dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> ARCHIWUM
Nie jesteś zalogowany!       

SMUTEK
kasia1982  
26-12-2009 17:29
[     ]
     
WITAM WSZYSTKICH

SERDECZNIE JESTEM TU NOWA CHCIAŁABYM NAPISAĆ WAM SWOJĄ HISTORIĘ.
MOJE MALEŃSTWO STRACIŁAM

27.11.2007 ROKU, I NIE MOGĘ ZAPOMNIEĆ O MOJEJ CÓRECCE, TAK BARDZO PRAGNEŁAM JĄ MIEĆ.
GDY

MÓJ STARSZY SYNEK MIAŁ DWA LATA ZAPRAGNĘŁAM MIEĆ KOLEJNE DZIECKO, NO I PO PEWNYM CZASIE

BYŁAM W CIĄŻY I BYŁAM BARDZO SZCZĘŚLIWA(CHOCIAŻ ZOSTAŁAM SAMA BO MÓJ PARTNER MNIE

ZOSTAWIŁ)GDY NA BADANIU USG DOWIEDZIAŁAM SIĘ ŻĘ BĘDĘ MIAŁA BLIZNIAKI CHŁOPCA I DZIEWCZYNKĘ

TO BYŁAM PODWÓJNIE SZCZĘŚLIWA.PRZEZ CAŁĄ CIĄŻĘ CZUŁAM SIĘ SUPER, AŻ DO TEGO FATALNEGO DNIA,

GDY BYŁAM W 33 TYGODNIU CIĄŻY,DOSTAŁAM NAGŁEGO KRWOTOKU, NAWET NIC MNIE NIE BOLAŁO,

NATYCHMIAST POJECHAŁAM DO SZPITALA, ALE NIESTETY BYŁO ZA PÓŻNO MOJA CÓRECZKA URODZIŁA SIĘ

MARTWA, A SYNEK JEST ZDROWYM I WESOŁYM CHŁOPCEM, A JA NIE MOGĘ POGODZIĆ SIĘ ŻĘ STRATĄ

CÓRECZKI , GDY PATRZĘ NA MOJEGO SYNKA TO MYŚLĘ JAKA BY BYŁA MOJA CÓRECZKA CZY BYŁA BY DO

NIEGO PODOBNA,ITP.JEST MI NAPRAWDĘ BARDZO CIĘŻKO Z TYM,CIESZĘ SIĘ ŻĘ MÓJ SYNEK JEST ZDROWY,

ALE BARDZO BRAKUJE MI MOJEJ CÓRECZKI TAK BARDZO CHCIAŁAM JĄ MIEĆ, A TERAZ KAŻDE URODZINY

MOJEGO SYNKA, BĘDĄ RÓWNIEŻ KOLEJNĄ ROCZNICĄ ŚMIERCI MOJEJ KOCHANEJ CÓRECZKI, TAK BARDZO JĄ

KOCHAM I NIE MOGĘ SIĘ POGODZIĆ Z JEJ ODEJŚCIEM. 


Re: SMUTEK
mamaEmmy  
26-12-2009 19:22
[     ]
     
Kasiu, strasznie

mi przykro. Nie znajduje slow pocieszenia.
My Aniolkowe Mamy bedziemy mialy Ciebie i

Twoja coreczke w sercach i pamieci.
Mocno cie przytulam, calym sercem 
----------------------------
mamaEmmy ur.zm. 22.09.2009 31tc i Maxa ur. 27.11.2010
http://mojamalutkaemma.pamietajmy.com.pl/index.php

Re: SMUTEK
MonikaKo  
26-12-2009 19:27
[     ]
     
Bardzo mi

przykro,Kasiu...
Światełko do nieba dla Twojej kochanej córeczki(*) 
Monika mama Juleńki(*+06.07.2007r,38tc)

Re: SMUTEK
angel.mp  
26-12-2009 21:27
[     ]
     
Mocno

przytulam (*)(*) dla malutkiej 
angel.mp
Mama Emikli (+02,10,2009)aniolkowych kruszynek (+10 tydz) (+7 tydz )(+ 5 tydz) i ziemska mam Eryka
Ciocia aniołka Natanielka(+14.11.2012 )
http://emilkapiniaz.pamiet

Re: SMUTEK
Francesca  
27-12-2009 11:54
[     ]
     
I

wciąż ciśnie się na usta pytanie "dlaczego"... Wiem, że marne to pocieszenie, ale

na szczęście masz jeszcze starszego synka i bliźniaka córeczki... Wiele mam tu obecnych do

tej pory nie może cieszyć się żywym Maleństwem... Wiem, że Ci jej bardzo brakuje... Że ją

tak bardzo kochasz... Mi też serce się rozrywa na samą myśl o mojej

Wiktorii...

Milion światełek prościutko do samego Nieba dla Twojej córeńki

(*)(*)(*) 
http://ku-pamieci-mojej-coreczki-wiktorii.blog.onet.pl/2009/11/06/historia-wiktorii/

Re: SMUTEK
kalina_19  
27-12-2009 15:23
[     ]
     
kasiu,kurcze wiec pewnie przerabane to jest swietowac urodzinki i wten sam dzien opłakiwac

swoje drugie dziecko,jak dlamnie to bardzo ciezkie przezycie,podziwiam cie-bardzo.ale na

szczescie masz jeszcze synka.masz podwójna miłosc dla niego.pewnie corcia patrzy na ciebie i

czuje jak bardzo ja kochasz i jest z ciebie dumna 
mama mikołaja,igora i aniołka maksia36tydz http://maksymilianmikolajzapasnik.pamietajmy.com.pl/index.php?m=Obituaries&a=Detail

Re: SMUTEK
sylwia1975  
29-12-2009 18:40
[     ]
     
napewno [podwujne uczucie swietujesz urodzinki i dzien smierci jednoczesnie ja jakby tak

samo moje urodz.04 09 1975 lary* urodz, zmarla 04 09 2009 pozdrawiam sylwia i sciskam dla

corci ******************** 


Re: SMUTEK
patrycja grzybowska  
29-12-2009 23:10
[     ]
     
kochana kasiu wiem ze słowa cie nie pociesza ,a le uwierz czas leczy rany , i musisz

pogodzićsie z tym ze tego juz nie zmienisz ze tak juz bedzie tesknota bedzie ci towarzyszyć

juz zawsze . A twój synek ma na imie Piotruś? a jestes mozę na forum netmama? 
mama- ANDRZEJKA ur.w 24 tyg.ciązy (ur.30.11.2006- zm. 3.12.2006)
mama 6 letniej Amelki
i malutkiego Antosia

Re: SMUTEK
kasia1982  
30-12-2009 12:56
[     ]
     
tak kochana

jestem na netmama, a mój synek ma na imię PIotruś. 


Re: SMUTEK
Wera  
30-12-2009 14:29
[     ]
     
Bardzo ci współczuję, że

znalazłaś się w tak trudnej sytuacji. Z jednej strony cieszysz się, że jedno z bliźniąt

przeżyło, z drugiej cierpisz bo straciłaś drugie. Nie potrafię znaleźć słów pocieszenia nie

wiem jak cieszyć się z narodzin opłakując jednocześnie śmierć...Bardzo mi przykro z powodu

twojej córeczki. Zapalam dla niej światełko (*). Bądź dzielna dla pozostałych dzieci.

Przytulam. 
mama
Aniołka(25.04.2005r. 8tc)
Helenki ur-zm.25.03.2009r.36tc
Iskierki(20.02.2012r. 7tc) i ziemskiej trójeczki

Re: SMUTEK
atusia13  
30-12-2009 14:48
[     ]
     
Przeczytałam

Twoją historię, przerażająca...Tak blisko było byś straciła ich oboje. Masz cudownego synka

i cudowną aniołkową córeczkę, to się nie zmieni.Dużo siły i odwagi do pokonywania kolejnych

rocznic. 
Beata
Mama Marcelka z wadą letalną ur.14.05.2009 - zm 24.03.2011 http://funer.com.pl/epitafium,marcel-wysocki,5849,1.html

Re: SMUTEK
Marlena  
31-12-2009 17:18
[     ]
     
Przykro mi...

nigdy nie zrozumiem dlaczego dzieci odchodza... 
__________________________________

Tomulek(27tc)
Dzieciątko(12tc)
Maleństwo (6tc)

Re: SMUTEK
patrycja grzybowska  
31-12-2009 18:49
[     ]
     
ja tez jestem na netmama jako patrycja21 , pozdrawiam i smutno mi nie wiedziałąm ze masz

też anielska córcie 
mama- ANDRZEJKA ur.w 24 tyg.ciązy (ur.30.11.2006- zm. 3.12.2006)
mama 6 letniej Amelki
i malutkiego Antosia

Re: SMUTEK
zorka  
02-01-2010 15:45
[     ]
     
Bardzo mi

przykro - to po pierwsze i najważniejsze.

Spróbuj może odwrócić kolejność.



Zamiast mówić - "rocznica urodzin mojego syna jest jednocześnie rocznicą śmierci

córki", spróbuj pomyśleć, że rocznica śmierci twojej córki jest równocześnie rocznicą

URODZIN twojego synka.
Dużo może się zmienić w oglądzie sytuacji.

I coś

jeszcze:
Moja przyjaciółka straciła córeczkę Oliwię.
Po dwóch latach urodziła synka.

Dokładnie w dniu rocznicy śmierci Oliwki.
Wystraszyłam się trochę tego, a przyjaciółka

mi na to: Wiesz, tak się cieszę, że to ten właśnie dzień. ...Bo od teraz ów najgorszy dzień

w roku będzie nie taki straszny jak dawniej, jak przed urodzeniem synka. Przyjaciólka

potraktowała to jako prezent od Oliwii.

I chcę Ci powiedzieć, że choć bardzo Ci

współczuję, że straciłaś córkę, to jednocześnie bardzo się cieszę, że twój synek przeżył.

Bardzo, bardzo.
Za dużo znam mniej szczęśliwych historii... 


::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora