dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> ARCHIWUM
Nie jesteś zalogowany!       

Dziewczyny z Warszawy Bydgoszczy Katowic Pomozcie!!!
aga555  
01-09-2006 18:45
[     ]
     
Dziewczyny wiemy ze sie spotykacie przy kosciele sw.Anny w Warszawie w Bydgoszczy i tak

blisko w Katowicach pomozcie ,podpowiedzcie wyrazcie swoje spostrzezenia lub napiszcie czego

byscie oczekiwaly po takich spotkaniach my akurat na takich nie bylysmy a przygotowujemy sie

do spotkania w Tychach i nie chcialybysmy czegos zawalic lub byc zle odebrane czekamy na

wasze podpowiedzi lub propozycje -Aga i Asia z Tychow 


Re: Dziewczyny z Warszawy Bydgoszczy Katowic Pomozcie!!!
makarka  
01-09-2006 20:29
[     ]
     
My sie nie przygotowywałysmy; samo wyszlo; jedne dziewczyny wyszly bardziej zadowolone ,

inne spodziewaly sie czegos innego, ale ogolnie to milo bylo! moze dziewczyny z W-wy cos

wiecej powiedza. Powodzenia. 


Re: Dziewczyny z Warszawy Bydgoszczy Katowic Pomozcie!!!
jaewa1  
01-09-2006 21:48
[     ]
     
Ja

nie byłam pytana, ale też się wypowiem- na temat Szczecina.
Na pierwsze spotkanie

jechałam z jedną mamą po stracie z mojego miasta, znałyśmy się już, spotykałyśmy (mieszkamy

w Stargardzie Szczecińskim). Poza nami były 3 dziewczyny, z jedna z nich znałam się z rozmów

na gg. Pierwsze spotkanie było trudne, opowiadałyśmy swoje historie, plakałyśmy- jednak nie

bójcie się tego, było to potrzebne i zbliżało nas do siebie. Dzięki mówieniu o swoich

odczuciach bardzo szybko poznałyśmy się. Od tamtej pory jesteśmy już nie tylko mamami po

starcie, ale również koleżankami, kontaktujemy się też prywatnie. Na kolejnych spotkaniach

pojawiały się też nowe osoby, inne nie mogły przybyć, zawsze było nas około 5-7 osób. Było

też spotkanie, na którym były tylko 2 osoby, było też takie, na którym były 3 osoby+ 2

dziennikarki ze szczecińskich dzienników. Po tym spotkaniu ukazały się artykuły z okazji

Dnia Matki.

Dziewczyny, nie bójcie się. Niezależnie od wieku, wykształcenia,

wykonywanych zawodów łączy nas coś co zmieniło nasze życie. My, które straciłyśmy dzieci

często mamy te same myśli, odczucia, nikt nas tak nie zrozumie, jak my

same.

Pozdrawiam i życzę, aby Wasze spotkania doszły do skutku, żebyście się

odnalazły.

Ewa,
Amelka Aniołek 2.04.2004 http://www.republikadzieci.org/problemyiniepokoje/strata/pamiec26.htm
Błażej 26.04.2005
i majowy synek

Re: Dziewczyny z Warszawy Bydgoszczy Katowic Pomozcie!!!
aga555  
01-09-2006 21:59
[     ]
     
Ewo- dzieki za odpowiedz ciesze sie ze jest wiecej miejsc w ktorych mamy sie spotykaja my z

Asia rowniez juz sie spotkalysmy ale chcemy zeby bylo nas wiecej i abysmy sprostaly zadaniu

i dlatego pytamy Was ktore juz macie za soba takie spotkania o rade i wskazowki pozdrawiam

goraco wszystkie Anilkowe mamy z calego kraju Aga 


Re: Dziewczyny z Warszawy Bydgoszczy Katowic Pomozcie!!!
gerka  
02-09-2006 18:26
[     ]
     
Agnieszko,
tak sobie myślę, że nie musisz specjalnie planowac takiego spotkania, bo z

reguły dzieje sie tak, że dziweczyny poprostu mają potrzebę mówienia, takiego zwyczajnego

wygadania się, wypłakania ze świadomością, że robią to w gronie osób, które rozumieją ból,

żal i złość bo czują podobnie, doświadczyły tego samego. Myślę, że pierwsze spotkania są na

takie właśnie oswojenie się ze sobą i wygadanie, a potem gdybyście chciały pociągnąc to

faktycznie na zasadzie grupy wsparcia to trzeba to bardziej przygotować. Acha jeszcze tak

sobie myslę w kontekście naszego spotkania, że ważne jest to abyście powiedziały sobie na

początek czego oczekujecie po spotkaniu, co jest dla was bardzo bolesne, a oczym możecie już

mówić, bo przecież różne osoby mogą być na różnych etapach przeżywania żałoby i potrzebawać

innego wsparcia.
Oj, oj ale się rozpisałam...
życzę miłego spotkania w atmosferze

spokoju i wzajemnego zrozumienia.
Pozdrawiam
Paulina 


::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora