sobie wielkie pokłady siły i mądrego podejścia do życia. Dasz radę przejść ten horror, którego teraz doświadczasz.Nie koncentrujesz się na swoim bólu, potrafisz wczuć się w uczucia innych.Mam nadzieję, że dobre rady, skierowane do kolezanki pełnej niepokoju o zdrowie dziecka, trafią na podatny grunt i pomogą wytrwać i mamie, i dziecku.Kasiu, życzę Ci dużo siły, zdrowia i wytrwałości, bo przed Tobą ciężkie czasy.Ale dasz radę. Izabela. 


Re: Bóg zabrał mi dwoje dzieci a teraz chce zabrać kolejne
kasik29  
28-05-2008 12:28
[     ]
     
Dziekuję.... Choc nie jestem tak sila jak mogłoby się wydawać. ;-( 
Kasia - Mama Ani-Aniołka(25.07.2003-16.05.2008 r.), Alicji (ur. 3.04.2006 r.)i Niny (ur.02.09.2012 r.)

Re: Bóg zabrał mi dwoje dzieci a teraz chce zabrać kolejne
naatallie  
28-05-2008 17:10
[     ]
     
u mojego skarba też właściwie nie mogą stwierdzić skąd to się wszystko wzięło, mała przestała mi rosnąć i rozwijać się już w 24 tygodniu ciąży, jutro mają być wyniki zobaczymy jak tam rezonans wyszedł albo będzie źle albo dobrze i na jedną i na drugą ewentualność jestem przygotowana, tzn co to znaczy być przygotowana? na chorobę czy na stratę dziecka nigdy nie jest sie gotowym 
naatallie

Re: Bóg zabrał mi dwoje dzieci a teraz chce zabrać kolejne
kasik29  
28-05-2008 18:40
[     ]
     
Czy będzie źle cyz dobrze, to Ci pewnie nie powiedzą. Bo to tylko czas pokaże. Czas i Jej rozwój... Ale nawet gdyby nie zdarzył się cud, to bądź silna. Dla Niej. I ciesz się każdą chwilą, bo jak widzisz nie znamy dnia ani godziny... ;-( 
Kasia - Mama Ani-Aniołka(25.07.2003-16.05.2008 r.), Alicji (ur. 3.04.2006 r.)i Niny (ur.02.09.2012 r.)

Re: Bóg zabrał mi dwoje dzieci a teraz chce zabrać kolejne
tacozapomniała  
28-05-2008 13:49
[     ]
     
Jesteś silna. Może nie zdajesz sobie z tego sprawy, ale uwierz starszej kolezance po przejściach. Poczytaj moje posty w tematach" Minęło wiele lat", "Pamiątki po moich Aniolkach", "Poczucie winy- czy tez Was przesladuje?". Wiele przeszłam i rozumiem Cie bardzo dobrze, choć nie miałam chorego dziecka, a przynajmniej nie w takim sensie, jak Ty i nasza kolezanka z tego tematu.Bądźcie silne - dla siebie i Waszych dzieci i rodzin. 


Re: Bóg zabrał mi dwoje dzieci a teraz chce zabrać kolejne
atusia13  
31-07-2009 08:14
[     ]
     
Strata dwójki skarbików to duży ból, wierzę że momentami pewnie nie masz już siły. Słowa bądź dzielna, będzie ok są puste i nic nie znaczą bo tak naprawdę nikt nie wie jak będzie. Czerp siłę z modlitwy.Przytulam Cię gorąco 
Beata
Mama Marcelka z wadą letalną ur.14.05.2009 - zm 24.03.2011 http://funer.com.pl/epitafium,marcel-wysocki,5849,1.html

::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora