dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> CHORE DZIECKO
Nie jesteś zalogowany!       

OPERACJA RĘKI- POTRZEBUJĘ CHIRURGA REKI !!
MM  
17-03-2008 21:50
[     ]
     
WITAM. Mój Mateusz ( 2,50 lat, ma artrogrypozę) ma min. problem ze zginamiem rączek.
Może ktos miał doczynienia z godnym polecenia chirurgiem reki??? 
Marzena

Re: OPERACJA RĘKI- POTRZEBUJĘ CHIRURGA REKI !!
ikmieciak  
21-03-2008 19:44
[     ]
     
www.wady-dloni.org.pl
Tutaj znajdziesz potrzebne informacje
Jest tam duzo dzieci z podobnymi problemami 


Re: OPERACJA RĘKI- POTRZEBUJĘ CHIRURGA REKI !!
MM  
22-03-2008 07:56
[     ]
     
dziękuję za informację. podam jeszcze adres :macoszka@poczta.fm - może ktoś zechce do mnie napisać 
Marzena

Re: OPERACJA RĘKI- POTRZEBUJĘ CHIRURGA REKI !!
sylwia131_1988  
07-11-2008 21:23
[     ]
     
Cześć! Chciałabym polecić bardzo dobrego chirurga plastyka prof. Marek Molski.Mam córeczkę ,która nie ma dłoni sama u niego byłąm i jestem z niego bardzo zadowolona. Wiem że prof. jest z Warszawy ale ja byłam u niego na wizytach w Białymstoku.O dokładniejsze informacje należy pytać pod numerem telefonu: (085)7424911 
sylwia

Re: OPERACJA RĘKI- POTRZEBUJĘ CHIRURGA REKI !!
MM  
10-11-2008 23:02
[     ]
     
bardzo dziękuję za informację. ale mój synek jest już 3 miesiące po operacji ręki. zdecydowałam się na chirurga u którego byliśmy w styczniu. Operacja się udała i wszystko jest ok.
ale jeszcze raz dzięki, kto wie może jeszcze kiedyś bedę potrzebować, a może ktoś inny...
M
Marzena 
Marzena

Re: OPERACJA RĘKI- POTRZEBUJĘ CHIRURGA REKI !!
ewamonika1  
10-11-2008 23:08
[     ]
     
Marzeno,
a może chciałabyś zajrzeć na stronę z mojej sygnatury i podzielić się doświadczeniem? Jeśli uznasz, że komuś może się przydać informacja o lekarzu, który z powodzeniem przeprowadził u Was operację, zapraszam :)

Ewa 
---------------
http://www.wady-dloni.org.pl/


Re: OPERACJA RĘKI- POTRZEBUJĘ CHIRURGA REKI !!
MM  
15-11-2008 19:38
[     ]
     
tak, znam tą stronę. pisałam tam przed operacją jak i po niej. tak że chyba napisałam tam co najważniejsze. 
Marzena

::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora