dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> CHORE DZIECKO
Nie jesteś zalogowany!       

ZAWCZESNIE ZROSNIETY SZEW CZOLOWY
basia 30 babelek  
15-06-2007 20:05
[     ]
     
Witam serdecznie moje dziecko ma 16 miesiecy i ma zawczesnie zarosniety szew czolowy pierwszy raz spotykam sie z tym i pragne sie skontaktowac z kims kto wie co na ten temat.Po tomografii kom.dowiedzielismy sie o tym ,syn jest pod opieka neurochirurga.Zmartwiona mama Basia 
Baśka

Re: ZAWCZESNIE ZROSNIETY SZEW CZOLOWY
annarow  
27-06-2007 17:31
[     ]
     
Cześć,
To schorzenie to kraniostenoza, poszukaj na forum edziecko, był tam kiedyś wątek o tym 


Re: ZAWCZESNIE ZROSNIETY SZEW CZOLOWY
basia 30 babelek  
29-06-2007 10:40
[     ]
     
dziekuje ci Paulinko bardzo mi pomoglas,bo nie znalam tej nazwy ,a teraz moge troche poczytac na ten temat.Pozdrawiam cie pa pa 
Baśka

Re: ZAWCZESNIE ZROSNIETY SZEW CZOLOWY
basia 30 babelek  
07-10-2008 10:05
[     ]
     
Pragne pocieszyc wszystki mamusie ,ktore maja dzieci chore genetycznie,ze nie zawsze taka choroba musi byc koncem radosci,moj syn ma kranostenoze,i kiedy sie o tym dowiedzialam to stasznie to przezylam,ale obecnie minelo 2 lata i 7 miesiecy i na wizycie u neurochirurga dowiedzialm sie,ze moj syn jest zdrowy,ze jego choroba stanela na miejscu,ze powinno byc juz dobrze,dobrze sie rozwija i nie wymaga dalszej obserwacji neurochirurga.Oczywiscie moze cos sie wydarzyc,ale lekarze powiedzial,ze na tym etapie to juz znikome.Mialam taka nadzieje i tego sie trzymalam i zycze wam tez takich dobrych wiadomosci pozdrawiam :) 
Baśka

Re: ZAWCZESNIE ZROSNIETY SZEW CZOLOWY
madzia76  
07-10-2008 18:01
[     ]
     
Basiu,w szpitalu w którym leżał i zmarł mój Jasio(górnośląskie centrum na Ligocie)pracuje świetny neurochirurg,doktor Larysz.On zajmuje się kraniostenozą. 
mama Kamila i Aniołka Jasia (25 tc 30.11.2007-05.02.2008)
http://jasstandura.pamietajmy.com.pl/index.php

Re: ZAWCZESNIE ZROSNIETY SZEW CZOLOWY
basia 30 babelek  
08-10-2008 09:58
[     ]
     
madziu ten wlasnie lekarz djagnozowal mojego syna,jest naprawde madrym i sympatycznym lekarzem ale szkoda,ze juz tam nie pracuje.Najwazniejsze ,ze jest juz w pozadku .Dziekuje ci bardzo za odpowiedz i pozdrawiam cie serdecznie:)(**) dla twojego anioleczka 
Baśka

::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora