dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> ARCHIWUM
Nie jesteś zalogowany!       

..
kalina_19  
22-12-2009 13:41
[     ]
     
chyba kazda mama tak ma gdy nadchodza swieta...jest zle smutno czegos brak...brak naszych

dzieciatek
,ktore by ubierały choinke.biegalibysmy po sklepach jak szalone kupujac

prezenty dla nich..no wiadomo 1 swieta
.dzis 22 grudnia,niby rodzinka jest w komplecie

igorek jest juz znami (jutro7tyg.)ale smutek mnie ogarnia ze nie ma ...Maksia
teraz by

były jego 2 swieta.dzis powiedziałam mężowi ze chyba na zawsze świeta bede dlamnie smutne

nie tak jak w tamtym roku ale zawsze smutne.
niechce mi sie wierzyc ze juz rok czasu

mineło,
mh.... drogie mamy życze wam samych pogodnych dni i zeby te świeta były odrobinke

lepsze niz pozostałe 
mama mikołaja,igora i aniołka maksia36tydz http://maksymilianmikolajzapasnik.pamietajmy.com.pl/index.php?m=Obituaries&a=Detail
Ostatnio zmieniony 22-12-2009 13:42 przez kalina_19

Re: ..
joanna  
22-12-2009 15:13
[     ]
     
tak to prawda co

piszesz zawsze jest brak...niedosyt... tegoroczne swieta bylyby 4 w życiu mojej Juleńki

gdyby była z nami... kupując prezenty dla Igorka zastanawiam sie co kupiłbym jej zagapie sie

nieraz na laki i rózowe bluzeczki tak jakoś bo ta myśl ciągle jest w głowie jakby było

gdyby...od 5 lat pierszy raz mamy ubraną choinkę dla Igorka jest trochę radości ale przez

chwile, bo gdy natrętna myśl o jej braku powraca to magia pryska tak bedzie w wilgilie ,

świeta , zawsze bedzie jej brakować
i rycze znowu...
przytulam cie mocniutko 
joanna mama anielskiej Juleńki 21-22.10.05(*) i Igorka 24.07.07 i małego Bartoszka 07.09.2010

Re: ..
Iwona.J  
22-12-2009 17:54
[     ]
     
:( Dla mnie również święta

to bardzo smutny czas, tegoroczne byłyby drugimi w życiu mojego synka. W zeszłym roku w

święta moje dziecko było w dosyć dobrym stanie co prawda na intensywnej terapii ale

wierzyliśmy, że idzie ku lepszemu i wyzdrowienie to kwestia czasu. Los zdecydował inaczej, w

drugi dzień świąt nastąpiło nagłe pogorszenie stanu naszego synka i było już coraz

gorzej.....Święta już zawsze będą mi się kojarzyły z chorobą i cierpieniem mojego dziecka,

nie wspomnę nawet o sylwestrze....w zeszłym roku w sylwestra moje dziecko umierało

:((((((((((((( 

Iwona mama Mikołaja (*12.09.2008+05.01.2009) i Michałka 25.04.2010r oraz od niedawna Lenki 19.10.2007r

http://mikolaj.pamietajmy.com.pl/

Re: ..
Zabka  
22-12-2009 21:39
[     ]
     
To mialy byc pierwsze

Swieta naszej corci. Jak bylam w ciazy czesto wyobrazalismy sobie z mezem jak beda wygladaly

jak juz bedziemy we trojke. Niestety los chcial inaczej i nie bedzie zabawek pod choinka. To

beda smutne Swieta.

Mama Lilusi 21-22.10.2009 


Re: ..
Ewa Romańska  
22-12-2009 21:53
[     ]
     
Moje święta miały być

tymi najpiękniejszymi bo w trójkę cieszyliśmy się z mężem ze będziemy w trojkę. Ale stało

się inaczej.Jest bardzo ciężko ale obecność bliskich i przyjaciół a przede wszystkim mojego

synka bardzo pomaga ale już nigdy nie posklejam mojego serca które rozpadło się na miliony

kawałków. Kocham Cie mój kochany syneczku i zawsze będę kochać.

Ewa mama

Filipka(5,11,2009) 37tc 


Re: też smutne święta
mice'owa  
23-12-2009 08:49
[     ]
     
Nawet nie wiem czy ten wpis dokończę bo już płaczę...
U nas

choinka stoi, za chwilę ją ubierzemy. Prezenty pokupowane. Największą motywacją tych Świąt

jest Pawełek, którego miny na widok prezentów już się nie mogę doczekać.
Ale...jak

pomyślę, że z nami byłaby Julka albo że siedząc przy wigilijnym stole głaskałabym właśnie

zaokrąglający się brzuszek...to żal. Żal, smutno i mam łzy w oczach.
Wczoraj ubierałam

choinkę dzieciom na cmentarzu i też ryczałam.

A przy pustym nakryciu wigilijnym

stanie już drugi aniołek. Dla mnie to nakrycie jest symbolem tych, którzy

odeszli.

Jak bardzo mi Was brakuje dzieciaczki...

Agnieszka
mama Julki (*+

41 tydz.)
Pawełka - 19 mies.
i Janka (*+ 11 tydz.) 
Agnieszka
mama Julki (*+ 41 tydz.), Pawełka (2 latka), Janka (*+ 11 tydz.) i jeszcze Kogoś - grudzień 2010



Re: też smutne święta
kalina_19  
23-12-2009 19:09
[     ]
     
najgorsze jest to ze swieta powinny byc radosne weołe pełne

ciepła,unas takie sa dla mikolajka i igorka ,ale tak naprawde mam zal.zal ze te puste

miejsce bedzie przeznaczone dla maksia,maksiu urodził sie 16listopada a 16grunia wrocił z

sekcji i go 1 raz widziałm ,wiec swieta beda zawsze jakos dlamnie inne niz 2lata

temu.niewiem jakos myslałm ze urodze igorka jakos mi ppomoze to ale chyba nawet pogorszyło

jak widze jego buzkie jak sie usmiecha przez sen . jego cieple rączki... boze tak załuje ze

tego nigdy nie doznałam z maksiem .....ciezkie jest te zycie od narodzin po starosc....... 
mama mikołaja,igora i aniołka maksia36tydz http://maksymilianmikolajzapasnik.pamietajmy.com.pl/index.php?m=Obituaries&a=Detail

Re: też smutne święta
aga  
23-12-2009 21:22
[     ]
     
Moje

też nie beda do konca radosne...bo jak to tak...mialo byc inaczej...mialo byc z

Marcelkiem...a nie jest...
ale jest Kubus pod sercem..i z tego ciesze sie bardzo...choc

mialam nadzieje ze na swieta jednak Kubus bedzie juz w naszych ramionach...bylabym wtedy

szczesliwa...a tak ciagle sie boje...bo rok temu o tej porze tez bylam w ciazy...pelna

nadziei...tak jak teraz...i co??...ehhh zycie... 
Mama Aniolka Marcelka 35tc +09.01.09 (*)(*)(*)i Kubusia (ur. 28.12.2009)
http://marcelekmazanek.pamietajmy.com.pl

::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora