dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> ARCHIWUM
Nie jesteś zalogowany!       

Kolejny pogrzeb
Sylwia G  
23-12-2009 22:11
[     ]
     
Syneczku

jutro bardzo ciężki dzień tzn.każdy dzień od Twojego odejścia Aniołeczku jest ciężki,każdy

przepełniony jest bólem,cierpieniem,smutkiem,żalem i tęsknotą.Wciąż nie mogę uwierzyć w to

że jutro nie będzie Cię z nami a zaczynają się święta przecież miałeś już być z nami,to tak

strasznie boli nie wyobrażam sobie tego miało być tak pięknie a nie będzie.Jutro jest też

pogrzeb Twojego dziadka,pewnie już się z Nim spotkałeś,zazdroszczę Mu tego.24 to dzień

urodzin Twojego Tatusia myślałam że to szczęśliwa data bo bardzo kocham Twojego tatusia i

dzięki Niemu mam Ciebie ale to koszmarna liczba bo to data Twojego odejścia Aniołku a teraz

jeszcze dzień pogrzebu Twojego dziadzia noi jutro wigilia.A ja na tym pogrzebie oprócz

trumny z Twoim dziadkiem Syneczku będę widziała Twoją białą trumienkę i wszystko co zostanie

powiedziane będę wiązała z Tobą i na samą myśl o tym łzy cisną się do oczu a będzie jeszcze

to trzeba przeżyć.Potem pojedziemy do Ciebie Aniołeczku na cmentarz,podzielimy się opłatkiem

i chyba mi serce pęknie.Tak strasznie Ciebie brak kochanie tak strasznie mi zle,tak

potwornie tęsknię i tak bardzo mocno Cię kocham.Brakuje mi słow bo słowa to za mało żeby

wyrazić to co czuję.Dodaj nam sił Mateuszku,jutro Twój Tatuś będzie żegnał swojego Tatusia a

ja teścia ale cały czas będę miała Ciebie przed oczami Skarbie i Twoją trumienke bo jesteś

dla mnie najważniejszy.Światełka dla Ciebie do samego nieba mój

Skarbeńku(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)i wesołych świąt Syneczku mam nadzieję że dla Ciebie

będą wesołe i dostaniesz górę prezentów,ja prezenty dla Ciebie postawię na grobku z wielkim

bólem że to nie będą takie prezenty jakie powinnam teraz kupować,że nie mogę dać Ci ich

osobiście.Kończę Synuniu bo łzy już lecą i zlewają litery pamiętaj że jestem przy Tobie

całym sercem,myślami całą sobą i zawsze będę.Twoja mama.
Mama Aniołka

Mateuszka(*18.10.2009)(+24.10.2009) 
Sylwia Gorczynska

Re: Kolejny pogrzeb
Ewa Romańska  
23-12-2009 22:26
[     ]
     
Bardzo

mocno Cie przytulam. Nie mogę nic więcej niestety zrobić. Moje święta tez miały być

wyjątkowe a nie są. A co do daty to może kiedyś z ta data będziesz miała choć troszkę mile

wspomnienia. Z całego serca Ci tego życzę.
Światełko dla naszych aniołków(*)

Ewa

mama Filipka(5,,11,2009) 37tc 


Re: Kolejny pogrzeb
angel.mp  
23-12-2009 23:38
[     ]
     
Mocno

przytulam 
angel.mp
Mama Emikli (+02,10,2009)aniolkowych kruszynek (+10 tydz) (+7 tydz )(+ 5 tydz) i ziemska mam Eryka
Ciocia aniołka Natanielka(+14.11.2012 )
http://emilkapiniaz.pamiet

Re: Kolejny pogrzeb
sylwia1975  
29-12-2009 16:37
[     ]
     
swiatelka dla aniolka****************** moja lara urodzila sie

martwa w moje 34 urodzinny 04 09 2009 wiem jedno nigy juz nie zapomne tej daty ,a moze to

przeznaczenie nie wiem ,przytualam cie mocno przes ekran bo chyba jest troche kilometrow

do holandi zycze lepszego 2010 roku dla nas wszystkich sylwia 


::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora